Jump to content

"Anayasadan Türklüğü çıkaracağız"

Recommended Posts

8 hours ago, sokullu said:

Atatürk kesinlikle Türk ırkçısıydı bu itiraz edilemez bir gerçektir.

Sen de arab ırkçısısın , ne olacak ? allahcı değil misin ? sığıra bak. hem allahcı, hem de  Türklükten bahsediyor.  Ya bi sktrn gidin . Sen turkish'sin , turkic değilsin. Bunu o kafana iyi sok.  

Arabın allah putuna tapıyor, kalkmış Türk mürk bişeyler diyor. Ne Türkü ulan ? Genetiği geçtim,  kültür olarak türk kültürün bile yok. Her yer arab , k.mun ülkesinde.  selamun aleyküm - aleyküm selam- maşallah, bismillah :; başka bi bok yok. Hadi çık dışarı da, arkadaşlarına "selamun aleyküm" de, sonra da  kabeye karşı bi domal ! Domalmaktan başka ne biliyorsun ki ? 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 205
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

RTE Türk adını Anadolu insanı ve Türkiye cumhuriyeti adını da Anadolu islam devleti yapacak, siz bu adamla uğraşıyorsunuz. Kılıçdaroğlu bir sonraki kuruktayda değişir olur biter ama chp böyle kişiye odaklı sorunlar yüzünden karalanırsa hepimize yazık olur.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, impressivo yazdı:

Sen de arab ırkçısısın , ne olacak ? allahcı değil misin ? sığıra bak. hem allahcı, hem de  Türklükten bahsediyor.  Ya bi sktrn gidin . Sen turkish'sin , turkic değilsin. Bunu o kafana iyi sok.  

Arabın allah putuna tapıyor, kalkmış Türk mürk bişeyler diyor. Ne Türkü ulan ? Genetiği geçtim,  kültür olarak türk kültürün bile yok. Her yer arab , k.mun ülkesinde.  selamun aleyküm - aleyküm selam- maşallah, bismillah :; başka bi bok yok. Hadi çık dışarı da, arkadaşlarına "selamun aleyküm" de, sonra da  kabeye karşı bi domal ! Domalmaktan başka ne biliyorsun ki ? 

Allah a inanmak, arapçılımıkdır , nasıl bir akıl var sizde , havagazı mı dolu beyninizde , küfürler cahillere özgüdür, ıq sınırlaması kişilerde görülen bir hastalık. Karahanlı dan beridir müslümanlığı seçen bir kavmin temsilciyim ben , sen nesin ateistlik ne zaman başlamış Türklerde , böyle bir kavram mı var Türklerde, Gök Tanrı cı mısın şamanistmisin, ateistmisin nesin sen, kimliğini bilmeden zırvalayan cahilmisin havagazımısın..

Sitelerde Paylaş
15 hours ago, sokullu said:

Allah a inanmak, arapçılımıkdır , nasıl bir akıl var sizde , havagazı mı dolu beyninizde , küfürler cahillere özgüdür, ıq sınırlaması kişilerde görülen bir hastalık. Karahanlı dan beridir müslümanlığı seçen bir kavmin temsilciyim ben , sen nesin ateistlik ne zaman başlamış Türklerde , böyle bir kavram mı var Türklerde, Gök Tanrı cı mısın şamanistmisin, ateistmisin nesin sen, kimliğini bilmeden zırvalayan cahilmisin havagazımısın..

Çok ağlamışsın ; iq - my Q :D - hakaret - zart-zurt. Iq senin gibilerde bulunmaz zaten de, çok belli ediyorsun,bunu geç. // Stilimi beğenmedi, sert geldi galiba biraz :) puahhahaaaa. 

Ulan siz, ne mal adamlarsınız ! Tam mhpli- ülkücü kafalılar !!!  Şaka mısınız olm siz ? Allaha inanmak tabiiki arapçılık, ne zannettin ? ne olacaktı,  GökTürkcülük mü olacaktı ? Hadi deist olsan, veya şamanist veya tengrici olsan, birşey demem , bendensin derim;  Ki ben de şamanizm tengricilikle ilgilenirim.Tabiiki, deizm tanrısını veya tengricilik'in tanrısının gerçek olmadığını da biliyorum, bu farklı bir konu. 

