Jump to content

7 gök meselesine son noktayı koyuyorum

Recommended Posts

Milyonla İnsan Hazreti Muhammedin İsmini duyunca onlara aldanıyor diyorsun, yani kutlu Muhammed ismi aldatılma vesilesi olmuş, Allah ismi gibi. Allah ve sevgilisi bu vesilede de ayrılamamışlar...

Yok aynen şöyle "Yeni bir din uyduracaksın ve peygamberi olacaksın(Muhammed'in yaptığı gibi) .......

Yahu dinini kanıtlamak için neden birinin de Muhammed gibi din uydurup milyonları peşinden sürüklemesini salık veriyorsun. En başarılı olanın en dürüst, mutlak doğru olması gibi bir ölçüt mü var. Sevgili dostum bu dünyada yarım milyar Budist var. Fakat Buda peygamberim dememiş, toplumda kadın-erkek-köle gibi statüleri ilahi hale de getirmemiş, cennetle aldatıp cehennemle de korkutmamış insanları kendi peşinden gelmeleri için. Asıl erdem, başarı ve hatta hakikat bu davranışta gizli.İyi düşün, taşın. Buda insanları kendi idealleri için de savaştırmayıp, ben-i kureyza' ya yapıldığı gibi utanç bir katliama imza da atmadı. İyi düşün bütün bunlara ne gerek vardı...Hadi bakalım biraz gayret et sorgula...

Budanız neden Batıdaki dünyanın her yerindeki insanlara bunları anlatamamıştır. zira kim takar budayı :D

artı Beşeri din olan buda dininde. bir kısım büyükler vardır ki avam tabakası olan insanların katiyen yükselmelerine izin vermezler.

İslamda ise Kadın erkek herkes eşittir. Ben cinleri ve insanları ancak bana ibadet etsinler bilsinler merifet etsinler diye İrfan için yarattım" der.

kadın ve erkeğin aynı gayede yarattıldığını duyurmuştur.

sen çöpsün senden bir şey olmaz

sen avam tabasındansın sen bir çaçık olmaz

Camide herkes eşittir yanyana dizdize omuz omuza oturur. kimse sen şu tarafa geç diyemez adamın alınını karışlarlar. Herkes eşittir.

İslam savaş esiri köleleri esir kamplarında çalıştırmaz kusura bak be valla özür dilerim üzgünüm İslam böyle yapmaz

İslam savaş eseri köleleri ölmekten beter çalıştırmaz kusura bakma

islam savaş esiri köleleri öldürmez kusura bak ya.. islam savaş esiri köleleri Mümin evlere dağıtır. İnsanlık öğrensinler

yüzünü görmediğin kanına susadığın adamları gör insanlık öğren

ondan sonra Aaa kusura bakma ben bir hata işledim köle azad etmezsem Allah beni katiyyen affetmez serbestsiniz gidebilirsiniz diyince

insanları öldürmek için kana sususyan düşman köle. Ağlıyarak Müslüman oluyorlardı.. kusura bak İslamım kuruluş yıllarında bir tek köle yok ki müslüman olmamış olsun. kusura bakma

Sitelerde Paylaş
  • İleti 282
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Budanız neden Batıdaki dünyanın her yerindeki insanlara bunları anlatamamıştır. zira kim takar budayı :D

artı Beşeri din olan buda dininde. bir kısım büyükler vardır ki avam tabakası olan insanların katiyen yükselmelerine izin vermezler.

İslamda ise Kadın erkek herkes eşittir. Ben cinleri ve insanları ancak bana ibadet etsinler bilsinler merifet etsinler diye İrfan için yarattım" der.

kadın ve erkeğin aynı gayede yarattıldığını duyurmuştur.

sen çöpsün senden bir şey olmaz

sen avam tabasındansın sen bir çaçık olmaz

Camide herkes eşittir yanyana dizdize omuz omuza oturur. kimse sen şu tarafa geç diyemez adamın alınını karışlarlar. Herkes eşittir.

