cezayakın2

dolar 3.88 euro 4.08 batıyoruz

Bu konuda 18 ileti var

29 minutes ago, Bilim aşığı said:

3.92 olmuştu şimdi 3.91'e inmiş.

Tayyip ipnesinin sonu hızla yaklaşıyor. Ne demişler? Geldikleri gibi giderler.

Tayyibin gidiceğini düşünüyomusun? Tayyip gitmicek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türkiye bokunda boğuluyor. Bu halk bok. Tayyip gibi bir adamın peşinden giden halktan insanlığa fayda gelmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Peki acaba bu büyük ekonomik kriz, bu karanlık zihniyetten kurtulmamızı sağlar mı.....?

Yoksa bu millet, dolar/euro kaç TL olursa olsun, enflasyon iki kat artsa bile, yine gidip AKP ye oy verir mi....?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dolar 4e geldi, euro hayatini yasiyor. Biz hep deval kelle alir dedik ama yanildik. Dolar 5 lira olur, 1 dolar 1 euro olur, ekmek 2 lira benzin 7 lira olur, ama bu ulkenin belli bir kismi bu hukumetin pesinden gitmekten vaz gecmez. Bu karanlik donemden kurtulamayacagiz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
30 minutes ago, NotFound said:

Dolar 4e geldi, euro hayatini yasiyor. Biz hep deval kelle alir dedik ama yanildik. Dolar 5 lira olur, 1 dolar 1 euro olur, ekmek 2 lira benzin 7 lira olur, ama bu ulkenin belli bir kismi bu hukumetin pesinden gitmekten vaz gecmez. Bu karanlik donemden kurtulamayacagiz..

Dolar 5 de olur böyle giderse 6 da olur. Herşeye zam gelicek ama bu millet Tayyipten yine vazgeçmez. Bunlar hep ingilizlerin oyunu yeaa bizim güçlenmemizi kısmanıyolar vs vs der yine basarlar ampule. Ama bu şerefsiz halk ne yaptığını görücek merak etme. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu iki Ayeti hepiniz bilirsiniz. Hani Kuranda birbiri ile celisin iki ayet vardir. Birinde Muhammed ganimetlerin hepsi benim diyer, digerinde 5'de biri benim diyer hani. Bunun güzel bir hikayeside vardi duymustum bikere.

Muhammed savasa gidiyor, savasi kazaniyorlar, ganimetlerin hepsini topluyorlar ve Muhammed ganimetlerin hepsi benim diye Ayet indiriyor. Gece sonra Muhammed yatarken askerleri ellerinde kiliclar ile cevresine dollaniyor ve Muhammed bunu görünce ikinci Ayeti indiriyor "ganimetlerin beste biri benim" diye.

Anlayacaginiz konu para olunca Muhammed bile kendisini kurtaramadi. Bu Millet perisan kaldiginda Erdogandan sirtini dönecek. Hee dönmeyen putperest kitlesi elbette olacak ama bunlarin sayisi iktidarligi icin yeterli mi olacak diye sorarsaniz hayir.

Unutmayin 2015 tek basina iktidarlik icin bile yeterince oy alamamisti ve ozamanlar durum bukadar beter bile degildi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

AKP nin oyları artacak. Bu halk, ülkeyi batıran sıçan insanları sever. AKP ülkeyi batırdıkça her seçimde oyları arttı.

15 yıldır bu halk AKP ye oy verdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu ülkeden bi cacık olmaz bunda hemfikiriz fakat ben bir adım öne geçip "Hani nerede bu Cumhuriyetçi-Atatürk'çü ler?" Diyorum.

Daha neyi bekliyorlar örgütlenme ve sokağa çıkmak için!

Eskileri herkes biliyor da, yahu daha geçen gün mecliste olmayanlar oy kullandı.

Gizlilik ihlali oldu ki nedeni de G.T YALAMALARI.

Bugün bu hukuksuzluğu ve Şerefsizliği kaydeden kadına "Sen bizim pisliklerimizi kaydedemezsin" denilip vekile mecliste DARP ettiler.

Hani Nerede bu boş laftan öteye gidemeyen ve her yenilen nanede "sabredin, sükuneti koruyun, Şöyle olursa etten duvar oluruz yani panik yapmayın biz izin vermeyeceğiz" diyenler NEREDE?

Chp= Atatürkçü-Cumhuriyetçi laiklerin Seslerini yüzseltmeyip sindirilmesi nedeni ile "HALKIN GAZINI ALMA" görevine soyunmuş bir yönetimi olan bir parti me değil mi NET bir şekilde emin olacağım zaman geldi. Chp GAZMI ALACAK. yoksa geziden büyük bir gezi mi olacak hep beraber göreceğiz.

Neüdüğü belli olmayan DÖNEK şarlatanları ve partilerini hiç yazmıyorum. 

Hepinize sorum şu; Bu hukuksuzluk ve kadın vekile yapılan akpli vekile yapılsaydı NE OLURDU? akpliler ne yapardı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, NoOneCares yazdı:

Chp= Atatürkçü-Cumhuriyetçi laiklerin

CHP'nin Atatürkçü-cumhuriyetçi ve laik olduğunu da nereden çıkardın?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Bilim aşığı yazdı:

CHP'nin Atatürkçü-cumhuriyetçi ve laik olduğunu da nereden çıkardın?

Sana zahmet Yazımı tekrar okurmusun!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, Engse Hohol yazdı:

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut'a göre Doların yükselişinin sebebi Almanya.

- Tabi Almanya. Onların da Feto gibi şeytani örgütleri var. CIA ve BOP ile beraber Tayyibe çin büyüsü yapıyorlar. okumadınız mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tayyip Şanghay Beşlisini sevmiyor Leonardo ve istemiyor aslında.

Avrupa'ya blöf yapmak için Şanghay Beşlisine yanaşıyor gibi görünüyor, başka bir amaç ile değil.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Krizle geldiler, krizle defolup gidecekler. 

Ancak Tayyip köpeği defolup gidince sorunlar çözülmeyecek. Kılıçdaroğlu ve Bahçeli gibi salaklardan da kurtulmamız şart.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.