Jump to content

Komünizm Parayı buluncaya, feminizm kocayı buluncaya kadarmış!!

Misafir

Recommended Posts

On 22.11.2016 at 20:07, impressivo yazdı:

Liboş,  sen ekonomi konusundan hiçbir bok anlamayan andavalın tekisin.Aklınca kapitalizmi savunup, liberallik kavramıyla özgürlükten dem vuruyorsun. Bu kavramlar, sadece tanımlamalarla olmaz, uygulama da gerekir. çünkü tanımlamalarla, uygulamalar her zaman çelişmiştir. Şahsen ben, sosyal demokrasiyi, karma ekonomiyi savunan bir ekonomistim. Yani,demek istediğim dengeli bir tutum içinde olmak gerekiyor. Ağa babalarının şakşakçılığına yapacağına, git bi kendine don al, allaın dilencisi !

Ne oldu lan kemoş, 

Sana ne oluyor?

Dagi'den kendime sağlam kaliteli ve pahalı 3 tane boxer aldım :)

Sitelerde Paylaş
7 hours ago, liberaldüşünce1776 said:

Ne oldu lan kemoş, 

Sana ne oluyor?

Dagi  ne lan, ahmak ! Tanesi, 27 liradan 81 lira eden boxer'lardan mı? :) puhahahhaha. Sen don almaya devam et uşağuuumm :)  170 binden aldığım daireyi 210bin'den iteliyom ben :) puhahha. Bi don da o bidon kafana giy, düdüklemesinler :) 

Sitelerde Paylaş
9 hours ago, liberaldüşünce1776 said:

Ne oldu lan kemoş, 

Sana ne oluyor?

Sevimli adamsın aslında. Bırak bu liberalizm boklarını. Gel seni Kemalist yapalım. Bak yerli malı yurdun malı kullanıyorsun. Yürürüz ordan.

Sitelerde Paylaş
On 24.11.2016 at 18:10, impressivo yazdı:

Dagi  ne lan, ahmak ! Tanesi, 27 liradan 81 lira eden boxer'lardan mı? :) puhahahhaha. Sen don almaya devam et uşağuuumm :)  170 binden aldığım daireyi 210bin'den iteliyom ben :) puhahha. Bi don da o bidon kafana giy, düdüklemesinler :) 

Benim de Ağaoğlu'nda 2 tane dairem var. Tanesi yaklaşık eski paraya göre 1 Trilyon civarında. Ayrıca,  500 Bin TL civarında bir tane yazlığım da vardır.

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, liberaldüşünce1776 said:

Benim de Ağaoğlu'nda 2 tane dairem var. Tanesi yaklaşık eski paraya göre 1 Trilyon civarında. Ayrıca,  500 Bin TL civarında bir tane yazlığım da vardır.

Ağaoglu gibi itin tekisin yani. Bunları en başta söylemeden ,sonradan söylemen sadece hava atma amaçlı ukalalığını gösteriyor. O zaman, 3 kuruşluk boxer alma muhabbeti niye yapıyon, sığır çobanı ? Git bi hasteneye damar yaşına falan baktır, ne zaman gebereceğini  öğrenirsin. Adama bak,  hırsız olduğunu itiraf ediyor.

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, impressivo yazdı:

Ağaoglu gibi itin tekisin yani. Bunları en başta söylemeden ,sonradan söylemen sadece hava atma amaçlı ukalalığını gösteriyor. O zaman, 3 kuruşluk boxer alma muhabbeti niye yapıyon, sığır çobanı ? Git bi hasteneye damar yaşına falan baktır, ne zaman gebereceğini  öğrenirsin. Adama bak,  hırsız olduğunu itiraf ediyor.

Bunu diyen adamın altta bunu demesi nedir?

Korkma giyilmiş dagi boxer donlarımdan birkaçını sana hediye edebilirim.