İslam savaş esiri köleleri esir kamplarında çalıştırmaz kusura bak be valla özür dilerim üzgünüm İslam böyle yapmaz

İslam savaş eseri köleleri ölmekten beter çalıştırmaz kusura bakma

islam savaş esiri köleleri öldürmez kusura bak ya.. islam savaş esiri köleleri Mümin evlere dağıtır. İnsanlık öğrensinler

ondan sonra Aaa kusura bakma ben bir hata işledim köle azad etmezsem Allah beni katiyyen affetmez serbestsiniz gidebilirsiniz diyince

insanları öldürmek için kana sususyan düşman köle. Ağlıyarak Müslüman oluyorlardı.. kusura bak İslamım kuruluş yıllarında bir tek köle yok ki müslüman olmamış olsun. kusura bakma

İslam'ın kılıcının girmediği hiçbir yerde Muhammed'i kimse takmamıştır. Zira Buda'nın Batı'da saygınlığı da İslam'dan kat kat fazladır. Çünkü İslam denince akla fanatizmden terörizmden başka bir şey gelmez.

İslam'da erkek kadın eşittir: katılıyorum ancak gülmekten. Hiç mi açıp Kur'an okumuyorsun. Bir erkeğin şahitliği iki kadının ki ile eşittir. Mirasta kadının hakkı erkeğe düşenin de yarısıdır. Bir ayet kadına darp uygulamaya izin verir.

Suç işleyene köle azat ettirene kadar köleliği kaldırmak Arap tanrısına göre bir şey değil herhalde...İslam savaş esiri köleleri öldürmezmiş. Beni Kureyza erkekleri kadın ve çocuklarının önünde katledildi. Safiye'nin kocasına,altınlarının yerini söyletmek için işkence edilip öldürtüldü. Sonra Muhammed gözü yaşlı kadına gece boyu çadırda insanlık öğretti.Sonra Safiye ağlaya ağlaya Müslüman oldu...Hey koca İslam sen ne büyük dinmişsin böyle...Yahu ben de DİNDARR'ın yalancısıyım kızmayın...

Sitelerde Paylaş

İslam'ın kılıcının girmediği hiçbir yerde Muhammed'i kimse takmamıştır. Zira Buda'nın Batı'da saygınlığı da İslam'dan kat kat fazladır. Çünkü İslam denince akla fanatizmden terörizmden başka bir şey gelmez.

İslam'da erkek kadın eşittir: katılıyorum ancak gülmekten. Hiç mi açıp Kur'an okumuyorsun. Bir erkeğin şahitliği iki kadının ki ile eşittir. Mirasta kadının hakkı erkeğe düşenin de yarısıdır. Bir ayet kadına darp uygulamaya izin verir.

Suç işleyene köle azat ettirene kadar köleliği kaldırmak Arap tanrısına göre bir şey değil herhalde...İslam savaş esiri köleleri öldürmezmiş. Beni Kureyza erkekleri kadın ve çocuklarının önünde katledildi. Safiye'nin kocasına,altınlarının yerini söyletmek için işkence edilip öldürtüldü. Sonra Muhammed gözü yaşlı kadına gece boyu çadırda insanlık öğretti.Sonra Safiye ağlaya ağlaya Müslüman oldu...Hey koca İslam sen ne büyük dinmişsin böyle...Yahu ben de DİNDARR'ın yalancısıyım kızmayın...

