Jump to content

Cumhurbaşkanı'na hakâret?

Recommended Posts

Öncelikle vurgulamak isterim ki, bana karşı, kaç dâvâ açıldığını bilmiyorum; en az 300 sanıyorum. Kimliğimi gizlemeyişim, beni, bir bombardıman manyağına dönüştürdü.

Konuya gelelim...

Her gün, en az bir kişiye, Cumhûrbaşkanı'na hakâretten, dâvâ açılıyor!

Sanırım burası da, tam bir dünyâ rekoru! 

Birisi, kazâra osursa, Cumhûrbaşkanı'na hakâretten, dâvâ açılıuyor!

Ama beni ilgilendiren, bambaşka bir konu var; önceki Cumhûrbaşkanları'na karşı işlenen, benzer suçlar olmuş muydu? Ya da; Tayyip'ten önce, hangi Cumhûrbaşkanı'na, kaç kez hakâret edilmişti? Ve kaç cezâ dâvâsı açılmıştı?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 130
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu forumun en guzel ozelliklerinden biri, uyelerin IP adreslerinin polise verilmemesi. Tayyip hakkinda dusuncelerimizi korkmadan yazabiliyoruz. 

@Ucuncu gorus: Tayyip hiyarin teki ama ipin ucunu kacirmamak lazim. Sinkafli kufurler goruntu kirliligi yaratiyor. Bence mesajini editle. Efendilik yine sende kalsin.

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, haci yazdı:

Bu küfür Tayyip itine yönelikse hakaret sayılmaz. Açıkça bir iltifattır. Miden nasıl kaldırıyor bu iltifatı bilmiyorum.

Nasıl yani şimdi bu küfürü sana etse birisi iltifat olarak mı kabul edeceksin?

Örneğin bu itin söylediği de iltifat mı?

W0WqAY.jpg

tarihinde Üçüncü Görüş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, Üçüncü Görüş yazdı:

Nasıl yani şimdi bu küfürü sana etse birisi iltifat olarak mı kabul edeceksin?

Örneğin bu itin söylediği de iltifat mı?

W0WqAY.jpg

Anlamadığın için sen de çok kafasızmışsın....

Ayrıca hakâret böyle yazılmaz ahmak..

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Üçüncü Görüş yazdı:

Ne demek istediğini tam olarak anlamadım.

Elbette ki bunu mecazi anlamda söyledim. Yoksa gerçekten penisimi onun pis makat deliğine sokmak istemiyorum yani.

Ortada anlaşılmayacak bir şey yok. Senin kafasızlığından başka...

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, haci yazdı:

Ortada anlaşılmayacak bir şey yok. Senin kafasızlığından başka...

15 Temmuz'u ATaürkçüler yapmamış hacı itiraflar geliyor. Hatta bir Fetöcü PKK sempatizanı iken askeri göreve getirilip geçmiş sabıkası silimiş feto tarafından..

tarihinde Ateist Teolog tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Şimdi, Ateist Teolog yazdı:

15 Temmuz'u ATtaürkçüler yapmamış hacı itiraflar geliyor. Hatta bir Fetöcü PKK sempatizanı iken askeri göreve getirilip geçmiş sabkıası silimiş fetç tarafından..

O itiraflara fazla güvenme.. Seni de copu kıçına dayayıp sorgulasalar, sen de darbeyi Fetö cular yaptı, ben Fetö cuyum dersin.. Kemalistleri reddedersin..

Darbeyi ordunun içinde bir grup oluşturan Kemalistler yaptı. Bundan kuşku duyanın aklına şaşarım.. Komplo teorisine inanmakla bir şey kazanamazsınız.. Türkiye'de darbeyi Kemalist ordu mensuplarından başka kimse yapamaz. Bu darbe başarısız olmuş olabilir. Ama kesin olarak arkasının geleceğine eminim.. Bekleyin biraz..

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, Üçüncü Görüş yazdı:

O zaman sorun ne burada anlamıyorum cidden. Burası zaten bir Amerikan forumu değil mi? 15 Temmuz gecesi burada bir sürü kişi darbecileri savundu ama foruma bir şey olmadı da ben Tayyip'e küfür ettim diye mi olacak?

- Ben savunmadım. Feto ile ilgili kanıt yok dedim. Ben halen AKP'nin Feto ile anlaşarak tertiplediklerini düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş

Kemalistler gece yapmaz mıydı darbeyi ?Bunlar  akşam üzeri yaptılar.

Bu ve benzeri iddialar darbeyi kimin yaptığını göstermediği gibi, kimin yapmadığını da göstermez.. Elinizde sağlam deliller olsa bari.. Dedikodulardan başka delile sahip değilsiniz.. Tayyip iti hepinizin ırzına geçiyor ve hepiniz onun dümen suyunda gitmekten utanmıyorsunuz.. Fetö cuymuş? Buna burada bull shit diyorlar..

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, haci yazdı:

Kemalistler gece yapmaz mıydı darbeyi ?Bunlar  akşam üzeri yaptılar.

Bu ve benzeri iddialar darbeyi kimin yaptığını göstermediği gibi, kimin yapmadığını da göstermez.. Elinizde sağlam deliller olsa bari.. Dedikodulardan başka delile sahip değilsiniz.. Tayyip iti hepinizin ırzına geçiyor ve hepiniz onun dümen suyunda gitmekten utanmıyorsunuz.. Fetö cuymuş? Buna burada bull shit diyorlar..

Dalga mı geçiyorsun? Ergenekon'u Balyoz'u uyduran Fatocular bunu mu yapamayacak Atatürkçüleri tasviye etmediler mşi bu adamlar ordudan salak salak konuşma. İtiraflar da var yakalananların Feto ile bağlantısı da var.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...