Jump to content

ailem inanmıyor? allahla konuştuğuma....dindar gel içeri

Recommended Posts

uzun süredir zikiri aksatmıyorum.

daha önceden yazmıstım 34 yasındayım fakat bekarım.

anne babamla allahla konuştuğumu söyledim.

benim psikoloğa gitmem için baskı yapıyorlar.

halbuki cidden konuşuyorum tanrıyla.

benim deli olduğumu düşünüyolar.

akrabalarımızın yanında benimle alay ediyorlar.

doktora gitmemi sölüyolar.

onlara karşı nasıl bir tavır takınmalıyım?

müslümanlardanda yorum beklıyorum.

ailem akli dengemin yerinde olmadıgı sölüyor

Sitelerde Paylaş

Panik yapmaaa sakın panik yapmaaaaaaaaa..

bana bak şimdi ne diycem 

Allah'la konuşurken Allah sana ne dediii.  Ailene karşı nasıl bir tavır alacağını söyledimiiiii 

se se se se sesiiiim geliyor mu

panik yapma panik yapma

bekliyorum cevabını çabuk cabuk 

hahahhaha aaaaaaaay hahahhahah aaaaaayy ???

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

rüyada konuşuyorum.

16 dakika önce, Dindarr yazdı:

Panik yapmaaa sakın panik yapmaaaaaaaaa..

bana bak şimdi ne diycem 

Allah'la konuşurken Allah sana ne dediii.  Ailene karşı nasıl bir tavır alacağını söyledimiiiii 

se se se se sesiiiim geliyor mu

panik yapma panik yapma

bekliyorum cevabını çabuk cabuk 

hahahhaha aaaaaaaay hahahhahah aaaaaayy ???

Sitelerde Paylaş

Aileniz tutumlarinda haklilar. Baska bir konuda da soylemistim, sanirim sizofrensin. Acilen bir doktora görünmende ileriye donuk fayda oldugunu acikca soyleyebilirim..

Uykuda gordugun sey ruya. Ruyani bilincin yonetmez, bunu daha fazla tanri zannederek kendini olaya kaptirmanda her an zararina olabilir. Lakin bir bayan cocugunu oldurdukten sonra ifadesinde; emri ruyamda tanridan aldim, demistir. Ruyanda aileni oldurmen gerektigi ile ilgili bir vesvese alirsan ki bu hastaliginda olasidir, biat etme. 

Derhal profesyonel destek al..

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, cezayakın2 said:

rüyada konuşuyorum.

ne güzel

Bizim bir arkadaşın bir şeysi vardı acaba ne oldu onu  bir Allah'a sorsan o bilir zaten  

valla yardımcı olursan teşekkür ederim  iyi muhabbetler dilerim :D 

aaaaaaaaaaaaa  hahahahah    aaaa 

Sitelerde Paylaş
24 minutes ago, Dindarr said:

ne güzel

Bizim bir arkadaşın bir şeysi vardı acaba ne oldu onu  bir Allah'a sorsan o bilir zaten  

valla yardımcı olursan teşekkür ederim  iyi muhabbetler dilerim :D 

aaaaaaaaaaaaa  hahahahah    aaaa 

Huuu, dindar lafın kime senin.

Peygamberinin söylediğinin bu meczuptan farkı ne ki? Sende hala burda amanda benim azimüşşan bedevim diye sayıklıyorsun sadece bol bol.

Al sana yeni peygamber, itaat et. Bak adama, allah konuşuyor, kelam ediyor, sen ise bu inkar edilemez hakikati reddedip küfre giriyorsun. Şu kalp falan neyse gözü açık adamın eteğine tutup, sünnetine uyup, lafına iktibas edip hak yolundan giderek cennette hurilere şeyi kalkan bir er kişi olarak nail olmak varken, gereksiz bir gaflet ve delalet içine giriyorsun.

