Jump to content

Şeytandan sonra yaratılan insan

Recommended Posts

Cariye islam litaratüerinden eve gelen kadın hizmetçi

hastır lan....hangi literatürmüş bu...KAYNAK - LİNK ver....???

sen bunlarla git anaokulunda bebeleri kandır.....

muhammedin var evler dolusu cariyesi.....

1400 yıldır islam alemi onun bunun karısını kızını cariye yapmış düdüklemiş....

beyefendi gelmiş burda lafontenden masallar okuyor....

ya adam gibi yaz - savunma yapacaksan yap...

yahut zitt...ir git...

bu forumda sana çok bile katlandık

herhangi bir islami sitede 1 dk durdurazlar bizi....ama sen bi dene şansını ?

git bi islami sitede burada yazdıklarını yaz "islam - cariye - köle - pedofili savunmalarını" oralarda yaz bakalım bi.....

2 dk da siktir ediyorlar mı seni de etmiyorlar mı gör !!

neymiş ? cariye "eve gelen hizmetçiymiş..."

sssiiiieeeeeeeeee ordan.

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hastır lan....hangi literatürmüş bu...KAYNAK - LİNK ver....???

sen bunlarla git anaokulunda bebeleri kandır.....

muhammedin var evler dolusu cariyesi.....

1400 yıldır islam alemi onun bunun karısını kızını cariye yapmış düdüklemiş....

beyefendi gelmiş burda lafontenden masallar okuyor....

ya adam gibi yaz - savunma yapacaksan yap...

yahut zitt...ir git...

bu forumda sana çok bile katlandık

herhangi bir islami sitede 1 dk durdurazlar bizi....ama sen bi dene şansını ?

git bi islami sitede burada yazdıklarını yaz "islam - cariye - köle - pedofili savunmalarını" oralarda yaz bakalım bi.....

2 dk da siktir ediyorlar mı seni de etmiyorlar mı gör !!

neymiş ? cariye "eve gelen hizmetçiymiş..."

sssiiiieeeeeeeeee ordan.

gukle de araştır

ondan sonra hatırlarsın bu konuyu senle konuşmuştuk savaş esiri köleler hariç evli kadınlarla nikahlanmanız haramdır denilen ayetide çok konuşmuştuk

hatırlarsın orada sana delilleriyle bunu kanıtlamıştım hatırlarsın hatırlarsında işine gelmiyor senin

git o yazılarımızı tartışmamızı bir daha oku aynı şey

saygılarımı teveccüh ediyorum

o sitelerde bir dakka durdurmazlar dediğin sitelerin menşei türk değildir Hakiki bir müslüman türkün sitesinde böyle şeyler yoktur..

Hakiki Bir Müslüman Türk zaten böyle uda ettim tesbih şıkırtılar namaz dalaglarıyla meşgul olmaz hahahah aaaaaaaay hahahaha aaaaaay

islam dini çalışma dini: peygamberimiz namazın farzını camide kılardı sonra kalkar giderdi sünnetin varsa işinde kıl derdi (çalıştığınız yerleri mezarlığa çevirmeyin) tesbihihin varsa yolda giderekten yapderdi. çalışma dini islam

beş vakit namazı fazrları 24 saatte 24 dakka etmez...

zuhuri ahir denilen 10 rkate namazta yoktur. cumanın farzında sonra dağılırsın gidersin işinde ikindiye yakın cumanın 4 rekat sünnetini kılarsın çalışma dini

züğürtlük insanı maneviyata sevk eder yüzüne bakıldığında başka kapıların kulu yüzüne bakılmayınca hemen maneviyata dualar namazler

bunlari yapayım kurtulayım vallahi kurtarmaz.. yine yaşlı olucak ahirette

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

o sitelerde bir dakka durdurmazlar dediğin sitelerin menşei türk değildir Hakiki bir müslüman türkün sitesinde böyle şeyler yoktur..

eve gelen evli hizmetçiyi düdüklemek HELAL demek ki !!!!

hangi siteymiş o "hakiki müslüman türk" sitesi ?

puauhauha...bu ne demekse ? HAKİKİ MÜSLÜMAN TÜRK.....

senin kafan hala almıyor.....hem TÜRK - hem müslüman olunmaz......neyse ver şu siteyi...bi gidip muhammet ve 9 yaş ayşenin gerdek macerasını bi yazalım oraya...bakalım ne olacak ? :D

