Jump to content

uye sayısı neden artmıyor

Recommended Posts

Forumun bu halinden bu NOLAN baş trolü sorumludur :)

Ne varmış forumda?

Bir sürü insan foruma giriyor..

Ne istiyorsunuz siz?

Forumun facebook gibi bir site olmasını mı?

Sitelerde Paylaş

Ne varmış forumda?

Bir sürü insan foruma giriyor..

Ne istiyorsunuz siz?

Forumun facebook gibi bir site olmasını mı?

FaceBook'um yok bilmiyorum orası nasıl biyer, zaten forumları öldüren facebook'tur, ondan önce yetişemezdik yazılara başka forumlarda da, ne günlerdi be :)

Sitelerde Paylaş

Ben buraya ilk girmeye karar verdiğimde üye olmaya çekinmiştim, neden? Yazılanlar, konular, konuları ele alış biçimleri, üyelerin birbirlerine yaklaşımları, mümkün olduğunca Türkçe dil kurallarına uygun yazım vs. gibi vıcık internet ortamında çok nadir rastlanan muhteşem bir yapıyla karşı karşıyaydım. Önceleri yalnızca okumakla yetindim, bu süreç bir seneden biraz daha fazla sürdü. O dönem burada olan Bilgehan Bengi, bilirkisi, baal gibi ve şimdi pek hatırlayamadığım gerçekten (şimdikileri daha değersiz yahut daha değerli görmüyorum) kıymetli forum üyeleri vardı. Fakat neden sonra, biraz popülerlik de kazanan forumumuz yukarıda saydığım özellikleri biraz yitirdi gibi oldu. Bir dönem ise isimlerini saydığım üyeler forumu terk etti ya da eskisi kadar aktif katılmamaya başladı. Türk Torunu'nun da dikkat çektiği gibi şu anda ise neredeyse kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz. Ama yine de burayı seviyorum, değişerek, çeşitlenerek daha da güzel olacaktır diye düşünüyorum. Varsın artmasın üye sayısı...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...