Amma yalancısın ya

kuranın Metninde "bir erkeğin yerine iki kadın sahit" diye bir şey yazmaz (rical kelimesi yazar. bu kelime erkek demek değil: Kamil fert demektir. bu kadında olabilir erkekte).

sonra İslam savaş esiri köleleri napıcakdı? Arkadaşlar Kölelik kalkmıştır hadi gidin evlerinize. tekrar bize saldırın yine savaşılım bu sayılmaz mı diyekti hasumuha :D

beni kureyza askerleri savaş sucu işlemişlerdi. harbin en tehlikeli anında taraf değiştirip bütün arabistanla Müslümanların yeryüzünde silmek için hamle yaptılar mağlup oldular. peygamberimiz evine gitti oturmadan kalk habibim beni kureyzanın cezasını yarına bırakma dedi: hazreti Aliyide önden yolladı pişman olmuşlar mı diye.. ne pişman olması küfür ediyorlardı. savaş savaş diye bağrıyorlardı. savaş oldu yenildiler.

beni kureyzanın erkek askerlerinin öldürülmesi hükmünü de harpte yaralanan sonradan müslüman olmuş yahudi vermiştir.

İslam haminne değil İslamın başlangıçından beri islamın imhası için çalışta harbin en tehlikeli anında taraf değiştirip Bir milletin kaderiyle oynayanları affetsin

elbette sıuluların cezasını vericekti. eğer vermeseydi İslam askelerine babalara amcalara dayılara gençlere ihanet olurdu mu?

Hazreti Saffiye ancak bir gün Kendi dininde ısrar etmiştir Gitikçe manasını Resulü Ekremin hal ve tavırlarındaki Nur istila etmeye başlamış
Peygamberimizin düşmanlarına karşı Gösterdiği Bu aman, Kendini İmhaya kalkan Kuvvete karşı açtığı bu hayat dolu kucak
hazreti saffiyenin kalbindeki imanını uyandırmış O iman aşkı Küfürde inat ederek Maktul düşen babası ile kocasının acısını nefrete inkılab ettirmiş,
Eşyanın Hakikati olan hazreti Muhammedi göstermeye başlamış. Evet safiye önceleri hazreti Muhamemde yalnız bakıyordu Şimdi İse Hakikatin görüyordu

ve daha fazla dayanamıyarak resülüllahın huzuruna çıkmış

Beni affedecek misiniz ya resülüllah demiş

peygamberimiz hayrola bana Muhammed diyerekten hitap ederken şimdi Resülüllah diyorsun demiştir. :)

Hülasa: Bana dünyanın en Kralı gelse "İslamın kuruluş yıllarında bir tek köle göstermez ki hazreti Muhammede aşık olmayıp da müslüman olmamış olsun" NOKTA derler buna iyi günler saat gecenin 11'i :DAsasa

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hülasa: Bana dünyanın en Kralı gelse "İslamın kuruluş yıllarında bir tek köle göstermez ki hazreti Muhammede aşık olmayıp da müslüman olmamış olsun" NOKTA derler buna iyi günler saat gecenin 11'i :DAsasa

Demek Muhammed Zeyd'i aralarındaki aşkı gizlemek için evlatlık edindi. Sanırım etraftan gelecek tepkiden çekindi. Oysa kendisinden çekinmesine Allah daha layıktı.

Sitelerde Paylaş

beni kureyza askerleri savaş sucu işlemişlerdi. .

beni kureyzanın erkek askerlerinin öldürülmesi hükmünü de harpte yaralanan sonradan müslüman olmuş yahudi vermiştir.

Sen tıpkı dinin gibi tutarsız, akıl ve vicdan dışısın...Beni Kureyza savaşmış ve esir düşmüş bir kabileydi. İslam savaş esirlerini öldürmezmiş, insanlık öğretirmiş. Hiç yüzünüzde kızarmıyor. Forumdaki bunca insanı da enayi yerine koyuyorsunuz.

Muhammed Medine'ye geçtiğinde nüfusun yarısı Yahudi imiş. Onların onayı olmasaydı zaten Yesrib'e gelemezdi peygamberin. Yahudiler kendileri daha çok istemişlerdi anlaşmayı. Ama Muhammed güçlendikçe ve onlara kendini kabul ettiremedikçe daha da küstahlaştı. Beni Nadir ve Kaynuka'yı tuhaf sudan sebeplerle Medine'den sürüp tüm mallarına el koydu. Hele Kaynuka Yahudileri,Abdullah bin Übey karşı çıkmasaydı bütün üyeleri elleri bağlanmış halde boğazlanacaktı...

