Jump to content

Vücutta Çıkan Yağ Bezeleri

Recommended Posts

Vücudumun sırt ve göğüs bölgesinde yağ bezesine benzer bişeyler çıkıp duruyor ve son zamanlarda arttı. Çeşitli büyüklüklerde ve sert sert... sanki deriğmin altına onlarca misket yerleştirmişler gibi hissediyorum, 1 tane değil, 10 tane değil, belki en az 30 tane var ve bazıları neredeyse nohut büyüklüğünde... innanılmaz rahatsız edici, üzerine bastırdığım zaman kaburgalarımı acıtıyo o kadar sert cisimler. Vücudumdan tiksiniyorum, çok iğrenç gözüküyolar.

Sitelerde Paylaş

Tıbbın bu işe çaresi yoksa gruptakilerin ne yanıt vermesini bekliyorsun ki? Kocakarı ilaçları mı? :)

(takılıyorum, üzerinize alınmayınız)

İnsanlar şifa edilmemiş böyle rahatsızlıkları olunca en saçma şeylere bile yönelebiliyorlar. O nedenle size saçma sapan şeyleri yapmamanızı öneririm. Bir de iyi ingilizce bir arkadaşınızla internette para karşılığı danışabileceğiniz uzmanlar bulabilirsiniz, bu seçeneği de gözardı etmeyin. Türk tıbbı her ne kadar ortadoğu ve doğu avrupa ülkerinden çok daha ileri olsa da, yine de hala liderlik batılı toplumlar da. Tabii internet üzerinden teşhis koymak pek doğru olmaz ama en azından türk tabiplerinin bilmediği bir rahatsızlığı söyleyebilir ve siz de yine konu da uzman bir doktor gözetiminde o rahatsızlığın tedavisini yürütebilirsiniz.

Bence en mantıklı yaklaşım bu olacaktır.

Sitelerde Paylaş

Ya Roketatar, bu tarz yağ bezeleri birkaç sene önce bende de olmuştu, şimdi hatırladım. Yalnız bende koltuk altında ve kulak mememde birkaç tane çıkmıştı, ve de bir süre sonra kendiliğinden geçmişti. Nohut kadar büyük de değillerdi. Doktorlar da yardım edemedilerse de ne diyeceğimi bilemiyorum, umarım bu sorundan en kısa zamanda kurtulursun.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

İnsanlar şifa edilmemiş böyle rahatsızlıkları olunca en saçma şeylere bile yönelebiliyorlar. O nedenle size saçma sapan şeyleri yapmamanızı öneririm. Bir de iyi ingilizce bir arkadaşınızla internette para karşılığı danışabileceğiniz uzmanlar bulabilirsiniz, bu seçeneği de gözardı etmeyin. Türk tıbbı her ne kadar ortadoğu ve doğu avrupa ülkerinden çok daha ileri olsa da, yine de hala liderlik batılı toplumlar da. Tabii internet üzerinden teşhis koymak pek doğru olmaz ama en azından türk tabiplerinin bilmediği bir rahatsızlığı söyleyebilir ve siz de yine konu da uzman bir doktor gözetiminde o rahatsızlığın tedavisini yürütebilirsiniz.

Hollandada yaşayan biri olarak geçen hafta Holandalı doktorların meşhur kalitesizliği yüzünden Türkiye'ye uçmuş ve orada tedavi olmuş biri olarak hayretle okudum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...