Senin gibi müslümlerden tiksiniyorum. Hem allahcı, hem de kalkmış Türklük'ten bahsediyor. Laik müslüman saçmalıkları. Müslümansan, islamı adam gibi savunacaksın. İşine gelmeyen şeyi, yok ben bunu beğenmedim, almıyayım, işine gelen şeyi de alıp böyle zırvalamayacaksın. Müslümansan, şeriatı savunacaksın, laik olmayacaksın, Atatürk hakkında hiç konuşmayacaksın, konuşacaksan da Atatürk düşmanı olman gerekir. Ulan, biraz tutarlı olun be. Zaten genetiği geçtim, kültür olarak Türk kültürüne falan sahip değilsin, her yerin arabın pisliğine batmış durumda. 

İslam arap emperyalizmidir, bir alıntı olarak burada belirteyim, büyük ihtimalle kabul de etmeyeceksin, çünkü nato mermer-nato kafa olduğun belli. 

Kuran da açıkça her Millete sadece kendi dilini konuşan kendi milletinden olan bir peygamber atarım yazar. Bir başka şeklide, hiç bir Millete o kavmin kendi dilinde olmayan bir Kitap ve  Peygamber göndermem der. Bu durumda Kurana göre; Türklere, Türkçe bir kitap ve Türkçe konuşan Türk bir peygamber atanması zorunludur.Aşağıdaki saçmalıklar, senin gibi arabcı ahmak g-kıllarına gelsin.

İBRAHİM-4.Her Millete sadece o milletin kendi diliyle seslenir. O kavimden olan birini peygamber yollarız
YUNUS-47“Her ümmetin bir Peygamberi vardır. Peygamberleri kendilerine gelince, adaletle hükmedilir,

NAHL-36.Yemin ederim ki: biz her Millete "Allah’a kulluk edin" diyen peygamber göndermişizdir.

NAHL: 63 - Allah'a yemin olsun ki, biz senden önce bir çok milletlere peygamberler gönderdik

SEBE-44.Onlara okuyup inceleyecekleri kitaplar vermedik. senden önce hiçbir peygamber de göndermedik.

FATIR-24“kâfirler uyaran bir elçi olarak gönderdik. Zaten uyaran bir peygamber olmayan hiçbir millet yoktur”

FURKAN-51. Şayet dileseydik, elbet her kabileye  bir peygamber gönderirdik.

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, impressivo yazdı:

Çok ağlamışsın ; iq - my Q :D - hakaret - zart-zurt. Iq senin gibilerde bulunmaz zaten de, çok belli ediyorsun,bunu geç. // Stilimi beğenmedi, sert geldi galiba biraz :) puahhahaaaa. 

Ulan siz, ne mal adamlarsınız ! Tam mhpli- ülkücü kafalılar !!!  Şaka mısınız olm siz ? Allaha inanmak tabiiki arapçılık, ne zannettin ? ne olacaktı,  GökTürkcülük mü olacaktı ? Hadi deist olsan, veya şamanist veya tengrici olsan, birşey demem , bendensin derim;  Ki ben de şamanizm tengricilikle ilgilenirim.Tabiiki, deizm tanrısını veya tengricilik'in tanrısının gerçek olmadığını da biliyorum, bu farklı bir konu. 

Senin gibi müslümlerden tiksiniyorum. Hem allahcı, hem de kalkmış Türklük'ten bahsediyor. Laik müslüman saçmalıkları. Müslümansan, islamı adam gibi savunacaksın. İşine gelmeyen şeyi, yok ben bunu beğenmedim, almıyayım, işine gelen şeyi de alıp böyle zırvalamayacaksın. Müslümansan, şeriatı savunacaksın, laik olmayacaksın, Atatürk hakkında hiç konuşmayacaksın, konuşacaksan da Atatürk düşmanı olman gerekir. Ulan, biraz tutarlı olun be. Zaten genetiği geçtim, kültür olarak Türk kültürüne falan sahip değilsin, her yerin arabın pisliğine batmış durumda. 

İslam arap emperyalizmidir, bir alıntı olarak burada belirteyim, büyük ihtimalle kabul de etmeyeceksin, çünkü nato mermer-nato kafa olduğun belli. 

