Jump to content

Ey ateistler ! Sizler yahudiler tarafından kandırlan birer şaşkınsınız....

Recommended Posts

Bir zamanlar hak dinin yolunda olan Yahudiler, yıldızlara tapan Filistinliler ile mücadele ederken tabii ki Yahudilerin tarafındaydık ve bu Yahudileri severiz.

Amma nankör insanoğlu her zaman ki gibi haktan uzaklaştı ve Yahudiler zalimlerden oldu. Dünün yıldıza tapan Filistinlileri ise müslüman oldu ve şimdi biz hak dinde olan Filistinli kardeşlerimizin yanındayız.

Bu arada siz ateistler Yahudiler tarafından kandırılan şaşkınlar olarak çok daha vahim durumdasınız. Adam size atamız maymun ve hayvan oğlu hayvanız dedirtiyor. Bu komik yahu, maymun, şebek, goril ve makakla akrabasınız demek ha ha ha haaaa.

Allah yanlış ata oynamış zamanında yani.

Bu yahudiler asıl senin gibileri kandırmış, Muhammed bu dini icat ederken kimlerden esinlendi sanıyorsun?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 74
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Siz evrimle yaşlanmayı karıştıyorsunuz. Evrim dediğin şey yaşlanmak olmasın sakın. Evet, her şey zaman içinde yaşlanmanın verdiği nedensellikten dolayı eskir, yıpranır ve sonra ölür. Evren dahil her şeyin sonu bu. Bu maymundan gelmek değildir, maymun zamanla maymun gibi yaşlanır, insan da zamanla insan gibi yaşlanır.

yanlış genetik varvasyon abiyogenez yaşamını etkiler ...

mitoz da Hucre bölünürken kusursuz olarak her zaman kendini kopyalayamaz ...bu kopyalamayı takip eden rna sarmalları ve organeller bu kopyalamayi hatasız yapamazlar...

Mayozda ise sperm yada yumurta hücresi üretilirken n kromozom sayısına sahiptir bu üretilen hucreler de bazı zamanlarda kusursuz değildir ...ayrıca birleşme sonrası oluşan zigot mayoz bolunme evresinde krossing over olayı gerçekleşir ..çoğalma durumunda dış etkenler de canlıya yani genlere etki eder ( mutasyon ) oluşan ve doğan canlı çevreye uyuma göre yaşama şansı bulur ...

tarihinde ateistdusunce tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yahudi Karl marx toplum yapısını, Yahudi Sigmund Freud aile kurumunu ve ahlaki değerleri, Yahudi Charles Darwin ise iman ve ahlakla ilgili yaratılış anlayışı yıkmak istediler.

Çünkü bunlar yıkılırsa insanlar hayvanlaşacak ve Yahudi öğretisindeki gibi olacaklardı. İşte size maymundan geliyorsunuz diye inandıran, size ağzınızdan hayvanım dedirten alçaklar ve komploları.

Tevratta kendilerinden olmayanlara goyim yani hayvan derler. Aynı zamanda bunu destekleyen fetvalar da yayınlarlar.

İsrail’in önde gelen hahamlarından Ovadya Yosef, yayımladığı yeni fetvalarında Yahudi olmayanların hayvan hükmünde olduğunu ve onlarla her türlü irtibatın haram olduğunu belirtti.

Yahudi Darwin, insanlara siz hayvansınız, maymunsunuz diye boşuna demiyor :)

tarihinde Z-karn-223 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eğer bu soruyu sormadan önce o dönemin tarihini inceleseydiniz bunun nedenini anlardınız. Mesela Marx, Engels ve Freud Alman Yahudisidir. O birahandeki arkadaş gelmeden önce Almanya'nın tamamında okumuş, eğitimli bir Yahudi topluluğu vardı. O dönemde bilimin ilerlemesiyle gelişmiş ülkelerden olan Almanya'nın da böyle bilim adamları çıkartmaması gibi bir olasılık var mıdır sizce? Topluluğun zengin kısımında olan Yahudiler okuyabiliyor ve ancak onlar bilim adamı olabiliyordu. Aynı nedenden dolayı İngiltere'de de Darwin adlı yahudi bir bilim adamı ortaya çıkmıştır.

Yahudilikle, komünizmin tek alakası o dönemler Çarlık Rusya'nın halkı anti-semitist düşüncelerle doldurup Yahudilere karşı bir nefret akımı başlatmasıdır. Pek imkan vermesem de eğer Lenin böyle bir şey demişse Yahudilerin Çarlık Rusya nefretinden dolayı böyle bir şey demiştir.

