Jump to content

Slovakya'da islamiyet yasaklandı

Recommended Posts

• İleti 70
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yazıyı buldum Leonardo.

Slovak National Party Chairman Andrej Danko said; 
"islamization starts with a kebab and it's already under way in Bratislava"

Slovak Ulusal Parti Genel Sekreteri Andrej Danko diyor;
"islamlaşma bir kebap ile başlıyor ve Bratislava'da halihazırda sürüyor"

derken neyi anlatmaya çalışıyor acaba?
Slovakya'da göçmen nüfusun Bratislava'da yoğunlaşmasını mı kastetmiş? 
O satırı çevirir misin Leonardo!
 Michael W. Chapman erkekmiş bu arada.

tarihinde Engse Hohol tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim bildiğime göre Bratislava'da müslümlerin cami talepleri reddediliyor. Ellerine fırsat verilse milletin kulak zarına kasteder bunlar. Illa ezanlarını milletin kulaklarına sokacaklar. Biraz serbest bırakılsınlar en güçlü anfiyi koyup en son sesi açarlar. Camilerin yanından geçmek kulak sağlığı için ciddi bir tehdit. Bu müslümlerin oluşturduğu tehditlerin en basiti üstelik. Camilerin terörist yuvası olması da kaçınılmaz.

Sitelerde Paylaş

Yasaklama falan yok, sadece dini cemaatlerin devlet tarafından tanınması zorlastırıldı. Eskiden cemaatlerin tanınması için en az 20000 üye gerekli iken, sart kosulan üye sayısı 50000´e çıkarıldı. Orada yasayan müslümanların sayısı 2000 - 5000 civarında. Bu kabul edilen kanun tasarısı herhangi bir dini hedef almamaktadır, ancak amaç belli.

Bence 50000 üye büyük engel sayılmaz. Oradaki müslümanların malum cumhurun basının "3 - 5 çocuk" ricasını yerine getirmeleri durumunda 5-10 senede bu engel kolaylıkla geçilir. :D

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, democrossian said:

Benim bildiğime göre Bratislava'da müslümlerin cami talepleri reddediliyor. Ellerine fırsat verilse milletin kulak zarına kasteder bunlar. Illa ezanlarını milletin kulaklarına sokacaklar. Biraz serbest bırakılsınlar en güçlü anfiyi koyup en son sesi açarlar. Camilerin yanından geçmek kulak sağlığı için ciddi bir tehdit. Bu müslümlerin oluşturduğu tehditlerin en basiti üstelik. Camilerin terörist yuvası olması da kaçınılmaz.

O zaman Çan çalarken, çok hoşuna gidiyordur kesin. Beni çağrıyorlar diye koşuyorsundur :Dasasa 

Türk milleti çok akıllıymış İnsan İnsan sedasıyla davet olunur çanla çıngırakla değil demiş hahahahaha

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
18 minutes ago, Dindarr said:

O zaman Çan çalarken, çok hoşuna gidiyordur kesin. Beni çağrıyorlar diye koşuyorsundur :Dasasa 

Asıl senin hoşuna gitmesi lazım, ne de olsa aynı bokun laciverdisin. 

tarihinde sağduyu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, Dindarr yazdı:

Türk milleti çok akıllıymış İnsan İnsan sedasıyla davet olunur çanla çıngırakla değil demiş hahahahaha

Dindarr efendi...

bak yine nedendir bilmiyorum, ama yine de yazayım dedim. :D

Farzedin Konya ile Vatikan kardes kent olmayı ilan ettiler. Bu eylemi ve dinler arası diyaloğu pekistirmek için bir haftalığına Konya´da çan çalınmasına, Venedikte ise ezan okunmasına karar verdiler. Nede olsa çan ve ezan özünde dindarları ibadete ettiğine göre, buna Sizin ve müslüman Konyalı kardeslerinizin bir itirazı olmaz herhalde ?

Yoksa yanılıyormuyum ?

Sitelerde Paylaş

Müslümanlara yüz verirsen,çoğalmalarına,yapılanmalarına,güçlenmelerine göz yumarsan,sonra bunlar oluyor.İslam takiyeci bir dindir,müslümanlarda takiyeci insanlardır.Müslümanlara bir yerde çoğalmaya,güçlenmeye başlayınca,kanları bitleniyor,azıtıp,islamın biçimlendirdiği bir yaşamı ,kurallarını dayatmaya başlıyorlar.Ayrıca müslümanlar gücü ve yönetimi tamamıyla ele geçirip,bir şeriat devleti kursalar,islamı eleştiren herkesi fitne çıkarmak,hak düzeni bozmaktan dolayı da öldürür.İnançlara saygıyı felan geçecekler o yüzden,siz bedeninize giren zararlı bir virüse saygı duyar mısınız,islamda  zararlı bir virüsün din olmuş hali.Neymiş efendim,islamı sonsuz bir güç göndermişmiş sözüm ona,kutsalmış,eeeee,o yüzden gerici,ilkel,dayatmacı,şiddet içeren,araplaştıran bu dine ve bu dine inananlara saygı duyulmalıymış.Yok canım.Doğu kurnazları sizi.İyi yediniz bu kutsallık zırvasının ekmeğini.İslama ve müslümanlara vereceğin her türlü ödün,sana kan,gözyaşı,acı,kıyım,yıkım olarak geri döner.