Bütün bu olaylardan sonra, Kureyza dindaşlarına yapılanı görünce Muhammed'e neden güvensin? Muhammed ile müttefik olarak savaşsalar Mekke Hendek savaşını kazanarak onları keserdi. Açıkça yani resmen Muhammed'e karşı savaşsalar bu sefer de Muhammed zaten savaşı kazanarak onları kesecekti. Onlar da savaş boyu kendi kalelerine çekildiler kaderlerini beklediler. Diğer Yahudi kabilelerine olduğu gibi her halükarda başlarına geleceği biliyorlardı...Müslümanların iddia ettiği gibi tüm kabile Hendekte Muhammed' e karşı savaşmamıştı. Kalelerine çekilmiş halde bulunmaları bunu ispat ediyor.Bir iki istisna bunu değiştirmez.

Sonuç Muhammed bir zorbadır, ortada bir savaş suçu filanda yoktur.Nadir ve Kaynuka'ya duyduğu hıncı da Kureyza'dan misliyle çıkarmıştır. Ergen erkekler de dahil olmak üzere bine yakın erkek kafaları kesilmiş,kadın ve çocuklar köle olarak satılmıştır.İslam savaş esirini öldürmezmiş insanlık öğretirmiş. Merak etmeyin bir gün de birileri çıkıp size sülale kabile ümmet boyu insanlık öğretir...

tarihinde Birko tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Amma yalancısın ya

kuranın Metninde "bir erkeğin yerine iki kadın sahit" diye bir şey yazmaz (rical kelimesi yazar. bu kelime erkek demek değil: Kamil fert demektir. bu kadında olabilir erkekte).

sonra İslam savaş esiri köleleri napıcakdı? Arkadaşlar Kölelik kalkmıştır hadi gidin evlerinize. tekrar bize saldırın yine savaşılım bu sayılmaz mı diyekti hasumuha :D

beni kureyza askerleri savaş sucu işlemişlerdi. harbin en tehlikeli anında taraf değiştirip bütün arabistanla Müslümanların yeryüzünde silmek için hamle yaptılar mağlup oldular. peygamberimiz evine gitti oturmadan kalk habibim beni kureyzanın cezasını yarına bırakma dedi: hazreti Aliyide önden yolladı pişman olmuşlar mı diye.. ne pişman olması küfür ediyorlardı. savaş savaş diye bağrıyorlardı. savaş oldu yenildiler.

İslam haminne değil İslamın başlangıçından beri islamın imhası için çalışta harbin en tehlikeli anında taraf değiştirip Bir milletin kaderiyle oynayanları affetsin

elbette sıuluların cezasını vericekti. eğer vermeseydi İslam askelerine babalara amcalara dayılara gençlere ihanet olurdu mu?

Hazreti Saffiye ancak bir gün Kendi dininde ısrar etmiştir Gitikçe manasını Resulü Ekremin hal ve tavırlarındaki Nur istila etmeye başlamış
Peygamberimizin düşmanlarına karşı Gösterdiği Bu aman, Kendini İmhaya kalkan Kuvvete karşı açtığı bu hayat dolu kucak
hazreti saffiyenin kalbindeki imanını uyandırmış O iman aşkı Küfürde inat ederek Maktul düşen babası ile kocasının acısını nefrete inkılab ettirmiş,
Eşyanın Hakikati olan hazreti Muhammedi göstermeye başlamış. Evet safiye önceleri hazreti Muhamemde yalnız bakıyordu Şimdi İse Hakikatin görüyordu

ve daha fazla dayanamıyarak resülüllahın huzuruna çıkmış

Beni affedecek misiniz ya resülüllah demiş

peygamberimiz hayrola bana Muhammed diyerekten hitap ederken şimdi Resülüllah diyorsun demiştir. :)

:lol::D YALANCILIKTA PEYGAMBERİN MUHAMMEDİ BİLE SOLADIN

Sitelerde Paylaş

bir başka sami dil olan maltacadan yazıyorum:
ragel (racel) erkek
irgiel(ircil) erkekler

yani dindarr büyük ihtimalle sallıyorsun.

