Jump to content

Ani Ölümler

Recommended Posts

25 minutes ago, kavak said:

Bre Dindarr, hălă yükseklerden uçmayı bırakmamışsınız.

Ebabil kuşu da değilsiniz ki. Aman diyim, fazla yükseklerde dolaşmayın, yoksa inişiniz feci olur.

Size göre insanlığın ilk katili kimdi ve kimin oğluydu ? :D

Yoksa Adem´i peygamber saymıyormusunuz ?

Ali imran 33 Gerçekten Allah, Adem´i, Nuh´u, İbrahim soyunu ve İmran soyunu âlemler üzerine seçkin kıldı.

Ah be kardeşim (ekleme cevvizkabuğu) be ne kadar dikkatsizsin!

Ayette Adem'in soyunu demiyor. Adem'i diyor..... Nuhun soyunu demiyor..... Nuh'u diyor..

ay pardon seni cevizkabuğu sandım

kavak sen miydin? Ekkus mi gerçekten ben hiç bakmadan cevizkabuğu  sordu sandım :D

neyse 

yani ayette ademi diyor Nuhu diyor soylarını demiyor. teşekkür ederim saygılar sevgiler sevgiler sevgiler :):) :):):)

:D 

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 209
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

14 saat önce, Dindarr yazdı:

kalu bela dedikya

Onlar Allahın belasını bal yapmışlar. Bin bela ile müptela kıl beni diyorlar çünkü kalu bela diye söz verdik ya

Ali imran 33 Gerçekten Allah, Adem´i, Nuh´u, İbrahim soyunu ve İmran soyunu âlemler üzerine seçkin kıldı.

İbrahim ve imran soyunda asla ve asla küfür tasavvur edilemez, onların her çocuğu peygamber gibidir ehli beyttir onlar masundur korunmuştur. nokta kamoon 

çocuk nasıl yapılır. onlar iyi biliyorlar

Peygamberimiz "evlenenler dinlerinin yarısını yapmışlardır yarısı içinde çalışsınlar" Çocuğun tekevvünü oradan başlıyor

kavgalıykan karın hamile kalırsa yandın

karının sıkıntılı ilen hamile kaldın mı yandın,

onlar nasıl Hidayet üzerine Cemiyete hayırlı İnsanların en hayırlısı çocuklar nasıl yapılır biliyorlar kamoon :D

o yüzdende üstünler

çünkü Allahın BELASINI BAL YAPMIŞLAR

zaten hakikatte bela yoktur belayı bela görmek beladır.

Bela efendi arar.

herkes gelmez bela.

bize gelen musibettir

bela efendi arar. kimi onu güzel karşılarsa ona gidermiş.

bela geldiği an hemen arkasında manevi bir hilat yollanır nereye kalbinde ki evine

mümiinin kalbi allahın evidir

eğer belsgeldiği zaman sen nefsin caddelerinde gzer kalbimnde oturmazsan

manevi hilatı getirenler aa evde kimse yok derler giderler

bela geldiği an muhakak kesinlikle hemen arkasında manavi bir hilat gönderir allah ya kamon

kalbinde otur bekle nefsinin caddelerini çıkma diyor kamon 

e tabi bunlar manaya ait işer ince işler bunlar 

Su yazdigin sacmaliklara hicmi bakmiyorsun. Ulan ben ne sacmaliyorum, simdi millet yine beni yerden yere vuracak diye hicmi izanin kalmadi.

Birak masal yazarligi yapmaya, iddaa ettigin her boku elbetde sen ispat edeceksin ama, böyle sivrisinek gibi vizildayarak olmuyor bu isler.

Herzamanki gibi sanki onlarla yasamiscasina, bizzat sahit olmus gibi masal dünyandan esip gürlemissin.

Sen bu yazinla neyi izah ettigini saniyorsun? Dinsiz dindar seni.

tarihinde cevizkabugu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On ‎9‎.‎08‎.‎2016 at 20:19, kavak yazdı:

Bre Dindarr, hălă yükseklerden uçmayı bırakmamışsınız.

Ebabil kuşu da değilsiniz ki. Aman diyim, fazla yükseklerde dolaşmayın, yoksa inişiniz feci olur.

Size göre insanlığın ilk katili kimdi ve kimin oğluydu ? :D

Yoksa Adem´i peygamber saymıyormusunuz ?

