Jump to content

Chp'li vekil isyan etti: Lider Olmak Zordur!

Recommended Posts

chpde_lider_kavgasi13979755930_h1149378.jpg

CHP'de 'lider' kavgası

Kılıçdaroğlu'nu eleştiren CHP'nin Antalya Milletvekili Sapan, "Lider olmak zordur" dedi.

CHP'de seçim tartışmaları dün de devam etti. Genel Başkan Kılıçdaroğlu, CHP'li vekillerle bir araya geldi. 9 saat süren toplantıda 50'ye yakın milletvekili söz aldı.

Toplantıda bazı milletvekilleri küçük kurultay ya da kurultayın toplanmasını istedi. Kılıçdaroğlu bu taleplere "Olabilir, öyle bir talep olursa, şartlar doğarsa" dedi.

Deniz Baykal'ın ekibinden CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan ise Antalya yerel seçimde adayında yanlış yapıldığını belirterek, "Sayın Baykal'a çirkin ifadeler kullanıldı. Bu il başkanını daha önce söylediğimiz halde görevden almadınız, yeniden uyarıyorum bu il başkanını görevden almanız gerekiyor. Lider olmak zordur. Lider olmak hakkını vermeyi gerektirir" diye konuştu.

Sapan'ın konuşmasına tepki gösteren Engin Özkoç, "Bir genel başkana uyarıyorum diyemezsiniz" dedi.

http://www.haber7.com/partiler/haber/1149377-chpde-lider-kavgasi

Chpden mahalli seçimlerde umduğunu bulamamanın sıkıntıları artıyor gibi, özellikle de DENİZ BAYKAL ve ekibi yavaş yavaş seslerini yükseltiyorlar.

Sitelerde Paylaş

Chpden mahalli seçimlerde umduğunu bulamamanın sıkıntıları artıyor gibi, özellikle de DENİZ BAYKAL ve ekibi yavaş yavaş seslerini yükseltiyorlar.

Ne âlâ! "Deniz Baykal ve ekibi", "babasının oğlu ve emicesinin halası"... Yrrrt! Pırrrrt!

Bu t psikolojik taktiklerle, CHP'yi bölmeye yaltaklanıyorsunuz!

CHP, en azından AKP gibi takiyyeci bir parti değil. CHP'de "buyruk" ve "boyun eğme" yok!

AKP'de, "kral" ve "köleler" var!

Sitelerde Paylaş

CHP, en azından AKP gibi takiyyeci bir parti değil. CHP'de "buyruk" ve "boyun eğme" yok!

CeHaPe dediğin parti de 4 farklı grup var ama sen nerden bilecen bunları tabi değil mi :)

Yıllarca TESEV' e at-tut sonra TESEV kurucusunu GENEL MÜDÜR yap, tam komedi.

tarihinde NOLAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Chp ordu gücünü kaybetti, artık bir darbe de yapamaz, artık çehre değiştirmekten ve adam gibi bütün insanlığa hitap etmekten başka çaresi yok. Sol zihniyet ve sol bakış açısını diretirse azınlık olmaya mahkumdur.

12 Eylül darbesinde hangi parti hükümetteydi?

Ve hangi partinin genel başkanı, darbe için minnettarlık duygularını açıkladı?

Tahmin et bakalım!

Sitelerde Paylaş

12 Eylül darbesinde hangi parti hükümetteydi?

Ve hangi partinin genel başkanı, darbe için minnettarlık duygularını açıkladı?

Tahmin et bakalım!

Beni hangi partinin ne dediği ilgilendirmez.. Darbeyi kim yaparsa yapsın ben karşıyım, ister sağ ister sol ister orta. Çünkü benim insanların kurduğu örgütlenmelerde yada kurumlarda safım yok. Hak ne ise hakkı kim uygulamak istiyorsa yada adım atmak istiyorsa yada hakkı yıkmak için uğraşanların karşısında kim duruyorsa durumu bu şekilde Allah'ın nizamları ölçüsünde değerlendiririm.

Düzeltme için özür dilerim.

tarihinde Xerşan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Beni hangi partinin ne dediği ilgilendirmez.. Darbeyi kim yaparsa yapsın ben karşıyım, ister sağ ister sol ister orta. Çünkü benim insanların kurduğu örgütlenmelerde yada kurumlarda safım yok. Hak ne ise hakkı kim uygulamak istiyorsa yada adım atmak istiyorsa yada hakkı yıkmak için uğraşanların karşısında kim duruyorsa durumu bu şekilde Allah'ın nizamları ölçüsünde değerlendiririm.

Düzeltme için özür dilerim.

Öyleyse, CHP'yi darbe partisi olarak yaftalamaktan vazgeç!

Bu, senin dîninde yalancılığa ve " münafıklığa" eşdeğerdir!

Not: 12 Eylül darbesi sırasında hükümet partisi Adalet Partisi idi. Minnettarlığını duyuran da Süleyman Demirel'di.

Sonuç: Sağcılık, insanlığa ihânettir!

Sitelerde Paylaş

Rol model arayışı 2 ila 3 yaş arasında çocuklarda görülen bir arayıştır,en kaba şekilde. 75 milyonluk toplumda bunun ne izahi vardır ne mizahi

Sitelerde Paylaş

Not: 12 Eylül darbesi sırasında hükümet partisi Adalet Partisi idi. Minnettarlığını duyuran da Süleyman Demirel'di.

Bu ülkede tüm darbeleri amerika yapmıştır, CeHaPe' de Soprosun partisidir .

Askeri darbeler kolonyal düzende yapılır, sivil darbeler küresel düzende, CeHaPe amerikan darbecisidir,

Ben demiyorum ha İsmet İnönü diyor :)

Sitelerde Paylaş

Chp'ye iftira mı atıyorum? Kuruluşundan sonraki her adımını tarih sayfalarından bizzat okudum. Her başa gelenin nasıl liderler olduğu ise aşikar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...