:lol::D YALANCILIKTA PEYGAMBERİN MUHAMMEDİ BİLE SOLADIN

ya sabır ya sabır :D yaa sabıır bunlar anlattık masayla anlattık aytenle anlatık :Dasasasas

bak bir daha ispat-u ispat edicem anlatıcam :D Bir daha sakın! Kuranda Bir erkek yerine kadın şahit yazıyor demeyin valla yerlere yatar gaz çıkarır. yellene yellene gülerim haha ahha:dasasas

Kuranın metninde Rical der

Rical: sadece Erkek demek değildir. Rical kelimesi: kamil fert demektir. Bu kadında olur erkekte.

İslam aleminde Rical ilmi diye bir ilim vardır

Hadis RİCALİ ilmi veya Kısaca RİCAL ilmi adı verilen İlim dalının ismindeki "RİCAL"den maksat, erkek olsun kadın olsun hadis ve haber nakleden raviler demektir.
Arapçada Erkekler için kullanılan bu kelime, kadın ravilerin sayısının erkeklere nazaran az oldu için kullanılmış olabilir.
Ancak daha büyük ihtimal, "Racül" kelimesi 'kamil fert' manasına geldiği için. 'devlet ricali' terimi gibi hadis rivayeti ile meşgul olanların tümüne hadis ricali denmiş olmasıdır.

kaynak : http://ktp.isam.org.tr/pdfdrg/D01949/2000_6/2000_6_ERENM.pdf

Sitelerde Paylaş

Sen tıpkı dinin gibi tutarsız, akıl ve vicdan dışısın...Beni Kureyza savaşmış ve esir düşmüş bir kabileydi. İslam savaş esirlerini öldürmezmiş, insanlık öğretirmiş. Hiç yüzünüzde kızarmıyor. Forumdaki bunca insanı da enayi yerine koyuyorsunuz.

Muhammed Medine'ye geçtiğinde nüfusun yarısı Yahudi imiş. Onların onayı olmasaydı zaten Yesrib'e gelemezdi peygamberin. Yahudiler kendileri daha çok istemişlerdi anlaşmayı. Ama Muhammed güçlendikçe ve onlara kendini kabul ettiremedikçe daha da küstahlaştı. Beni Nadir ve Kaynuka'yı tuhaf sudan sebeplerle Medine'den sürüp tüm mallarına el koydu. Hele Kaynuka Yahudileri,Abdullah bin Übey karşı çıkmasaydı bütün üyeleri elleri bağlanmış halde boğazlanacaktı...

Bütün bu olaylardan sonra, Kureyza dindaşlarına yapılanı görünce Muhammed'e neden güvensin? Muhammed ile müttefik olarak savaşsalar Mekke Hendek savaşını kazanarak onları keserdi. Açıkça yani resmen Muhammed'e karşı savaşsalar bu sefer de Muhammed zaten savaşı kazanarak onları kesecekti. Onlar da savaş boyu kendi kalelerine çekildiler kaderlerini beklediler. Diğer Yahudi kabilelerine olduğu gibi her halükarda başlarına geleceği biliyorlardı...Müslümanların iddia ettiği gibi tüm kabile Hendekte Muhammed' e karşı savaşmamıştı. Kalelerine çekilmiş halde bulunmaları bunu ispat ediyor.Bir iki istisna bunu değiştirmez.