Sitelerde Paylaş

eve gelen evli hizmetçiyi düdüklemek HELAL demek ki !!!!

hangi siteymiş o "hakiki müslüman türk" sitesi ?

puauhauha...bu ne demekse ? HAKİKİ MÜSLÜMAN TÜRK.....

senin kafan hala almıyor.....hem TÜRK - hem müslüman olunmaz......neyse ver şu siteyi...bi gidip muhammet ve 9 yaş ayşenin gerdek macerasını bi yazalım oraya...bakalım ne olacak ? :D

islamda bırak eve geleni düdüklemek kendi karını bile düdükleyemezsin.

bak KOCAMAN AYET VAR. "gayrı müsafihine": manası : sırf seks için evlenmek ve/veya cariye edinmek yasaktır haramdır... hahahah nasıl yeaaaaa yeaaa Kocaman ayet var Yeaaaaaa...

Sitelerde Paylaş

islamda bırak eve geleni düdüklemek kendi karını bile düdükleyemezsin.

bak KOCAMAN AYET VAR. "gayrı müsafihine": manası : sırf seks için evlenmek ve/veya cariye edinmek yasaktır haramdır... hahahah nasıl yeaaaaa yeaaa Kocaman ayet var Yeaaaaaa...

götünden AYET de uydurmaya başladın....

vahy gelio galba ?

kuranda yazan bu - evli kadınlar da size haram kılındı - CARİYELER HARİÇ....

yani eve temizliğe gelen hizmetçiye ATLAYABİLİRSİN !!!

puıuahuhauha.....

Sitelerde Paylaş

götünden AYET de uydurmaya başladın....

vahy gelio galba ?

kuranda yazan bu - evli kadınlar da size haram kılındı - CARİYELER HARİÇ....

yani eve temizliğe gelen hizmetçiye ATLAYABİLİRSİN !!!

puıuahuhauha.....

ya vallahi hatırlarsın hatırlarsın da saklarsın.. o verdiğin ayette gayrı müsafihinne yazar, O cümleyi okumasın sen ne sen ne sen gidi sen ve sen :D lütfen ne olursun bak seviyorum seni çok... kurnazlığa gitme ne olur kardeşim arkadaım canımın için amadan aman hanimiş asasagsagsajsaksa

Sitelerde Paylaş

ya vallahi hatırlarsın hatırlarsın da saklarsın.. o verdiğin ayette gayrı müsafihinne yazar, O cümleyi okumasın sen ne sen ne sen gidi sen ve sen :D lütfen ne olursun bak seviyorum seni çok... kurnazlığa gitme ne olur kardeşim arkadaım canımın için amadan aman hanimiş asasagsagsajsaksa

NİSA-24;: evli kadınlarla evlenmek de haram; ancak cariyeler hariç...onlarla ilişkilerinden dolayı kınanmazlar müminler

:D

muauhauha....

senin hizmetçi evli bile olsa üstelik . ....gene de onu düdükleyebiliyormuşun

muhauhauha :D

Sitelerde Paylaş

NİSA-24;: evli kadınlarla evlenmek de haram; ancak cariyeler hariç...onlarla ilişkilerinden dolayı kınanmazlar müminler

muauhauha....

senin hizmetçi evli bile olsa üstelik . ....gene de onu düdükleyebiliyormuşun

muhauhauha :D

ben diyorum ki Çanakkale boğazı yemin ediyorum çanakkalededir :D sen diyorsun ki hayır iskendurun açıklarındadır hahahah aaaay hahahah aaaaaay :D

Sitelerde Paylaş

noldu ? ayeti görünce götün mü tutuştu lavuk ?

:D normaldir .....buza otur geçer !!

ben çıkıyorum kendine iyi bak :D seninle laf yarıştıramıycağım ayrıca ben buz kullanırsam oraya kullanmıyorum asahsahsahahs :D

Sitelerde Paylaş

ben çıkıyorum kendine iyi bak :D seninle laf yarıştıramıycağım ayrıca ben buz kullanırsan oraya kullanmıyorum asahsahsahahs

sen anca kendi zeka seviyendekilerle laf yarıştırabilirsin koçum...

buzun üstüne oturmayıp da sokuon mu yoksa içeri ??? :D

hadi git gelme bi daha da...naş naş :D

Sitelerde Paylaş

ben çıkıyorum kendine iyi bak :D seninle laf yarıştıramıycağım ayrıca ben buz kullanırsam oraya kullanmıyorum asahsahsahahs :D

bu arada...

bak...sizinkilerden bi haber daha çıkmış !!!

elini-open-cennete-girecekmis-1002161200

İstanbul Atatürk Havaalanı'nda binlerce kişiye elini öptüren Uşşaki Tarikatı Lideri "Fatih Nurullah Efendi" olayla ilgili Cemaati'ne verdiği son vaazda ağlayarak konuştu.