Bu söyledikleriniz tamamen ırkçı sözlerdir. Acilen bu düşünceyi bırakmanızı ve at gözlüğünü çıkarmanızı tavsiye ediyorum. Bir gün olur da benim yaşadığım yere gelirseniz eski bir Ulusal İttifak, Aryan Kardeşliği ve Klan üyesi olarak sizi de üye yapabilirim. Fikirlerinizin çok benzediği insanlar var, yalnızlık çekmezsiniz.

Aryan kardeşliği şu nazi zırvası olan mı?

Klan üyesi dediğin Klu Klu Klan mi?

Bunların alayı ırkçı sen neden bahsediyorsun? Bir de gelmiş ırkcılık yapma diyorsun

Sitelerde Paylaş

Amerikan rüyasının eski bir klan üyesi olmasına şaşırmadım. Şimdiki fikirleri de son derece berbat...

Hayır şimdi paraya bu kadar aşırı değer vermek neyse, onu kenara koydum da... Vakıf kurarak ölümsüz olacağını zannetmek neyin nesi yahu? Sen mezarda çürürken, senin vakfının paralarının kimlerin ellerinde döndüğünün sana ne faydası olacak?

İnsanlar nasıl bu kadar kafayı sıyırıyor anlamıyorum. Yahu öleceksin işte, bunu bu kadar sorun etmenin mantığı nedir? Ölmekten bu kadar korkmanın mantığı, Amerikan rüyasının imzasında görülüyor: Adam paraya sahip olmaktan öyle mutlu ki, onu artık parmaklarının arasına alıp sayamayacağı, çünkü mezarda ellerini böceklerin kemireceğini düşününce çıldırıp saçmalıyor.

Hayır bu Amerikan rüyası tabii ki burada trollük veya provakasyon yapıyor da olabilir. Ama bu fiirde olan insanlar gerçekten var. Ben de tanıdım böyle insanları.

Bazen bu tür insanların başına bela olan radikal teröristlere hak vermiyor değilim. Bu kadar para düşkünü sömürgeci insanların başına birilerinin gerçekten tebelleş olması gerek. Teröristlerin ne yazık ki hedef seçme yetenekleri yok. Mallar yani, hepsi birer mal... Şaşkın, aptal ve geriler. Kitleleri hedef alıyorlar. Yoksa hedef seçme yetenekleri olsa da bu tür kan emici sömürgecileri nokta hedef yapabilseler, aferin lan derdim.

Ama tabii onların davası başka. Spartaküs Roma ile olan savaşını niye kaybetti? Çünkü emrindeki adamları efendilerini köle yapmak isteyen köleler oldukları için. Tek davaları efendilerini köle yapıp kinlerini tatmin etmekti. Kölelik kurumunu yıkmak gibi bir davaları yoktu. Eski efendilerini yakalayıp semirmiş yağlı bedenlerini aslanlara parçalatmaktan zevk alıyorlardı. Kendilerine yapılanın aynısını yaparak intikam alıyorlardı.

İslam eğer kitabında sömürünün hası yazıyor olmasa, sömürüye karşı savaşında çok daha fazla taraftar bulabilirdi. Ama sömürünün has kitabı kuran... Sömürünün en berbatı kuran'da yazar. O yüzden kuran'ı bayraklaştıran adamlara güvenmek ve destek vermek sadece embesillerin ve haydutların yapabilecekleri bir rezilliktir. Aklı başında kimse bu işe kalkışmaz.

Sitelerde Paylaş

Ben ateistlere sadece bir soru sormak istiyorum.amacim onlari yargilamak degil.gercekten merak ettigim icin soruyorum.ben elhamdulillah muslumanim. diyelim ki tanri yok ben yasamim boyunca bosu bosuna inanmis olurum baska bi kaybim olmaz ama tanri varsa siz bazi seyleri gozden kacirmissaniz o zaman sizin kaybettiginiz seyler cok buyuk olmaz mi sirf bu risk nedeniyle de olsa bi insanin tanrinin varligina inanmasi gerekmez mi.samimi olarak merak ettigim icin soruyorum lutfen hakaret etmeyin

Sitelerde Paylaş

Ben ateistlere sadece bir soru sormak istiyorum.amacim onlari yargilamak degil.gercekten merak ettigim icin soruyorum.ben elhamdulillah muslumanim. diyelim ki tanri yok ben yasamim boyunca bosu bosuna inanmis olurum baska bi kaybim olmaz ama tanri varsa siz bazi seyleri gozden kacirmissaniz o zaman sizin kaybettiginiz seyler cok buyuk olmaz mi sirf bu risk nedeniyle de olsa bi insanin tanrinin varligina inanmasi gerekmez mi.samimi olarak merak ettigim icin soruyorum lutfen hakaret etmeyin

Senin ilahın makul biri olsa; sırf kendisine inanmadığı veya varlığından şüphe duyduğu için kendi yarattığı bir insana (ki onu yaratmadan önce inanıp inanmayacağını biliyor)

cehennemde sonsuza kadar işkence çektirmez. Her şeye gücü yeten, üstün bir aklın böyle bir ruh hastası olması beklenemez.