Sonuç Muhammed bir zorbadır, ortada bir savaş suçu filanda yoktur.Nadir ve Kaynuka'ya duyduğu hıncı da Kureyza'dan misliyle çıkarmıştır. Ergen erkekler de dahil olmak üzere bine yakın erkek kafaları kesilmiş,kadın ve çocuklar köle olarak satılmıştır.İslam savaş esirini öldürmezmiş insanlık öğretirmiş. Merak etmeyin bir gün de birileri çıkıp size sülale kabile ümmet boyu insanlık öğretir...

Bu zırvaların 1669 kez yalan olduğunu ispat ettik hep aynı zırvlar geliyor bilerek yalanlar söylenmeye devam ediyor

Hem o kavim adı beni kaynuka değil beni kayınkuağdır

Beni kayınkuağ hicretin 2. senesinden bedir harbini Müslümanlar galip gelince, peygamberimiz medeniye döndüğünde yahudilerle antlaşma yaptı beni kayınkuağ bir mümini öldürmek suretiyle yapılan antlaşmayı bozdular..

peygamberimiz onlar konuştu onların verdiği cevap şu oldu :

:hahahaah ey Muhammed (aleyhissalatu vesselam) sen muharebe nedir bilmeyen kimselerle (bedir savaşında) savaşmışsın. biz onlar gibi değiliz savaşmayı çok iyi biliriz eğer bizimle savaşmayı göze alırsan. o zaman bizim nasıl adamlar olduğunu görürsün dediler.

dikkat bunlar bir kaç kişi değil bir kabile olarak karşı durdular

fahri kainat efendimiz Ebülübaba ibni abdülmünzir'i medenide kaymakam bırakarak mücahidlerini aldı ve livai şerifi hazreti hamzaya vererek beni kayınkuağı kuşatma altına aldı.. 15 gün sonra kale düştü. hainler teslim oldular

fahri alem hainleri yani 2/3 sini Şam'a tarafına sürdü sillahlarını ve mallarını beşte bir beytül mala alınarak diğerleri gaziler arasından takdim edildi.. 1/3 medinede kaldı, sürgüne gidenler medeniye gelebilirlerdi ama 3 gün kalabilirlerdi..

yok münafıkların başı abdüllah bin übey müdahale etmişte onlara sürgüne gönderilmiş yok öyle bir şey bunlar tabiin ve etba-ı tabiinin uydurmaları..

Kuranı kerimde bedir harbinde esirlerin fidye ile salı verilmesi hazreti Cüveyriyede bir sürü kölelerin serbest bırakılmalı vs.

hgele Mekke fethedildiğinde intikam intikam mallarımıza evlerimize el konulmuş gasbedilmişti. şimdi onun davası görülecek intikam alınacak diye beklenirken

Aaaa bir bakıyorsun Şok is this a şok..:D hazreti Muhammed ve Müslümanlar bütün davalardan feragat ediyorlar kimseye dokunmuyor intikam almıyorlardı.. naber ne oldu...

beni kureyze harbin en tehlikeli anında taraf değiştirip müslümanları imhasına çalıştılar fakayt yenildiler kalelerine çekildiler

hazreti Muhammede evine döndü cibril geldi hayır oturma beni kureyzaın cezasını ver dedi. yalanlarla siz ancak kendiizi avutur oyalarsınız neyse çıkmam lazım acele yazdım

Sitelerde Paylaş

yok münafıkların başı abdüllah bin übey müdahale etmişte onlara sürgüne gönderilmiş yok öyle bir şey bunlar tabiin ve etba-ı tabiinin uydurmaları..

Yahu ne saçma sapan adamsın. Sahabeyi gören en eski Müslümanlar bu kadar rahat uydurabiliyorsa 40.göbek torunları olan senin uydurmaya yatkın olmadığını nereden anlayacağız. Bu laflarla bütün Müslüman nesilleri rezil rüsva ettin.Kendinde farklı değilsin...

peygamberimiz onlar konuştu onların verdiği cevap şu oldu :

:hahahaah ey Muhammed (aleyhissalatu vesselam) sen muharebe nedir bilmeyen kimselerle (bedir savaşında) savaşmışsın. biz onlar gibi değiliz savaşmayı çok iyi biliriz eğer bizimle savaşmayı göze alırsan. o zaman bizim nasıl adamlar olduğunu görürsün dediler.

dikkat bunlar bir kaç kişi değil bir kabile olarak karşı durdular

Peygamberin onu kabul etmeyen Yahudilere maymun oğulları diye hakaret ederse cevabını alır. Kindar lafta bir peygamberden farklı bir şey beklenmez...