BURADAN : Elini öpen cennete girecekmiş

Zi...ni öpen de ARŞA çıkıyorumuş....kesin bilgi...YAYIN !!!!

koş öp EFENDİNİN Zi...ni.....

ARŞ a çıkıomuş öpen !!! ?? hem elini hem zi..ni öpersen allah seni sağ kolu yapıyormuş !!!

Sitelerde Paylaş

sen anca kendi zeka seviyendekilerle laf yarıştırabilirsin koçum...

buzun üstüne oturmayıp da sokuon mu yoksa içeri ??? :D

hadi git gelme bi daha da...naş naş :D

bu arada...

bak...sizinkilerden bi haber daha çıkmış !!!

koş öp EFENDİNİN Zi...ni.....

ARŞ a çıkıomuş öpen !!! ?? hem elini hem zi..ni öpersen allah seni sağ kolu yapıyormuş !!!

Sen bu sitenin Trollüsün hatta troyusun hatta transitörürsün hatta travosusun sen bir trvaolu trolsün seninla yazışmak deveyle tokalaşmak şakalaşmak gibdir kanınca sütünümce sen develi trölsün

kendimden haya ediyorum avret yerlerim açıldı dşye değil :Sasasa seninle tartışmaya girdiğim için desem demesem bilmiyorum saygılarımı teveccüh ederim sayın troll

Sitelerde Paylaş

Sen bu sitenin Trollüsün hatta troyusun hatta transitörürsün hatta travosusun sen bir trvaolu trolsün seninla yazışmak deveyle tokalaşmak şakalaşmak gibdir kanınca sütünümce sen develi trölsün

kendimden haya ediyorum avret yerlerim açıldı dşye değil :Sasasa seninle tartışmaya girdiğim için desem demesem bilmiyorum saygılarımı teveccüh ederim sayın troll

peki DEVEYİM.....idrar ikram edeyim mi ?....nasılsa size göre ŞİFADIR !!! ?

naaptın ? öptünmü EFENDİNİN şeyini ?

Sitelerde Paylaş

peki DEVEYİM.....idrar ikram edeyim mi ?....nasılsa size göre ŞİFADIR !!! ?

naaptın ? öptünmü EFENDİNİN şeyini ?

Türklere bizlere verecek cevabın olamadığında (Ebu hanife: ben sizlerin ağzında gelmiş tüm hadislerden ,işime geleni kabul ederim dediğini bildiğinden)

Türkiye hariçindeki ülke vatandaşlarının kabul ettikleri (uydurma hadisleri) burada gelip bize satmaya çalışıyorsun ne yüzsüzsün

utnamıyor musun sıkıl mıyor musun.. tüüüüüü sana tüüüüü sana :Dsaaasasa

Sen bir Atesit olduğun için livata bile yaparsın sen tüüüüü yazıklar olsun sana tüüüüüü iğrenç ıyy

verecek cevap bulamayıp yine Efendi meselesini giryorsun ya.. sen acüzül aciz... zaten rumuzumda belli zavallı.. asahshah aaaaay zavallı aaaaay hahah

bak tekrar izah etmek benm hoşuma gidiyor

Hazreti Ömer gibi bir zat Sütlü kahve renkli biine söyle diyor " Bilal EFENDİMİZİ Ebubebikir azad etti"

hakiki Türk müslümanlar o kadar nazik güzel konuşurlar ki İnsanın İnsana emanet olduğunu bilirlker ve birbirlerine kıymetli klimelerle hitap ederler

birbirlerine Efendi hazret ve aleyhiiselam dahi derler ama kötü niyetli Türk olmayan Müslümanlar ise insanlar birbirine aleyhisselam diyemez hazret sadece büyükler denir diyip insanları ali kelimelerden men ederler...

zırto tirpişon alo herif lavuğa bak vs... kelimeler dinsizlere ait kelimelerdir hakiki Müslüman Türkler birbirlerine böyle hitap etmez

çok merak ediyorum zavallı sen ateist olduğuna göre sana Livata serbesttir livata olayında deneyimin oldu mu;? hahahah Aaaaaaay hahahaah aaaaaaayy hahaha :Da saskalsas

Sitelerde Paylaş

Sen bir Atesit olduğun için livata bile yaparsın sen tüüüüü yazıklar olsun sana tüüüüüü iğrenç ıyy

12728804_943313032432512_211993357330567

demek sen dinden çıksan

GAY olacaksın ???