Sitelerde Paylaş

Bu kişi batarken SOS sinyali veriyor açıkça ama, işin vahimi bu sadece bir tanesi. Böylesi o kadar çok var ki, toplum cinnet düzeyinde. Bu toplum toplu olarak çıldıracak, bu kaçınılmaz. Din sardı sarmaladı, kıskacına şiddetle sıkıştırdı bu toplumu. Bu toplum inanamayacağınız kadar çıldırabilir, ben söylemiş olayım. Ortalık şu an bile deliden geçilmiyor.

Bilirsiniz, en başarılı illüzyonlar bir kalabalığı yanıltmayı başaran illüzyonlardır. Kişisel olanı pek yankı yapmaz. Ne kadar kalabalık bir topluluğu yanıltmayı başardıysa o kadar ses getirir. Bu topluma da damardan dini verdiler, bunlar da iyi bir şey olacak diye hayallere kapıldılar. Bu toplu uyuşturucu kullanımının sonu son derece vahim olacak. Ama acımaya gerek yok, kendine en büyük kötülüğü iyi niyetle de olsa yaptırana acınmaz. Kendi istedi... Kimse zorla ellerini bağlayıp koluna şırıngayı saplayıp zehiri vermedi. Ver bize zehiri, uçalım, alaaaakberrr yallaaah pismilaaah diye isterik çığlıklar atarak gönüllü oldular.  

Bazıları da cinnetin kapıya dayandığının farkında oldukları halde keyfimizi bozmayalım diye gözlerini yumuyorlar. Daha olmadı biz de açarız kolumuzu ver bize de damardan deriz, biz de çıldırırız olur biter diyorlar...

Hikaye boşuna anlatılmamış, hani padişah "getir vezirim o sudan biz de içelim, yoksa bu deliler bizi parçalayacak" demiş ya... Bunları bir şey gören anlatmıştır, içinde uyduruk dogmalar olmayan hikayeler böyledir. Uyduruk dini masallar zaten bağırır ben uyduruktan fasaryayım diye, onlarda zeka zaten yoktur, hemen anlarsınız işkembeden uydurulduğunu...

Örneğin zombi filmlerinde sürekli zombilerden kaçmaktan bunalan birileri pasif intiharı seçer. Lan bende zombi olur ben de kemiririm milleti hiç olmazsa der. Bu öyküler gerçek dışı olsa da verdikleri gerçek mesajlar vardır. Hani adama doktor sen kuduz olmuşsun deyince adam hemen kağıt kalemi alıp yazmaya başlamış. Ne yazıyorsun deyince ısıracaklarımın listesini yapıyorum demiş.

Deli hikayelerine ha ha ha deyip geçmemenizi öneririm. Delirme domino etkisi şeklinde geliyor, dün komşuydu, evvelki gün onun komşusuydu, daha önceki gün onun komşusuydu. Çoluk çocuk katliamdan kaçarken devrilen botlardan denize yayılan insanları, karaya vuran çocuk cesetlerini film izler gibi izlemesi değil...   

Bop amcanın işlerine aklı ermez bu halkın... Herif dün "ben Bop amcanın yeğeniyim" der, ertesi gün "yok ben Bop diye birini tanımıyorum" der, bu halk da inanır. Böyle her önüne gelene inanınca da ne olacağı belli...

Sitelerde Paylaş
11 hours ago, anibal said:

Peygamberinin söylediğinin bu meczuptan farkı ne ki? Al sana yeni peygamber, itaat et.

Eğer bir fark görmüyorsan Hodri meydan!!!!!! 

