Jump to content

İNSANLIK İÇİN ULUSUMUZ VE ÇOCUKLARIMIZ İÇİN BUNLARI ÖĞRENMEK VE ÖĞRETMEK ZORUNDAYIZ

Recommended Posts

GERÇEKLERİ ÖĞRENME VE HERKESE ÖĞRETME ZAMANI..

Bizim sorunumuz yaşadığı dini uygulamaları Müslümanlık zannedenlerle değildir. Sorunumuz Yıllardır milletimize İslam ın içyüzünü anlatmayarak gizleyen ve onların yaşadığı her iyi şeyin Müslümanlık olduğunu söyleyen yalancılarladır.

Benim milletim gerçek Müslümanlığı bilmemektedir.

Birine… söyle söylesek “Müslümanlara bak 6 yaşında kızlarla evleniyorlar” Muhtemelen söyle söyleyecektir.

”Ya dinsiz imansız Araplar yapıyor onu Müslümanlıkta öyle şey yok”…

Halbuki Müslümanlıkta VAR O sen bilmiyorsun..

senin yaşadığın güzel dine uygun değil 6 yaşında kızla evlenmek..

Oysa Hz.Muhammed.Hz Ali.Hz Ömer 6 yaşında sabi lerle evlendiler.

Senin yaşadığın GÜZELDİN…. Müslümanlık değil… sen bilmiyorsun.

Yine çevrenizdeki herhangi birine şöyle söyleseniz.

Müslümanlar Köleciliği savunuyormuş..

Kuranda yazılıymış KADINI CARİYE (SEXKÖLESİ) olarak görüyorlarmış diye söyleseniz.

Hemen savunmaya geçip “Müslümanlığı bilmiyorsunuz.”.

size mi düştü bunları bilmek..

Bunca İslam alemi bilememiş te siz mi biliyorsunuz?

Oysa gerçekten biz biliyoruz..O İslam alimi dediğinizin hepsi sahtekar.

Kuranda Köle ..cariye(sexkölesi) var.

Eskiden Müslüman Arapların evinde bolca sexkölesi varmış.

Bir kadına sorsanız İslam ve kadın ?

İslam kadın içindir.islam kadını yüceltir diyecektir.

Bunu nasıl söylemektedir bunu hangi bilgisiyle söylemektedir şaşırırsınız..

Bir erkek için hadi menfaat hesabı Müslüman olabilir diye düşünebilirsiniz..

Fakat bir kadının ben müslümanım denmesini ancak gerizekalılığı ile açıklayabilirsiniz.

Yıllardır seni insan yerine koymayıp KADINI DÖV diye emir veren bu dindir.

Sana bu ülkede başka dinden gelen insanlar tecavüz etmez.

Seni öldüren ve şiddet uygulayanlar Müslümanlardır.

“Sûtresiz olarak namaz kılanın önünden eşek, köpek, kadın geçerse namaz bozulur” şeklinde insan şahsiyetinin haysiyetiyle bağdaşmayan hükümler vardır.

NİSA -117. Onlar, Allah’ı bırakıp ancak dişilere tapıyorlar. Hâlbuki azgın bir şeytana tapmaktadırlar. *

ALLAH KADINI ŞEYTAN OLARAK GÖRÜYOR ..Allah böyle bişeyi söylermi.nasıl kitaba yazıp kendinizi ele verirsiniz..

Bir anlaşamama durumunda şahit olabilecek erkek varsa kadın bu konuda şahitlik yapamaz. Kadın şahitlik yapacak akıldan yoksundur. Ortamda erkek yoksa ve mutlaka şahidin kadın olması gerekiyorsa birden fazla kadın birlikte şahit olarak değerlendirilir.

Bunu ben söylemiyorum. İslam ın Peygamberim dediği Muhammed ve kendine 23 yılda vahiy olarak geldi dediği KURAN yazıyor.

Bakara suresini açıp bakabilirsiniz aynen böyle kadının akıllı olmadığı yazılıdır. Erkek unutmaz ama kadın unutur bu ne demek sizce?

Kadınlara miras olarak bir şey kalırsa kendine düşen payın ancak yarısını alabilir.

