Jump to content

"Anayasadan Türklüğü çıkaracağız"

Recommended Posts

13 dakika önce, NeOluyor yazdı:

Huzur İslamdadır kardeşim.

Madem öyle forumun adını islamiforum yapıver de insanlar nerede olduklarını bilsin.

Huzur İslam'da olabilir. Sende olan huzursuzluk... Kılıfını zorluyorsun..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 205
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

2 dakika önce, NeOluyor yazdı:

Ateistforum üyeleri iki küfürle, azıcık huzursuzlukla çileden çıkacak, sarsılacak kadar donanımsız, zayıf ve himayeye muhtaç değil merak etmeyin.

Aklımız var. Doğruyu yanlışı görebiliyoruz. Kendi kararlarımızı verebiliriz. Bizi hafife almayın bu kadar.

Ben seni sadece uyarıyorum. Uslubuna dikkat et.. Saygı bekliyorsan başkalarına saygı göster.. Forumu ciddiye al. Huzursuzluk yaratma.. Forumun sağlığı için her önleme baş vuracağımızı da unutma.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

NoOne1Screenshot_2017-01-25-17-58-40.jpgiçerik gönderme haklarınız kısıtlı <<<

Bir de tarihe bakalım, ne zaman almışım bu Screenshot u!

NoOne11Screenshot_2017-02-08-17-10-37.jpgtarihe VE yazdığım zamana bakılır ise, ApAçık gözlemleniyor :)

On 1/28/2017 at 20:51, haci yazdı:

Sırf bu mesajı yazmak için yeni üyelik aldım. Ne de olsa NoOneCares engellendi...

Hayır NoOneCares henüz engellenmedi...

Burada bir yalancı var SANKi!

On 1/28/2017 at 20:51, haci yazdı:

Ama NoOneCare2 engellenecek..

Bozuk saat misali arada doğru da söylenmiş... Yani NoOneCare2 ilk mesajında Engellendi

NoOneCare2Screenshot_2017-02-01-20-41-59.jpgşekil 1/A da Gördüğünüz gibi :)

Yukarıdaki "engellenmedi" Lafi ile beni yalancı ilan edip te Engelleme nedeni sanırsam aşağıda yapacağım alıntı ile açiklık kazanacak...

On 1/28/2017 at 21:54, haci yazdı:

Forumun sağlığı için her önleme baş vuracağımızı da unutma.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Hiçkimse01 yazdı:

Yukarıdaki "engellenmedi" Lafi ile beni yalancı ilan edip te Engelleme nedeni sanırsam aşağıda yapacağım alıntı ile açiklık kazanacak...

Ne kadar uzattın, nasıl saçmaladın be kardeşim.

Adam seni atmadığını, uzaklaştırmadığını söylemiş. Profiline bakınca da "Normal Üye" görünüyorsun. Atılsan "Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı" olarak görünürdün.

Seni atsalar kimden çekinip korkacaklar da itiraf etmeyecekler acaba? NoOneCares nickli esas üyeliğin sonlandırılmış olmadığı için ikincisini sonlandırdı Hacı, bunu da yukarıda söyledi. 

Belli ki bir terslik, bir arıza var. Ama sen o kadar saçma bir kafaya sahipsin, kendini o kadar önemsiyorsun ki aklına bu olasılık gelmiyor, gelip gelip saydırıyorsun. 

Üye olarak NoOneCares hesabında bir sorun olup olmadığının incelenmesini iste. Bakılsın. Orada da bir şey bulunmazsa bu üyeliğinle onu birleştirmelerini iste, hesap açılsın. Ama niyet kötü olunca çözüm aramak yerine bolca zan, dedikodu, saçmalık tabii...

Hacı'nın ödü kopuyor senden, seni attığını bir türlü itiraf edemiyor. Bütün forumu kandırıp saklanıyor, sen o kadar önemli birisin ki sana kafayı taktığından gizli gizli banlayıp itiraf edemiyor.

Allah akıl fikir versin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...