Jump to content

Şehvet cehennem azabından bir azabdır!

Recommended Posts

Dünya medeniyetinde gaye Şehvettir. Halbuki şehvet bir azabdır

Şehvet iyiye ayrılır 

Biri makbul olan şehvet

Diğeri mezmum olan şehvet

Makbul olan şehvet neslinin devamını talep etmek suretiyle cemiyete yararlı bir İnsan yetiştirmek için yapılan şehvettir.

mezmum olen şehvet ise hepiniz biliyorsunuz artık..

Yaradılışındaki gayeyi unutmuş dünyaya geliş ve gidişindeki gayeyi unutmuş Erkekler niçin yaşar. Şehvetini teskin etmek için yaşarlar :D

Şehvet bir azabtır. başka bir şey demiyorum 

o yüzden şehveti iyi bir şey mi gibi sanmayın. Azabdır o, azab ,azab, yaaa..Teşekkür ederim başka bir şey demiyorum. Deminde böyle dedim ama dedim. Ama bu sefer başka bir şey demiyorum.  Demin de dedim ama bu sefer başka bir şey demiyorum.. :D 

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Dindarr yazdı:

Dünya medeniyetinde gaye Şehvettir. Halbuki şehvet bir azabdır

Şehvet iyiye ayrılır 

Biri makbul olan şehvet

Diğeri mezmum olan şehvet

Makbul olan şehvet neslinin devamını talep etmek suretiyle cemiyete yararlı bir İnsan yetiştirmek için yapılan şehvettir.

mezmum olen şehvet ise hepiniz biliyorsunuz artık..

Yaradılışındaki gayeyi unutmuş dünyaya geliş ve gidişindeki gayeyi unutmuş Erkekler niçin yaşar. Şehvetini teskin etmek için yaşarlar :D

Şehvet bir azabtır. başka bir şey demiyorum 

o yüzden şehveti iyi bir şey mi gibi sanmayın. Azabdır o, azab ,azab, yaaa..Teşekkür ederim başka bir şey demiyorum. Deminde böyle dedim ama dedim. Ama bu sefer başka bir şey demiyorum.  Demin de dedim ama bu sefer başka bir şey demiyorum.. :D 

dindar bende müslümanım.

cennette hurilerin olması benim ağrıma gidiyor.

erkeğim ama insanların cennette hurilerle zina yapması bana ağır geliyor.

nikah yok bişey yok.

artık 500 huri mi 700 tanemi. 

her neyse...

Sitelerde Paylaş
3 hours ago, cezayakın2 said:

dindar bende müslümanım.

cennette hurilerin olması benim ağrıma gidiyor.

erkeğim ama insanların cennette hurilerle zina yapması bana ağır geliyor.

nikah yok bişey yok.

artık 500 huri mi 700 tanemi. 

her neyse...

dedikleriniin Hemen akabiyetinde :D yani hemen arkandan bütün Kuranı okudum 500 tane huriyi bulmadım ve ne salağın senin sözüne kanıp huri arıyorum dedim kendi kendime

Bak canım! Huri karı yada kadın değildir  

Bu dünyada İnsan Ruh, nefs  ve Akıl ile nasıl bedenlenmişse 

Cennetlikler ruh ve hurilerle  bedenlenecektir. Nefsi emmareyi cennette almıycaklar onun yerine sana huriler verilecektir.

anladın mı kuranda bu yazıyor

Kurandan 250 sene sonra yazılan hadisleri Kuran gibi kabul edersen değil 750 9000 huri var sanırsın cenneti Alayı kerhane sanırısın :D

Cennetteki Erkeklerin eşleri Huri değil Bu dünyada ki zevcelerdir 

yani kadınlar doğrudan doğruya cennete giderler

bakkk vakıa 35-38 ayetlerine

Cennetlik erkeklerin eşlerini (yani kadınlar) doğrudan doğruya cennete girecek ve yepyeni bir yaratılışla yaratılmışlardır. vakıa 35-38

kamooon 

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Dindarr yazdı:

dedikleriniin Hemen akabiyetinde :D yani hemen arkandan bütün Kuranı okudum 500 tane huriyi bulmadım ve ne salağın senin sözüne kanıp huri arıyorum dedim kendi kendime

Cennetlikler ruh ve hurilerle  bedenlenecektir. Nefsi emmareyi cennette almıycaklar onun yerine sana huriler verilecektir.