Eğer Hazreti Muhammedin peygamberlik kuvvetini inkar ediyorsan Hadi Hadi hadi HOOOOODDRİİİİİ MEYDANNNN !!!!!

hadi hadi hadi yeeeeeeeeeeeeeeeee :D

neden Ona hemen müdahale durdurmuyorsun. Durdurmuyorsun.. acele et!! yoksa  23 senede milyonla inananı olucak hem 21 yüzyılda yaşıyoruz belkide 2. 3 saate milyarla inananı olucak :D 

Neden acele etmiyorsun engel olmuyorsun sonra çook pişman oluyorsun :D

Eğer Hazreti Muahmmedin vahy kuvvetini inkar ediyorsan Hadi hadi hadiiiii HODRİ MEYDAN !!!!!!!  Ben peygamberim Allahla konuşuyorum diyen yukardaki şahsı derhal müdahese etsene insanları peşinde getirecek sonra anandan emdiğin süt burnunda gelip çok pişman oluyorsun.. hadi hadi :D

adama hemen müdahele etsene madem Peygamberimizden bir farkı yok! kamon :D

Demek ki Hazreti Muhammedden başka birisinin artık insanlara kendisine kabul ettiremeyeceğini kabul etmiş hazreti Muahmmedin kuvvetiniin karşısında zelilhane bin kat zelilhane karşısında eğilmek durumda kalmışsın  Mağlupsun ve illa maşallah daiam mağlup olucaksın kaaaaaaaaaaaaamoooooooooonnnn :D

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, Dindarr said:

Eğer bir fark görmüyorsan Hodri meydan!!!!!! 

Eğer Hazreti Muhammedin peygamberlik kuvvetini inkar ediyorsan Hadi Hadi hadi HOOOOODDRİİİİİ MEYDANNNN !!!!!

hadi hadi hadi yeeeeeeeeeeeeeeeee :D

neden Ona hemen müdahale durdurmuyorsun. Durdurmuyorsun.. acele et!! yoksa  23 senede milyonla inananı olucak hem 21 yüzyılda yaşıyoruz belkide 2. 3 saate milyarla inananı olucak :D 

Neden acele etmiyorsun engel olmuyorsun sonra çook pişman oluyorsun :D

Eğer Hazreti Muahmmedin vahy kuvvetini inkar ediyorsan Hadi hadi hadiiiii HODRİ MEYDAN !!!!!!!  Ben peygamberim Allahla konuşuyorum diyen yukardaki şahsı derhal müdahese etsene insanları peşinde getirecek sonra anandan emdiğin süt burnunda gelip çok pişman oluyorsun.. hadi hadi :D

adama hemen müdahele etsene madem Peygamberimizden bir farkı yok! kamon :D

Demek ki Hazreti Muhammedden başka birisinin artık insanlara kendisine kabul ettiremeyeceğini kabul etmiş hazreti Muahmmedin kuvvetiniin karşısında zelilhane bin kat zelilhane karşısında eğilmek durumda kalmışsın  Mağlupsun ve illa maşallah daiam mağlup olucaksın kaaaaaaaaaaaaamoooooooooonnnn :D

Ha buyur gel, hangi meydansa o Al işte, allahın adama kırk bedeviden bozma resul kudretinde vahy kuvveti veriyor, sense gelmiş burada bu hakikati inkar ediyorsun. 

Baksana, adam beni bile ikna etmiş, nasıl olmuşsa. MAlum bedevi peygamberlerin önümde kırk takla atıp yetmiş iki kere ayı yarsa bile inandıramayacağı beni hem. 

Sen böyle muazzam bir vahy kudretini inkar ediyorsan, vay haline, cehennemde kazıklara oturtulup, kırk karının dırdırını dinleyeceksin 24 saat..

Sitelerde Paylaş
38 minutes ago, Engse Hohol said:

Cezayakın2, Ciddi olarak senin semptomlarındaki başka kişiler aileleri için bile tehlikeli (haber) olmaktadırlar. Bu nedenle psikolojik tedavi işine yarayabilir.

Pes valla billa ve de taallaaa..

Biri gaipten ses duyar peygamberim der. İslam olur gider.

Ötekisi, kuru ağacın tepesine tüner, sağ cenahına açılan pencereden alemler ve hakikatleri ona gösterilir, adı parklara filan verilip bediüzzaman olur gider.