:D :D

belli zaten belli....

var o kapasite sende ...var bişiler var var :D

bak ne diycem....

en çok GAY DİNCİLERDE var...

kuran kursunda bile ufacık erkek çocuklarını DÜDÜKLÜONUZ lan. !!!

seni de mi düdüklediler zamanında yoksa kuran kursunda felan ?

Sitelerde Paylaş

demek sen dinden çıksan

GAY olacaksın ???

:D :D

belli zaten belli....

var o kapasite sende ...var bişiler var var :D

bak ne diycem....

en çok GAY DİNCİLERDE var...

kuran kursunda bile ufacık erkek çocuklarını DÜDÜKLÜONUZ lan. !!!

seni de mi düdüklediler zamanında yoksa kuran kursunda felan ?

hahahhaha hahahah ASIL Ateistlerin dini inkar etmelerinin altındaki yatan sebeb Livata yapmatık sırf livata yapmak için atesist olmuşlar vardır

zavallı doğru söyle livata yapmak için mi dinsiz oldun tercihin bu yönde mi cereyan etti..

hahah aaaay hahaha aaaaaaaaaaaaaay hahahhah.. ay ay ay hahaha :DASsasasa

ben artık sizden iğreniyorum ıyyyyy ve çıkıyorum iyi akşamlar iyi livatalar size :Sasasasa

Sitelerde Paylaş

hahahhaha hahahah ASIL Ateistlerin dini inkar etmelerinin altındaki yatan sebeb Livata yapmatık sırf livata yapmak için atesist olmuşlar vardır

zavallı doğru söyle livata yapmak için mi dinsiz oldun tercihin bu yönde mi cereyan etti..

hahah aaaay hahaha aaaaaaaaaaaaaay hahahhah.. ay ay ay hahaha :DASsasasa

ben artık sizden iğreniyorum ıyyyyy ve çıkıyorum iyi akşamlar iyi livatalar size :Sasasasa

he canım...senin gibileri düzmek için ateist oldum :D

kuran kursundaki hoca nasıldı ? ondan haber ver ???

çok yaktı mı canını ?

Sitelerde Paylaş

he canım...senin gibileri düzmek için ateist oldum :D

kuran kursundaki hoca nasıldı ? ondan haber ver ???

çok yaktı mı canını ?

Ah terbiyem müsaade etmiyor. öyle şeyler söyliicem ki sana ah ah :D asasasasa keşke dinsiz olsaydım senin gibi atesit olsaydım senin gibi konuşurdum ah şu dinsizlik

dinslzliğinizin kıymetini bilin bak istediğin gibi küfredebiliyorsun :lol: aaaaaaaaay hahah ahahha haaaahaaa hahah

zavallı bu arada bu kadar oyun yeter tamam mı? senle oynamaktan bıktım.... bıkmadım hoşuma gidiyor.. çok hoşuma gidyorusun :Dashashasha ayy hahahah

neyse daha fazla lafı uzatmaya gerek yok niyeti bozmıyım şimdi ahahahah aaaay hahahahah aaaaaaaay hahahahaha

Sitelerde Paylaş

Ah terbiyem müsaade etmiyor. öyle şeyler söyliicem ki sana ah ah :D asasasasa keşke dinsiz olsaydım senin gibi atesit olsaydım senin gibi konuşurdum ah şu dinsizlik

dinslzliğinizin kıymetini bilin bak istediğin gibi küfredebiliyorsun

zavallı bu arada bu kadar oyun yeter tamam mı? senle oynamaktan bıktım bıkmadım hoşuma gidiyor.. çok hoşuma gidyorusun ashashasha ayy hahahah

neyse daha fazla lafı uzatmaya gerek yok niyeti bozmıyım şimdi ahahahah aaaay hahahahah

kuran hocanı hatırlayınca keyfin yerine gelmiş bakıyorum da ?

kıh kıh gülüyorsun ağzın kulaklarına varmış olm ne iş ?? :D

çok mu tatlıydı ??

:P

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...