Kurandan 250 sene sonra yazılan hadisleri Kuran gibi kabul edersen değil 750 9000 huri var sanırsın cenneti Alayı kerhane sanırısın :D

Cennetteki Erkeklerin eşleri Huri değil Bu dünyada ki zevcelerdir 

yani kadınlar doğrudan doğruya cennete giderler

bakkk vakıa 35-38 ayetlerine

Cennetlik erkeklerin eşlerini (yani kadınlar) doğrudan doğruya cennete girecek ve yepyeni bir yaratılışla yaratılmışlardır. vakıa 35-38

kamooon 

salak falan...

belkı dil uzattıgın kişi allahın veli kuludur.

dikkatli konuş

Sitelerde Paylaş

salak falan...

belkı dil uzattıgın kişi allahın veli kuludur.

dikkatli konuş

•  

(ne salağım) dedim.. sana salaksın demedim

sen mi Allahın veli kulusun bu senin için beklenirdi gavsiyet tacı indimi gökten sana :D  inmediyse vallaha yakındır iner..

Biz kimin veli kim evliya olduğunu çok iyi biliriz.

Mesela çocuğunun altını temizleyen evini süpüren yemek yapan çamaşırları yıkıyan kocasını seven den daha büyük evliya (dost) arasan Allah bin türlü belamı versin bulamazsın efendi hazretleridir O 

biz kimin evliya Allah dostu olduğunu kimin veli olduğunu çoooook iyi biliriz evvelallah

bizde cahil yaygarası geçmez.  anlatabildim mi ? ef yu kamon :D

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, Dindarr yazdı:

(ne salağım) dedim.. sana salaksın demedim

sen mi Allahın veli kulusun bu senin için beklenirdi gavsiyet tacı indimi gökten sana :D  inmediyse vallaha yakındır iner..

Biz kimin veli kim evliya olduğunu çok iyi biliriz.

Mesela çocuğunun altını temizleyen evini süpüren yemek yapan çamaşırları yıkıyan kocasını seven den daha büyük evliya (dost) arasan Allah bin türlü belamı versin bulamazsın efendi hazretleridir O 

biz kimin evliya Allah dostu olduğunu kimin veli olduğunu çoooook iyi biliriz evvelallah

bizde cahil yaygarası geçmez.  anlatabildim mi ? ef yu kamon :D

oku yukardakı yazıyı

Sitelerde Paylaş

Hala böyle salak ve ahmak mısın Dindarr?

Bu dediğin laflar kuşu kalkmayan ve kadın milettinin sümüğü silmeyeceği,nikah falan etsede kapının önünden geçen sütçüden evladını peydahlayacağı ezik, zavallı, iktidarsız erkeklerin kadınlarını güya saklama ve kendi iktidarsızlıklarını kamufle etme şeklidir sadece.

Cennet iddialarının en akla ziyan yanı, huriler değil, herkesin orda 30 yaşında ve peygamber kudretinde olacağı iddialarıdır. Dünyada bir karıyı bile adam gibi beceremeyip, ona düz duvara çıkarıp, titreterek ateşini tatmamış zavallıların hayalinden ibarettir bunlar.

Sitelerde Paylaş
21 minutes ago, cezayakın2 said:

allah ademden bu yana hiç bir kadını dost veli edinmemiştir.

Müminlerin anneleri Peygamberimiz eşleri Hazreti hatice hazreti Aişe ezvacı tahirat..bunlar dost veli değil mi? bunlar en büyük evliyalardan de üstündür.

Bir gün Reslüllah ashabına  darıldı. Ezvacı tahiattan bir zevcesi araya girdi barıştırdı.

peygamberimiz zevcesine Aa öyle midir dedi

evet ya resülüllah sen çık ashabın peşinde gelicektir. dedi  Peki dedi. çıktı ve ashabı peşinde geldi. O büyük kadın Anne olmasaydı Peygambere isyandan ashabıın hepsi helak olucakdı sen ne diyon birader diyceksin kadından veli odst olmaz diyenlere 

Cennet annelerin ayağı altındadır. Anne ise kadındır.

