Jump to content

İŞTE ŞERİAT,İŞTE İSLAM

Recommended Posts

• İleti 50
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu değildir. Benim dediğim bir şey var bu sitede. İslamiyeti eleştirenler alternatifiniz nedir getirin görelim. Örnek olarak, İslamiyeti kadın konusunda eleştirirler, İran'da bir kadının recçm edilmesine tepki gösterirler (Ki tepki gösterilmelidir de), ben de derim ki, sizin savunduğunuz sistemde de kadınlarımız cezaevlerinde diri diri yakılıyor, işkencehanelerde tecavüze uğruyor.

Veyahut, islamiyetin ne kadar vahşi bir din olduğu söylenir... Bende derim ki; Ya kusura bakmayın ama savunduğunuz sistem vahşilik konusunda islamiyetin eline su bile dökemez. Aynı başlık içinde, İran'ın recm uygulamasını eleştirip, 15 yaşındaki bir çocuğun katledilmesine onay verenlerin samimiyeti hangi düzeyde olur.

saygılarımla

EDIT: Yav arada kaynadoı. Eskiler böyle dememişte bir kaç yıl sonra biz de eski sınıfına gireceğimiz için ileride eskiler böyle diyorlardı derler artık :)

Hallac bey diyeyim bu sefer. Alintiyi yeniden yapmak zorunda kaldim.

Iranda olan el kesme olayini mesrulastirmak icin diger ulkelerdeki olaylari ornek vermenizi elestirdim. Yazimi bir daha okuyun isin icinden cikmak icin yine ateistlerin fasit oldugunda ekledinin boylece kendi fasist anlayisiniz temizlenmis oldu sizce.

Fasizm ayri bir konu burasi yeri degil saniyorum.

Islamiyetin vahsi bir din oldugunu soyleyenler bunu kuranla, hadislerle ve islam tarihiyle ispatliyorlar. Sizde bir zahmet bunun boyle olmadigini ispatlayinda hep beraber rahatlayim.

Selamlar

Sitelerde Paylaş
Iranda olan el kesme olayini mesrulastirmak icin diger ulkelerdeki olaylari ornek vermenizi elestirdim. Yazimi bir daha okuyun isin icinden cikmak icin yine ateistlerin fasit oldugunda ekledinin boylece kendi fasist anlayisiniz temizlenmis oldu sizce.
Okuduklarınızı yanlış değerlendiriyorsunuz. Ben ateistler faşisttir dediysem kendimi nereye koyacam...

Söylemeye çalıştığım şeyi sizin için bir kez daha özetleyeyim. İran'daki, herhangi islam ülkesindek insanlık dışı uygulamayı eleştiren bir çok ateist, bu ülkedeki insanlıkdışı uygulamalara sessiz kalmak bir yana açıkça destek vermektedir. İran'da Afganhistan'da uygulanan recm cezasını eleştiren bir ateist, bu topraklarda cezaevlerinde diri diri yakılan kadınlara ses çıkarmıyorsa, ben o kişinin İran eleştirisini ne yapayım? Onlardan bir farkı yokki benim gözümde...

saygılarımla

Sitelerde Paylaş
Okuduklarınızı yanlış değerlendiriyorsunuz. Ben ateistler faşisttir dediysem kendimi nereye koyacam...

Söylemeye çalıştığım şeyi sizin için bir kez daha özetleyeyim. İran'daki, herhangi islam ülkesindek insanlık dışı uygulamayı eleştiren bir çok ateist, bu ülkedeki insanlıkdışı uygulamalara sessiz kalmak bir yana açıkça destek vermektedir. İran'da Afganhistan'da uygulanan recm cezasını eleştiren bir ateist, bu topraklarda cezaevlerinde diri diri yakılan kadınlara ses çıkarmıyorsa, ben o kişinin İran eleştirisini ne yapayım? Onlardan bir farkı yokki benim gözümde...

saygılarımla

Ben yazdilarinizi yanlis degerlendirdigimi sanmiyorum.

Uluslararsi insan haklari derneginden haberiniz vardir herhalde. Dunyanin neresinde insan haklari cigneniyorsa mudahele etmeye kamuoyu olusturmaya calisiyorlar.

Yazdiginiz olayda benim elestirim. Musluman ulkelerde yapiliyor ama digerlerindede yapiliyor anlayisidir.

Baskalarinin yaptigi yanlis benim yanlisimi hakli gostermemeli. Dogru tavir budur.

Saygilarimla

Sitelerde Paylaş
  • 8 years later...

Adım adım şeriat geliyor.
Bugün itibariyle THY Sefer duası başlatmış Arap emirliklerine gidiş-gelişlerde.
Şeriata göre cinsel istismar düzenlemesi, yeni anayasa onaylandıktan sonra tekrar gelecektir tahminen.
Şeriatta yasaklanmış içkiler ve gıdaların Türkiye'den bertarafı da bir sonraki işlemleri olacaktır.

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, Tumagü yazdı:

Adım adım şeriat geliyor.
Bugün itibariyle THY Sefer duası başlatmış Arap emirliklerine gidiş-gelişlerde.
Şeriata göre cinsel istismar düzenlemesi, yeni anayasa onaylandıktan sonra tekrar gelecektir tahminen.
Şeriatta yasaklanmış içkiler ve gıdaların Türkiye'den bertarafı da bir sonraki işlemleri olacaktır.

İslamı eleştirenlerin,fitne yaymak,hak düzeni bozmak,bozgunculuk çıkarmak gibi gerekçelerle öldürülmeleri işlemine ne zaman başlanır acaba

Sitelerde Paylaş

Şeriat, insanlık tarihinin en aşağılık rejimidir! Şeriatın ne olduğunu bildiği halde, ülkeye getirmeye çalışanlara, "vatan haini" denilmesi bile yetersiz kalır..;

Halkın ciddi bir kesimi, yerinden yurdundan olacak, göç etmek zorunda kalacak iken....

hür vicdanlarıyla kendine masum bir islam yaratanların maneviyatına tecavüz edilecek iken.....

halkın en doğal özgürlükleri gaspedilecek iken.....

Ve ülke zorunlu olarak çatışmalara sürüklenecek iken..., hala şeriat getirmeye çalışmak, ülkeyi bölmeye tam teşebbüs demektir !!! 

Bu, insanlığını ve vatanını..., ahlaksız vicdansız kapkaranlık bir cahil cühela sürüsüne hayasızca satmaktan başka birşey değildir !    

Sitelerde Paylaş

Türkiye'nin 80 milyon insanına, şeriati tanımlamak için anket sorusu sorulsa, 80 milyon farkı tanım çıkacaktır karşımıza ve hiçbir tanım, islamı ve ashabı ve muhammed'i suçlu gösteren bir tanım olmayacaktır. Şeriat nedeniyle ölen masum insanların vebalinden sorumlu tutulmayan tek siyasi disipliin şeriattir bu nedenle. Sıcağı sıcağına ayetleri yorumlayanlar ve uygulayan peygamberi islamı yanlış aksettirmiş ama 14 asır sonra Türkiyeli müslümanlar islamı doğru yorumlayarak şeriati paklamaya çalışmaları zihinsel bir hastalık halinden başka şey değildir.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Şeriat olmazsa tek dil, tek bayrak, tek vatan, tek adam da olmaz islam ülkelerinde.
Şeriat otokrasi ile yönetim şeklidir ve bu sebeple islam ülkelerinde şeriate dayanılır.
Tek dil, tek bayrak, tek vatan, tek adam eğer monarşiyle gelemiyorsa,
Otokrasiye yani şeriate geçişte demokratik yöntemler kullanılır.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...