NİSA SURESİ..AYET 11..Allah, size, çocuklarınız hakkında, erkeğe iki dişinin payı kadarını emreder.

Erkekler tarafın dan şiddet uygulanması dövülmesi

NİSA SURESİ..AYET.34..Erkekler, kadınların koruyup kollayıcılarıdırlar. Çünkü Allah, insanların kimini kiminden üstün kılmıştır. Bir de erkekler kendi mallarından harcamakta dırlar. İyi kadınlar, itaatkârdırlar. Allah’ın koruması sayesinde onlar da “gayb”ı korurlar. başkaldırdıklarını gördüğünüz kadınlara öğüt verin, onları yataklarında yalnız bırakın. onları dövün.

Bu ayette açıktır ki erkekler kadınlardan üstündür ve size ceza vermeleri normaldir.

Bu Arapların, Anası,bacısı,teyzesi,halası ve kızı hiç yok muydu anlamak mümkün değil. Allahın böyle şeyler vahi edeceği mantıken mümkün değildir.

Bunu söylediğin bir kadın sen islamı bilmiyorsun islamda öyle şey yok der..

Var kardeşim var. İslamda yok dediğin her şey islamda var.

Fakat sen bambaşka bir dini yaşıyorsun seni onun adı İslam diye kandırıyorlar.

Bu ülkede yaşayan insanların % 90 ı Müslüman değildir. Kesinlikle Müslümanlığa karşıdır fakat ne yazık ki yaşadığı dini düşünceleri İslam zannediyor.

İslamın ne olduğunu bir öğrenebilse ben Müslüman ım demeyi küfür sayacak.

Araplar Kuran’a ve içindeki ayetlere inanıp birebir uygulayarak yaşamaktadır. Müslümanlık, kuran ayetlerine inanıp onları uygulamaktır, inkar edip saçma sapan ifadeler ve değişik düşünceler ekleyerek sahtekar bir şekilde yaşamak değildir.

Adam "ben Müslüman ım ve bu yaşantıma kuran izin veriyor" demekte. Bu şekilde konuşan bir insana kimsenin bir şey demeye hakkı yoktur...

Alan memnun satan memnun. Cinsellik konusunda her türlü serbestliği tanıyıp kadınları insan olarak görmemektedirler. Kadınları kızları çocukları erkeklere pazarlayabilmek için kimsenin aklına gelmeyecek şeyleri bulup kurana yazmışlar. Bundan dolayı Arapları kutlamak gerekir. Ahlaksızlıkları ve her türlü sapıklığı kitabına uydurup insanlara İslam dini diye yutturdukları için...

Benim milletimin %90 i iyi ve güzel şeyler yaşamakta ve çevresinden de güzel şeylerde beklemektedir.Ona Düşündüğü her güzel şeyin İslam ın bir kuralı olduğu yalanı söylenmektedir. Yaşadığı her kötü şeyinde Dinine iyi inanmayan insanlardan olduğu yalanı söylenmektedir.

Halbuki bunun tam tersidir.

Her kötü yapılan şey gerçek Müslümanlığın eseri ve gerçek Müslümanlar tarafından yapılmaktadır.

Ey milletim senin yaşadığın şeyler çok güzel ama Müslümanlık değildir diyerek gerçekleri anlatmak görevimizdir.

İnsanları kandırdıklarını gerçekleri anlatmadıklarını bildirmemiz gerekmektedir.

Örneğin neleri öğretmemiz gerekmektedir.

Ne İsa Ne Musa Nede Muhammed'le ilgili en ufak bir arkeolojik bilgi bulunamaz. Bırakın mezarlarının bulunmasını cesetleri dahi o zaman ortadan kaldırılmıştır. Eğer onlar anlatıldığı gibi Peygamber olsalardı, eğer onlar lider, komutan olsalardı, eğer onların takipçileri, havarileri olsaydı birer nadide çiçek gibi ta bu zamana kadar bir sürü eşyaları ve mezarları korunmaz mıydı. Beğenmedikleri firavunların mezarları ve arkeolojik bilgileri günümüze ulaşmışken nasıl olur da bir tane bile peygambere ait arkeolojik kanıt bulunmaz .Allahın özel kulları olsalardı, Yaratıcı onlara daha özel davranmazmıydı diye anlatmamız gerekmektedir.