Müebbed istikbal kadınların ayağı altındadır kadınlar bütün evliyalardan üstündür.. sen ne diyon kardeş diycen onlara 

sen bunları nerden duyuyorsan bir daha gitme öyle cahil cehennemliklerin yanına burası türkiye suriye değil

ne mutlu türküm diyene.

ne mutlu cerkezin ne mutlu arnavutum ne mutlu hıristiyanım değil

burası türkiye ne mutlu türküm diyene..!!!

eğer ne mutlu hıristiyanım diyorsan ne mutlu arnavutum diyorsan o zaman osmanlıdan gitip ayrılıda bağımsızlığını ilan etmiyceksin..

suriye ayrılsın ırak ayrılsın iran ayrsılsın balkanlar ayrılsın

Sonra gel türkiyeye ne mutlu türküm denmez de hadi lan oradan yürü memleketine burası türkiye ve burada ne mutly türkim diyene geçer

vaktiyle ayrılmasaydınız.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Şehvet azap değil, ödül kupası gibi bir simgedir. Bu simgenin anlamı herkes tarafından bilindiği için cennet tabakalarında, şehvete kavuşmaya elverişli müslümanlar kendilerine yer bulacaklar. Firdevs cenneti, Adn cenneti, Naim cenneti, Daru'l-Huld, Meva cenneti, Daru's-Selam cenneti ve İlliyyun cenneti tabakaları. Buralar dolup taşacak şehvet düşkünü müslümanlarla.

Sitelerde Paylaş

Dindar, seninki de tespit gibi saptamak yani. Keşke şehvet dürtüsü cehennem azabının sınıfına girseydi. Belki müminler bu sayede 9 yaşındaki çocuklara şehvetle yanaşmaktan geri durabilirlerdi. Senin tespit gibi saptamana en yakın kurani söylem, Nahl 90'da hayasızlığın, fenalığın ve azgınlığın yasaklandığı ayetidir. Eğer şehvet cehennem azabındaki menüde olsaydı, Nahl 90'da olduğu gibi, ayetin birinde bu iddia söylev edilirdi. sana kalmazdı bunu söylemek.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
On 25.07.2016 at 20:33, Dindarr yazdı:

kamooon 

Dindar biz ne olacaz ?    73.huri mi ?  

Sitelerde Paylaş

Şehvet cehennem azabı ise, cennette de cehennem azabı var demektir. saçmalığa bak, hizaya gel.

"Şehvet" zaten yobazların kullandığı bir kelimedir. Nefes almak kadar doğal ve insani bir hak olan cinsel zevkleri aşalamak, ayıplamak, yasaklamak için kullanılan, nefis terbiyesinden bahsedip de, kendisinden başka herkesi kontrol etmeye çalışan ahlak yoksunu cahiller, bu lafı çok kullanır.

Halbuki yeme içme ihtiyacından dolayı işlenen cinayetler, cinsel kaynaklı olanlardan çok daha fazla.

Ama penisleri beyinlerini ele geçirmiş bu sapık zihniyet, aşkların ve ailelelerin oluşmasında önemli yeri olan bu güzellikleri aşalayacak kadar hastalıklı hale gelmiş durumdadır.

tarihinde Mindsurfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ayrıca huri vaad etmek, ne demektir? herkesin eşi sevgilisi var. değerleri, maneviyatı olan bir insan sevgilisiyle mutlu olmak ister.

Onun yerine "herkes istediği güzelliğe kavuşacak" denilebilirdi... ama dini uyduran adamlar güzellikten ne anlar ki.

Bu arada üstteki iletimde "şehvet" kelimesini kullanan herkesin, o şekilde olduğu gibi, bir etiketleme yaptığım zannedilebilir. cinsel özgürlüklere karşı ayıplayıcı yasaklayıcı tavır alanları kastettim. yoksa bulunduğu çevreden kelime alışkanlıkları yerleşebilir insanlara, o ayrı bir konu.

Sitelerde Paylaş

Şehvet niye azap olsun ?

Doğru anlamışsam, bunu diyen halt etmiş.

Şehveti olmayan erkeğin çükü kalkmaz, birisi bunu konu sahibine söylesin.

Şehvetsizlik bir erkek için en büyük azaptır. :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...