:):)

On 24.11.2016 at 18:10, impressivo yazdı:

Sitelerde Paylaş
14 minutes ago, liberaldüşünce1776 said:

Bunu diyen adamın altta bunu demesi nedir?

Korkma giyilmiş dagi boxer donlarımdan birkaçını sana hediye edebilirim.

:):)

Ben ticareti durust yaparim.Ticari olarak kazandigimi soyledim; hava atma amacı yok. Ayrica ben paylaşimciyimdir. Orada kücük şeylerden bahsedecegine buyuklerden bahset anlaminda soyledim. Sen de feci gaza geldin. Kapitalist sistemler; sapık katil çok uretir. Toplumlarda kutuplasma cok olur. Ayrica bana boxer hediye etmene gerek yok. Ben hickimseye muhtac olmam, hicbir zaman. Ekonomiden ve sosyolojiden gercekten anlasan kapitalizmi savunmazsın.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, impressivo yazdı:

Ben ticareti durust yaparim.Ticari olarak kazandigimi soyledim; hava atma amacı yok. Ayrica ben paylaşimciyimdir. Orada kücük şeylerden bahsedecegine buyuklerden bahset anlaminda soyledim. Sen de feci gaza geldin. Kapitalist sistemler; sapık katil çok uretir. Toplumlarda kutuplasma cok olur. Ayrica bana boxer hediye etmene gerek yok. Ben hickimseye muhtac olmam, hicbir zaman. Ekonomiden ve sosyolojiden gercekten anlasan kapitalizmi savunmazsın.

Ben zaten parayı beyaz kadın ticaretinden kazanıyorum ya.

Nasıl insanlar yahu???

Kendi kazandıkları alın teri olur, bizim kazandığımız gözlerine, yüzlerine dokunur.

Ben sana yardım yapıp yapmadığımla ilgili birşey de söylemedim.

Ben belki senden daha fazla yoksul insanlara yardım yapıyorumdur.

Nerden biliyorsun?

Kapitalist sistemden daire almış birinin bunu söylemesi de ilginçtir.

Boxerlarımı cidden sana vereceğimi sanıyorsun?

Orada güzel Türkçemizin latifesini yapmaya çalıştım ama, sende anlayacak kapasite olmadığından ne desek boş...

Sitelerde Paylaş

Ben her zaman derim; islam kapitalist bir dindir. Bu kapitalistlerin beyinleri boyle; illa birilerine yoksul dedigi insanlara yardim yapacak. Zekat verme mantigi. Bunlarin iliklerine işlemiş dincilik. Bunlar hep sağ siyaset urunleridir. Illa kendini üstün görecek.Ben asla bu tarz kar etmeyi savunmam; mecbur kaliyorum. Salaga bir yem attik; hemen de yok benim trilyonluk dairem var ; şoyleyim boyleyim. Feci gaza geldi. Kapitalist sistemlerde alin teri diye birsey yoktur. Emek hirsizligi vardir; tarafli yalakalar ve aga babalari saksakcilari ve iktidari etkileyen işadamlari vardir. O yuzden derim hep; hukukun bagimsizligi ve kuvvetler ayriligi cok onemli. Sen daha hukukun ne oldugunu bile bilmiyorsun. Size bu sömurme haklarini veren yine devlet. Senin kafada olanlar gemicik de alır agaoglundan da alır. 

Sitelerde Paylaş
On 17.11.2016 at 12:57, leonardo18 said:

Faşizm karı buluncaya kadar, Dincilik de yapacak iş buluncaya kadar, Ülkücülük çoluk çocuğa karışıncaya kadar, ateizm 30 yaşına kadar, Lİberalizm de emekli oluncaya kadar.

40 yaşında ateist yok yani !!!