Kuranın Allahla bir alakası olmadığını, Anlam hatalarıyla dolu olduğunu,Bırakın Tanrı tarafından gönderilmeyi bir ilkokul çocuğunun bile yapmayacağı hataların olduğunu anlamak ve anlamayanlara anlatmak görevimizdir.

Kuranı okuyanlar anlamasın diye Arapçanın kutsal dil olduğu masalını uydurdular. Türkçeleşirse herkes anlayabilir korkusuyla engellediler.Siz okusanız da anlamazsınız diye insanları geri zekalı yerine koydular.

Eğer Kuran okuduğunda anlaşılamıyorsa bu benim milletimin geri zekalı olmasından değildir. Kitabın son derece cahil insanlar tarafından yazılması nedeniyle anlaşılmaz ve karışık oluşundandır.

Örneğin bir Nuh peygamber olayının anlatımında olayın baş tarafı bir surenin için de ortası başka bir surenin içinde sonu bir başka surenin içindedir,Birkaç kısmıda başka başka surelerin nin içindedir.Tevrat ta yazılı olan Nuh peygamber olayını yakalamak için bu surelerde arayıp bulman gerekmektedir.Doğal olarak milletim böyle bir karışıklığın Allah tarafından yapılmayacağını bilebilecek zekadadır.Bu gerçeğin ona sadece bildirilmesi gerekmektedir.

ŞURA SURESİ-7…ayet-Şehirlerin anası (olan Mekke'de) ve onun çevresinde bulunanları uyarman ve asla şüphe olmayan toplanma günüyle onları korkutman için, sana böyle Arapça bir Kur'an vahyettik.

EN’AM SURESİ-92.Ayet..Bu (Kur'an), Ümmü'l-kura (Mekke) ve çevresindekileri uyarman için sana indirdiğimiz ve kendinden öncekileri doğrulayıcı mübarek bir kitaptır.

Evet Kuran ve islamiyetin uygulama yeri bu kadardır.bunun dışında kurana uyulması kutsal kitaba göre yasaktır.Kuran da Allah Mekke ve çevresi için islamiyeti gönderdiğini bu surede söylemektedir.

Kurana göre Mekke ve çevresi dışında islam’ı yaşayan da yaşatan da Allaha karşı gelmiş oluyor.Kurana göre Dünyada yaşayan Müslümanların % 95 i Allaha karşı gelmektedir.

Kuran da Yazıldığı gibi Allah kuranın Mekke ve çevresinde uygulanması gerektiğini ve Ben islamı sadece oraya gönderiyorum demiş..

Bunu okuyan milletim nedir bu demeyecek mi ? O nedenle okuma anlamazsın diye söyleyip gizlemişler. Onlara bunları bildirmek bizim görevimizdir.

Kuranda Adem ve Havva hikayesi anlatılır. Bu ikisinden çoğaldık dendiğinde kardeşle kardeşin evlendiğini görürüz.Tek bir Adem Havva olduğuna göre Mayalar, Aztekler İnkalar, Çinliler, Zenciler,Araplar, Türkler, Vikingler.Nasıl oldular Kuran da İncil de ve tevratta tek bir adem Havva olduğuna göre.Daha sonra Nuh Tufanında sadece Nuh hayatta kaldığına göre ? Bundan hiç söz etmediler. Halkımıza Anlatmalıyız.

Yine kuranda Allah savaş ganimetlerinin nasıl paylaşılacağını anlatıyor.böyle bir şey olurmu? Savaşanlar hepsi Allahın kulu değil mi? Kimin malını kim yağma ediyor.Kimi savaşta köle yapıyorsun kimi cariye.İşte sureler aşağıda benim milletim Erkek ve kadını ganimet olarak alacak karakter demidir.Bunu anlatmamız gerekmektedir.

ENFALsuresi-1.ayet..Sana ganimetlerin bölüştürülmesini soruyorlar. De ki, ganimetlerin taksimi Allah'a ve Resulüne aittir.