Bu kadar sapkın ve zararlı bir din ve ilah için ateistler kumar oynamaz.

Ayrıca dinin ortaya koydukları ve söyledikleri kumar oynamaya değecek kadar bile inandırıcı değil.

Bu yüzden ya tutarsa mantığını ateistler ve diğer dinsizler sallamaz.

tarihinde zorlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Neler kaybettiğiniz konusunda en ufak bir fikriniz bulunmuyor.

Varsa diyerek inanarak iki yüzlülük yapmaktasınız. Siz bir tanrı olduğuna inanmıyorsanız ama ya varsa diyerek ibadetleri yerine getiriyorsanız, bu içten pazarlıklı ve güvenilmez bir insan olduğunuzu gösterir. Sırf bir olasılık nedeni ile zor durumda kalmamak için inanmadığınız ibadetleri yerine getiren bir insan olarak, hayatta da sırf çıkarınız için bir sürü başka ilkesizliği sergileyecek bir karakterde olduğunuzu ortaya koyarsınız.

Tabii, sizin için söz konusu olan ya varsa inancı değildir. Siz elbette bir görünmez adamın var olduğuna, her ne kadar kendini göstermekten aciz olsa da başka pek çok şeyi yapabildiğine, sizi sürekli gözetlediğine ve o, sizi yaratmış olan, sizi herkesten ve her şeyden iyi bilen varlık olsa da yine de niyeyse size güvenmediğine ve sizi sürekli olarak testlere tabi tutttuğuna inanıyorsunuz. Bu yüzden içten pazarlıklılık sizin için söz konusu değil. Bunları bize söylüyor olmanızın altındaki neden, sizin de ya varsa diye inanmanız değil, sadece kendi dininiz konusunda yetersiz olmanıza rağmen gene de doğru yolda olduğunuza inandığınız için, bunun altını doldurabilmek adına, zekice olduğunu sandığınız akıl yürütmelere güvenmenizdir. Yürüttüğünüz akıl, yukarda gördüğünüz üzere zekice değil, iki yüzlüce ve güvenilmez karakterde birinin aklıdır. Bunu bırakmanızda fayda var.

Kuranınızı okuyun. Kuranınıza göre: ya varsa diye bir şey yoktur. Kuranınız size cihadı emreder. Ya varsa diye kafa kesilmez. Ya varsa diye talan yapılmaz, çoluk çocuk, kadın kaçırılıp ırzlarına geçilmez.

tarihinde bir_akil_insan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne kaybımız olacak, anlatsana. Yani 1400 yıl önce yaşadığı söylenen bir araba inanmadığımız için bir tanrı bizi sonsuza kadar işkence ederek yakacak mı?

İnsanın ne kaybettiğini anlayabilmesi için neye sahip olduğunun farkında olması lazım ilk önce. Sen şu anda sahip olduğun şeyleri değil, ilerde sahip olacağını sandığın şeyleri kaybettiğini sanıyorsun. Senin mantığın kumarbaz mantığı, ki kumarbaz mantığında bile bir olasılık varken senin mantığında o da yok. Sen hiç bir zaman arapların palavralarına iman ettiğin için sonsuz bir hayata, hurilere sahip olamayacaksın. Bu sadece bir hayal. İnsan hiç olmayacak bir hayal uğruna aklını, mantığını, vicdanını, adalet duygusunu, insanlığını yok sayar mı?

Sitelerde Paylaş

Olmayana ergi yöntemi yaparak; allah var ise ona iyi bir ahlak dersi vermek lazım gelir. Böyle dünya yaratılmaz, böyle din gönderilmez, böyle kitap yazılmaz ve böyle bir peygamber gönderilmez. Hepsi berbat. Dünya sömürüye dayalı her canlının birbirini yemek zorunda olduğu çok kötü bir kurgu. Din dersen insanları birbirine düşman eden, savaştıran, kendi gibi olmayanı dışlayan daha da berbat bir sistem. Gönderdiği kitap bilimle uzaktan yakından alakası olmayan bir cehalet manifestosu. Peygamberi desen küçük kızlara, esir kadınlara tecavüzü emreden, sizin gibi inanmayanları öldürüp mallarını yağmalayın diyen ahlaksız bir yağmacı.

Allah nasihatten anlamaz, doğru bildiğinde ısrar ederse zaten ona güvenilmez. Onunla sonuna kadar mücadele gerekir. Böyle bir ahlaksıza güvenip cennete filan koyacağına inanmak aptallık olur. Bu allahı yola getirinceye kadar ona isyan etmek lazım gelir. Böyle ahlaksız bir şeye itaat edilmez.

