Jump to content

tanrı gelişebilir mi...

Recommended Posts

:lol: İlla araya aracı tefeci yancı cepçi çıkarcı çalıcı çarpıcı tanrı ve avanesini koyalım! Tanrı aracı olmadan direk mal pazara gelir mi yahu, ayıp! Günah! Onca tanrı avanesi yancı cepçi çoluk çocuk nerden geçinecek! Avanta gelecek havadan beleşe diye hepsi ağzını ayırmış bekliyor!

Bu tanrı avanesi beleşçiler nerde bir emek sarfı bir üretim var orda biter, beleş paylarını asılarak, ısrarla isterler. Sıfır emekle alın terinden pay kaparlar. Yok öyle malını direk pazara kendin getirmek! Önce tanrı, sonra evren... Öyle tanrısız direk evren oldu mu rant kapısı kapanır!

Sizin beyninize de fikrinize de Müslümler... ... Noktaların içeriği oldukça zengin...

Sitelerde Paylaş

Sizin tanrinizin kocası süper zenci tanrisi vardı.Çok cahil bir tanrıdır kendisi. Ama çok fena felsefe yapar. Sizin tanrınız biraz feminist ama bu süper zenci, feministleri dövüyor. 

Sitelerde Paylaş

Oldu olacak olayı biraz daha karmaşıklaştıralım canım, elimiz değmişken hazır!

Hiçlikten önce Yanru ortaya zırp diye çıktı. Etrafına bakındı, bu ne lan böyle sap gibi olur mu dedi elini bi salladı ortaya Kenru çıktı. Ama enerji alanı çok yoğun olunca Yanru yok oldu. Kenru'nun da canı sıkıldı. Boşluğa bir tekme salladı, enerji dalgası Kenru'yu da yok ederken Tanrı ortaya çıktı. Tanrı olanları sezdi. Canı sıkılınca öyle ani hareketler yapmadı. Sadece parmağını oynattı. Enerji dalgalarından epey sarsıldı ama yok olmadı. Evren ortaya çıktı.

Evren 12 milyar yaşına gelince Tanrı yaşlanıp öldü. Zaten evreni yaratırken çok sarsılmıştı, daha fazla götüremedi. Asıl hikaye bu.

İnanmadınız... Ama inanmalısınız. Gerçek bu. İnanmamanız gerçeği değiştirmez. Nerden mi biliyorum! İçime doğdu! Tanrı ölüm döşeğinde telepatik mesaj yayınlamış. İki milyara yakın yıldır mesaj yankılanıyormuş evrende. Almak bana nasip oldu.

Tüm geleceğinizi ben biliyorum. Tanrının oğlu sayılırım ben. Telepatik mesajını ben aldım çünkü. Son bir milyar yılınız daha kaldı. İyi kullanın. Ben son bir milyar yılın habercisiyim. Son haberciyim. İyi dinleyin, kulak verin. Bir milyar yılda doğayı canlıların hayatta kalmak için birbirlerini yemek zorunda kalmayacakları biçimde evrimleştirin. Evrim için bir milyar yıl kısa bir süre ama teknoloji ile uzun. Size yetecektir. Sonra bu bilgiyi galaksinizin merkezine yollayın. Merkez onu Andromeda merkeze, o da The Great Attractor merkeze ulaştıracaktır. O bu bilgiyi saklayacak ve yeni bir evren bu bilgiyi kullanacaktır.

Hadi kolay gelsin. Görevimi yaptım mı tanrım... Yaptım. Evreni yaratırken ağır yaralandın ama emeğin boşa gitmedi.

Hooop! Hooop! Şu en duygusal anda içinden bana hasss diyenler var! Ne kadar ayıp ama! Tamam tanrı ağır yaralanınca evreni pek iyi dizayn edemedi kabul ediyorum. Ömrü sürünerek geçti ne yapsın. Ama elinden geleni yapıp beni görevlendirdi. Ben de size ne yapacağınızı bildirdim. Ben aldığım telepatik mesajı duyurdum. Gerisi size kalmış... Ne halt edeceğiniz de umrumda değil. Umrumda değilsiniz, Daha evrende sizin gibilerden çok var. Telepatik mesaj da tüm evrene yayıldı. Kendinizi bir halt filan sanmaya kalkışmayın.

Siz bir halt beceremezseniz başkası yapar. Umudum dileğim sizin başarmanız. Sadece bu kadar.

Sitelerde Paylaş
16 hours ago, democrossian said:

Mantıksız önermelere mantıklı mı yanıt verilecekti.

bir önermedeki mantık hatasını bulup gösermek en faydalı tartışma bicimidir...

hem iddia sahibi yanlışını görür hem de tartışmayı takip edenler ...

boylece bir yanlış düsünce ortadan kaldırılmış olur...

Sitelerde Paylaş

Havada perende atarken el çırpmanın sakıncası var mı diye sorsan bunda da mı mantık hatası göstereceğiz.

Alo fetva gibi... :D "Hocaaam namazda aklıma elektrik parasını yatırmış mıydım diye geldi. Namazım bozulmuş mudur, tekrar kılmalı mıyım!" :lol: 

"Kıl yavrucuğum kıl... Kabul olduysa da nafileye sayılır, sevaba girersin!" :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...