ENFAL-41..Şunu da biliniz ki, ganimet olarak aldığınız her hangi bir şeyden beşte biri mutlaka Allah içindir. O da peygambere ve ona yakınlığı olanlara aittir. Eğer siz Allah'a iman etmiş, hak ile batılın ayrıldığı o gün, iki ordunun karşı karşıya geldiği o (Bedir) günü kulumuza indirdiğimiz âyetlere iman getirmiş iseniz bunu böyle biliniz.

ENFAL-69..Artık elde ettiğiniz ganimetten helâl ve hoş olarak yiyin ve Allah'a karşı gelmekten sakının. Muhakkak ki, Allah bağışlayıcıdır ve merhamet edicidir.

Kazanılan savaşta ele geçen kadınlara cariye, erkeklere de köle denir.

Cariyelerin çoğunluğu evli, kocaları ya öldürülmüş yada köle yapılmıştır. Cariyeler Kadın sex köleleridir.

Sadece KÖLE erkek köleler icin kullanılır. Köle ve Cariyeler savaş ganimetidir. Savaşta ganimetlerin nasıl paylaşılacağını Allah açık açık anlatmıştır.

Benim milletime muhammedin kaç tane cariyesi kaçtane kölesi olduğu hiç söylenmemiştir.Benim milletime cariyenin ne işe yaradığı hiç anlatılmamıştır.

Cariyeler cinsel ilişkilerde kullanılır ve cariye ile nikahlanma yoktur...

Cariyeler evin gündelik her türlü işlerinde kullanılırlar...

Cariyelerinden bıkanlar bir mal gibi esir pazarına götürüp satarlar veya başka bir cariye ile degiş tokuş ederler...

Cariyelerini isterlerse başkalarina hediye ederler...

Cariyeler eve gelen misafirlere cinsel ilişkiye girebilmeleri için ikram edilirler...

Evli bir cariye ile cinsel iliskiye girmek kurana göre normaldir ve yasaklama getirmez..Kuranda evli cocuklu cariyelerle cinsel iliskiye girilmemesi gerektigine dair ayet bulunmaz...

Islamin ortaya cıkısından sonra milyonlarca kadın sex kölesi (Cariye) yapılmıs ve hayatlari karartılmıstır.

Kölenin neye itirazı olabilir? Efendisinin isteklerine itiraz edebilen köle olamaz. Kölenin beni zorladın deme lüksü var mı? Köle bu köle hemde sex kölesi.

Aşagida ki ayette cariyelerini istedigin zaman cinsel ilişkide kullanılabilecegin yazmaktadır. Ayni anda kaç tane cariye ile birlikte olacağına dair de bir kısıtlama yoktur.

AHZAB..52 - Bundan başka kadınlar sana helâl olmaz. Bunları başka eşlerle değiştirmek de olmaz. İsterse güzellikleri hoşuna gitsin. Ancak sahip olduğun cariyen başka. Allah her şeye gözcü bulunuyor.

NUR SURESİ..33- Evlenemiyenler (malî imkânı buna elvermiyenler) Allah kendilerini fazl-u kereminden zengin kılıncaya kadar iffetli kalmaya çalışsınlar. Sahip olduğunuz köle ve cariyelerinizden belli bir para ِdemek suretiyle azâd edilmesi hakkında yazılı bir anlaşma yapmak isteyenlerle —onlarda iyi bir durum biliyorsanız— yazılı anlaşma yapın. Allah'ın size verdiği maldan onlara verin. Dünya hayatının geçici menfaatini elde etmek için cariyelerinizi iffetli kalmayı arzu edip duruyorlarsa fuhşa sakın zorlamayın. Kim onları (bu hususta) zorlarsa, elbette Allah onların zorlamasından sonra (o cariyeleri) çok bağışlayan ve

(haklarında) çok merhamet edendir.

Allah"fuhuşa sakın zorlamayın. " Ifadesiyle sex köleleri cariyelerle fuhuşu serbest birakmakta olduğunu görüyoruz.Bu cümleden anlaşılan fuhuş yapılabilir ama fuhuşa zorlamayındır.

