Jump to content

Demokratik Diktatörler (Atatürk vs Tayyip,....)

Recommended Posts

Tayyip fahişesi için demokrasi diktatörlüğe ulaşmak için bir araçtır.

Atatürk ise demokrasiye ulaşmak için diktatörlül yapmıştır. Yani ne bekliyorsunuz Adnan Menderes gibi sarıklı sakallı çapulculara ya da Kılıçdaroğlu gibi bölücü-Ermenici-Kürtçülere müsamaha göstermesini mi?

Bu kıyaslamayı yapan salak dinciler acaba şu sorunun cevabını verebilir mi: Acaba İskipli Atıf ya da Şeyh Said gibi bir Müslüman bugün yaşasaydı kadınların istediği gibi giyinmesine, makyaj yapmasına, erkeklerle yakınlık kurmasına müsamaha gösterir miydi? Herkes istediği gibi giyinmekte özgürdür, isteyen taytla gezer isteyen türbanın altına mini etek giyer vb der miydi? Ya da Ramazan aylarında insanların dışarıda yemek yemesine saygı gösterir miydi? 

Bu kancık, fahişe ruhlu AKP'liler bunların cevabını versin sıkıyorsa. Kendilerine özgürlükçü, demokrat süsü vermesinler.

Teistleri anlayabiliyorum kafalarının içi bir sürü dogma ve hurafe ile dolu olduğu için düşünme yetileri körelmiş. O yüzden teistlerin yaptıkları benzetmeler, çıkarımlar ya da kıyaslamalar hep hatalarla dolu oluyor. Çünkü beyinleri çürümüş hepsinin.

Sitelerde Paylaş

O troll ne yaptı tam olarak şu Atatürk'ün eliyle yediği fotoğrafla Tayyip fahişesinin çatalla yediği fotoğrafı mı paylaştı?

Adam hatırladığım kadarıyla o fotoğrafta erik yiyordu. Eriği de çatal ve bıçakla mı yemesini bekliyor bunlar ben anlamıyorum. Yani bazı maymun türlerinin iq ortalaması bunlardan çok daha yüksek.

tarihinde Üçüncü Görüş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Atatürk'ün, diktatörlük yapmadığını, bir tek ben mi görüyorum?

Tüm toplum, koca bir zırcâhil kitlesi ise, onlara, bugünden yarına seçme-seçilme hakkı mı verilirmiş? Bu, ne kadar sorumsuz olurdu!

Ayrıca altı yüzyıl boyunca, diktatöryel sisteme alışık olan bir toplum, demokrasiyi reddederdi!

Ben olsaydım, çok dahâ sıkı bir yöntem uygulardım.

Sitelerde Paylaş

Tayyip fahişesi Atatürk'ün ancak bağırsağındaki bir parazit ile ya da onun testislerindeki bir kıl ile ya da onun menisinin içindeki bir sperm hücresi ile kıyaslanabilir.

İmam hatip mezunu olduğu halde Arapça bile bilmeyen, lise mezunluğu bile şaibeli olan, kitap okumadığını sadece arada bir kitap özeti okuduğunu kendi ağzıyla itiraf eden, bir mahalle karısı gibi ahlaksız ve ağzı bozuk seviyesiz çapsız vasıfsız bir döl israfını Atatürk gibi asil bir insanı ancak gerizekalı beyinsiz döl israfı bir Anadolu çomarı kıyaslar.

Sitelerde Paylaş
4 minutes ago, Üçüncü Görüş said:

Tayyip fahişesi Atatürk'ün ancak bağırsağındaki bir parazit ile ya da onun testislerindeki bir kıl ile ya da onun menisinin içindeki bir sperm hücresi ile kıyaslanabilir.

İmam hatip mezunu olduğu halde Arapça bile bilmeyen, lise mezunluğu bile şaibeli olan, kitap okumadığını sadece arada bir kitap özeti okuduğunu kendi ağzıyla itiraf eden, bir mahalle karısı gibi ahlaksız ve ağzı bozuk seviyesiz çapsız vasıfsız bir döl israfını Atatürk gibi asil bir insanı ancak gerizekalı beyinsiz döl israfı bir Anadolu çomarı kıyaslar.

Tayyip, icinde ataturkun dna'si olan hic birsey ile kiyaslanamaz. Kil-tuy bile olsa...

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Atatürk'ün Hatay'ın Türkiye'ye eklenmesi için verdiği mücadele'de döneminin başbakanları Fethi Okyar ve Celal Bayar'ı kovmadı. Atatürk Hatay'ın Türkiye'ye ilhakını istiyordu ama birşeyler hep ağır-aksak ilerliyordu. Bu aksaklığa rağmen Atatürk başbakan kovmadı ve atamadı. Eğer haber doğruysa İsmat İnönü, Hatay’ı Fransızlar’dan 7 milyon Frank para vererek ilhak sürecini hızlandırmıştır. Atatürk böyle bir şey de yapmamıştır. Atatürk'e diktatör diyenler Recep Tayyip'in başbakan atadığını ve yeni anayasa geçerse, hep atayacağını görmüyorlar, göremiyorlar.

Binali Yıldırım'dan parlamenter sistem eleştirisi: 
''Abidik gubidik işler oluyor, hiç aklınıza gelmeyenler başbakan oluyor...''

"Valla onu kendisini atayana söylesin. Benim seçerek başbakan yaptığım adam bu değildi..."

Sitelerde Paylaş

Atatürk'ün diktatör olduğunu düşünmüyorum,ama Türkiye'deki halkın çoğu onun diktatör olduğunu düşünüyor olabilir. Bana göre devrimci,ama yaptıkları devrimler İslamcı insanlara göre diktatörlük anlamında olabilir. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...