Kuran da açıkça her Millete sadece kendi dilini konuşan kendi milletinden olan bir peygamber atarım yazar. Bir başka şeklide, hiç bir Millete o kavmin kendi dilinde olmayan bir Kitap ve  Peygamber göndermem der. Bu durumda Kurana göre; Türklere, Türkçe bir kitap ve Türkçe konuşan Türk bir peygamber atanması zorunludur.Aşağıdaki saçmalıklar, senin gibi arabcı ahmak g-kıllarına gelsin.

İBRAHİM-4.Her Millete sadece o milletin kendi diliyle seslenir. O kavimden olan birini peygamber yollarız
YUNUS-47“Her ümmetin bir Peygamberi vardır. Peygamberleri kendilerine gelince, adaletle hükmedilir,

NAHL-36.Yemin ederim ki: biz her Millete "Allah’a kulluk edin" diyen peygamber göndermişizdir.

NAHL: 63 - Allah'a yemin olsun ki, biz senden önce bir çok milletlere peygamberler gönderdik

SEBE-44.Onlara okuyup inceleyecekleri kitaplar vermedik. senden önce hiçbir peygamber de göndermedik.

FATIR-24“kâfirler uyaran bir elçi olarak gönderdik. Zaten uyaran bir peygamber olmayan hiçbir millet yoktur”

FURKAN-51. Şayet dileseydik, elbet her kabileye  bir peygamber gönderirdik.

Vurdu GOL oldu!

Ekleme yapayım= Kıvrak Ilımlı müslümanlar uzun vadede işid müslümanlarından daha zararlıdır...

Sitelerde Paylaş

Hah, "Hem laik hem Müslüman olunmaz, hem Atatürkçü hem Müslüman olunmaz, light Müslümanlar Işid'çilerden daha tehlikelidir"cilar da geldi, başlık tamam oldu.

Kur'an'cı ateistler sizi... Referansı Kur'an olanın burnu pislikten kurtulmaz. Ben diyeyim de, siz yine bildiğinizi okuyun, ben bilimselim-gerçekle ilgilenirim falan demeyin...

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Hah, "Hem laik hem Müslüman olunmaz, hem Atatürkçü hem Müslüman olunmaz, light Müslümanlar Işid'çilerden daha tehlikelidir"cilar da geldi, başlık tamam oldu.

Kur'an'cı ateistler sizi... Referansı Kur'an olanın burnu pislikten kurtulmaz. Ben diyeyim de, siz yine bildiğinizi okuyun, ben bilimselim-gerçekle ilgilenirim falan demeyin...

Hem laik hem Müslüman olmada laiklik açısından bir problem yok ama İslami açıdan bakarsak problem var. Gerçek bir Müslüman şeriatı kabul etmek zorundadır. Şeriatı kabul etmeyen birisi tam manasıyla Müslüman olamaz. Eksik, zayıf bir Müslüman olabilir ancak.

Hem Atatürkçü hem Müslüman olmada da aynısı geçerli. Atatürkçülük açısından bakarsak problem yok ama İslami açıdan bakarsak var.

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Üçüncü Görüş yazdı:

Hem laik hem Müslüman olmada laiklik açısından bir problem yok ama İslami açıdan bakarsak problem var. Gerçek bir Müslüman şeriatı kabul etmek zorundadır. Şeriatı kabul etmeyen birisi tam manasıyla Müslüman olamaz. Eksik, zayıf bir Müslüman olabilir ancak.

Hem Atatürkçü hem Müslüman olmada da aynısı geçerli. Atatürkçülük açısından bakarsak problem yok ama İslami açıdan bakarsak var.

Biliyorum. Ama biz insanların hangi politik yönde durmaları gerektiğine karar veren otorite değiliz, dinler de bizi bağlamaz. Yobaz Müslümanlar insanları laik-Atatürkçü olabilirsin veya olamazsın diye baskı altına alırlar. Kur'an ve İslam onlar için tek gerçek referanstır. Bizim için değil.

Adam gelmiş, Türklük Türkçülük hakkında yorum yapmış, konunun dinle uzaktan yakından ilgisi yok. Türkçüyüm diyor. Kendine göre bir politik görüşü, yaşam biçimi var ve bunu dinine göre dizayn etmesi gerektiğini söylemek kimseye düşmez. Laik de olur Atatürkçü de, Türkçü de olur Kürtçü de. Ne diyorsa odur bizim için. 