İşte görüyorsun Köle cariye denen şeyler islamda ve kuranda var.Sen böyle bir şeyin yanında mısın? Karşısında mısın? Bunu anlatmamız gerekmektedir.

-Muhammed zamanın da Yazılı bir kuranın olmadığı anlatılmalıdır.

-Muhammedin cenazesinin ortada kaldığı ve kimsenin sahip çıkmadığı anlatılmalıdır.

-Müslümanların halifesi yezidin Muhammed in soyunu kurutun diye verdiği emirle KERBELA da öldüren kimdi ölen kimdi anlatmadılar.Yani kendisinin.Kerbela olayını sokakta birine sorsanız kimin öldürüldüğünü bilir ama kendisinin öldürenler tarafından olduğunu bilmez.Çünkü bu konu anlatılmaz ve konuşulmaz.Muhammed in peygamber olduğuna inandırdılar hem de Muhammed in soyunu kurutanların tarafını tutmasını sağladıkları anlatılmalıdır.

-Müslümanlığın allahla ilgisi olamadığını Arapların siyaseti olduğunu ve İktidar savaşı için Tüm halifelerin Yine Müslümanların suikastına uğrayarak Müslümanlar tarafından öldürüldüklerini anlatılmalıdır.

-Kuranın (Yusuf,Meryem ,nuh suresi gibi) sadece masallardan oluştuğunu anlamamız gerekmektedir.

-Muhammedin Savaşta ölen arkadaşlarının dul hanımlarıyla neden evlendiğini? Bu kadınların çoğuyla işi bittikten sonra neden boşadığını ? anlatmalıyız.

-Bu kadar köle cariyeler, Arkadaşlarının hanımları ,Evlendiği birsürü kadın yetmezmiş gibi halasının güzeller güzeli kızını nasıl kendime eş yaparım diye entrikalar kurduğunu anlatmak gerekmektedir.

Kuranda daha önce nisa suresinde herkese yasak gelmiş olan hala kızını nasıl serbest bıraktırırım hesabıyla,önce kölesini evlatlık edinip kölesiyle hala kızını everdiğini. Daha sonrasında evinde yaşayan yüzlerce kadının bu konuda dedikodu yapması sonrası (azhab suresi)Oğluyla halasının kızının boşanmasını istediği.Allahtan bana vahiy geldi sadece benim oğlumun karısıyla evlenebilmeme serbestlik tanındı diyerek işi çözdüğünü,Azhab da yer alan bu sureden sonra islamda evlatlığınızın karısıyla evlenme yasağının kalktığını anlatmamız gerekmektedir.

Allah Muhammedin cinsel hayatını neden 50 yaşına kadar düşünmemişte sonra Tüm akraba kızlarını helal kılmış.o yetmemiş 6 yaşında kızı helal kılmış oda yetmemiş gelini oğlunun karısıyla evlenememesine üzülüp ayet göndermiş.

Nuha 950 yıl yaşama hakkı tanıyan Allah Muhammed e 60 yılcık bir süre vermiş..

-Kurandaki azhab suresinin sadece muhammedin cinsel hayatıyla ilgili sure olduğunu ve bu surede Allah bana bütün akraba kızlarını serbest bıraktı dediğini anlatmalıyız.

TAHRİM SURESİ…5 AYET..Ey peygamber'in eşleri! Eğer siz ikiniz Allah'a tövbe ederseniz, ne iyi. Çünkü kalpleriniz kaydı. Eğer Peygamber'e karşı birbirinize arka çıkarsanız bilin ki Allah onun yardımcısıdır, Cebrail de, salih mü'minler de. Bunlardan sonra melekler de ona arka çıkarlar. Eğer o sizi boşarsa Rabbi ona, sizden daha hayırlı, müslüman, inanan, sebatla itaat eden, tövbe eden, ibadet eden, oruç tutan, dul ve bakire eşler verebilir.

Yukardaki ayet gibi birçok ayetler okunduğunda anlamayan milletimizin nelere amin dediğini anlatmamız gerekmektedir.