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, impressivo yazdı:

Ben her zaman derim; islam kapitalist bir dindir. Bu kapitalistlerin beyinleri boyle; illa birilerine yoksul dedigi insanlara yardim yapacak. Zekat verme mantigi. Bunlarin iliklerine işlemiş dincilik. Bunlar hep sağ siyaset urunleridir. Illa kendini üstün görecek.Ben asla bu tarz kar etmeyi savunmam; mecbur kaliyorum. Salaga bir yem attik; hemen de yok benim trilyonluk dairem var ; şoyleyim boyleyim. Feci gaza geldi. Kapitalist sistemlerde alin teri diye birsey yoktur. Emek hirsizligi vardir; tarafli yalakalar ve aga babalari saksakcilari ve iktidari etkileyen işadamlari vardir. O yuzden derim hep; hukukun bagimsizligi ve kuvvetler ayriligi cok onemli. Sen daha hukukun ne oldugunu bile bilmiyorsun. Size bu sömurme haklarini veren yine devlet. Senin kafada olanlar gemicik de alır agaoglundan da alır. 

Sen bonzai falan mı içiyorsun. Böyle bir kafa normal bir şekilde olmaz çünkü.

Bir kere daha dairen olduğunu söylemiştin. 

Bir de yalan söylüyor. Yem attın diye.

İki tane dairem var dedim, ne hukuksuzluğum kaldı, ne de emek hırsızlığım.

Çok gözün kaldıysa, villamın bahçesindeki köpek kulübelerinden birini sana verebilir.

Bu kafayla ancak oraya layıksın da.

Sitelerde Paylaş

A.k. ahmaği ; illa sana ayrintili aciklama mi yapmam lazim dingil.Ben bunu mecburiyetten yaptim; yaptigim dogru degildi zaten, durustce boyle.Gecinemedigim için birkac defa aldim sattim. Villani bitarafina sokarim senin.Salak salak gelmiş, yok gelmiş agaoglundan daire almişmiş, hava atiyor burda. Su ulkede ic savas cikmasini cok istiyorum; çunku senin gibi gebertilmesi gereken bir suru tip var. 

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, impressivo yazdı:

A.k. ahmaği ; illa sana ayrintili aciklama mi yapmam lazim dingil.Ben bunu mecburiyetten yaptim; yaptigim dogru degildi zaten, durustce boyle.Gecinemedigim için birkac defa aldim sattim. Villani bitarafina sokarim senin.Salak salak gelmiş, yok gelmiş agaoglundan daire almişmiş, hava atiyor burda. Su ulkede ic savas cikmasini cok istiyorum; çunku senin gibi gebertilmesi gereken bir suru tip var. 

Ne mecburiyeti lan?

O mal kafana silah mı dayadılar?

Yalan söylüyorum diyorsun, bende seni bu konuda ciddiye alıp cevap veriyorum.

İç savaş çıkarsa, beni öldürecekmiş. 

:lol:

Sitelerde Paylaş
4 hours ago, liberaldüşünce1776 said:

Ne mecburiyeti lan?

O mal kafana silah mı dayadılar?

Yalan söylüyorum diyorsun, bende seni bu konuda ciddiye alıp cevap veriyorum.

İç savaş çıkarsa, beni öldürecekmiş. 

:lol:

Ona yalan demiyorlar, tepki ölçme diyorlar. Tabiki pis gaza geldin, çünkü moronsun. Benim kimseye ihtiyacım yok, her türlü donanıma sahibim.Donamıma değer verilememesi beni sinir eden.  Ne oldu ? içsavaş çıksa, birçok kişi geberecek zaten. Nüfusu azaltmak iyidir. Hatta dünya nüfusunun 5 milyarının gebertilmesi gerekiyor. Çünkü gereksiz yere oksijen tüketen çok fazla,senin gibi. Ben modern yaşamı değil ayrıca, ilkel yaşamı seven biriyim. Liberalmiş!  Sen daha liberalizmi kapitalizmi ne olduğunu bilmiyorsun. Bu konuda eğitimin var mı ? Kim salıyor piyasaya sizin gibi agababa şakşakcılarını ? yok bi trilyon dairesi varmış,villası varmış. Gtune sok o villayı. Toplumda kutuplaşmadan başka bi boka yaramıyorsunuz. 