Siz ise gelmiş böyle rüya vesilesiyle yüce rabbin bir mevlanın vahyini ilettiği bu mübarek şahsa neler dersiniz? Bir silkelenip kendinize gelseniz diyorum hani.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, anibal yazdı:

Pes valla billa ve de taallaaa..

Biri gaipten ses duyar peygamberim der. İslam olur gider.

Ötekisi, kuru ağacın tepesine tüner, sağ cenahına açılan pencereden alemler ve hakikatleri ona gösterilir, adı parklara filan verilip bediüzzaman olur gider.

Siz ise gelmiş böyle rüya vesilesiyle yüce rabbin bir mevlanın vahyini ilettiği bu mübarek şahsa neler dersiniz? Bir silkelenip kendinize gelseniz diyorum hani.

ateıstde olsa bırılerınden destek gormek hosuma gıdıyor

Sitelerde Paylaş
2 minutes ago, cezayakın2 said:

ateıstde olsa bırılerınden destek gormek hosuma gıdıyor

Şüphesiz sen alemlere rahmet olarka yollanmış ahir zaman peygamberinin daniskasısın. Bakma bu senin nübüvvetini inkar eden soysuzlara. Şüphesiz bunların sesi eşşeklerin sesinden daha berbattır. Bu kalp ve göt gözüğ mühürlüenmiş aşşağılık mahlujları muhatap alma ey nübüvvet-i azimüşşan...

Sitelerde Paylaş

Senden çok var cezayakın2. Kendini yalnız hissetme sakın. Bak şu Hatipoğluna, profesör ünvanlı adam ama seninle benzer semptomları yaşıyor. Nihat Hatipoğlu'nun asparagas NASA haberini gerçek sanarak televizyonda anlatmasına bakarak teselli edebilirsin kendini. Sen dene bi.

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Amerika da falan grup terapileri var bu tür konular üzerine ama burası Türkiye. Burda yurtta sulh konseyi var. 6 tank, 4 helikopter, 2 f-16 ile hükümete darbe yapmaya yeltenip beynimize darbe yaparak mental sağlığımızı bozuyorlar burada. Cezayakın2 de bu olumsuz süreçten etkilenmiş olabilir. allahla konuşmak mental sağlık sorunudur çünkü. Konuştuğunu sandığın herneyse şeytan veya atası iblis olmadığını bilemezsin ayrıca.Kendini allah diye tanıtan başka tanrı da olabilir pekala.

Sitelerde Paylaş
On 25.07.2016 at 17:04, cezayakın2 said:

ailem akli dengemin yerinde olmadıgı sölüyor

Ailenle aynı fikirdeyim. Ayrıca evliliği tavsiye ederim. Ancak, şu kafa yapını bir düzelt. Bi kendine gel. Ondan sonra evlilik sana iyi gelebilir. 

Sitelerde Paylaş
On ‎26‎.‎7‎.‎2016 at 23:46, anibal yazdı:

Şüphesiz sen alemlere rahmet olarka yollanmış ahir zaman peygamberinin daniskasısın. Bakma bu senin nübüvvetini inkar eden soysuzlara. Şüphesiz bunların sesi eşşeklerin sesinden daha berbattır. Bu kalp ve göt gözüğ mühürlüenmiş aşşağılık mahlujları muhatap alma ey nübüvvet-i azimüşşan...

Katılıyorum... Allahümme salli ala seyyidina ve nebiyyina ve rasülina ve de şefiina bi de üstüne senedena daha bitti sanmayın bi de onun üstüne mevlana cezayakın aleyhimüssalati vesselam sallalahu aleyhi ve alihi ve sahbihi ecmain taazimelli nebiyyi... neyse yeter, efendimiz hazretleriiiii! Tapınııııııın! Hülooooo... Tapınııııııın! Alaaaaakbeeeer! Tapınııııııııın! Alaaaaaakberrrr! Tapınııııııın! Homurur homurur hırrrr...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...