Muhammed in Küçük kızlarla akraba kızlarıyla arkadaşlarının karılarıyla evlenmesi Müslümanlık için çok mu gerekliydi? Arkadaşlarının karılarına Nikahlamadan yardım edemezmiydi? Ebu bekirin ve ömerin kendi kızlarını koruyacak güçleri yokmuydu? Yardım amaçlı olsa onca kadını neden boşasın ki? Diye anlatmamız gerekmektedir.

-HZ.Ömerin Küçük kızlarla ,Arkadaşı Hz.Alinin 7 yaşındaki kızına göz koymasını ve halifelik gücünü kullanarak Aliden kızını ona göndermesini istemesi.Hz alinin bu kız küçük demesine rağmen zorlamasını ..Ali bu sabi küçük demesine rağmen isteneni yapmasını..

Hz.Ömerin ,Hz.Alinin Kızı Peygamberlerinin torunu ümmü Gülsümün eteğini kaldırarak bakması ve Küçük değil bana uygun denmesini gizlediler.

Sübyancılığın (çocuklarla sex) önünü açan diger ayet ise Talak 4. ayettir.

TALAK suresi ..ayet..4 - Kadınlarınız içinden âdetten kesilmiş olanlarla, henüz âdetini görmemiş bulunanlardan eğer şüphe ederseniz (iddetlerinin nasıl olacağında tereddüt ederseniz), onların bekleme süresi üç aydır.

Gebe olanların bekleme süresi ise, yüklerini bırakmaları, doğum yapmalarıdır. Kim Allah'tan korkarsa, Allah ona işinde bir kolaylık verir.

Muhammedin Ali nin ömerin 6 yaşındaki kızlarla evlenmeyi gelenekselleştirdikleri ve sübyancılık yani küçük kızlarla sex in kurandaki şu sureyle yasallaştırıldığı anlatılmalıdır.

NİSA SURESİ -15.ayeti. Kadınlarınızdan fuhuş (zina) yapanlara karşı içinizden dört şahit getirin.

Hangi insan karısını yatakta başka erkekle yakalayıp 4 Şahit yok diye benim karım zina yapmıyordu diyebilir.Bu surede diyelim ki karınızı biriyle aynı yatakta üç arkadaşınız yakaladı eğer zina yaptı derlerse günah işlemiş olurlar.Çünkü 4 kişi gerekmektedir.ne ilginç değilmi?

BAKARA SURESİ -230. ayet: Eğer erkek karısını (üçüncü defa) boşarsa, kadın, onun dışında bir başka kocayla nikâhlanmadıkça ona helâl olmaz.

Karın ile 3üncü kez evlenmek istiyorsan, karın önce başka birisi ile evlenmeli ve gerdege girmeli. Kim karısını başkasının altına yatırabilir..

Diyelimki bir Müslüman geçen yıl karısına kızdı ve Boşol dedi.Bu yıl da kızdı ve boşol dedi mi ..işte şimdi yandı. Karısıyla tekrar evlenebilmesi için başkasıyla gerdeğe sokması gerekmektedir.bu nedemek herkes bilir herhalde..

Bu yukarda yazılanların Allahın emri olmayacağı ve Kuranın asla allahla ilişkili bir kitap olmadığı anlatılmalıdır.

İslamda iki kadının şahitliğinin bir erkeğe denk sayılması(bakara-282)

Hatta bu şahitliği yapacak akıldan yoksun olduğunun söylenmesi(bakara-282)

Miras ta erkeğin yarısı kadar pay sahibi olması(nisa-11)

Erkekler tarafın dan şiddet uygulanması dövülmesi emri(nisa-34)

Kocasını birden fazla kadınla paylaşmak onursuzluğuna zorlanması(nisa-3)

Haremlik selamlık uygulamasıyla erkekle aynı çatı altında olmaya layık görülmemesi

Yukarda kuranda yazılı sure ve ayetler de görüleceği üzere kadını bir insan olarak görmediği anlatılmalıdır.

Bu yaşananları Halka anlatmak ve yaşanan ahlak dışı olayları sürekli halkın gündeminde tutmak gerekmektedir.İşte size peygamber yada halife diye sunulan kişiler bunlar diye izah etmek gerekmektedir.

