Jump to content

Teist olsaydınız tanrıyı nasıl savunurdunuz?

Recommended Posts

• İleti 80
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Forumda bir çözüm aradığım da nerden çıktı? Din üzerinden daha ne baskı yapılacak acaba? Din tepemize sıçratılmış, daha da başka ne olsaydı? Ateistler toplama kamplarına, ordan da gaz odalarına gönderildiğinde mi harekete geçelim, ne öneriyorsun? Ya da Tahran'da sosyalistler elektrik direklerinde sallandırılmaya başlandığındaki gibi ateistler toplanıp infaz edilmeye başlandığında mı dine karşı çıkmaya başlayalım!

Nasıl gerçeklerden uzak bir hayal dünyasında bulutlara sarılı, allah çok güzel muhammed çok iyi, kuran mucize, her şey toz pembe, kurtlarla kuzular halay çekiyor, ölünce de huriler şaraplar diye efsunlar içinde yaşayabiliyorsunuz, ne çekiyorsunuz siz yahu! :lol:

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yani siz şimdi şu ortamı görmüyor, her şey çok normal, çok süper gidiyor, her şey çok iyi, aaa bak evrim de müfredattan çıktı, süpeeer zaten ne güzel yaaa allah bismillah diye otuz şınav çeken çobanlarımız da var, çok süper yaaaa peygamberimizin hayatı ve kuarnı kemirimizin mucizeleri diye ders de var, ayyy yaaa bundan süper ne olabilirdi mi diyorsunuz! :lol:

Sitelerde Paylaş

Canım ben de içiyorum içkimi, ben de sevişiyorum. Bu mu yani, hayat, içmek sevişmek mi... Şimdi her şey sütliman, normal, bir olumsuzluk yok mu diyorsun sen! Ciddi ciddi bunu mu diyorsun! Her şey çok süper, mükemmel yani, çok iyi mi gidiyor! Sen hangi bulutun üstünde yaşıyorsun ve ne çekiyorsun? Esrar? LSD? Kokain? Hangisini çekiyorsun?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, ANTİATEİST said:

Sokakta kendi halinde takılan bir ateist ile her gün hakaretler yağdıran ve yalanlarla insanları kandırmaya çalışan kendini bir mi tutuyorsun ?

Bu arap dini senin genetiğine işlemiş, kıvırmadan duramıyorsun. Beni bırak sokaktaki ateisti düşün o zaman. O sokakta kendi hailnde takılan ateist neden sonsuza kadar yakılmalı, onu açıkla.

Ayrıca Muhammed adlı karaktere yalancı ve sahtekar dememin neresi hakaret? Hakaret bile olsa bu benim sonsuza kadar yakılmamı mı gerektirir?

Sitelerde Paylaş
1 hour ago, ANTİATEİST said:

Ateistlerde maksat kıvırmak değil mi zaten, bir şekilde bu ayetten yola çıkarak alkolü savunabilir :)

Özellikle sağduyu bunu iyi çevirip sonrada yağlayıp sunabilir bize.

:)

Bence asıl kıvıran senin taptığın çöl bedevisi.

Ayrıca benim alkole dair bir görüş ileri sürmek için taaa 1400 yıl önceki cahil arapların zırvalarına ihtiyacım yok, o senin için. Sen bu cahil araplara taptığın için onların görüşleri senin için hayati öneme sahip.

Sitelerde Paylaş

Ne oldu yahu? Her şey çok süper demekten mi çekindi bu, yoksa haklısın biraz zaman kötü demekten mi! :D 

Ben beyaz içerim. Yanlış anlaşılmasın, beyaz şarap. Beyaz leblebiyle süper gider. Yer fıstığı da olması lazım. Fındık badem de olur. Sek olacak tabii, yanında buzlu amasya elma suyu güzel olur. Şarap soğuk içilmeyeceği için elma suyu soğuk olacak. Şarap soğuk içilmez. Oda sıcaklığı neyse o. Yemeği de çok hafif yemiş olman lazım, yoksa hararet yapar. Öyle tıka basa mideye şarap dökülmez. Yemekte içeceksen kırmızı olacak, o da beni açmaz. İlla beyaz!

