Jump to content

Üçüncü Dünya Savaşı (Nükler savaş)...

Recommended Posts

Son gelişmeleri takip edince adım adım ilerledigimiz durumdur...

Ve maalesef burnumuzun dibinde vukuu bulacak olaydir ve kendimizi disarda tutacagimiz durum pek mumkun gozukmuyor...

Rusya ile Amerikanin gorusmelerinden yansiyanlara bakinca Turkiye ortak hedeftir...

Rusya Turkiyenin Natoyu zora soktugundan bahsediyor, Ingiltere de benzer pozisyonda...

Belki ilk firsatta Natonun disina atilmasi hedefleniyor...

Suudiarabistan ve Katarin cok kisa bi zamanda orduyla Suriyeye girecegi acik...

Bu duruma Turkiye de eslik edecektir...

Rusya ile sicak bir temas kacinilmaz olabilir...

Alanda savasanlara bakinca ucuncu dunya savasi tabirini kullanmak mumkundur ama daha genisleyip daha yikici olacagi aciktir...

Yuz yillik bi hesaplasmanin tamda ortasindayiz, ne ilginc bir zamana denk geldik...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bişi olmaz...

allah kurtarır sizi...

hocalarınız bi muska yazar evelallah ....atom bombası bile işlemez..!!!

allahın izniyle rusyayı da abd yi de devirirsiniz.....

onca imamhatip boşa mı açıldı ? topluca bi dua ettiniz mi -- dünyayı bile yörüngesinden çıkarırsınız !!!

Sitelerde Paylaş

Savaşta maksimum yok olabilecek sayı insanların %90'ı,

İnsanların besin bitkileri ve hayvanların %60'ı

Bunlar çok kısa sürede yok olacak yerler

Geriye kalacak insan sayısı 500 milyon civarı

500 milyon insanın radyoaktivite ve diğer yan etkilerle 400 milyonu 50 yıllık süreçte yavaş yavaş yok olacak

50 yıllık süreçte 500 milyon insanın üreme ile ulaşacağı rakam 800 milyon

800 eksi 400 = 400 milyon insan

400 milyon insanın iletişimsizlik, yer kapma, kaynak savaşıyla 300 milyona inmiş say.

Nükleer savaşın izlerinin temizlenme süresi ortalama 70-80 yıl

Sonuç?

Perfekto :)

Sitelerde Paylaş

Son gelişmeleri takip edince adım adım ilerledigimiz durumdur...

Ve maalesef burnumuzun dibinde vukuu bulacak olaydir ve kendimizi disarda tutacagimiz durum pek mumkun gozukmuyor...

Rusya ile Amerikanin gorusmelerinden yansiyanlara bakinca Turkiye ortak hedeftir...

Rusya Turkiyenin Natoyu zora soktugundan bahsediyor, Ingiltere de benzer pozisyonda...

Belki ilk firsatta Natonun disina atilmasi hedefleniyor...

Suudiarabistan ve Katarin cok kisa bi zamanda orduyla Suriyeye girecegi acik...

Bu duruma Turkiye de eslik edecektir...

Rusya ile sicak bir temas kacinilmaz olabilir...

Alanda savasanlara bakinca ucuncu dunya savasi tabirini kullanmak mumkundur ama daha genisleyip daha yikici olacagi aciktir...

Yuz yillik bi hesaplasmanin tamda ortasindayiz, ne ilginc bir zamana denk geldik...

Rusya ve Çin tek başlarına kalırlar. Yanlarında güçlü başka müttefikleri yok. 3. Dünya Savaşına giremezler. Ama hiç belli olmaz tabii.

Sitelerde Paylaş

Rusya ve Çin tek başlarına kalırlar. Yanlarında güçlü başka müttefikleri yok. 3. Dünya Savaşına giremezler. Ama hiç belli olmaz tabii.

3. Dünya savaşı imkansız. Bizim millet bu ülke çok güçlü 3. Dünya savaşı çıkar sanıyor. Alakası yok .ne çin ,ne batı umursamıyor bile.

Ayrıca amerikada arkamızda değil. Hükumet gidici.amerika akp den vaz geçti.

Çünkü tayipin kafasında osmanlı hayali var. Amerikan çıkarları ile bu hayalin alakası yok.

Kendi hayalleri peşinde koşan tayip amerikan çıkarlarını hiçe sayıyor. Bu ülke zaten amerikanin. Ve bu ülkede amerikan çıkarlarına uymayan hiçbir iktidar ayakta kalamaz.

Bunu gören tayip " Ben gidersem ülkeyi de size bırakmam" diyor amerikaya .elindeki kozlarını oynuyor. Ancak amerika tayip gibi oynamaz. Keskin kılıcı vardır. Tıpkı menderes gibi özal gibi harcar.

Sanırım aşırı islam amerikan çıkarlarına bu ülkede uymadı ılımlı şekilde devam edecek yada ülkeyi parçalayıp yönetecekler.

Rusya müdahalesi amerikan çıkarlarına uygun. Hükumeti daha rahat devirir.olan bu ülkeye olur. Diğerlerinin gikı bile çıkmaz.

3. Dünya savaşı ise ütopya. Hiçbir devlet senin için kendini bataklığa atmaz. Heleki amerika bu kadar güçlü iken.

tarihinde ateistdusunce tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu devlet için savaşmam.