Dinlerin bu olduğunu ,Dinin siyasetten başka bir şey olmadığını,ALLAH ın bu dinlerden haberdar bile olmadığını.Peygamberin Hanımıyla(aişe) Allahın aslanı Hz.Ali nin iktidar savaşında binlerce müslümanın öldüğünü..

Muhammed in kutupları neden bilmediği anlatılmalıdır.

BAKARA SURESİ 187.AYET.. Oruç gecesinde kadınlarınıza yaklaşmak size helâl kılındı. Sabahın beyaz ipliği , siyah ipliğinden ayırt edilinceye kadar yeyin, için, sonra akşama kadar orucu tamamlayın. Mescitlerde ibadete çekilmiş olduğunuz zamanlarda kadınlarla birleşmeyin. Bunlar Allah'ın koyduğu sınırlardır. Sakın bu sınırlara yaklaşmayın. İşte böylece Allah âyetlerini insanlara açıklar.

Kutupta bir gecenin altı ay gündüzünde altı ay olduğu.Bu sureye göre Kutuptaki Müslümanın 6 ay bir şey yemeden aç durarak öleceği anlatılmalıdır.

Amerika ve Avusturalya yakın zamanda keşfedildi.Orada yaşayanlar ne Nuh nede başka peygamber göremeden öldü..Muhammed başka kıtalar var orada insanlar yaşıyor keşfedelim demedi de o keşifleri Hıristiyanlara bıraktı anlatılmalıdır.

İslam dininde Kuran da tüm canlıların insan için yaratıldığı yazmaktadır. Atlar,eşekler,inekler ve koyunlar insana hizmet için yaratılmış derler.Dinozorlar kime hizmet etti, insanoğlunun yaşamadığı yerlerde yaşayan canlılar kime hizmet ediyor. Besin zinciri konusu olarak söyleniyorsa Aslan ile beslenen kimse yok.Aslan bize ne gibi bir hizmette bulunmaktadır.Bize yararları olsun diye yaratıldılarsa bize süt ve et veren inek neden birtane doğurur da işimize yaramayan Kurt 8 tane birden doğurur.Bize fayda sağlamak amacı olsa tersi olması gerekmez miydi? Diye anlatmak gerekmektedir.

Allahtan gelen bir din olmadığı için gümümüzde hiçbir geçerliliği kalmamıştır diye anlatarak aşağıdaki sureler örnek verilmelidir.

NİSA SURESİ..3 AYET…kadınlardan ikişer, üçer, dörder olmak üzere nikâhlayın.

O zamanlar savaş vardı ve kadınların korunması gerekiyordu. Kadın sayısı erkekten fazla olduğu için bir erkeğin birden fazla kadının sorumluluğunu üstlenmesi gerekiyordu.

O devirde kadın çalışır erkek yerdi hangi sorumluluğu üsleniyordu erkek.?.

Şuna benziyor bu durum..genelevde erkek 50 ye yakın kadını çalıştırıyor..Sorulduğunda..onları koruyorum diyor..güldürmeyin insanı be!

Arkadaşlar savaşta ölen arkadaşlarının karısını yatağına almadan koruyamıyormuydu?İllaki yardım etmeniz için arkadaşlarınızın karılarını yatağınıza mı almak gerekiyor..bu nasıl Müslüman ahlakıdır?

AZHAB SURESİ 37. Zeyd o kadından ilişiğini kesince onu sana nikâhladık ki, evlatlıkları eşleriyle ilişkilerini kestiklerinde, müminler için o kadınlarla evlenmede bir güçlük olmasın.

Sadece peygambere ve eşlerine gelen ayetler vardır.bu ayetlerin günümüzde geçerliliği yoktur.hatta bunlar mantıken düşünüldüğünde kurana yazılmaması gereken şeylerdir. Direk olarak peygambere ve eşlerine söylenmiştir.

Savaşlarla ilgili olanlar vardır. Uhud yada hendek savaşının taktiğini Allah vermiştir.O savaşlar zaten o devirde bitmiştir.ALLAH İNSANLARA SAVAŞ TAKTİĞİ VERİRMİ? Milletimize anlatılmalıdır.

Kadınlara Miras konusundaki sureler uygar toplumlarda geçerliliğini yitirmiştir.

