Jump to content

Recommended Posts

Mehmet Görmez (diyanet i.başkanı) , Alparslan Kuytul (furkan vakfı) , Abdülaziz Bayındır (süleymaniye vakfı) ,  

Mustafa İslamoğlu  , Hasan Onat , Hilmi Demir , İhsan Eliaçık (antikapitalist müslüman oluşumu lideri) , Ubeydullah Arslan , 

Cübbeli Ahmed Hoca , Caner Taslaman (felsefeci) 

Sitelerde Paylaş

Isid bu adamlara bir bok yapamaz. Mehmet gormezin zirhli arabasi ve korumalari var. Digerlerini bilmiyorum fakat bu liste uzun zamandir biliniyor. Korku pompaliyorlar ve halk arasinda isimlerinin idamelerini sagliyorlar bu sekilde. Bir zamanlar istanbulda cesitli yerlerde eylem yapacaklari yerlerin videolarini bile paylastilar. Kiz kulesinin uzerinde dalgalanan yirtilmis bayrak, bir universitenin girisi vs..

Sitelerde Paylaş
12 saat önce, BurakTuna67 yazdı:

Mehmet Görmez (diyanet i.başkanı) , Alparslan Kuytul (furkan vakfı) , Abdülaziz Bayındır (süleymaniye vakfı) ,  

Mustafa İslamoğlu  , Hasan Onat , Hilmi Demir , İhsan Eliaçık (antikapitalist müslüman oluşumu lideri) , Ubeydullah Arslan , 

Cübbeli Ahmed Hoca , Caner Taslaman (felsefeci) 

Allahın ismi nerde bu listede. en son duyduğuma göre  Allah ışide vahiy göndermiş  huriler  güzel deyil diye ışide ölüm listesine Allahı aldığını duymuştum:D

539incix7463046.jpg

Sitelerde Paylaş

Deaş ne yahu? Diyarbakır Elektrik A.Ş. değil mi be!

Ben sanmıyorum ki dünyanın başka yerinde böyle bir saçmalık olsun!

Yok Esad değil Eset yok bok değil püsür... Bu ne len!

Kırk yıllık kaniyi yani yapmakla ne oluyor sanıyor acaba bunlar?

Tipik bir zeka sorunu ile karşı karşıyayız. Biri daeş der biri daiş der, biri bilmem ne bot der!

Zeka... Eyyy zeka... :D

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
On 13.02.2017 at 07:57, NotImportant yazdı:

Caner Taslaman. Gülmeden edemedim. :lol::lol:

Aslında caneri gebertmeleri gayet normal :) . Adam, goril maymun falan bişeyler deyip duruyor. Çakma fizik bilgisi ile laf gevelemeler ! 

"evrim allahın yaratmasına ters değil,  dan dun -ehe oha ; entropi ; 

maymun goril-  aha oha  entropi ,

ancak allah varsa ahlakın temeli var deriz, aau uuu   entropi ; "  papağan gibi ikide bir entropi deyip duruyor.,

Valla ben işidci falan olsam,  entropi bombasını ağzında patlatırdım :) , ama öldürmeye karşıyım, o kaşınıyor ben napiyim :) 

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, BurakTuna67 yazdı:

Aslında caneri gebertmeleri gayet normal :) . Adam, goril maymun falan bişeyler deyip duruyor. Çakma fizik bilgisi ile laf gevelemeler ! 

"evrim allahın yaratmasına ters değil,  dan dun -ehe oha ; entropi ; 

maymun goril-  aha oha  entropi ,

ancak allah varsa ahlakın temeli var deriz, aau uuu   entropi ; "  papağan gibi ikide bir entropi deyip duruyor.,

Valla ben işidci falan olsam,  entropi bombasını ağzında patlatırdım :) , ama öldürmeye karşıyım, o kaşınıyor ben napiyim :) 

Adam dinine karşı olan her şeyi söylerken dini savunduğunu düşünüyor ne beklersin. Nasıl oluyor da kendince bunları mantıklı buluyor anlamıyorum. Nasıl bir kafa yapısı ?

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, NotImportant yazdı:

Adam dinine karşı olan her şeyi söylerken dini savunduğunu düşünüyor ne beklersin. Nasıl oluyor da kendince bunları mantıklı buluyor anlamıyorum. Nasıl bir kafa yapısı ?

Benim anlamadığım, acaba bu caner bilerek mi yapıyor ? Ne bileyim, belki gizli ateisttir. Çünkü bu işten bayaa iyi çıkarı var. Yıldız Teknik'in felsfe bölüm başkanı, biraz da akp yanlısı galiba ; olmasa ekranlara çıkarmazlar öyle. Bence, gizli ateist olabilir, yani art niyetli. Bence dindeki çelişkileri o da biliyor, ama çıkarı gereği ve bulunduğu konum itibariyle bazı gerçekleri hedef saptırarak, dini reformize bağlamında hareket ediyor. Ben böyle düşünüyorum. Böyle kişiler tehlikelidir. Bu kişi bir de bilgili ateistlerin karşısına çıkarılmıyor. Ayşe Hür gibi yetersiz kişilerin karşısına çıkarılıyor, bir de laf ebesi ve ağzı çok laf yapıp , söz kesip duruyor. Saygısız biri. Kısacası uyuzun teki, kibarca söyliyim :)  

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, Ateist Teolog yazdı:

Bu Nihat Doğan akıl fakirinin programına her baktığımda kusasım geliyor.

ben de izliyorum onu bazen gülmek için. ben hayatımda Nihat Doğan gibi  kro-gerizekalı-cahil budala görmedim. Bir de kendini çok bilgili falan zannediyor. Sanki millet çok kaale alıyor salağı.  İşid, bu malı da belki alır listeye :) keh keh keh. 

tarihinde BurakTuna67 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, BurakTuna67 yazdı:

ben de izliyorum onu bazen gülmek için. ben hayatımda Nihat Doğan gibi  kro-gerizekalı-cahil budala görmedim. Bir de kendini çok bilgili falan zannediyor. Sanki millet çok kaale alıyor salağı.  İşid, bu malı da belki alır listeye :) keh keh keh. 

Hayır diyenler teröristlerle aynı safta safınızı belli edin diyor . E idolleri nin dediğini tekrarlıyor ahmak.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...