Jump to content

Ölüm ve Hesap Günü

Recommended Posts

Düşünün ki öldünüz.

Mahşer kalabalığının içinde sıra bekliyorsunuz. Bir süre sonra kendinizi kapalı, küçük bir odada buluyorsunuz. İki tane kapı var, biri kırmızı biri yeşil...

Karşınızda bir konsol var, üzerinde de 10 tane tuş var.

1- İslam

2- Hristiyanlık

3- Hinduizm

4- Budizm

5- Yahudilik

6- Şintoizm

7- New Age

8- Paganizm

9- Taoizm

10 - Hiç biri

Siz doğal olarak İslam'ı seçiyorsunuz.

Ay yıldız işareti olan tuşa dokunduğunuz anda yeşil kapı açılmaya başlıyor. İçiniz bir rahat ediyor. Kapıya doğru yürürken birden bire bir şeyi fark ediyorsunuz. Toplam insan nüfusunun en az %90 cehenneme gidecek ve orada sonsuza kadar kalacaklar.

Şimdi ben size soruyorum, cennete nasıl mutlu olacaksınız bunu bilirken? Böyle bir sadizme niye kimsenin inanmasını bekliyorsunuz?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 48
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Düşünün ki öldünüz.

Mahşer kalabalığının içinde sıra bekliyorsunuz. Bir süre sonra kendinizi kapalı, küçük bir odada buluyorsunuz. İki tane kapı var, biri kırmızı biri yeşil...

Karşınızda bir konsol var, üzerinde de 10 tane tuş var.

1- İslam

2- Hristiyanlık

3- Hinduizm

4- Budizm

5- Yahudilik

6- Şintoizm

7- New Age

8- Paganizm

9- Taoizm

10 - Hiç biri

Siz doğal olarak İslam'ı seçiyorsunuz.

Ay yıldız işareti olan tuşa dokunduğunuz anda yeşil kapı açılmaya başlıyor. İçiniz bir rahat ediyor. Kapıya doğru yürürken birden bire bir şeyi fark ediyorsunuz. Toplam insan nüfusunun en az %90 cehenneme gidecek ve orada sonsuza kadar kalacaklar.

Şimdi ben size soruyorum, cennete nasıl mutlu olacaksınız bunu bilirken? Böyle bir sadizme niye kimsenin inanmasını bekliyorsunuz?

cennet cehennem diye bisey olamaz cunku allah eger bana deseydiki kulum seni dunyaya gonderecem dediklerimi yapmazsan cehennem de yakacam o zaman olabilirdi ancak bana secme sansi sunmamis dolayisiyla cehenneme gitmeme allah sebep oluyor

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar bu dünyadada sadistler, öbür dünyadada.

Allah müslümanlara vijdan vermemiş.Bazı Müslümanlardan duyuyorum rahat durmayanı

kıtır kıtır keseceksin diyorlar, tüylerim ürperiyor bu

caniliği duyunca. Halbuki kendileri rahat durmayanlar.

Sitelerde Paylaş

dünyada bazı insanlar cezaevindeyken sizler nasıl rahat edebiliyorsanız....

Cezaevine suçlular gitmiyor muydu? Bizim suçumuz ne? Öldükten sonra sonsuza kadar beni işkence edecek olan Uçan Spagetti Canavarı'na inanmamak mı?

tarihinde Xibalba tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ana babamız, çevremiz, arkadaşlarımız, kitaplar, gazeteler, internet ve bunun gibi birsürü faktörden aldığımız eğitim ile allah var veya yok diyoruz. Allahın bize bir söz verdiği veya bizim ona bir söz verdiğimiz gerçekte var mı? Yok. Bu karşılıklı sözleri hatırlayan var mı? Yok. Doğmadan önceki durumunu bilen var mı? Yok.

Tek dayanak kuran... vb kutsal olduğuna inanılan kitaplar. Açık, seçik, kutsallığı benimsenmiş bir kitap olsa amenna. Ama her üç sayfasından birinde kadın erkek ilişkisini, peygambere verilen kadınları işleyen, bel altından başka işi gücü kalmamış sıradan bir kitap.

Sitelerde Paylaş

cehenneme suçlular girer...

Kurana göre benim tek suçum inanmamak. Küfr.

Düşün ki yolda birisi önünü kesiyor ve sana diyor ki "beni sevmezsen seni öldürürüm". Ne yaparsın? Bu adamı seversen gerçekten sevmiş mi olacaksın? Sevmezsen ve seni bıçaklarsa bıçaklanmak senin suçun mu olur?

tarihinde Xibalba tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sucun, kominist rejimlerdeki gibi, sisteme karsi cikmak.

Ebedi cehennem!

Allah=Stalin

Bu yazdıkların kanıtsız dedikodular.

Lenin ve Stalin hakkında kanıtı, belgesi, desteği olan hiçbir iddia yok.

Bütün iddialar mahalle dedikodusu.

Böyle saçmalıklara itibar ediyrsun, allah saçmalığına da itibar edersin.

Sitelerde Paylaş

Bu yazdıkların kanıtsız dedikodular.

Lenin ve Stalin hakkında kanıtı, belgesi, desteği olan hiçbir iddia yok.

Bütün iddialar mahalle dedikodusu.

Böyle saçmalıklara itibar ediyrsun, allah saçmalığına da itibar edersin.

Allah esittir Stalin diyorum, müslümanlar degilde komunistler kiziyor!

Islam bu kadar yerlerde mi sürünüyor?

Esim dogu alman ve komunist devletlerde sisteme uymayanlarin cezalandirildigini biliyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...