Jump to content

Hocaların bizle dalga geçtiği sorulardan bazısı :)

Recommended Posts

Eyyy ateist kullar,

1. Tahta yeşil mi ? demek doğrudur, yeşile boyanmış demek mi?
  2. Herşey atomlardan oluşuyorsa, bizim atomu incelememiz; atomların kendi kendilerini incelelemesi mi demek?

Merak ettim, hem de atılan fikir/düşünce/yorum üzerine tartışmışta oluruz.

Teşekkür ederim..

tarihinde QQyL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Eyyy ateist kullar,

• Tahta yeşil mi ? demek doğrudur, yeşile boyanmış demek mi?
  • Herşey atomlardan oluşuyorsa, bizim atomu incelememiz; atomların kendi kendilerini incelelemesi mi demek?

Teşekkür ederim..

tahtanın yeşile boyandığı neyi ifade eder geçmi§te boyanmıs ve daha sonra başka bir renge boyanmış olabilir yada tahta aslında yeşile boyanmadan(aslında yeşil olmadiği) durumlarda yeşil olabilir.Yeşile boyanan tahta yeşil gözüküyor denir heralde.(ben kısaca yeşil diyorum).

Sitelerde Paylaş

Eyyy ateist kullar,

2. Herşey atomlardan oluşuyorsa, bizim atomu incelememiz; atomların kendi kendilerini incelelemesi mi demek?

Teşekkür ederim..

Sorularla birlikte cevapları da yazmışsın ama yine de tartışmak istiyorsan var git bir kuyuya taş at, belki kırk akıllı gelir ve taşı çıkarıp çıkarmamak konusunda tartışırsınız.

Sitelerde Paylaş

Eyyy ateist kullar,

Teşekkür ederim..

daha güzel bir şey söyleyim . bu daha klasiktir hem

" aklını görebiliyor musun ? hayır "

aklını göremiyorsun ancak kabul ediyorsun . demek ki allah da var .

Sitelerde Paylaş

Eyyy ateist kullar,

• Tahta yeşil mi ? demek doğrudur, yeşile boyanmış demek mi?
  • Herşey atomlardan oluşuyorsa, bizim atomu incelememiz; atomların kendi kendilerini incelelemesi mi demek?

Teşekkür ederim..

Himm güzel ve basit soru...

canlı meraklıdır ve yaşamak ,yaşamını kolaylaştırmak ister ...merak oldugusunun sonucu araştırmadir ...

Nedensellik ilkesinin sonucu olarak canlı yapısını araştırır ..canlı yada varlık entropiyi elinden geldiğince yavaşlatmak ister..yani canlı olmek istemez buda canlıyı araştırmaya sevk eder..canlı kendi yapı taşlarıni ve entropiyi elinden geldiğince yavaşlatmak için uğraşır bu uğraşın sonucudur...

Bur diğer etken merak ve yaşamıni kolaylaştırmak

Sitelerde Paylaş

Eyyy ateist kullar,

Teşekkür ederim..

Sübhanallah kardeşim ibretlik bir paylaşım.

Sitelerde Paylaş

Müdafaa-i Ehli Sünnet aklında kalabilmiş olduğum için mutlu oldum, ayrıca teşekkürü borç bilirim.

Haliyle ifade etmekten hiçbir zaman kaçınmadım, kaçınmamda.

Milletvekili olmak, sadece oy kullanmak değildir benim için, fikir sahibi olmak ve suyunu içtiğin ülkenin menfaatlerine sadık olabilmektir. Eski zihniyeti eskide bırakmak, yenilikleri takip etmek bir tarafa yenilikte öncü olmayı amaç edinmek benim idealimdir.

Proje üretmiş, sunmuş veya hayata geçirilmesini sağlamış kaç vekil var mecliste?

Yahu şu işçi bin lira ile nasıl geçinir diye kaç vekil düşünmüştür?

Mecliste kavga etmeyi değil, meclisi bilginin ve medeniyetin sembolü olarak göstermeyi kaç vekilimiz düşünmüştür acaba?
İsterim ki sertlik değil, mertlik olsun mecliste.
Halk düşünülsün.
İnsanın kıymeti olsun.

Bu ülkede insanın kıymeti ne denli bilinmektedir?
Ülkemizde, insanın yeterince kıymetinin bilinmediğini düşündüğüm için hak hukuk arayışı üzere yola çıktım.

Din, dil, ırk ayrımı yapmadan ( bu ayrılık gerekçelerinin hepsi yalan ) herkese insan olduğunu hatırlatacak yaşam şartları sunabilmek adına bu yola çıktım. Tek başıma değil, benim gibi düşünen tüm ülke insanlarını aday olarak görmeyi arzu ediyorum.

İnsanlar hayallerle değil, gerçeklerle yüzleşsin diye yola çıktım.

Belki çok az oy alabilirim ama hiçbir zaman kendimi tiyatro sahnesinde gibi düşünüp halkı aldatıcı rol adamı olmam.

tarihinde yasarnuriaydin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...