Jump to content

Sığıntı suriyeliler Atatürkü eleştirdi

Recommended Posts

Suriyeliler sığındıkları Türkiye’nin kurucusu Atatürk’e hakaret etti

16 Nisan’da yapılacak anayasa değişikliği referandumuna ülkelerindeki savaştan kaçıp Türkiye’ye sığınan Suriyeliler de katıldı.

16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliği referandumuna ülkelerindeki savaştan kaçıp Türkiye'ye sığınan Suriyeliler de katıldı. Suriyeliler, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta “Turkey Ottoman'' isimli bir grup hesabı oluşturdu. Türkiye gündeme ilişkin paylaşımların yapıldığı sayfada, AKP hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın günlük programlarına ilişkin destek açıklamaları da yer alıyor. Suriyelilerin sosyal medya hesabından 18 Şubat günü yapılan paylaşım ise büyük tepki çekti. Hem Ulu Önder Atatürk hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kız öğrencileri ziyaretini konu alan iki fotoğraf alt alta konularak küstahça iddialar gündeme getirildi. Atatürk'ün okul ziyaretinin altına, “Kemal Atatürk okullarda başörtüsünü yasakladı” ifadesi yazıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kız imam hatip lisesi öğrencilerini ziyaret ettiği fotoğrafın altına ise “Erdoğan 70 yıl sonra o yasağı kaldırdı, bu yüzden evet” notu düşüldü. Aynı paylaşımda anayasa değişikliğinin oylanacağı referanduma yönelik “Benim kararım ‘evet' ve ‘Yeni anayasaya evet' yazıları da dikkat çekti.

ZZ2EMz.jpg

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/suriyeliler-sigindiklari-turkiyenin-kurucusu-ataturke-hakaret-etti-1691118/

Sitelerde Paylaş

Bu salığı okuduktan sonra,bunları ülkeye doldurup,bu araplara yüz veren,bunların kanlarını bitlendiren,içimizdeki araplara,arap tohumlarına karşı öfkem,kinim daha da arttı.Kanıma dokunuyor artık.Daha dün gelen adamlar, Atamızı eleştirme hakkını,Atamıza sövme hakkını kendinde bulabiliyor.Yıkılsa,parçalanıp bölünse,her yanım kan gölüne dönse de,üzülmem ben bu ülkeye ve insanlarına.Kurunun yanında yaşta yansa,geldiğim nokta bu artık.

Sitelerde Paylaş

Bu araplar basimiza bela olacak. Pasaportu birakin, adini-soyadini bile sormadan milyonla insan aldilar sinirdan. Bunlar kimdir? necidir? hic bir bilgimiz yok. 1/1000'i bile el kaideci terorist olsa, 30.000 adet nur topu gibi islamci teroristimiz oldu demektir. Bu kadar pkk militani bile yok. Hayati cehenneme cevirir bunlar Turkiye'de. Akp mezhepcilik sevdasina ulkeyi yangin yerine cevirecek.

Bunlarla sokak roportaji yapmislardi. Isid ile ilgili sorular sordular. Suriyeli kadinin bir tanesi "benim oglum cihatci olsa gurur duyarim" dedi. Eyleme dokmeyenin bile zihniyeti isid'ci. Hele bir de bunlara vatandaslik verilirse, yandi gulum keten helva.

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, malta erigi yazdı:

Bu araplar basimiza bela olacak. Pasaportu birakin, adini-soyadini bile sormadan milyonla insan aldilar sinirdan. Bunlar kimdir? necidir? hic bir bilgimiz yok. 1/1000'i bile el kaideci terorist olsa, 30.000 adet nur topu gibi islamci teroristimiz oldu demektir. Bu kadar pkk militani bile yok. Hayati cehenneme cevirir bunlar Turkiye'de. Akp mezhepcilik sevdasina ulkeyi yangin yerine cevirecek.

Bunlarla sokak roportaji yapmislardi. Isid ile ilgili sorular sordular. Suriyeli kadinin bir tanesi "benim oglum cihatci olsa gurur duyarim" dedi. Eyleme dokmeyenin bile zihniyeti isid'ci. Hele bir de bunlara vatandaslik verilirse, yandi gulum keten helva.

Arabın diniyle kafayı bulan,arabın kültürel değerlerini benimseyen, içimizdeki arapların ülkeye son armağanı,yeni bir etnik sorun ve terör.Arabın,araplaştıran dininin etkisi altına girince,Türklük bilinci kayboluyor,araplık bilinci oluşuyor.Ama arapçılık kutsallaştırılıp,islama dönüştüğü için,arabın diniyle kafayı bulan bu arap tohumları biz ulusçuluk yapmıyoruz sanıyorlar.Arabın gerici,geriletici,araplaştırıcı,beyin çölleştirici sinsi dini oldukça sakıncalıdır.Bu dinin girdiği toplumların kaçınılmaz sonu da karanlığa tutsak olmaktır,yok olmaktır.Umarım bir an önce de yok oluşlarını,bitişlerini,tükenişlerini görürüz.