Sitelerde Paylaş

Liberal pislik, aşağıda sana daha önce yazdığım iletiye cevap ver, ekonomi hususunda ne çakıyorsun bakalım. Çünkü cevap veremeden es geçmişsin. Yok öyle yağma, neresine karşı geliyorsun bi bakalım. Bakalım nikinin hakkını verebiliyor musun ? :) 

Liberalizm-kapitalizm ; sistemi ve felsefesi gerçek anlamda sağ siyasete her zaman kayar.Burada özellikle belirtmek gerekiyor ki; Örneğin, insani bilinç kavramının ne olduğundan çok ne için olduğunu bilmenin önemi savunan fonksiyonalist düşünürler, ekonomi ve siyasal kurumlar arasında her zaman yakın bir ilişki olduğunu belirtirler; ki çok doğru bir tespittir.Onlara göre bu ilişki, toplumun kaynaklarının yönlendirilmesinde etkinliği artırır.

Örneğin,tespit edilmiş gerçekler olarak, kapitalist toplumlarda, ekonomik başarı, bireylerin zenginleşmelerine ve bunu güce dönüştürmelerine imkan sağlar. Güç bireylere hükümetleri etkileme imkanı verir; bu da yeni yatırım alanlarının bulunmasına ve sermayeye desteğe yol açmasına karşın,toplumda kutuplaşmaya neden olması kaçınılmazdır. On dokuzuncu yüzyılın Soyguncu Baronları , ekonomik ve siyasal gücün nasıl bir arada yürütülebileceğini göstermişlerdir.

Örnekler ; Rockefeller, Andrew Carnegie ve Andrew Mellon gibi kapitalistler, dev boyutlarda elde ettikleri servetleri güce dönüştürmeyi, siyaseti yönlendirmeyi, bilmişlerdir ; bu e=mc2 termodinamiğin birinci kanunu izafiyet teorisi gibi açık ve nettir.Tartışmak bile yersizdir.

Arada bazen, sadece aklıyla değil, akıl+vicdan ile hareket etmesini bilen profesyonel işadamları çıkmakta olsa da ,bu sistemi kurtaramaz.Kaldı ki; Serbest piyasa dediğimiz olgu, sınıf çatışmasına ve işgücünün yabancılaşmasına yol açar.Bir bütün olarak ekonomik düzen söz konusu olduğunda; ki bu durum gerçekte kesinlikte düzen değildir; kapitalizmin ürettiği büyük ekonomik eşitsizlik ortaya çıkar.Biz illa mutlak eşitliği değil, bireyler arasında ve standart yaşam kaliteleri arasında büyük farklar olmaması gerektiğini savunuyoruz.Örneğin bugün Abd ailelerinin en zengin %10luk grubu, nüfusunun %90'dan daha fazla serveti ellerinde tutmaktadırlar. Ayrıca bu durum bir sorun olarak da algılanmamaktadır;

Çünkü ideolojik olarak desteklenen kapitalizm, kazananları ve kaybedenleri meşrulaştırır. Sonuçta, mevcut eşitsizlik gelecek kuşaklara da büyük ölçüde yansır...

Uygulanacak gerçek anlamda, karma ekonomi sistemi ve tarafsız uzmanların denetlemesi vs... Ancak teori, pratik ile özellikle karma'da çekişme durumunu geçtik, sistem tamamen kapitale dönmüş durumdadır.Çünkü konunun bağımsız uzmanlarına başvurmak, kapitalist sistemde yine mümkün değildir.Taraflı uzmanlar,çıkar grupları; kapitalist sistemin topluma hediye ettiği en büyük zararlı virüs gruplarıdırlar...
Sitelerde Paylaş
On 01.12.2016 at 14:07, impressivo yazdı:

