Jump to content

Erdoğanın dünürü silahlı grup kurdu!

Recommended Posts

Uzuner'in kurduğu grubun adı 'Kardeş Kal Türkiye'. Grubun Ocak ayında toplantılara başladığı ifade edilirken, Uzuner'in konuşmasının yer aldığı bir video da yayınlandı.

Videoda grubun amacını anlatan Uzuner'in teçhizat topladıklarını anlatırken silahtan bahsetmesi dikkat çekti: "En küçük cihazımız düdük. Arabamda megafon var. Gerektiği zaman kullanacağımız silah var. Böyle hazırlıklar yapmamız lazım."

Uzuner, videoda WhatsApp üzerinden 100'er 200'er kişilik gruplar halinde örgütlendiklerini ve teşkilatın amacının 'deprem ve kalkışma gibi olaylarda harekete geçmek' olduğunu belirtiyor.

Uzuner, telsiz sistemlerinin kurulduğunu ve radyo yayını yapabilmek için eğitim alındığını da kaydediyor.

//-------------------------------------------------//

Bu ulkede halihazirda onlarca afet kurtarma orgutu var zaten. Polis gibi bir gucu de var bu devletin. Dünürün örgütü ve sadat ayni amaca hizmet edecek gibi.

Bu orgutlerin amaci nedir? Gorusleriniz nedir?

Sitelerde Paylaş

Faşizm sokaktan yükselir. Faşizmin lümpen taburlarını kuruyorlar. Muhtemelen daha seçkin komando birlikleri de hazırlıyorlardır.

Çok aranıyorlar, mart kedisi gibi kıçlarını duvarlara sürtüyorlar. Bu kadar aranırlarsa, aradıklarını bulacaklardır. Ortaçağ kahredici bir kılıç darbesi ile dağıtılır. İslam ortaçağı kalbine saplanacak kılıcı yalıyor.

Sitelerde Paylaş

Bu ülkenin gittiği yer zaten iç savaş. Ben iç savaş çığırtkanı ve taraftarı olan birisi değilim. :(Napıcaz iç savaş çıkınca? Bu milletin evlatları birbirini mi vurucak?Sonra amerikası ingilteresi rusyası fransası gelsin ırakta yaptıklarını bu millete yaşatmaya başlasın. Girsinler topraklarımıza, tecavüz etsinler vatanımıza!

Vatanımıza tevacüz etsinler. Yani bize ulan! Biz demek bu vatan demek bu vatan demek biz demek. Bu ülkeyi işgal etmeye çalışan Amerikasıda Rusyasıda ayağını denk alsın! Sonuçta bu günler geçicek. Herkes haddini bilecek!

Sitelerde Paylaş

Bunlar tayyipe yarqnmaya calisan bi avuc denyo, tayyipin bunlara ihtiyaci yok. Status quo'ya bakilinca, polis teskilati zaten 1. Tayyip hazretlerinin 'Schutzstaffel'i olmus vaziyette. Fiili durum budur. Ozellikle 15 temmuz sonrasi hic bir suphe kalmadi. 

gecen sene gambia'da bir secim oldu. Oradaki diktator bozuntusu secimi kaybedince mizikcikik yapip iktidari birakmadi. Yarin ayni seyi tayyip yapsa ve halk buna tepki gosterse, turkiye cumhuriyeti polis teskilati tayyipin iktidari icin turk halkina siddet uygulayacaktir. En ufak kuskum yok. Gezi olaylarini hepimiz gorduk. Su anda tayyipin gucu ve etkisi gezi olaylari zamanindan daha fazla. 

Sitelerde Paylaş
11 hours ago, malta erigi said:

Bunlar tayyipe yarqnmaya calisan bi avuc denyo, tayyipin bunlara ihtiyaci yok. Status quo'ya bakilinca, polis teskilati zaten 1. Tayyip hazretlerinin 'Schutzstaffel'i olmus vaziyette. Fiili durum budur. Ozellikle 15 temmuz sonrasi hic bir suphe kalmadi. 

gecen sene gambia'da bir secim oldu. Oradaki diktator bozuntusu secimi kaybedince mizikcikik yapip iktidari birakmadi. Yarin ayni seyi tayyip yapsa ve halk buna tepki gosterse, turkiye cumhuriyeti polis teskilati tayyipin iktidari icin turk halkina siddet uygulayacaktir. En ufak kuskum yok. Gezi olaylarini hepimiz gorduk. Su anda tayyipin gucu ve etkisi gezi olaylari zamanindan daha fazla. 

Değil birader, bunlar bizzat tayyibin kontrolünde oluşturulan örgütler, eminim ki onun emri ile örgütlenip teçhizatlanıyorlar. Hadi biz de whatsappdan örgütlenelim, teçhizatlanalım, kan alırlar kuşku yok, buna yeltenilemez bile, çökerler anında. Bu adamlar aleni video çekip yaptıklarını dillendiriyorlar, var mı karışan? Yaptıkları büyük suç, aleni yapıyorlar ve kimse birşey yapmıyor. İç savaş çığırtkanlığı yapmıyorum fakat referandum sonrası bunu yaşayabiliriz, gidişat bu yönde. Bir sağcı solcu savaşı yaşanabilir. Bu örgütler ve sadat kuşku yok ki solculara katliam için örgütlenip kuşanıyorlar. Deprem ve darbe kalkışmaları için örgütlendiklerini söylüyorlar, herhangi bir darbe kalkışmasını bastıracak gücü var şuan hükümetin. Depremde silahları ne yapacaklar ki? Benim görüşüm bu yönde.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mafyacılara yasal statü verilerek vergilendirilmesi ve kayıt altına alınması, onları yok etmekten daha fazla ıslah edici olacağını düşünüyorum. Türkiye'de vatandaşın yasal hakları, yasayı çıkartan devlet tarafından ihlal edilmesi, mafya hizmetlerini yok edilemez ve meşru kılıyor malesef.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...