Mekke fethedildiğinde intikam intikam mallarımıza evlerimize el konulmuş gasbedilmişti. şimdi onun davası görülecek intikam alınacak diye beklenirken

Aaaa bir bakıyorsun Şok is this a şok.. :D hazreti Muhammed ve Müslümanlar bütün davalardan feragat ediyorlar kimseye dokunmuyor intikam almıyorlardı.. naber ne oldu...

Peygamberin merhametli falan değil sadece iyi bir politikacı...

İslam savaş esirlerini öldürmez diyen sensin ama teslim olan Kureyza'yı asıp kesen de yine İslam....Bu caniliği, ikiyüzlülüğü açıklayacağına İslam savaş esirlerine kölelik adı altında insanlık öğretir, öldürmez diye zırvada, beyinsizlikte tavan yapıyorsun.En azından savaş esiri şu şartlarda öldürülebilir de ki biraz olsun dürüst insanlar olarak görünün,biraz insana benzeyin...

tarihinde Birko tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

dindarr itiraf edeyim, 20 küsür yıllık internet tecrübemde senin gibi orijinal bir akıl hastası tanımadım. tebrik ederim.

Senden bunları duyduğun zaman çok mutlu oldum çok sevindim. Zira Kendine Malta eriği rumuza takan biri zır deli değilde ya nedir? Diye düşünmedim değil

Sitelerde Paylaş

Yahu ne saçma sapan adamsın. Sahabeyi gören en eski Müslümanlar bu kadar rahat uydurabiliyorsa 40.göbek torunları olan senin uydurmaya yatkın olmadığını nereden anlayacağız. Bu laflarla bütün Müslüman nesilleri rezil rüsva ettin.Kendinde farklı değilsin...

Peygamberin onu kabul etmeyen Yahudilere maymun oğulları diye hakaret ederse cevabını alır. Kindar lafta bir peygamberden farklı bir şey beklenmez...

Peygamberin merhametli falan değil sadece iyi bir politikacı...

İslam savaş esirlerini öldürmez diyen sensin ama teslim olan Kureyza'yı asıp kesen de yine İslam....Bu caniliği, ikiyüzlülüğü açıklayacağına İslam savaş esirlerine kölelik adı altında insanlık öğretir, öldürmez diye zırvada, beyinsizlikte tavan yapıyorsun.En azından savaş esiri şu şartlarda öldürülebilir de ki biraz olsun dürüst insanlar olarak görünün,biraz insana benzeyin...

Öyle sallama sonra rezil olursun Çünkü Beni Kureyza Esirleri Köleleri cariyeleri bu dinden nefret etmemişler aşk ile büyük bir iman ile Müslüman olmuşlardır!!!

Bunlar Manşet olsun diye düşünüyorum

Sadr-ı islamda Bir tek köle gösterilemez ki Hazreti Muhammede aşık olmayıp Müslüman olmamış olsun.. saygılar iyi akşamlar. sevgiler :)

Sitelerde Paylaş

Senden bunları duyduğun zaman çok mutlu oldum çok sevindim. Zira Kendine Malta eriği rumuza takan biri zır deli değilde ya nedir? Diye düşünmedim değil

o rumuz benim kendi kendime eğlendiğim birşey, herhangi bir mesajı yok. Malta eriği denilen meyvenin Malta ile alakası yok. maltalıların, bu eriğe Türkiye'de bu ismin verildiğinden de haberi yok. ööle olmayan birşey işte...
Sitelerde Paylaş

o rumuz benim kendi kendime eğlendiğim birşey, herhangi bir mesajı yok. Malta eriği denilen meyvenin Malta ile alakası yok. maltalıların, bu eriğe Türkiye'de bu ismin verildiğinden de haberi yok. ööle olmayan birşey işte...