Ona yalan demiyorlar, tepki ölçme diyorlar. Tabiki pis gaza geldin, çünkü moronsun. Benim kimseye ihtiyacım yok, her türlü donanıma sahibim.Donamıma değer verilememesi beni sinir eden.  Ne oldu ? içsavaş çıksa, birçok kişi geberecek zaten. Nüfusu azaltmak iyidir. Hatta dünya nüfusunun 5 milyarının gebertilmesi gerekiyor. Çünkü gereksiz yere oksijen tüketen çok fazla,senin gibi. Ben modern yaşamı değil ayrıca, ilkel yaşamı seven biriyim. Liberalmiş!  Sen daha liberalizmi kapitalizmi ne olduğunu bilmiyorsun. Bu konuda eğitimin var mı ? Kim salıyor piyasaya sizin gibi agababa şakşakcılarını ? yok bi trilyon dairesi varmış,villası varmış. Gtune sok o villayı. Toplumda kutuplaşmadan başka bi boka yaramıyorsunuz. 

Villa demedim zaten, villamdaki köpek kulübesini sana layık gördüm.

Villamı götünü satsan alamazsın.

İç savaşı, herhalde Counter Strike ya da Call of Duty falan sanıyorsun sen.

İnternet kabadayısı olduğun için bu söylediklerin ciddeye bile almıyorum.

Sadece gülüp geçiyorum.

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, liberaldüşünce1776 said:

Villa demedim zaten, villamdaki köpek kulübesini sana layık gördüm.

Villamı götünü satsan alamazsın.

İç savaşı, herhalde Counter Strike ya da Call of Duty falan sanıyorsun sen.

İnternet kabadayısı olduğun için bu söylediklerin ciddeye bile almıyorum.

Sadece gülüp geçiyorum.

Senden mi öğrenicem ben savaşın ne olduğunu it oglu it ? benim askeriyede 10 yılım geçti. Şimdi de gülmeye devam ediyor musun ? Sen insan öldürmeyi o dediğin, call of duty'den öğrenmişsin. Bir de bir bok biliyor gibi konuşmalarınız yok mu ?  Savaşın ne olduğunu sen ancak TV'den öğrenmişsin. Bana mı öğretiyorsun savaşı ? Sen sadece bir köpeksin başka birşey değilsin. Ben bu vatana hizmet etmiş biriyim, Gülüp geçiyormuş. Senin yedi sülaleni gözünün önünde düzsem, gıkın çıkmaz, Senin gibi itlerin nasıl yalvardıklarını çok iyi bilirim,  gerçek bir erkekle karşı laştıkları zaman ! erkek müsveddesi ! 

Sitelerde Paylaş
On 02.12.2016 at 15:30, impressivo yazdı:

Senden mi öğrenicem ben savaşın ne olduğunu it oglu it ? benim askeriyede 10 yılım geçti. Şimdi de gülmeye devam ediyor musun ? Sen insan öldürmeyi o dediğin, call of duty'den öğrenmişsin. Bir de bir bok biliyor gibi konuşmalarınız yok mu ?  Savaşın ne olduğunu sen ancak TV'den öğrenmişsin. Bana mı öğretiyorsun savaşı ? Sen sadece bir köpeksin başka birşey değilsin. Ben bu vatana hizmet etmiş biriyim, Gülüp geçiyormuş. Senin yedi sülaleni gözünün önünde düzsem, gıkın çıkmaz, Senin gibi itlerin nasıl yalvardıklarını çok iyi bilirim,  gerçek bir erkekle karşı laştıkları zaman ! erkek müsveddesi ! 

Sen fazla Amerikan filmlerini etkisi altında kalmışsın ama.

Kabul ediyorum, Amerikan filmleri güzel oluyor ama, onun etkisi altında kalmayacaksın.

Sadece izleyip, bırakacaksın, yoksa böyle moronlaşırsın :))

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...