Adem, peygamber değildi tabi ki de. Peygamber bir kavme uyarıcı olsun diye gönderilir. Adem zaten yaşayan ilk insandı. Kaldı ki bir peygamberin çocukları da illa onun dininden olacak diye bir şey yok. Nuh un oğlunu hatırlatırım. İnsanlığın ilk katili Kabil di ve Adem in oğluydu. Herkes kendi yolunu seçer.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
On 16.8.2016 at 10:54, Yeremya yazdı:

Adem, peygamber değildi tabi ki de. Peygamber bir kavme uyarıcı olsun diye gönderilir. Adem zaten yaşayan ilk insandı. Kaldı ki bir peygamberin çocukları da illa onun dininden olacak diye bir şey yok. Nuh un oğlunu hatırlatırım. İnsanlığın ilk katili Kabil di ve Adem in oğluydu. Herkes kendi yolunu seçer.

Vay be, babaları bizzat Tanrıyla haşır neşir olmalarına rağmen, kendi çocuklarını bile ikna edememişler.

Galiba onlar da dinlerin birer masal olduğunu hissetmişler.

Tanrınınızın bizzat bizimle herhangi bir muhabbeti de olmadı.

O zaman biz dindizler direkt cennetliğiz, çünkü bizim ne anamız ne babamız seçilmiş insanlardı. :D
Hele bir cennete göndermesin, orada hergün miting düzenleriz.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 26.08.2016 at 10:06, kavak yazdı:

Vay be, babaları bizzat Tanrıyla haşır neşir olmalarına rağmen, kendi çocuklarını bile ikna edememişler.

O zaman biz dindizler direkt cennetliğiz, çünkü bizim ne anamız ne babamız seçilmiş insanlardı. :D
Hele bir cennete göndermesin, orada hergün miting düzenleriz.

Tanrı seninle neden konuşsun ki?

Sitelerde Paylaş
On 26.08.2016 at 20:06, kavak said:

Hele bir cennete göndermesin, orada hergün miting düzenleriz

İyi ama Senin En büyük deden Adem ile En büyük Annen Havva Cennetlik.. Yani şimdi Ademin evlatlarından yaramaz erkeklere mi uyucaksın Yoksa hahım hanım olup Havva Annen'in bulduğu cennet'e  Direk mi gitmeyi mi tercih dersin

ben senin yerinde olsam yada ben bir kadın olsam yaramaz erkeklerin dinsizlern peşinde gitmem İman sahibi olur havva annemizin arasına katılmak için Havva annemizin cennet de beni beklediğine İman ederdim ^_^

Sitelerde Paylaş

Ani ölümler meselesine gelince

bunu peygamberimize sormuşlar. 

kişiye göre değişir demiş

Eğer iyilerdense Çekmeden gitti. Eğer kötülerdense Rucu edemeden gitti demiş

Geçmiş Zamanlar'da Odun işletmesi ile iştigal eden Bir kadın varmış. borç isteyenlere borç verir. Evladım ne zaman borcunu vericeksin, işte 3 ay içinde

3 ay çok kısa yavrum, o kadar zaman da veremezsin şu kadar zaman olsun dermiş. Ve her borç alanda vaktinden evvel borcunu gelir öderlermiş

işte bu kadın bir pazar alış verişine çıktığında, pazardayken aniden Öldü. yani Birden Gençliğe, Çürümüşlükten tazeliği geçti.  

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Dindarr yazdı:

İyi ama Senin En büyük deden Adem ile En büyük Annen Havva Cennetlik.. Yani şimdi Ademin evlatlarından yaramaz erkeklere mi uyucaksın Yoksa hahım hanım olup Havva Annen'in bulduğu cennet'e  Direk mi gitmeyi mi tercih dersin

ben senin yerinde olsam yada ben bir kadın olsam yaramaz erkeklerin dinsizlern peşinde gitmem İman sahibi olur havva annemizin arasına katılmak için Havva annemizin cennet de beni beklediğine İman ederdim ^_^

Dindarr, Sizin yazdıklarınızı anlamak mümkün değil. Bunu sadece ben demiyorum, kusura bakmayınız.

Bence Siz Türkçe yazmak yerine, İngilizce yazmayı deneyiniz. Belki o zaman herkes ne demek istediğinizi bir nebze olsun anlar.

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Ben size söyleyeyim DİNDARR 'ın kaynaklarını; islam alimi denilen cahillerin kıçından uydurduğu abartmalar ve palavralar.. Amaçları da peygambere yaranıp, yalakalık ederek şefaatini sağlayarak cennete gireceklerini sanmaları.. Kısacası uydur, uydur söyle.. Ben de diyorum ki yalancının anası ölsün mü????:lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...