Jump to content

ATATURK DECCALDIR

Recommended Posts

Işid girsin Türkiye'ye..Ne kadar Atatürk düşmanı şerefsiz varsa,hepsini sevip öldürsün..

Türkiye'nin savaşa girmesi lazım..Kimin hangi safta olduğu iyice belirginleşsin ve yeni sınırlar çizilsin..

Atatürk'e hakaret etmek suç ama neler neler görüyoruz/duyuyoruz..

Sitelerde Paylaş

Muhammed'in şu ana kadar size ne faydası oldu? Hadi tek bir faydasını gösterin.

Atatürk benim hayatımı kurtardı mesela o olmasaydı çoktan Allahuekber diyerek kesmişlerdi kafamı.

Durumuna üzüldüm açıkcası. Sadece öfkeni bastırmak için yazıyorsun...

Sitelerde Paylaş

Işid girsin Türkiye'ye..Ne kadar Atatürk düşmanı şerefsiz varsa,hepsini sevip öldürsün..

Türkiye'nin savaşa girmesi lazım..Kimin hangi safta olduğu iyice belirginleşsin ve yeni sınırlar çizilsin..

IŞİD Türkiye'de müslümanlığa karşı bir tavır alınması anlamında bulunmaz bir fırsattır. "Amerika IŞİD'i bombaladı!" tarzı haberleri duydukça Amerika'ya sövüyorum!

Sitelerde Paylaş

IŞİD Türkiye'de müslümanlığa karşı bir tavır alınması anlamında bulunmaz bir fırsattır. "Amerika IŞİD'i bombaladı!" tarzı haberleri duydukça Amerika'ya sövüyorum!

Işid gibi örgütler hiç bitmeyecek..Amerika ışidi bitirirse,yakında yeni bir örgüt daha yaratır..

Türkiye'deki müslümanların Işide bakıpta,dinini sorgulayacağını sanmıyorum..

Sitelerde Paylaş

IŞİD'e gerek yok. Türkiye'de 'Muhammed düşmanı şerefsizleri öldürmek lazım,' diyenlerle, 'Atatürk düşmanı şerefsizler ölmeli,' diyenler birbirlerinin kafalarını patlatmalı.

Pampak oluruz. Cesetler ortada kalır diye korkmayın. Kireçleyip kireçleyip gömeriz.

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Islamın mükemmelliği şurdan belli.

EL-İLEH yanı Arabin Allahı bir ayatında dediki bir müslümen fellahu muazzam 20 kafıra bedeldir.Sonra yirmiden ikiye indi.

Olakı saladığını anladı

Yaniı bir müsmüs 2 kafıra bedeldir dedi.

Gelin bahalım Arabın Allahı doğrumu didi?

Arap ülkeleriyle Türkiye 500 milyün.

İsreil ise 7 milyün.

7 milyün napdı AKP ye hokumatı kumandasındakı Türkiyeye?

Milletler arası sularda MAVİMARMARANIN yolunu kesti gırmıziya boyadı.

İki yılda gemimizi vermedi.

Hani kimse gücümüzü denemesinler didiydi.

At debreli Recep at.

İsreil Filistini yerle bir etti

Allahın gılı gıpırdamadı.

Yahu şu İsreili bir SALLA nolur.

Müslümen ülkeri sallayıp duruyorsun.

Herşey Allahdan olunca arapları Allahmı kapıştırdı dersiniz.

Adamların bukadar İBEDETİ demekki boşuna.

İsreilliler çekiyürler ŞARABI orta doğu müslümenlerinin altını üstüne getiriyür.

Canım Allah İsreiloğullarındanyana olduğunu kur,andada yaziyüre.

Eyyyyyyyyyy İsreiloğulları ben sizi bütün milletlerden ÜSTÜN yarattım demedimi.?

Eeeeee500 milyüne garşı 7 milyünü zaferden zafere goşturan kim Allah.

Arhadaşlar boşuna yorulmayın.

Hala anlayamadınızmı Alahın kimi sevdigini.

USUNU kullanarak çalışanı.

24 saat hiç durmadan ibedet edeniyse hiç göreceği yohtur.

İşid DECCAL teifesi.

Adamlar GÖTLERİNDEKİ POHİ görmiylerde Atatürke DECCAL deyiyler.

Vay zavallı mahluhlar vay.Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

IŞİD'e gerek yok. Türkiye'de 'Muhammed düşmanı şerefsizleri öldürmek lazım,' diyenlerle, 'Atatürk düşmanı şerefsizler ölmeli,' diyenler birbirlerinin kafalarını patlatmalı.

Pampak oluruz. Cesetler ortada kalır diye korkmayın. Kireçleyip kireçleyip gömeriz.

Atatürk düşmanı olmak,bu ülkenin herşeyine düşman olmak demektir..Muhammed düşmanı olmak ise,bir dine karşı tavır almak demektir..İkisi farklı şey..Biri devlete düşman,biri dine..Sapla saman yani..

Bu ülke Atatürk'ün,bu ülkeyi Atatürk kurdu/yarattı..Atatürk'e düşmansan,bu ülkede yaşamaya hakkın yoktur..

Sen bu gerçeği saptırmak adına,araya Muhammed düşmanlığını sokuyorsun..

Sitelerde Paylaş

Atatürk müslümanların kuranda geçen şeriat kanunlarını kaldırdıya o yüzden böyle kuyruk acıları var.Neyse şeriatçı müslümanlara inat yaşasın Atatürk!Atatürk olmasaydı biz hala anadolu toprakları üzerinde yaşardık ama bir yandan yabancı devletlerin sömürgesi olurduk bir yandan da araplar gibi cahil,bedevi ve barbar bir toplum olurduk.Niye kuranı Türkçeye çevirdi sanıyorsunuz?Bizim islamın gerçek yüzünü görmemiz ve saçmalıklarını anyalabilmemiz için.

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

İşte böyleee,

Yahu Hacı,ben forma giremeyince sandımkı Osmanlı şeritle idere edilmiyür ydıımdan sepetlendim.Çükü neden forma giremediğimizi kaç gündür yazmadın.

Sonunda usunu çalıştırıp TEKNİK NEDENLELE FORUMUMUZ KAPALIDIR deye yazdın.

Bizlere bir ÖZÜR borçlusun.

Inankı yeni forumlar bulduk,oralarda başladık yazışmaya.

Hatta oralarda bir çok arkadaşlarada rasladık,ataıst forumda yazı yazanlardan.

Hacı, burdanda anlaşılıyorku ,sendede pek çok türk ataıstlarda olduğu gibi ıslamın etkisi az değil.

Gusura galmada.

Tekrerini yapmamaya çalış.

OLMAMI?

Türk müslümenlerin en böyyüklerinden olan Atatürk bile çok böyyük birkaç HATA yapmıştı.

Bunlardan biri ORTODOKS TÜRKLERİ YURTLARINDAN düşmman birülkeye kovmasıdır.

Demekki ODA ıslamın etkisiyle yaptıydı bu BÜYÜK bağışlanamayacak YANLIŞI.

Dedeniz Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Bugünün saraylısı rte yarın kim bilir hangi lanetli sözlerle anılacak, konuşsun bu Atasına düşman zavallılar,

Bunlar kendilerini şöyle hissetmiyorlar mı acaba?

Anasını satan oğul, Babasını dolandıran hain evlat, Para karşılığı evini kundaklayan kansız,

Atasına söven bunları da yapar ve bunlarla ne yola çıkılır ne aynı cephede savaşılır bırakın meydan boşken dökülsünler ortalığa, tanıyalım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...