tarihinde Buzul tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu islam denilen arap dini,Türke,Türkün değerlerine düşmanlık yapmak için oldukça da kullanışlı.Arabın dininin etkisine girip,ümmetçilik masalıyla uyutulan,Atatürk düşmanı,karşıtı içimizdeki araplarda Türklük bilinci,dolayısıyla Türklük değerlerini koruma bilinci olmadığı için,Türk olmayanlar da,bu içimizdeki araplara sırtını dayayarak,Türk,Atatürk düşmanlığı yapabiliyorlar.Bunları hep görüyorum ben.Adamın kökeni,Türk değil,ama Türkiye vatandaşlığı var,içimizdeki araplardan aldığı güçle,destekle,Atatürke sallayıp duruyorlar,Türklüğü aşağılıyorlar.Ülkenin zararına olan her türlü,eylem,uygulamayı destekliyorlar.Ülkeye milyonlarca arabın alınmasına,ülkenin demografik yapısının bozulmasına seviniyorlar,pişkin pişkin yorumlar atıyorlar.Bunları da hep ümmetçilik maskesi altında yapıyorlar,ümmetçilik masallarıyla uyuyan,arabın kutsal uyuşturucusuna bağımlı olan araplaşmışların da sesi çıkmıyor,ses çıkartmak bir yana dursun,onlarla birlikte olup,onlarda sövüp,aşağılıyorlar.Ulusçuluk bu yüzden önemli,ulusçuluk bilinci olmayan kişi,özbenliğini de korumaz.Bu toplumda arabın,araplaştıran,uyuşturan dininin etkisi altında olan,ümmet masallarıyla uyutulan,araplaşmaya doğru meyleden bir sürü angut var.Ülkenin kaçınılmaz sonu da,yıkılmak olacaktır.Ama üzülmem de,acımam da böyle bir durum olursa.

Sitelerde Paylaş

Bu arada onlar mi siginti, yoksa biz mi kendi ulkemizde siginti pozisyonuna dustuk belli degil. Suriyeli gidip esnafin karsisina dukkan aciyor. Ne vergi levhasi var, ne yazar kasa... sanki dag basi, kimse herhangi bir yaptirim uygulamiyor. Vergi veren esnafin karsisinda kanunsuz ticaret yapip, haksiz rekabet yaratiliyor. Toplu tasima araclarina beles biniyorlar. Sofore "suriyeliyim" diyip, biletsiz kartsiz geciyor. Sen-ben sofore param yok desen, "in asagiya" diye indirir. Kendi memleketinde 2. sinif vatandas oldu insanlar. Cogu calismaya tenezzul etmiyor. Bol bol cocuk yapip dilendiriyorlar.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, malta erigi yazdı:

Bu arada onlar mi siginti, yoksa biz mi kendi ulkemizde siginti pozisyonuna dustuk belli degil. Suriyeli gidip esnafin karsisina dukkan aciyor. Ne vergi levhasi var, ne yazar kasa... sanki dag basi, kimse herhangi bir yaptirim uygulamiyor. Vergi veren esnafin karsisinda kanunsuz ticaret yapip, haksiz rekabet yaratiliyor. Toplu tasima araclarina beles biniyorlar. Sofore "suriyeliyim" diyip, biletsiz kartsiz geciyor. Sen-ben sofore param yok desen, "in asagiya" diye indirir. Kendi memleketinde 2. sinif vatandas oldu insanlar. Cogu calismaya tenezzul etmiyor. Bol bol cocuk yapip dilendiriyorlar.

Sözde onlar sığıntı,ama özde bizler sığıntıyız.Haklısın.

Sitelerde Paylaş
6 minutes ago, Buzul said:

Sözde onlar sığıntı,ama özde bizler sığıntıyız.Haklısın.

Bana göre bu arapları çıkması muhtemel bir iç savaşda kullanmak üzere getirdiler ve güzel de besliyorlar.

Benim aklıma bir tek bu uyuyor

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Tremor yazdı:

Bana göre bu arapları çıkması muhtemel bir iç savaşda kullanmak üzere getirdiler ve güzel de besliyorlar.

Çıkacak iç savaşta da kullanırlar,tabi kaçmazlarsa yine.Ülkeyi araplaştırmak içinde kullanırlar,ülkeyi bölmek içinde kullanırlar.Az değil sayıları,3 milyonun üzerinde ve hızlı ürüyorlar.Bu bir ulus devlet için korkunç bir sayı.Elin avrupalısı,neden almıyor.Adamlar akıllı,öngörülü,gerçekçi yaklaşıyorlar olaya.Bunların dili,ırkı,kültürü farklı,eğitim düzeyleri düşük,sayıları fazla,gettolaşırlar,çeteleşirler,uyumdan kaynaklı toplumsal sorunlar çıkarırlar diyip,almıyorlar.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, malta erigi yazdı:

+-1

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Tremor yazdı:

Hem oy için hemde savaşa hazırlıyorlar huda partiside buna dahildir

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...