Jump to content

Siyasetçi olmak niye bu kadar kolay?

Recommended Posts

Bir insanı tedavi etmek için bile en az 25 yıllık eğitim istenirken bir ülkeyi tedavi etmek için bir şart aranmaması güzeldir değil mi?

Lise mezunu bir cahil şu an ülkenin içine sıçmakta..

Bu adam tüm üniversitelerin,okulların,devlet kurumlarının,hastanelerin,ekonominin,adaletin tek sahibi oldu..O ne derse o oluyor!

Lise mezunu ( O'da şüpheli!) bu adam şu an ülkeye hükmediyor..

Çok sayıda üniversite mezunu şu an işsiz,iş bulamıyor,umutları da yok.Asgari ücreti bile bulamıyorlar..

Bu kepaze demokrasiden bıktım artık,birileri cehaletine rağmen din tüccarlığıyla,ağzı laf yapmasıyla milyar dolarları götürüyor,birileri de kafa patlatıp,sınavlara girip 2000 tl maaş arayacak!

Herkes siyasetçi olmamalı! ..dil,tarih,matematik,sanat,iktisat,pozitif bilim,hukuk adlı zorlu sınavları veren siyaset yapmaya hak kazanmalı!

Sitelerde Paylaş

Müslümanlarda biat kültürü var ve her koşulda biat önceliğini yeğliyorlar.
Biat kültürü lider kültünü ve bizden olsun çamurdan olsun tarafgirliğini doğuruyor.
Lider kültü eğitim ve branş deneyimi ve referansı da aramadığı için önemsenir tek şey biat gerçeğine sarılmak kalıyor.  

Sitelerde Paylaş

Ben Türkiye'den umudu kestim artık. Müslümanlar dürüst insanlara oy vermez. Nerde ahlaksız sahtekar adam varsa müslümanlar onların peşinden gider.

İslam gibi ahlaksız ve sapık bir dinin hakim olduğu ülkeden fazla bir şey beklememek lazım.

İslam ülkelerinin halkları ahlaksızdır. İslamın olduğu ülkede halk diktatörler yaratır. Müslümanlar diktatörleri sever.

Sitelerde Paylaş

Adamın diploması sahte olduğu ortaya çıktı bu halk yine oy verdi. Adamlar ayakkabı kutularıyla para çaldı bu halk yine oy verdi. Adamlar ülkede her türlü yolsuzluğu yaptı bu halk yine oy verdi.

Bu halk namusuz. Bu halk ahlaksız. Bu halk kendisi gibi olanı seviyor.

Sitelerde Paylaş
8 minutes ago, zeus- said:

Adamın diploması sahte olduğu ortaya çıktı bu halk yine oy verdi. Adamlar ayakkabı kutularıyla para çaldı bu halk yine oy verdi. Adamlar ülkede her türlü yolsuzluğu yaptı bu halk yine oy verdi.

Bu halk namusuz. Bu halk ahlaksız. Bu halk kendisi gibi olanı seviyor.

100 çalışanlı bir şirkete bile Boğaziçi,İTÜ diplomalı zeki insanlar aranırken ,80 milyonluk dev bir ülkeye Kartal imam hatip lisesini bitirmiş (o da şüpheli) bir insan hükmediyor.

Herkes ağzı açık bu insanı izliyor..Tarih kitaplarında ne yazacak çok merak ediyorum..

tarihinde Tremor tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...