Jump to content

Muhammed'e Göre Çocuk Kimden Olur?

Recommended Posts

Şimdi, Tanah yazdı:

Saç anneden yani hımm .

cinsiyetın orta cağdan beri anneden olduğu zannedılıyodu.

halbukı babadan olduğu ortaya cıktı.

anneden her zaman x krozomu--dişi

babadan y( erkek) x ( kız) hangisi gelirse birleşir

ona göre cinsiyet belirlenir.

100 yıllar boyunca kadınlara kız çocuk doğurdu denırdı.

fakat kız olması babadan kaynaklı.

saçı falan bilemem ben.

xx olursa kız yx olursa erkek doğar çocuk.

her sey babaya bağlı.

orta cag kafası kadına baglıyodu bu işi.

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, cezayakın2 yazdı:

cinsiyetın orta cağdan beri anneden olduğu zannedılıyodu.

halbukı babadan olduğu ortaya cıktı.

anneden her zaman x krozomu--dişi

babadan y( erkek) x ( kız) hangisi gelirse birleşir

ona göre cinsiyet belirlenir.

100 yıllar boyunca kadınlara kız çocuk doğurdu denırdı.

fakat kız olması babadan kaynaklı.

saçı falan bilemem ben.

xx olursa kız yx olursa erkek doğar çocuk.

her sey babaya bağlı.

orta cag kafası kadına baglıyodu bu işi.

Bilader ne diyon sen ya doğru olabilir demişsin şimdi de başka bir şey diyorsun.

tarihinde Tanah tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kanı,tırnagı kadından oluyormuş. Puahahhahahha. Ulen ne gerzek bu cübbeli. Bi kere ben aciklayayim kendimden.   

Babam=  B- / annem= 0- / ben babamin tamamen aynisiyim, kanimdan heryerime kadar nerdeyseb eksiyim yani. Söyle bir durum var. Eşim pozitif, ben b negatif oldugum için; cocugum mecburi olarak pozitif kan grubunu aldi,ama tamamen bana benziyor. Yani demek istedigim; kan uyuşmazligi durumuna gore degisiyor. Cocugun kan grubunda pozitif veya negatifi alma durumu sadece; baba negatifse anne pozitifse, cocugun kan grubu mecburi olarak anneden pozitifi aliyor. Diger durumlarda her iki tarafa da çekebiliyor. Dominant genlere göre. Yani cubbeli burada tam saçmalamiş.

Sitelerde Paylaş

Embriyoları gözlemlemek için elektron mikroskobu kullanan bilimciler, yüzlerce plakod olduğunu gördü. Küçük çıkıntılar olarak görülen bu yapılar, gelişim süresince çeşitli yer ve zamanlarda belirip kayboluyordu. Yani doğru zamanda doğru noktaya bakmadıkça, bu plakodları göremezdiniz. Bu da önceki araştırmacıların onları saptayamamasını anlaşılabilir kılıyor.

İnsan Saçı, Hayvan Kürkü, Kuş Tüyü ve Sürüngen Pulunun Kökeninin Aynı Olduğu Netleşti.

Sitelerde Paylaş
On ‎17‎.‎10‎.‎2016 at 19:53, impressivo yazdı:

Eşim pozitif, ben b negatif

Bu iyi... Tersi olsa sorun olurdu. Bu durumda bir sorun bulunmuyor.

İslamın  zırvalarının eşşeğin oturuğu kadar bile değeri elbette yok. Ben bu mevzuyu başka bir mevzu sandım. Sandığım mevzu şu:

Bana yeni yetmeyken Necip denen yobazın kitabını okutturdular. Herif islam propagandası yapmak için her yolu deniyor. Birisi de şuydu: Neymiş medeni yasa kadın kiminle evli ise çocuk ondandır dermiş de, islam ise ne büyükmüş, muhammed hadisine göre çocuk kimin yatağında peydahlandıysa çocuk onunmuşmuş! Yani şimdi hassss ittir zeka özürlü geri demenin tam sırası!

Şunun şu söylediğinde bir bok var mı! Adam biliyorsa kanıtlar çocuğun başkasından olduğunu, boşanma davası açınca da şak diye boşanır. Herkes sevdiğine gider! Hayır yani medeni yasaya göre herkes çocuk yapmakta birbirine yardım ediyor, kimin eli kimin cebinde belli değil mi yahu! Bunların ne tür manyak olduklarına ben artık şaşıyorum. Bunların manyaklığında bir dip bulunmuyor. Ne kadar dalacakları belirsiz.

Yani bir yobaz dogma şeriatı ittir edilip uygar yasalar getirilmiş ya, bunlar kudur kudur kuduruyorlar. Bunlara göre millet habire düdükleşiyor, bunlar bir bok yiyemedikleri için kıskançlıklarından orta yerlerinden çatlıyorlar! Allahları yasaklamış, hurilere saklayın hevesinizi demiş! O yüzden millet düdükleşip dururken bunlar dört karı da alamadıkları için, olanı da görücü usulüyle kakaladıkları için bir halt edemeyip çıldır çıldır çıldırıyorlar!

Bana ne ülen salak, zamanında salak salak günah diye yüzüne bakmadan alacağına ve kazığı yiyip oturacağına, yüzünü gözünü görüp alaydın, salaklığına doyma, ben ne yapayım! Anan baban tabii ki güzelin kahrı zor olur, hizmet etmez, bize ezeceğimiz bir gelin lazım diye öylesini alacaklar sana salak! Sana Charlize Theron'u mu getireceklerdi!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...