İlk kez Allah inancı taşıyan birini görmüş gibi çullanmak ve ona "İlle de yobaz olacaksın, dinin bunu emrediyor" deyip bir de ayet taşımak takıntılı bir durumdur. Baktığı yerde din ve Kur'an görmek sağlıklı değildir. Karşısında ille de bir Müslüman görüp motive olmak sorunlu olmayı işaret eder.

Dinler insanlarla evrilir, yani din de evrilir. Allah yazıp göndermediğine göre? Bu arkadaşlar önce bi bunu öğrenmeli ve insanlara sadece bir dine inandıkları için yobazlar gibi baskı yapmaya çalışmaktan, aşağılamaktan, hakaretler etmekten vazgeçmeli. İnsanlar sadece dini kimlikleriyle yaşamıyor, yaşamak zorunda da değil. Önce bu seçimlerine saygı göstermeliler. Burada din değil, bambaşka bir şey tartışıyor ama diyorum ya, Müslüman görünce ışık görmüş tavşan gibi davranmadan edemiyorlar... Halbuki ülkenin Müslümanlarının ezici çoğunluğu İslam'ı onlar kadar takmıyor, hayatlarını ona göre yaşamıyor. Ama bu arkadaşlara göre eğer inanıyorlarsa gerçek bir Müslüman gibi, yani yobaz olarak yaşamak zorundalar. Çocuklarla evlenecekler, çok eş alacaklar, eşlerini örtecekler, beş vakit camiye gidip namaz kılacaklar, laiklik düşmanı olup şeriat için cihat edecekler.

Kafaları bi milyon...

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, Türk Ateist said:

Hem laik hem müslüman olunmaz hem atatürkçü hem müslüman olunmaz diyen kim varsa çıksın. Ben Atatürküde seviyorum Rabbimide seviyorum. Atatürk bizim önderimiz bu ülkenin kurucusunu kimse bizim kalbimizden ou  silemez. Atatürk sonsuza kadar yaşayacak. Onu yok etmeye çalısanlar yunanistana gitsin.

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, Türk Ateist yazdı:

Kurancı ateist nedir bi tanımlarmisın sana zahmet.

Bak tekrar ediyorum. Laik müslüman olmaz. O olsa olsa yeni bir dini müslümanlik ismi altında pazarlama olur. Laik şeriat kanunu mu olurmuş!

Ve tekrar ediyorum. Bu müslümanlar isidci muslumanlardan uzun vadede daha tehlikelidir. Dinini egip buken, istediği ayete gozunu yumup dinine yeni yeni sekiller veren ŞARLATANLAR olmasa idi, Türkiye gibi laik bir Cumhuriyet te islam ayakta duramazdı! Bu nedenden dolayı bu tarz Şarlatan müslümanlar daha tehlikelidir.

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Kuranınizinde yazdı:

Hem laik hem müslüman olunmaz hem atatürkçü hem müslüman olunmaz diyen kim varsa çıksın. Ben Atatürküde seviyorum Rabbimide seviyorum. Atatürk bizim önderimiz bu ülkenin kurucusunu kimse bizim kalbimizden ou  silemez. Atatürk sonsuza kadar yaşayacak. Onu yok etmeye çalısanlar yunanistana gitsin.

Bak ben diyorum. Hem laik hem müslüman olamazsın!

Dinin tanrı iddialı yazarına iman edip te yine de onun sözlerine istedigin zaman karşı gelmek te ancak şarlatan müslümanlardan beklenir!

Olurum diyor isen Bunu hangi ayete-hadise dayandıracaksın?

Tek din allahın oluncaya kadar savaşın emrini nasıl değiştireceksin.

Dininin peygamberi hure hur, koleye kole derken Atatürkün laik cumhuriyetinde bunu nasıl uygulayacaksın? Nasıl çocuk evliligi yapacaksin!

Hadi ordan, Hadi ordan!

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, NoOneCares said:

Dinin tanrı iddialı yazarına iman edip te yine de onun sözlerine istedigin zaman karşı gelmek te ancak şarlatan müslümanlardan beklenir!

Dininin peygamberi hure hur, koleye kole derken Atatürkün laik cumhuriyetinde bunu nasıl uygulayacaksın? Nasıl çocuk evliligi yapacaksin!

Hadi ordan, Hadi ordan!

Hem bilimsel davranıp hem hurafelere inanmak gibi bir şey..