Tebliğ denen şeye en çok allah muhtaç. Ona doğru düzgün bir din tebliğ etmek, nasıl din gönderilir öğretmek lazım. Bu konuda iyi bir eğitimden geçmesi gerekiyor. Allahlık hakkında en küçük bilgisi yok.

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aryan kardeşliği şu nazi zırvası olan mı?

Klan üyesi dediğin Klu Klu Klan mi?

Bunların alayı ırkçı sen neden bahsediyorsun? Bir de gelmiş ırkcılık yapma diyorsun

Aryan Kardeşliği beyaz üstün yanlısı Amerikan hapishanelerinde çıkmış, çoğu hapishanede ve sokaklarda çok büyük gücü olan ve metamfetamin üreticisi ve dağıtıcısı bir çete.

Klan bir çok Anglo-Sakson işadamının bulunduğu bir örgüt.

Ulusal İttifak da silahlı ve her işi yapmaya hazır adamarla dolu bir grup.

Ben de ticaretle uğraşan bir adamım.Ben başından beri bu adamlardan nefret ettim ama iş dolayısıyla görüşmem gerekti ve hala da Aryan Kardeşliği'yle iş yapıyorum. Klan'da sürüyle işadamı,İç İşleri Bakanlığı'nda, federal ve eyalet emniyetlerinde çalışan adam var. Bunlar sayesinde Aryanların hapishanelerine Ulusal İttifak'tan gelme çalışanlarımın gardiyan olarak atanmasını sağladım. Yani bu adamlarla ticaret dışında başka bir derdim yok. Başından beri nefret ettim bu heriflerden. Aynı şekilde bir çok başka örgüte ve tarikata girmem gerekti ticaret yüzünden.

Irkçı falan değilim ama sizin yaptığınız ırkçılık. Hem de bu bahsettiğim adamlardan daha tehlikeli bir ırkçılık sizinki. Türk Yahudilerinde ve masonlarına sıçrayacak bir nefret dalgası yaratıyorsunuz. Masonluk hakkında bilginiz youtube'da izlediğin komplo teorilerini geçmez. Hala Illumunati'yi falan masonların yönettiğini düşünüyorsun ama yanıldınız. Illumunati gibi örgütler hükümetleri, örgütleri veya tarikatları yönetmiyor.

Küresel sermaye yani ceo'lar, yönetim kurulu başkanları ve işadamları yönetiyor. Illumunati ve masonlarsa sadece senin gibilerin hedef olarak seçmesi için suçlanmış örgütler. Kimisi tarihe karışmış, kimiyse hümanist insanların oluşturduğu dernekler haline gelmiş. Siz bu adamları suçlarken Cumhurbaşkanımız gibi çok güzel bir taşeron, piyasayı bu işadamlarına veriyor. Öyle sandığınız gibi herkes Erdoğan'dan nefret etmiyor. Mesela benim tanıdığım, Türkiye'de ihaleye giren, kamulaştırılmış şirketleri satın alan arkadaşlarım çok seviyorlar Erdogan'ı. Özellikle Asyalılar Erdoğan'a bayılıyorlar. Nerdeyse bütün büyük inşaat ihaleleri Asyalılara gidiyor. Sallayacaksan da biraz bilinçli salla. Günah keçileriniz bitmiş örgütler olsun; bari kimse zarar görmesin.

tarihinde The American Dream tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kandırılan kim acaba?...

ademden bu yana - ademin günahlarını çocukları ödüyor....

çocukların ne suçu vardı da allah günah ödetiyor bu çocuklara ?

kandırılan kim acaba ?

yahudiler ateistleri mi kandırıyor ?....yoksa yahudiler hem kendilerini hem arapları mı kandırıyor ? yada araplar toptan herkesi mi kandırdı ?

Sitelerde Paylaş

kandırılan kim acaba?...

ademden bu yana - ademin günahlarını çocukları ödüyor....

çocukların ne suçu vardı da allah günah ödetiyor bu çocuklara ?

kandırılan kim acaba ?

yahudiler ateistleri mi kandırıyor ?....yoksa yahudiler hem kendilerini hem arapları mı kandırıyor ? yada araplar toptan herkesi mi kandırdı ?

Sen nezaman geriye geldin ya :D Birsey demeden kaybolmustun. Birdaha gitme....

Sitelerde Paylaş

Sen nezaman geriye geldin ya :D Birsey demeden kaybolmustun. Birdaha gitme....

can sıkıntısı işte yaw. kafayı kullanmayan....accık düşünmekten aciz insanlara düşünmeyi teşvik etmekten sıkıldım...:) arada gelip iğneliyorum işte. uyanır belki birileri diye..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...