77MakW.jpg

tarihinde Buzul tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, kavak said:

Dindarr efendi...

bak yine nedendir bilmiyorum, ama yine de yazayım dedim. :D

Farzedin Konya ile Vatikan kardes kent olmayı ilan ettiler. Bu eylemi ve dinler arası diyaloğu pekistirmek için bir haftalığına Konya´da çan çalınmasına, Venedikte ise ezan okunmasına karar verdiler. Nede olsa çan ve ezan özünde dindarları ibadete ettiğine göre, buna Sizin ve müslüman Konyalı kardeslerinizin bir itirazı olmaz herhalde ?

Yoksa yanılıyormuyum ?

Bizim için sorun yok. eğer çan sesi hoşunuza gidiyor, ezan sesi gitmiyorsa kulak aşinalık meselesi

insan insan sesiyle davet olunurken, Çan sesinden hoşlananlar tabiki olabilir. bir şey diyemez sorun olmaz :ppadsasds

Sitelerde Paylaş

islamı yasaklamayla önlemek tek çare artık. demokrasi çokluk sayısına baktığı için ve müslümanların üreme mekanizmalarının mesai yoğunluğu, beyinlerinden daha fazla mesai yaptığı için demokratik uygulamaların hiçbiri avrupada islamın çoğalmasını önleyemez durumdadır.

Sitelerde Paylaş

Batı ülkelerinde kulak tırmalayan bir çan sesi duyulduğuna dair hiç bir duyumum yok. Batı ülkelerinde yaşayan hiç kimseden böyle bir şey duymadım. Faraza bir kent var diyelim, o da haftada bir kere. Böyle her ittirik allahlarının günü beş vakit çığırma ile kıyaslanmaz bile. Lan eşşek olsa günde beş vakit anırsa eee yeter lan eşşek dersin be! Ona katlanamazsın. Hayır buna katlanmaktan başka çare olmaması bir kabus yani, boşuna demiyorum biz Walking Dead'ı bizzat yaşıyoruz diye. Müslümlerin içinde yaşamak zombilerin içinde hayatta kalmaya, zombi olmamaya çalışmaktan farksız.

Sitelerde Paylaş
13 saat önce, Dindarr yazdı:

Bizim için sorun yok. eğer çan sesi hoşunuza gidiyor, ezan sesi gitmiyorsa kulak aşinalık meselesi

insan insan sesiyle davet olunurken, Çan sesinden hoşlananlar tabiki olabilir. bir şey diyemez sorun olmaz :ppadsasds

DIndarr efendi...

Biraz gerçekçi olmak lazım. Sizi bilemem ama, Konyalı müslüman ahali adamı oyarlar, kan akar.

Hem en son din benim dinim, en son peygamber benim diyeceksin, hem de modası geçmis bir dini kabulleneceksin.

Hadi Siz nezaket icabı belki bir sey demezsiniz belki, ama Konyalılar´dan bunu beklemeyi kendi dinlerine hakaret sayarlar.

Sitelerde Paylaş
6 minutes ago, kavak said:

DIndarr efendi...

Biraz gerçekçi olmak lazım. Sizi bilemem ama, Konyalı müslüman ahali adamı oyarlar, kan akar.

Hem en son din benim dinim, en son peygamber benim diyeceksin, hem de modası geçmis bir dini kabulleneceksin.

Hadi Siz nezaket icabı belki bir sey demezsiniz belki, ama Konyalılar´dan bunu beklemeyi kendi dinlerine hakaret sayarlar.

O adamların cahiliği  Kurana göre Mümin olmak hazreti Muhamemde tabi olmak anlamına gelmiyoru 

bakınız şuara 215: Müminlerden sana tabi olanlar kanatlarını ger

Beni ilgilendiren kuranın ne dediği

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Dindarr yazdı:

O adamların cahiliği  Kurana göre Mümin olmak hazreti Muhamemde tabi olmak anlamına gelmiyoru 

bakınız şuara 215: Müminlerden sana tabi olanlar kanatlarını ger

Beni ilgilendiren kuranın ne dediği

Dindarr,

bizzat kendi Tanrınız kendinden olmayanlara savas açmısken, hălă neyi savunmaya kalkıyorsunuz ?