Bilimsel deney yapıp ardından istediğin sonucun çıkması için dua etmek gibi..

Buna şizofreni diyoruz,

Ya Atatürk'ü bilmiyoruz,ya hiçbir şey bilmiyoruz.

Buradaki hem islamcı hem Atatürkçü olunur diyenlere bakma,onlar kaybetmeyi sevmiyorlar,ama bu kafayla elbet kaybedecekler,bunu da bilmiyorlar!

Sitelerde Paylaş
47 dakika önce, NoOneCares yazdı:

Kurancı ateist nedir bi tanımlarmisın sana zahmet.

Bak tekrar ediyorum. Laik müslüman olmaz. O olsa olsa yeni bir dini müslümanlik ismi altında pazarlama olur. Laik şeriat kanunu mu olurmuş!

Ve tekrar ediyorum. Bu müslümanlar isidci muslumanlardan uzun vadede daha tehlikelidir. Dinini egip buken, istediği ayete gozunu yumup dinine yeni yeni sekiller veren ŞARLATANLAR olmasa idi, Türkiye gibi laik bir Cumhuriyet te islam ayakta duramazdı! Bu nedenden dolayı bu tarz Şarlatan müslümanlar daha tehlikelidir.

Kur'an'cı ateist sen ve senin gibiler işte. Karşınıza çıkan her inançlıyı Kur'an'a göre yargılayan, politik yön edinmeyi bile Kur'an'ın emirlerine göre sınırlayanlar. Aklınız fikiriniz Kur'an, İslam. Halbuki adamların umurunda değil sizin kadar.

İnsan laik Müslüman da olur Atatürkçü Müslüman da. Kur'an'cı ateistlere göre olmaz tabii. Çünkü onların beyni de 1400 sene öncesine sabitlenmiş kalmış. Kur'an ne diyorsa o. Evrim bilmezler, dinler Allah tarafından indirilmiş gibi bakar ve öyle yorumlarlar.

Sizin ne haddinize insanlara yaşam biçimi biçmek acaba? Türk Müslümanı yobaz olup çocuklarla evlense, dinden çıkanın kafasını kesse, cihat yapsa, dört kadın alsa çok mutlu olacaksınız yeminle...

Kafayı yemişsiniz, yobazla aynı şeyleri istiyor ve laiklere aynı biçimde davranıyorsunuz. Kur'ancı ateistler.

Sitelerde Paylaş
45 dakika önce, Tremor yazdı:

Hem bilimsel davranıp hem hurafelere inanmak gibi bir şey..

Bilimsel deney yapıp ardından istediğin sonucun çıkması için dua etmek gibi..

Buna şizofreni diyoruz,

Ya Atatürk'ü bilmiyoruz,ya hiçbir şey bilmiyoruz.

Buradaki hem islamcı hem Atatürkçü olunur diyenlere bakma,onlar kaybetmeyi sevmiyorlar,ama bu kafayla elbet kaybedecekler,bunu da bilmiyorlar!

Senin hiçbir şey bilmediğini biliyoruz zaten. 

Şizofren de sizsiniz bence. İnanırlar değil. Onlar gerçeklerle çok daha fazla barışık, doğaya-maddeye daha karışık yaşıyor. Siz Kur'an'dan kafayı kaldırmıyorsunuz ki gerçekleri görebilesiniz.

Atatürk deme sen. Dinle beyni sulanmış koskoca topluma laiklik getirdi bu adam. Ay ama dur, hem laik hem Müslüman olunmazdı di mi? Atatürk de zaten hepsini birkaç günde ateist yapmak istemişti de biz anlamadık. Böyle de bilime uzak, maceracı bir adamdı tabii...

Keşke Allah olaydı da size iki gram akıl vereydi. Nefretinizde boğulacaksınız, haberiniz yok.

tarihinde Türk Ateist tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Tatarka yazdı:

@NoOneCares, dediklerine ben de katılıyorum. Reformist müslümanlar , şeriatcılara hizmet eder.

Tam tersi. Bu tip Müslümanlar İslam'ın evrilmesine neden oldu. Yaşar Nuri vb reformistler, hatta şimdilerde evrimci Müslümanlar var. Bence gayet de iyi işler yapıyorlar, Halk yobaz mı olsun isterdin Tatarka? Hepsi Cübbeli gibi fetvalar mı versin? Öyle olsalardı milletin "Amanın da bu din pis dinmiş, hemen çıkalım" diyeceğini falan mı sanıyordun yoksa?

