Jump to content

Recommended Posts

Siteniz forum kategorisindeki linklerimiz arasına eklendi.

Fakat, normal olarak biz linkleri karşılıklı olarak veriyoruz. Sizin sitede başka sitelere link veren bir bölüm yok gibi gerçi, ama eğer böyle bir bölümünüz olursa, lütfen siz de buraya link veriniz.

Sitelerde Paylaş
  • 3 months later...

Yeni ve değişik bir görseli var antidogmatik forumunun, beğendim. Umarım kalıcı olur uzun yıllar.

Bir zamanlar Pante'nin açmış olduğu bilimselfelsefe.net forumu vardı, sonra dusuncedunyasi.net forumu ve şimdi de

ateistplatform.org erişime kapanmış 3 tane forum idiler. 3'ü de güzeldiler ama yaşamıyorlar. Kalıcılık önemli.

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

http://www.bilimselfelsefe.net/ adresini aratınca Yargan Kam adı ile karşılaştım.
Bu genç, bilimselfelsefe forumu kapanmadan önce askere gitmişti. Şimdi anımsadım.

kadinvedin.ipbfree kapandı gitti. hanifdostlar.net yine kapandı gitti.
Yazıyaz.net forumu kapandı solpaylaşım açıldı. yeniislam forumu yine kapandı gitti.

Epey forum eskitmişim.

Sitelerde Paylaş

Antidogmatik forumunun XenForo script olduğunu öğrendim. Ateistplatform.org'un niçin kapandığını ve Freeforums veya Forumotion kullanarak Ateistplatform.freeforums  veya Ateistplatform.forumotion şeklinde forum açabilir miyim düşüncesiyle... Ama biraz daha bekleyeceğim ne olduğunu öğrenmek için. 2 saatlik araştırma yaparak ulaştığım adres ve sonuçları aşağıya paylaşıyorum. Belki başka gereksinenler olur.

15 Best Online Forum Platforms / Software (Free and Paid).
10 Best Free Forum Software in 2016.

Discourse, Ruby ve Javascript dilleri ile yazılmış açık kaynak kodlu İnternet forumu yazılımıdır. Ruby, nesneye yönelik, dinamik, reflektif bir programlama dilidir. Ruby dili, Yukihiro Matsumoto tarafından Japonya'da tasarlanmaya ve geliştirilmeye başlanmıştır.

Discourse forum examples.
Discourse yörebinde.
Örnek Discourse.mcneel.
Örnek Discourse.soylent.

Forum by NodeBB.
NodeBB forum examples.
NodeBB topluluğu.
NodeBB yörebinde G+groups.
Discourse veya NodeBB G+groups.
NodeBB örnek forum.
Discourse, Flarum, NodeBB, benzeşikler.
Flarum vs Discourse vs Nodebb

Best free forum software.
XenForo script.
Phorum proboards.

Create a free forum phpBB Freeforums .org
Create free forum Phorum Forumotion .com
Create free forum RunBB .com
Create your free forum MyBB
Create mybb3 forum.

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...