Gerçi roze de iyi yahu! Geçen denedim, iyi yani, beyaz gibi... Hep bu mu bana evinde otur bilmem ne diye tavsiye yapacak yahu! Azıcık da ben yapayım dedim fena mı ettim! :D

Sitelerde Paylaş
22 minutes ago, ANTİATEİST said:

Benim etrafındaki herkes güzelce hayatını yaşıyor.

İçkisini içen içiyor, sevişmek isteyen sevişiyor.

Siz ateistler hangi dünyada yaşıyorsunuz bilemiyorum vallahi.

Olmadı dağa filan çıkan bari :lol:

Bunları yaparken aynı zamanda sizlerin yalanlarınızı, ikiyüzlülüklerinizi, ilkelliklerinizi ortaya çıkartmamızın önünde bir engel mi var? Neden hepsini birlikte yapmayalım?

Sitelerde Paylaş

Hayatta hiçbir baskı yaşamıyorsunuz. Bakın ne güzel istediğinizi yapıyorsunuz. 

Forumda neden yazıyorsunuz dediğimde olayı duygusallığa bağlamayın.

Forumda yazıyorsunuz, çünkü nefsiniz bu şekilde tatmin oluyor.

Kimse doğruyu arama, onurunu kurtarma yada engin bilgilerini gençlere aktarma peşinde değil. 

İnanmıyormuş onu dile getiriyormuş.

Geçin bunları efendim.

Ateist psikolojisini iyi bilirim, bizde geçtik bu yollardan.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, poiuz yazdı:

Esim yemeklerde bazen beyaz sarap içer. Ben yazin biraya bayilirim.

Tabii, şarap, beyazdır. Kırmızı ne bileyim beni niye açmıyor. Ama beyaz şarap yemekte gitmez ya! Beyaz böyle çerezle, işte uzatmayayım yukarıda söylediğim gibi.  

Sitelerde Paylaş
Just now, ANTİATEİST said:

Kimse doğruyu arama, onurunu kurtarma yada engin bilgilerini gençlere aktarma peşinde değil. 

Geçin bunları efendim.

Bok geçtin, sende ateist olacak kapasite yok, senin olup olacağın bu işte. Ben bu araplara iman etmezsem bir tanrı beni sonsuza kadar kebap yapacakmış diye düşünen bir kuklasın.

Sitelerde Paylaş
7 minutes ago, ANTİATEİST said:

Geçin bunları efendim.

Hadi biz alkol olayinda oldugu gibi bir "salaklik" yapiyoruz,

Bos yere zaman harciyoruz.

Peki sen bir ateist sayfasinda niye yaziyorsun?

Allahin "kafirlerle oynama" dedigi halde niye günaha giriyorsun? ;)

Sitelerde Paylaş

E yani ne olacak, Arapçılar, Arabın putunu zırvasını godunu sevenler elbette çok süper her şey mükemmel gidiyor diyecekler. Puta tapma, zırvaya hayranlık, Arap godu yalama zirvede. Bunlar her şey süper demesin de kim desin.

Frankeştayn gibi canavarları yaratıp sonra yarattığın canavarlarla savaşarak milleti kerizlemek filan hiiiiç önemli değil. Nasıl olsa savaşacak olan gariban çocukları! Ölsün garibanın çocuğu yirmi yaşında bunların yarattığı canavarlarla savaşırken. Olur ya  bunlar allah savaşın dedi tabi tabi... Çok normal çok iyi cennete gidiyorlar huri itecekler ne var...

Sitelerde Paylaş
23 minutes ago, ANTİATEİST said:

:lol::lol:

Bok geçtim evet, zorlu bir yoldu. Hala o dönemden kalma pislikler üzerimde durur.

:D:D

O arabın dininden miras pisliklerdir, bazılarının üzerinden hiç çıkmaz.

Söyle bakalım, neden ateist oldun, nasıl bir mantık kurdun?

Sitelerde Paylaş

Yok, o pislikler teizmden kalma, ateist olduğunu sandığında olmamış, o pislikleri atamamışsın, tekrar türemişler, tekrar pisliğe batmışsın. Tekrar teizme, zaten hiç çıkmamış olduğun yere dönmüş, ateist olduğunu sanma durumundan çıkmışsın sadece. Hiç bir zaman ateist olmadın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...