Jump to content

İslami Otellerde Kampanya Dönemi Başladı.

Recommended Posts

http://www.tesetturoteller.com/

(Not: Yazım hataları orijinaldir)

post-8670-0-84067800-1305996235_thumb.jp post-8670-0-64559300-1305996299_thumb.jp

Sevgili Dostlarımız sitemize hoş geldiniz.

Tesettür Oteller

İslami Oteller

Muhafazakar Oteller

Müslüman ve Türk Kültürüne uygun bay ve bayanların ayrı ayrı havuzunlarının oldugu ; alkolsüz aile otellerini bu sitemizde sergiliyoruz.

Maksadımız ;kültürümüze uygun bir şekilde tatil yapabilmek çocuklarımızın eglenebilmesi ve bizim gibi düşünen dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş ailelerle dostluklar kurabilmeniz için uzman ekiplerimiz ile sizlere imkanlarınıza göre en güzel tatil seçeneklerini sunmak ve mutlu bir tatilden sonra bizleri güzel bir hatıra olarak hafızalarınızda tutmaktır.

Bu Site İslami Kosullara uygun tatil yapmak isteyen Kişilere yardimcı olabilmek için yapılmıştır

Desteklerinizle daha iyiye daha güzele.

TESETTÜROTELLER.COM AİLESİ

...............................

(Tesettür otellerde fiyatlar neden pahalıymış, o da şöyle izah ediliyor:)

Tesettür Otel Ücretleri Neden Yüksek ?

Tesettür otellerin ücretlerinin neden yüksek olduğunu kısaca söyle anlatmaya calısalım..

ben size hangi tarihte konaklayacaksınız desem siz bana diyeceksiniz ki hazıran 15 ile temmuz 30 arasında her hangi bir tarihte konaklarım ben ise efendim o tarihlerde ücret yüksek gelin haziran basında konaklatalım sizi dediğimde hayır efendim çocuklarım var okula gidiyolar o yüzden gelemem diyorsunuz. ben size o zaman ramazan etkinliklerim var ramazanda konaklatayım dediğimde ise yok yok ramazanda denize hacuza giremem orucu riske atamam diyeceksiniz. yani benim elemanlarımı aldığım müşteri olmasa bile maaaş verceeğim 1 oda olsa bile o yemeği çıkartacağım elektriği yakacağım suyu kullanacağım otel kirasını ödeyeceğim elimde kocaman bir bina bulunmakta.. o zaman tesettür oteller ne yaparlar biliyomusunuz. temmuz ayından 1 ay hazirandan ise 15 gün toplamında 45 güne tüm maliyetlerini yayarlar.. 1 yıllık kira x milyar ise x: 45 Gün Derler yani mikarı yüksek çıkar halbuki o basettiğiniz gayri müslimlere çalışan oteller maliyeti şöyle çıkarıyor

( nisan 1 den ekim 30 a kadar turistler otele girmektedirler ) x milyar kirayı x : 210 Gün Derler Arada nasıl bir fark çıktığını düşünebiliyormusunuz..

Şunu Açık Açık söylemekte fayda var bizim insanlarımız cocuklarım okulda işlerim var hava söyle dediği sürece bu otellerin maliyetleri bile diğer alkollü 5* otellerin fiyatlarının en az 1,5 katı çıkmaktadır. bu firmalar yada kurumların hayır kurumu olmadığını kazanç sağlamaya çalışan birer şirket olduğunuda düşündüğünüz zaman mecburen kar da koymak zorundadırlar..

uzun lafın kısası sezon kısa ücret yüksektir efendim.. bu konuda ne otel satışında dünyanın en güçlü ismi rıza turizmin yapacağı bir şey vardır ne dünya üzerinde sadece 28 tane bulunan tesettür otellerin yapacağı bişey vardır.

gün gelir arap turistler ve diğer dünya ülkerinin müslümanlarıda bu otellere gelmeye baslarda türklerin gitmediği tarihler yani nisan mayıs eylül ekim aylarını doldururlarsa o zaman bu otellerin ücretleri düşer onun dışında oldukça zor..

Sitelerde Paylaş

Bir otel sahibi icin iki tane buyuk havuz yaptirmak oldukca masrafli bir is. O yuzden, mesela otel tam deniz kiyisindaysa, plaja acilan buyuk havuz erkeklerin oluyor, kadinlar ise kuvetten biraz hallice bir havuzun etrafinda, her tarafi musambalarla kapatilmis, (o kadar ki gunes kisitli saatler icerisinde girebiliyor), sacma sapan tuhaf bir yere tikiliyorlar. Ama bunlar sansli kadinlar, cogu hemcinsi hayati boyunca deniz, gunes, tatil gormeden yasar gider

tarihinde jadi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 4 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...