Anladım Antep fıstığı gibi ama Anteplilerin bundan haberleri var. olmasaydı ne olurdu Şamfıstığı derdik :dasasasa

Sitelerde Paylaş

Anladım Antep fıstığı gibi ama Anteplilerin bundan haberleri var. olmasaydı ne olurdu Şamfıstığı derdik :dasasasa

çok çılgınsın :P

90'larda sert müslümanlar diye bi almancı rap grubu vardı, onları aklıma getiriyorsun. şöyle şarkıları vardı:

allah allah allah allahtan başka büyük yok,

öbür dünyaya gidersen herşey bombok

:D

Sitelerde Paylaş

çok çılgınsın :P

90'larda sert müslümanlar diye bi almancı rap grubu vardı, onları aklıma getiriyorsun. şöyle şarkıları vardı:

allah allah allah allahtan başka büyük yok,

öbür dünyaya gidersen herşey bombok

:D

Ben sence nasıl bir dindarım doğruyu söyle:

Beni kaba sofu cahil ve entel müslümanlarla karıştırmadan

söyle sence nasıl biriyim.

biliyorsun dimi Henüz hayranı olduğun meneiyetler laikliğin LA sını bilmezken İslam LAİKrahe fiddin demiştir

Dinde aklın ikrah ettiği bir bilgi yoktur varmış gibi gösterilirse onlardan kaç demiştir.

La ikrahe fiddin. Dinde aklın ikrah ettiği vicdanın nefret ettiği bir şey yoktur demektir.

neyse sence nasıl biriyim

Sitelerde Paylaş

Ben sence nasıl bir dindarım doğruyu söyle:

Beni kaba sofu cahil ve entel müslümanlarla karıştırmadan

söyle sence nasıl biriyim.

biliyorsun dimi Henüz hayranı olduğun meneiyetler laikliğin LA sını bilmezken İslam LAİKrahe fiddin demiştir

Dinde aklın ikrah ettiği bir bilgi yoktur varmış gibi gösterilirse onlardan kaç demiştir.

La ikrahe fiddin. Dinde aklın ikrah ettiği vicdanın nefret ettiği bir şey yoktur demektir.

neyse sence nasıl biriyim

zararsızsın ve bu bana yeter. bizlerin nefret ettiği tipler belli. ama senin vahşi olmaman, İslamı daha az vahşi hale getirmiyor. bizim gözümüzle bakabilseydin, endişelerimizi de anlardın.
Sitelerde Paylaş

zararsızsın ve bu bana yeter. bizlerin nefret ettiği tipler belli. ama senin vahşi olmaman, İslamı daha az vahşi hale getirmiyor. bizim gözümüzle bakabilseydin, endişelerimizi de anlardın.

"Ben evrim geçirmiş bir hayvanım. Cennet cehennem eski zaman masallarıdır. Ben Öldükten sonra yok mok olucam :D Kimseye hesap vermiycem. :D

Nefsimi tatmin edersem İşte Cennet budur, Edemezsem İşte zavallıyım Cehennem de budur." İtikadında Olan kişilerin. "Biz ahlaklıyız Zararsız" demelerine inanabilmek çok zordur. Ne olur bana hak verin. Ama itiraf edeyim ben seni çok seviyorum yani evçilleşmiş bir hayvan gibisin :Daaaaay gıhgıh kusura bakma seviyom seni

geeeeh pisipisipsipsi :D

şaka yapıyorum seni insan olarak görüyor çok büyük saygı duyuyorum burada sadece espiri latife gülüdür eğlence yaptım saygılar sevgiler

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...