Jump to content

İslamı bitiriyorum..

Recommended Posts

Değerli canlar; ben aleviligin 4 kapısında yol sürmüş ve son olarak 4. kapıda gerçekler ile yüzyüze gelmiş bir canım.

bu konuda islami bitiren önemli tespitleri sunacağım sizlere, ilginizi esirgemeyin..

11 karılı muhammed 9 yaşındaki ayşeyi alarak pedofilliğin yolunu açmış, pedofilliği meşrulaştırmıstır..

nitekim bugünlerde gündemde olan yasa ile ilgili olarak; 18 yaş altı tecavüzlere evlilik çöcüzümü getiren zihniyet bu sakat anlayıştan doğmaktadır.. yasa ile deniyorki çocuğa tecavüz et ve evlen, lanet olsun size diyorum..

malumunuz islam pedofil muhammedden sonra ikiye ayrılmıştır.. ali taraftarları ve diğerleri olarak. iyisi doğrusu ali taraftarlığıdır, bunun belgesi hALİfe ve hİLAfet

te yer alan alilerdir.. yine İsLAm kelimesinde ismi geçmektedir. en iyisi alidir lakin aliye bakalım..

hALİfeligi ve hİLAfeti elinde bulunduran ali ise muhammedin üç evlilik yapmış karısı hatice'den olma kızı fatıma ile kutsal soyu başlatmıştır.. islamin en iyisi

dediğimiz bile çürük olup dul karının kızları oğullarıdır.

islam son olarak camiden çıkıp insan yakarak çöküş düdüğünü çalmış, bitişi belgelemiştir.

kurana gelelim;

kuran Allaha şirk koşuyor..

Diyanet İşleri meali, ÂLİ İMRÂN suresi 18. ayet :

"Allah, melekler ve ilim sahipleri, ondan başka ilâh olmadığına adaletle şâhitlik ettiler. O’ndan başka ilâh yoktur. O, mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet

sahibidir."

bu kelamda haşa Allah başka bir ilah olduğuna şahitlik ediyor.. kuran şirk koşuyor..

ikinci konu zinanın meşrulaştırılması konusudur; Mut'a Nikahı..

yaşar nuri öztürk, nisa suresi 24. ayet :

"Harpte elinize geçmiş kadınlar hariç olmak üzere, nikâhlı kadınlarla evlenmeniz de haram kılınmıştır. Bu, üzerinize Allah'ın yazdığıdır. Bunlar dışındakileri, mallarınızı vererek almanız; şunu bunu dost tutmayarak iffetli yaşamanız, zina etmemeniz şartıyla size helal kılınmıştır. Kendilerinden nimetlendiğiniz kadınların mehirlerini onlara bir hak olarak verin. Mehir kesişmeden sonra karşılıklı hoşnutluğa bağlı hallerde üzerinize günah yoktur. Allah, her şeyi bilir, tüm hikmetlerin sahibidir."

sonuçta bu ayetin geçici evlilik yani mut’a izin verdiği apaçık görülmektedir.

üçüncü konu içkinin serbest olması konusudur..

Yaşar Nuri Öztürk NAHL suresi 67 ayet : "Hurmalıkların meyvalarından, üzümlerden de sarhoş edici bir içecek ve güzel bir rızık elde edersiniz. İşte bunda, aklını

işleten bir topluluk için kesin bir mucize vardır."

görüldügü üzere Yaradan açıkca içkide mucize vardır diyor..

islam eşittir : pedofillik, dul karının kızı oğulları, zina, içkidir.

game over!

TanrI var

başka dinlere yelken açınız..

gerçek kazanacak..

murat

Sitelerde Paylaş

devam edelim;

baska dinlere yelken aciniz dedim ama dusundum ki onlarda pek tekin degiller..

ornegin isa Maria Magdalena ya da Mecdelli Meryem denen faise ile evlenmistir..

davut kari icin koca oldurmustur..

ibrahim ve musa gunumuzde kotuluge yani seytanin yoluna yenilmistirler..

dolayisi ile Tanri yenilmistir..

Murat

tarihinde Gerçekyol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslami bitiren gercek yol nahl 67 nin tefsirine baktin mi 

Bu ayet i kerimede ALLAH U TEALA hurma serbeti üzüm suyu ve şırayı  şeker Olarak adlandırmakta Ve bu  talı  olan  şeylerde   insanlar için  farklı  ,hoş, güzel,bir rızk  olduğunu ifade etmektedir. Bide Hz Muhammed (Sav) hz Aişe Ile  evlernirken 9 Deil 17  yaşındaydı Ki  o zamanki 17li yaşları bu zamanın  17 li  yaşlarıyla  karşılaştırılmamalıdır.

Sitelerde Paylaş
On 21.11.2016 at 15:25, Gerçekyol yazdı:

başka dinlere yelken açınız..

İslam elbette uydurma... o kesin de, neden din seçmek zorundayız, ona anlam veremedim?

Yani kendi aklımızı yok sayıp, tanımadığımız adamlara göre yaşamak bu kadar gerekli ise, aynı akıl ile din seçmenin ne gibi bir mantığı olabilir...?

Ha bu arada tabii kutluyorum; bu kadar düzenbazlığın olduğu bir ortamda bu dinin yalan olduğunu anlamak da önemli bir başarıdır. 

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Her şeyden önce aklınızın egosunu bir kenara bırakın..

Aklın ve mantığın olduğu yerde din olamaz. çoğu Dinlerin kitapları şarap ve afyon etkisinde birbirine şahitlik eden  kurnaz insanlarla yazılmıştır.

Günümüz modern insanının bu dinlerin sapkın olduğunu bilmek için çok ta araştırmalarına gerek yoktur. Çünkü çevrelerine bakmaları medyayı takip etmeleri yeterlidir. 

Asıl önemli soru aklımızı bu teolojik çöplükten topluca nasıl arındırabiliriz. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...