Jump to content

Müslümanların Ateistlere Aptalca Soruları

Recommended Posts

Etrafımda bazı müslüman arkadaşlarla konuşurken, benim dinsiz olduğumu farkettiklerinde aptalca sorular soruyorlar.

Bu sorular, genelde evrim ve hayata bakış açısı hakkında oluyor. Tarafıma söylenen bazı sözler ve bazı ahmakça sorular >>> 

*Şimdiki maymunlar neden insan olmuyor ?(klasik);  Şempanzeler ile kuzen isek, neden bazı insanlar şempanze olarak doğmuyor ? 

*Senin yerinde olsam intihar ederdim, yaşamaya gerek yok.

*Ölümden sonra yaşamın olmadığına gerçekten inansam, her türlü pisliği yaparım, her türlü zevki yaşarım.   (cevap: sen zaten gerçekte de ahlaksızsın) 

*Atan maymunsa, Maymunların  atası kim, onları kim yaratmış ? 

*Madem evrim gerçek, yaradılış yok ; o zaman ilk insanı kim yaratmış ?  ( ya bi sktr git-dedim, bunu diyene) ...

Örnekler çok. Yani, genel olarak islamı benimsemiş kişiler cahil ve salak oluyorlar. Bilimsel verileri inceleme, araştırma,  felsefik olarak sorgulama,  pozitivist değerlendirme gibi olasılıklar bu kişilerde bulunmuyor. 

Sitelerde Paylaş

sana da bravo,  şebelek gibi gülme işaretinden başka bi bk yok !  Mal mal güleceğine, git kabeye karşı domal, biraz yalakalık yap, öbür dünyada Süper Zenciler seni bekliyor. Kusura bakma, huri kalmamış.  Müslüman demek gerizekalı demek zaten. Hemen de belli etmişsin kendini. Soru sormak ister misin  felsefeci arkadaşım ? 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...