Jump to content

Kuantum biyolojisi

Recommended Posts

http://www.kesfetmek...CookieSupport=1

''Araştırmaları, Amerika Ulusal Sağlık Enstitüsü tarafından desteklenen Dr. Beverly Rubik, ahenkli ışığın canlılar arasında da sinyal taşıdığı kanısında.

''Araştırma sonuçları insan hücrelerinin fotonlarla iletişim kurduğunu gösteriyordu''.

şimdi sorum şu:insanlar veya başka iki insanın hücreleri fotonlar aracılığıyla birbiri ile iletişim kurabilir mi? mesela benim hücrem ile bir arkadaşımın hücresi fotonlar aracılığıyla iletişim kurabilir mi? vücudumuzda iki insan arasında böyle bir iletişimi kurma yeteneğine sahip hücre veya hücreler var mı?

tarihinde limalima tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

http://www.kesfetmek...CookieSupport=1

''Araştırmaları, Amerika Ulusal Sağlık Enstitüsü tarafından desteklenen Dr. Beverly Rubik, ahenkli ışığın canlılar arasında da sinyal taşıdığı kanısında.

''Araştırma sonuçları insan hücrelerinin fotonlarla iletişim kurduğunu gösteriyordu''.

şimdi sorum şu:insanlar veya başka iki insanın hücreleri fotonlar aracılığıyla birbiri ile iletişim kurabilir mi? mesela benim hücrem ile bir arkadaşımın hücresi fotonlar aracılığıyla iletişim kurabilir mi? vücudumuzda iki insan arasında böyle bir iletişimi kurma yeteneğine sahip hücre veya hücreler var mı?

yani demek istediğim: benim hücrem veya hücrelerim ile bir arkadaşımın hücresi veya hücreleri birbirleriyle fotonlar aracılığıyla iletişim kurabilir mi?

Sitelerde Paylaş

yani demek istediğim: benim hücrem veya hücrelerim ile bir arkadaşımın hücresi veya hücreleri birbirleriyle fotonlar aracılığıyla iletişim kurabilir mi?

yani iki kişi vücutlarındaki hücreler üzerinden fotonlar aracılığıyla birbirleriyle iletişim kurabilirler mi? iki insan arası iletişim yolu olabilir mi bu?

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

http://indigodergisi.com/2013/12/biyofotonlar-ve-astral-seyahat/

Biyofotonlar, DNA’nın ışıması ile oluşan parçacıklardır ve beyin dalgalarıyla yönlenerek hareket edebilirler. Yani bedensel kodlarınızın ışımasını zihninizden çıkan titreşimlerle birleştirirsiniz. Bu sırada siz taşıyıcılık görevi yapar ve evrende serbest halde bulunan bir enerjiyi hedeflediğiniz yere gönderirsiniz. Yaptığınız şey, niyetinizle birleşen bir ışımaya astral seyahat yaptırmaktan başka bir şey değildir.

Biyofotonlar, insan DNA’sında bulunan lazer ışığı benzeri bir yapıdadır. DNA sarmalı, birkaç milyar hertz frekansında sürekli titreşim halindedir ve bu frekans düzeyi cep telefonlarının yaydığı frekans düzeyiyle aynı seviyededir. Sarmal şeklinde olan DNA zinciri, her saniyede birkaç milyar defa uzayıp kısarak sürekli titreşim yaratır. Titreşimin her aşamasında dışarı salınan her parçacığa 1 biyofoton adı verilir.1 biyofoton, DNA zincirinde o anda gerçekleşen tüm bilgileri hafızasına alır. Tek bir biyofoton, 4 megabyte’dan daha fazla miktarda bilgiyi taşıma kapasitesine sahiptir. Biyofotonlar bu salınım sırasında, sürekli bilgi alışverişi yapar ve bu alışveriş, vücuttaki her enzimin ve hücrenin işleyişini kontrol eder.

Vücuttaki hücreler ve enzimler sürekli değişen ve çevresi ile besinlerden etkilenen bir yapıdadır. Yediğimiz her şeyin titreşimi vardır ve bizim hücrelerimizin titreşimlerini de değiştirirler. Bir takım bilgeliklerdeki insiye olma hazırlıklarında, farklı beslenmeler ve oruçlar vardır. Şifacılık için yapılan uyumlamalardan sonra şifacı olma yoluna girenler çok iyi bilirler ki, bedenleri bir takım besinlere ve maddelere karşı direnç göstermeye başlar. Eskiden yedikleri bir sürü şeyi yiyemez olurlar. Bu tepkilerin nedeni, bedenin titreşimlerinin değişmesidir.

