Jump to content

Ben Tanrı Olsaydım

Recommended Posts

• İleti 76
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

13 minutes ago, Yeremya said:

Artik seninle muhatap olmuyorum. Mantikli şeyler yazmaya çalışmak yerine sürekli kendini tekrarliyorsun: "Sadist arap putu, cahil, senin gibi şarlatanlar senin gibi ahmaklar, insan değilsin, araplar, araplar, araplar..." Bütün bu kelimeler beni ofkelendirmiyor. Alistim. ^^

Bazı insanlar gerçeğe tahammül edemez, senin gibiler mesela.

Sana mantıklı gelen şeyler arapların ve yahudilerin zırvaları.

Sitelerde Paylaş
1 minute ago, Yeremya said:

Nothing. 

Sadece Allaha teslim olmuş bir insan.

Müslüman olduğunun bilincinde olmayan müslüman. Bu dinler bazı insanları diğerlerinden daha fazla aptallaştırır, sen de daha fazla aptallaştırılanlardansın, o kadar aptallaşmışsın ki ne olduğunu bile anlayamaz hale gelmişsin.

Allah putuna teslim olanlara müslüman deniyor terminolojide.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, sağduyu yazdı:

Müslüman olduğunun bilincinde olmayan müslüman. Bu dinler bazı insanları diğerlerinden daha fazla aptallaştırır, sen de daha fazla aptallaştırılanlardansın, o kadar aptallaşmışsın ki ne olduğunu bile anlayamaz hale gelmişsin.

Allah putuna teslim olanlara müslüman deniyor terminolojide.

Ben ateist olduğumu söyleyip namaz kilsam ateist olur muyum?

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, Yeremya yazdı:

Nothing. 

Sadece Allaha teslim olmuş bir insan.

hahahahah Allah nedir biliyor musun sen ?   Arap tanrısına allah denir ! Allaha inanıyor isen arap tanrısına inanıyorsun demektir. Onunda kuralları var. 

Nasıl mantığın var senin. AA kurana bakayım bir tanrı varmış. Adı ne ? Allah ben beğenmedim bu kurandaki allahı biraz değiştireyip ona inanayım mı dedin ? Nereden esinlendin bu allaha ?  kurandan! çok konuşmayacan

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yeni din üretmiş bunların tarikat herhalde. Allaha teslim olmuş müslüman olmayan biri. Hayatımda duyduğum en saçma cümle. Arap tanrısı allah teslim olmuş ama müslüman değil. 

tarihinde NotImportant tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Just now, Yeremya said:

Kimse ateist olduğunu söyleyip namaz kılmaz mecbur kalmadıkça ya da bir çıkarı olmadıkça tabii.

Bu tek tanrılı din zırvalarında en son araplara, arap putuna tapanlara müslüman denir.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, NotImportant yazdı:

hahahahah Allah nedir biliyor musun sen ?   Arap tanrısına allah denir ! Allaha inanıyor isen arap tanrısına inanıyorsun demektir. Onunda kuralları var. 

Nasıl mantığın var senin. AA kurana bakayım bir tanrı varmış. Adı ne ? Allah ben beğenmedim bu kurandaki allahı biraz değiştireyip ona inanayım mı dedin ? Nereden esinlendin bu allaha ?  kurandan! çok konuşmayacan

Hayret gerçekten ben şok! Sizler, aklin ve bilginin sizde olduğunu, sizin kurtla kuzuyu ayirabilecek akilda oldugunuzu savunan sizler mi bu cümleleri kuruyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, sağduyu yazdı:

Kimse ateist olduğunu söyleyip namaz kılmaz mecbur kalmadıkça ya da bir çıkarı olmadıkça tabii.

Bu tek tanrılı din zırvalarında en son araplara, arap putuna tapanlara müslüman denir.

Müslümanların cikari olmadigini düşündüğünü soylemiyorsundur umarim?

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Yeremya yazdı:

Çok saçma konuşuyorsun. Ayrıca demişsinki, Allah'a teslim insanım ama Müslüman değilim. Peki, kuranı kabul ediyor musun? 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Yeremya yazdı:

Hayret gerçekten ben şok! Sizler, aklin ve bilginin sizde olduğunu, sizin kurtla kuzuyu ayirabilecek akilda oldugunuzu savunan sizler mi bu cümleleri kuruyorsunuz.

Ben kuruyorum ! Kopyacı. Müslüman bir ülkede yaşamış müslümanlığı bilen bu doğrultuda az da olsa kuranı bilen sen, baya arap tanrısı alıp bir güzel değiştirip kendine yeni tanrı edinmişsin. Kurduğun cümle o kadar mantık dışı. Allaha teslim olan ve müslüman olmayan biri. 

2 ay sonra deistim diye dolanırsın buralarda.

Sitelerde Paylaş

Alimlerden hocalardan niye nefret ediyorum? Su müslümanlar arasında Allahi en iyi taniyan ve müslümanların her birinin birer Ebu Cehil olduğunu en iyi bilenler onlar. Fakat onlar için isin ucunda para var. Tabi koyunlar da onlardan gerçek yerine duymak istediklerini duymaktan memnun. 

İste kuzu postuna bürünen kurtlar bunlardır.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, NotImportant yazdı:

Ben kuruyorum ! Kopyacı. Müslüman bir ülkede yaşamış müslümanlığı bilen bu doğrultuda az da olsa kuranı bilen sen, baya arap tanrısı alıp bir güzel değiştirip kendine yeni tanrı edinmişsin. Kurduğun cümle o kadar mantık dışı. Allaha teslim olan ve müslüman olmayan biri. 

2 ay sonra deistim diye dolanırsın buralarda.

Gorucez. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Tatarka yazdı:

Çok saçma konuşuyorsun. Ayrıca demişsinki, Allah'a teslim insanım ama Müslüman değilim. Peki, kuranı kabul ediyor musun? 

Evet.

Müslümanlar Allaha inanmiyor. Niye anlamiyorsunuz. Tevratta ve Kuranda bunlardan bahseder. Kendilerine kitap verilen ama aradan biraz sure geçince Allahi unutanlar. Sadece sözde inananlar.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Yeremya yazdı:

Evet.

Müslümanlar Allaha inanmiyor. Niye anlamiyorsunuz. Tevratta ve Kuranda bunlardan bahseder. Kendilerine kitap verilen ama aradan biraz sure geçince Allahi unutanlar. Sadece sözde inananlar.

peki.  Kurana inanıyorsun allaha inanıyorsun ama müslüman değilsin. Alkolik misin peki ? 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...