Özrün kabahatinden büyük.

Verdiğin örnek, Tanrınızın ne kadar tarafgil olduğunu, ne güzel de gözler önüne seriyor.

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, Engse Hohol yazdı:

Adam yazıyı kaldırmış Leo... 

michael-w-chapman erkek ise tabi.  

Şunu ekleyelim o zaman. Görüntüler de var.

http://www.express.co.uk/news/world/738462/Slovakia-law-Islam-ban-registered-religion-Eu-migrant-quota-Muslim-sentiment

21 saat önce, Engse Hohol yazdı:

Yazıyı buldum Leonardo.

Slovak National Party Chairman Andrej Danko said; 
"islamization starts with a kebab and it's already under way in Bratislava"

Slovak Ulusal Parti Genel Sekreteri Andrej Danko diyor;
"islamlaşma bir kebap ile başlıyor ve Bratislava'da halihazırda sürüyor"

derken neyi anlatmaya çalışıyor acaba?
Slovakya'da göçmen nüfusun Bratislava'da yoğunlaşmasını mı kastetmiş? 
O satırı çevirir misin Leonardo!
 Michael W. Chapman erkekmiş bu arada.

Özet yapalım olur.

-Slovakya AB'ye girdiğinden beri göçmen kotalarını kabul etmeyen bir ülke.

- Kebap konusunda haklılar. İki mağaza açmakla başlarlar sonra almanyadaki Türk nüfusu gibi olup (Türk nüfusunun bir kısmı) şeriatçı yürüyüş yaparlar diyor.

Bir dinin din olarak tanınma kotası 20,000'den 50,000'e sonra 250,000'e yükseltilmiş. ülkede sadece 5,000 Müslüman olunca İslam din olarak tanınmıyor.

- Ülkede cami istemediklerini belirtiyorlar (ne hale gelmişiz)

- yasa Üçte ikilik çoğunlukla oylanmış, %10'Luk ırkçı partinin işi filan değil.

- Burka olayı da komple yasak zaten (mantıklı)

- Bratislavaya (başkent) yavaş yavaş gelmeye başladılar. 5-10 sene sonra sayıları iyice artarsa bunlarla kim uğraşacak? diyor.

- Yapılan yorumlarda yine yabancı korkusu, popülizm, kitlenin cahilliği ve islamofobinin Avrupa da büyük bir baş belası haline gelmesi var.

Bir de pazar bizde kutsal gün. İlginç bir Amazon reklamı var. Onu da ekleyelim:

https://www.youtube.com/watch?v=Zrs8uoDmiDk

Sitelerde Paylaş
36 dakika önce, leonardo18 yazdı:

Şunu ekleyelim o zaman. Görüntüler de var.

http://www.express.co.uk/news/world/738462/Slovakia-law-Islam-ban-registered-religion-Eu-migrant-quota-Muslim-sentiment

Özet yapalım olur.

-Slovakya AB'ye girdiğinden beri göçmen kotalarını kabul etmeyen bir ülke.

- Kebap konusunda haklılar. İki mağaza açmakla başlarlar sonra almanyadaki Türk nüfusu gibi olup (Türk nüfusunun bir kısmı) şeriatçı yürüyüş yaparlar diyor.

Bir dinin din olarak tanınma kotası 20,000'den 50,000'e sonra 250,000'e yükseltilmiş. ülkede sadece 5,000 Müslüman olunca İslam din olarak tanınmıyor.

- Ülkede cami istemediklerini belirtiyorlar (ne hale gelmişiz)

- yasa Üçte ikilik çoğunlukla oylanmış, %10'Luk ırkçı partinin işi filan değil.

- Burka olayı da komple yasak zaten (mantıklı)

- Bratislavaya (başkent) yavaş yavaş gelmeye başladılar. 5-10 sene sonra sayıları iyice artarsa bunlarla kim uğraşacak? diyor.

- Yapılan yorumlarda yine yabancı korkusu, popülizm, kitlenin cahilliği ve islamofobinin Avrupa da büyük bir baş belası haline gelmesi var.

Bir de pazar bizde kutsal gün. İlginç bir Amazon reklamı var. Onu da ekleyelim:

https://www.youtube.com/watch?v=Zrs8uoDmiDk

Sayın Leo,

kendi konunuzdaki iletileri okumuyorunuz galiba.

Ayrıca konu baslığı da yanlıs, neden böyle yanıltıcı bir baslık seçtiniz ?

Bir de ateislere öyle bir soru sormussunuz ki, evlere senlik.

Son olarak kota 50 000 bin olarak kabul edildi, 250 000 değil.

O 250 000´lik öneri kabul edilmedi !

Bilginize ...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...