Şeriatçılar ateistlere değil, en çok bu reformistlere, laik Müslümanlara düşmandır, onlarla uğraşırlar. Nasıl hizmet etmek oluyor ki bu acaba?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, NoOneCares said:

Hadi ordan, Hadi ordan!

İslamda kölelik yoktur herkes eşittir tüm insanlar aynıdır. Atatürk bu ülkenin kurucusudur Atatürk olmasa bizde olmazdık sende. Bu yüzden biz ona derin bir saygı duyuyoruz. 

Ben aleviyim biz ailecek Atatürkü çok seyiyoruz. Atatürkü allah göndermiş ve bu ülkeyi kurdumuştur. Atatürkün islamla da bir derdi olmamıştır. Bunuda böyle bilin. Kimse bizi ondan ayıramaz. Laiklik Cumhuriyet bunlar insam olmanın şartlarıdır o yüzden bunları benimseriz.

Sitelerde Paylaş

@Türk Ateist, sana ne oldu? İyi mısın? Kurancı ateist ne demek? Nereden çıktı bu söylem?  Laik müslüman olmaz sonuçta. Doğrusu budur. Hem Müslüman hem de Atatürkçü olunmaz. Buna neden itiraz ediyorsun? Tamam, elbette müslüman da olsa, o kişinin Atatürkçü olmasını isteriz. Ok. Ama doğrusu Atatürk'ü anlayan kişilerin bu sapık dini bırakmalarını temenni ederiz. Sen yorumlarını değerli bulduğum iyi birisin. 

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Tatarka yazdı:

@Türk Ateist, sana ne oldu? İyi mısın? Kurancı ateist ne demek? Nereden çıktı bu söylem?  Laik müslüman olmaz sonuçta. Doğrusu budur. Hem Müslüman hem de Atatürkçü olunmaz. Buna neden itiraz ediyorsun? Tamam, elbette müslüman da olsa, o kişinin Atatürkçü olmasını isteriz. Ok. Ama doğrusu Atatürk'ü anlayan kişilerin bu sapık dini bırakmalarını temenni ederiz. Sen yorumlarını değerli bulduğum iyi birisin. 

Ben 2008'de burada yazmaya başladım ve  günden beri aynı şeyi söylerim Tatarka. Yani bana bir şey olduğu yok.

Kur'ancı ateist, İslam'ı referans alan, İslam ne derse o diyen ateisttir. Hem laik hem Müslüman olmaz diyen kim, ne? Kur'an ve yobazlar değil mi?

Siz niye onların ağzıyla konuşup dinciye karşı durmaya çalışan milyonlarca insana "Yook, sen laik ve Atatürkçü olamazsın, ya dinin terkedeceksin ya da laikliğe ve Atatürk'e bağlılığını" diyebilirsiniz?

Kur'an'dan size ne? 

Bu başlık Kur'an, din tartışılan başlık mıdır ki inançlı olduğu bilinen birinin milliyetçi olmasını yasaklıyoruz mesela? Kimin ne haddine bu? 

Bu güveni veren ne, biliyor musun?

İslam. Kur'an. Tıpkı yobaz gibi Kur'an'dan güç alıp insanlara baskı yapıyor ve aşağılıyorlar. 

Kimsenin dini, mezhebi bizi ilgilendirmez. Hiç kimseyi ilgilendirmez. Din tartışıldığında konuşulur böyle şeyler. Burada dinle ilgili hiçbir mevzu yok, adam Müslüman inançlı diye milliyetçi olması da laik olması da yasaklanmış. 

Sitelerde Paylaş

Türk Ateist, senin bakış açınız anladım. Müslüman da olsa,  vatansever ve Atatürkçü olsun. Bu güzel bir şey diyorsun. Ok. Buna kimse itiraz etmez. Elbette bir Müslüman, şeriatçı olacağına, laik ve Atatürkçü olsun. Tamam. Kimse buna birşey demez ki. Ama olması gereken biraz daha farklı.  

Sen olanı söylüyorsun, diğer arkadaşlar da olması gerekeni. Fark sadece bu. Olması gerekeni ben de belirtiyorum. Olması gereken doğru gidildikçe, daha iyi bir toplum olacak. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...