Ayrıca bu devletin parçalanacaği belli.

Hayallerde yaşamaya gerek yok.

Her şeyi bundan 3 ay önce konuştuk zaten.

Bu durumun olacağı belliydi. Halk düşünsün. Zaten savaş istiyorlar.

Kesinlikle ben de. Kaçmak için hangi yol varsa onu yaparım.

Siz ne erdemli ne onurlu ne kadar da soylu insanlarsiniz boyle.

Sitelerde Paylaş

Suudi Arabistan ülkesinin kuzeyinde 20 sünni ülkenin 350,000 askerden oluşan gücünü bir araya getiriyor. Bu güce 20,000 tank, 2500 uçak, vs eşlik edecek.

Eğer bu ordu Suriye'ye girmeye kalkarsa Rusya bu gücü sadece taktik nükleer silah kullanarak durdurabilir. Aynı anda bizim hırsız manyak kuzeyden girmeye kalkarsa bizim ordumuzda o taktik nükleer silahlarla karşılaşır.

Bu noktadan sonra 3. dünya savaşı çıkar mı çıkmaz mı bilmek zor ama çıkma ihtimali yüksek.

Sitelerde Paylaş

Ölünce insanda erdem falan kalmaz. Bunu da geçelim, bu devlet ve özellikle hükümet, benim düşüncelerimi paylaşmazken, benim gibileri mahkemelerde yargılarken, halk da buna çanak tutarken, ben neden böyle bir düzen için canımı feda edeyim ki?

Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin, AKP denen hırsızlık çetesinin kefen giyen AKTroll'u.

Elinden tutan mı var? Hemen kefenini giy, hırsız köpeği desteklemek için doğru Suriye'ye IŞID'ci kardeşlerinin yanına git.

Sitelerde Paylaş

Suudi Arabistan ülkesinin kuzeyinde 20 sünni ülkenin 350,000 askerden oluşan gücünü bir araya getiriyor. Bu güce 20,000 tank, 2500 uçak, vs eşlik edecek.

Eğer bu ordu Suriye'ye girmeye kalkarsa Rusya bu gücü sadece taktik nükleer silah kullanarak durdurabilir. Aynı anda bizim hırsız manyak kuzeyden girmeye kalkarsa bizim ordumuzda o taktik nükleer silahlarla karşılaşır.

Bu noktadan sonra 3. dünya savaşı çıkar mı çıkmaz mı bilmek zor ama çıkma ihtimali yüksek.

Senin bahsettigin birliktelik icin dugmeye basilmis...

Kisa bir zaman sonra suriyeye kara ordusunu sokacaklar...

Turkiye bu koalisyonda olmak istiyor...

Rusya bu durumu hazmedemeyip nukleer silah kullanabilir ama bu dunya savasi demek olur...

Amerika , Rusya ve Cinin cikan bir dunya harbinde birbirine girmesi olasidir...

Dunya yuz yil sonra yeniden buyuk bir hesaplasmaya gidiyor ve maalesef kacinilmaz gibi...

Sitelerde Paylaş

Elinden tutan mı var? Hemen kefenini giy, hırsız köpeği desteklemek için doğru Suriye'ye IŞID'ci kardeşlerinin yanına git.

Ama ulke savasa girerse kacmak daha mi ahlaki?

Akp ile bunun ne ilgisi var...

Acik ve net siradaki hedef Turkiye...

Ulkesi icin ölumu goze alanlara laf soylemek, seve seve kacarim diyenlere mi kalmis(:...

Sitelerde Paylaş

Ölünce insanda erdem falan kalmaz. Bunu da geçelim, bu devlet ve özellikle hükümet, benim düşüncelerimi paylaşmazken, benim gibileri mahkemelerde yargılarken, halk da buna çanak tutarken, ben neden böyle bir düzen için canımı feda edeyim ki?

Olunce insanda erdem falan kalmaz(:...

Ama nasil oluyorsa diger basliklarda erdem abideleri oluyorsunuz birden(:...

Ah şu maskeler yok mu(:...

tarihinde Dotttore tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Duygu durumun seni esir almis. Bizler-gayribizler vahsi dogasina teslim olmussun. AKP denen siyasal parti ve uyelerinin de, arab allahlarinin da, ummeti muhammedinin kitabi kuraninin orta yerine keciler sicsin.

Sitelerde Paylaş

Ama ulke savasa girerse kacmak daha mi ahlaki?

Akp ile bunun ne ilgisi var...

Acik ve net siradaki hedef Turkiye...

Ulkesi icin ölumu goze alanlara laf soylemek, seve seve kacarim diyenlere mi kalmis(:...

Bu konu tamamen AKP ve halife olma hayali ile yaşayan hırsız liderleri ile ilgili. İslami zırvalarla beyni sulanmış bir manyak var bu ülkenin başında.

Hayatta tek amacı İslam denen rezil ideolojiyi bu ülkeye ve çevresine yerleştirmek ve başarılı olursa CharlesDarwin ve ateistdusunce gibi insanların kafasını kesmek için yaşayan bir manyağa CharlesDarwin niye destek versin?

Son 5-6 yıldır olup biteni takip etmeyip, her durumda AKP'ye destek veren kimler varsa onlar kefenlerini giyip savaşsın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...