Hücre titreşimlerinin belirli bir frekans için uyumlanması, sıra dışı bu deneyimlere hazırlıktır. El alma ya da uyumlanma denilen dokunma yoluyla yapılan insiye etme hali, o bedeni istenen titreşimle tanıştırma durumundan başka bir şey değildir. Üstat dokunarak, insiye olacak öğrenciye bu titreşimin kodunu bırakır. Hücreler tanıştığı bu kodu, sırasıyla diğer hücrelere ve yeni doğan hücrelere taşırlar. Bu süreçte, öfke, hırs gibi negatif duygular, içki gibi alışkanlıklar yasaktır. Çünkü bedenin titreşim kodlarını değiştirir bu durumlar. Tüm vücut bu astral taşımanın gerektirdiği frekansın titreşimine geçtiğinde artık öğrenci hazırdır.

Alıntıdır.

burada anlatılanlar saçmalık mı yoksa gerçekten biyofotonlar ve titreşimler ile uzaktan algılama, düşünce okuma, beyin okuma,şifacılık,durugörü gibi şeylerin herhangi birisi ya da bazıları gerçek olabilir mi?

Sitelerde Paylaş

Bana en çok sorulan ve istenen konular ise, durugörü ve astral… Her ikisi de beden hapishanesinin dışındaki alana ait. Bana göre astral olgusu; zaman kavramını, ışığın dinamiğini, atom altı boyutu ve titreşimin geçerli olduğu her alanı içine alıyor. Değişik yöntemler ile uzağa şifa gönderdiğinizde, gözlerin görmediği bir olay gerçekleştiriyorsunuz. Bir bedenin bilincinden çıkan bir takım şeyler astral bir seyahate çıkıyor ve başka bir bedene ulaşıyor. Bu yolculukta biyofotonların önemli olduğu tespit edildi ve niyetin taşıyıcılığını yaptıkları kabul ediliyor.

Burası da soruma dahildir.

Sitelerde Paylaş

Kendi kendinden bu kadar alinti yapan baska kimse olmamistir tarihte :)

bir yerlerden okuduğum şeyleri burada soru sorabileceğim şekle çeviriyorum. mesela soru bu:biyofotonlar ile ışığın dinamiği ile atomaltı parçacıklar ile uzaktan algılama,uzaktan etki,şifacılık,düşüncce okuma,beyin okuma,durugörü,duruişiti,durukoku gibi şeylerin herhangi birisi ya da bazıları gerçek olabilir mi?

ben ise bu soruyu şöyle bir biçime dönüştürüyorum:bu:biyofotonlar ile ışığın dinamiği ile atomaltı parçacıklar ile insan vücudundaki sinirlerin en az birinin uyarılma ihtimali var mı?

yani şimdi soruyu ateistforuma uygun hale getirdim.kırmızı yazı sorunun son halidir.

Sitelerde Paylaş

Limalima ilginizi çekerse şimdi habertürk, ötekigündemde konu zihin kontrolü ve parapsikoloji.

Masada kırmızı kapalı bir kutu var, bazı izleyiciler içinde ne olduğunu tahmin ediyor ve tweet atıyor.Bakalım bilebilen çıkacak mı :)

zihin kontrolü imkansızdır.ben böyle bir şeyi sormuyorum.

Sitelerde Paylaş

yani iki kişi vücutlarındaki hücreler üzerinden fotonlar aracılığıyla birbirleriyle iletişim kurabilirler mi? iki insan arası iletişim yolu olabilir mi bu?

biyofotonlar ile ışığın dinamiği ile atomaltı parçacıklar ile insan vücudundaki sinirlerin en az birinin uyarılma ihtimali var mı?

sorularım bu ikisidir.

Sitelerde Paylaş

iki kişi vücutlarındaki hücreler üzerinden fotonlar aracılığıyla birbirleriyle iletişim kurabilirler mi? iki insan arası iletişim yolu olabilir mi bu?

biyofotonlar ile ışığın dinamiği ile atomaltı parçacıklar ile insan vücudundaki sinirlerin en az birinin uyarılma ihtimali var mı?

benim hücrem veya hücrelerim ile bir arkadaşımın hücresi veya hücreleri birbirleriyle fotonlar aracılığıyla iletişim kurabilir mi?

sorularım bu 3 ü dür.

tarihinde limalima tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...