Jump to content

YA ALLAH VARSA?YA CEHENNEM VARSA

Recommended Posts

Ayette onlar orda çağlar boyu kalacaklar diyor...........yasin şeriftede geçiyor...

Beyler ateistsiniz iyi güzelde ya allah varsa ya cehennem varsa o zaman ne olcak?

Çoğunuz islamı ilkel bulduğunuz yada öyle yada böyle sebeplerden ötürü ateist olduğunuzu söylüyorsunuz.

Ya en ufak bir ihtimal ya allah varsa?

Cehenneme dayana bilcekmisiniz?

MİLYON SENE

MİLYAR SENE

TRİLYON SENE

KATRİLYON SENE

KENTİLYON SENE

SEKSİLYON SENE

SEPTİLYON SENE

OKTİLYON SENE

NONİLYON SENE

DESİLYON SENE

UNDESİYON SENE

DODESİLYON SENE

TREDESİLYON SENE

KATORDESİLYON SENE

KENDESİLYON SENE

SEKSDESİLYON SENE

SEPTENDESİLYON SENE

OKTODESİYON SENE

NOVEMDESİLYON SENE,

VİGİNTİLYON SENE :(:o

BU KADAR SENE 10 ÜZERİ BİLMEM KAÇ SIFIRLIK CEHENNEM AZABI BUNU göze alabiliyomusunuz???? :o

cehennemde ölüm yok ayetlerde allah yemin ediyor ölümsüzlük sonsuzluk diyor?????

ateistler çok değil acı gerçekle 30 40 sene sonra karşılacaksınız!!!!! :o

Elinizi ocağın üstüne tutun kaç saniye dayanabailiyonuz :unsure:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 287
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ateşten daha güçlü bir korkutucuya ihtiyaçları var. Mesela duygusal acılardan bahsedilseydi beni korkutabilirlerdi. Benim içim yanmış, dışım yansa kaç yazar?

evlimisin bilmiyorum yarın bürgün evlenirse ve evleneceğin müslüman olursa o cennete elin adamıyla sevişirken sen cehennemde azab göreceksin bundan büyük duygusal acımı olur ates değil karın elalemin kollarında olur

Sitelerde Paylaş

evlimisin bilmiyorum yarın bürgün evlenirse ve evleneceğin müslüman olursa o cennete elin adamıyla sevişirken sen cehennemde azab göreceksin bundan büyük duygusal acımı olur ates değil karın elalemin kollarında olur

Evli değilim, düşün(e)miyorum da. Çocukları çok seviyorum, baba olma hasretiyle yanıp tutuşuyorum ama hastalığım kalıtım yoluyla çocuğumda da büyük ihtimalle çıkacağı ve ben bunu istemediğim için ancak başkalarının çocuğunu sevebiliyorum.

Sitelerde Paylaş

Evli değilim, düşün(e)miyorum da. Çocukları çok seviyorum, baba olma hasretiyle yanıp tutuşuyorum ama hastalığım kalıtım yoluyla çocuğumda da büyük ihtimalle çıkacağı ve ben bunu istemediğim için ancak başkalarının çocuğunu sevebiliyorum.

cehennem daha kötü bi yer ya bütün sevgiden yoksun kalınalıcak bir yer

Sitelerde Paylaş

cehennem daha kötü bi yer ya bütün sevgiden yoksun kalınalıcak bir yer

O zaman işin içine seçimler girecek. İnanmamak benim seçimim, yanmak da bunun sonucu olarak benim seçimim olmuş olacak. Ama bu dünyada gençliğimi darmadağın eden bir hastalıkla yaşamayı kendimin seçtiğini hiç sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş

Müslüman değilsen senin de hiç şansın yok. Boşa sevinme.

Başa gelen çekilir, allah varsa yanacaz hepimiz.

Ne yapalım? İnanmayıp ta yalandan yere inanımıyomuş gibi mi görünelim?Allah yutar mı bunu?

allah kalplere bakmıyo dilinde la ilahe ilalhlah dedimmi kurtuluyosun. Neden yanma işini göze alıyosun kurtulmak varken

Sitelerde Paylaş

,Ya sen cennete gidersen karın da cehenneme giderse zebanilerle beraber olursa ? sevişirse orda sıcak ortamda zebanilerle ? karın hem cehennemliklerle hem de zebanilerle birlikte olur ? cennetten seredersin ?

bi de günahı fazlaysa sonsuza kadar böyle onu izlemek zorunda kalırsan ?

Sitelerde Paylaş

,Ya sen cennete gidersen karın da cehenneme giderse zebanilerle beraber olursa ? sevişirse orda sıcak ortamda zebanilerle ? karın hem cehennemliklerle hem de zebanilerle birlikte olur ? cennetten seredersin ?

bi de günahı fazlaysa sonsuza kadar böyle onu izlemek zorunda kalırsan ?

zavallı tam bir trolsün sürekli saçmalıyosun koyduğun resimlerde aptalca :lol:

Sitelerde Paylaş

-----> allah kalplere bakmıyo dilinde la ilahe ilalhlah dedimmi kurtuluyosun.

''Allah mal, yutar'' diyorsun yani? Tamam ozaman şu an diyorum lailahae vıdı filan.

Oldu biyandan ateistliğimi yaparım bir yandan da la ilehe illalah derim kendimi garantiye alırım. Bedava zaten.

Ne kolaymış. Ben kurtuldum şu an siz kendiniz düşünün.

Sitelerde Paylaş

-----> allah kalplere bakmıyo dilinde la ilahe ilalhlah dedimmi kurtuluyosun.

''Allah mal, yutar'' diyorsun yani? Tamam ozaman şu an diyorum lailahae vıdı filan.

Oldu biyandan ateistliğimi yaparım bir yandan da la ilehe illalah derim kendimi garantiye alırım. Bedava zaten.

Ne kolaymış. Ben kurtuldum şu an siz kendiniz düşünün.

kurtuldun dostum lailaha illahlah de kurtul. Ama birdaha inkar edersen yeniden şehadet getirmen lazım

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...