Bunlara benzer bir sürü uygulanması mümkün olmayan yada geçerliliğini yitirmiş ayetler vardır bunları çevremize anlatmamız gerekmektedir.

Allahın yanına mihraca çıktım diyen peygamberin gidip gelirken Amerika yada Avustralya kıtalarını görmesi kaçınılmaz dır. Müslümanlara bilgi verip Hıristiyanlar dan önce Müslümanların bu kıtaları keşfetmesini sağlayabilirdi. 800 yıl sonra Hıristiyanlar bulup tüm kıtaya kendi dinlerini yaydılar.

Hatta bu gidiş gelişte Dünya nın yuvarlak olduğunu öğrenemez mi bir peygamber?

Hiç olmazsa bir dünya haritasını veremez miydi insanlığa denizciler yollarını bulabilsinler.Yolları bulabilmek için Allah ırmakları yarattım deyip bir haritayı esirgedi demek ki insanlıktan. Muhammed Amerika ve Avustralya kıtalarını bilse söyler Arap Müslümanlar Amerika ya gider ve Amerika kıtası şimdiki gibi Hıristiyan olmaz Müslüman olurdu yoksa yalan söylemiş mihraca çıkmamış olabilir mi? Diye anlatmamız gerekmektedir.

Dinde zorlama olmaz” şeklindeki ayet , sanıldığı gibi “insanlar din seçiminde özgürdürler.” anlamını değil , “dinsel zorluklarda insanlara kolaylık sağlanır.” anlamını taşımaktadır.Örneğin sıcakların arttığı yaz mevsiminde ve seyahat halinde namaz kılınmadığı takdirde , kaza namazı kolaylığı tanınmıştır.

İşte , “dinde zorlama olmaz” ayetinin aslı budur.

İslam dan daha ilkel bir din daha yoktur.

İnsanın; ne yediğine,ne içtiğine,ne giydiğine karışan ve bunu sorun eden.Sanatla uğraşmasın, resim yapmasın,müzik çalmasın ve dinlemesin diyen yeryüzünde başka bir din daha varmıdır?Tabiî ki yoktur bir çok Din akla ve mantığa uymasa bile zararlı değildir ve insanın ruhani dünyasına hitap ederler.Ruhani huzur verirler.

İslam korku dinidir. İlkeldir. İslam dininden olmayanlara nefret duyulur ve kuranda öldürülmeleri emredilir. Oruç tutmayana namaz kılmayana düşman gibi bakılır.Putlar,totemler bile İslamiyet gibi ilkel uygulama yapmaz..Korkutmaz.

Diğer dinler Huzur verirler..Egzotiktirler.yasak ve ceza dini değillerdir.İllaki kitabındaki gibi yaşayacağız diyen silahlı muahafızları yoktur.İnsanlar İslam dışındaki dinlerde mutlu olurlar..

Kimi müslümanların namaz kılma ve kötülük yapmama nedenleri , içlerinden öyle geldiği için değil yarar gözettikleri içindir.Çünkü , yasaklara uyup kötülük yapmazlarsa cennete gideceklerini düşünürler.Oysa bir müslüman size yardım ettiğinde ; onun gerçekten size yardım etmek istediğini mi yoksa düşüncesinin sizi kullanarak sevap kazanmak ve böylece inandığı cennete gidişini kolaylaştırmak mı olduğunu -yani asıl amacının size yardım etmek değil sizin sayenizde cennet için bir sevap daha kazanmak olduğunu- kestirebilmeniz güçtür.

Çoğu ilerici genç mantıken mümkün olmayacak peygamber hikayesini içgüdüsel olarak bildiği için okumaya gerek görmez ve Allah vardı yoktu konusun da takılıp kalırlar..

Oysa Bütün ilerici gençlere İSLAM denen dinin Yalan ve uydurma olduğu anlatılmalıdır..

Çünkü hala din konusunu beyninde çözememiş ve o kafayı ortaçağ karanlığına gömememiş insanlar çoktur.

Tevrat kuran ve incilin Allah la bir alakasının olmadığını ,

Muhammedin Biz Türkler le tanrı arasında Elçi olmasının mümkün olmadığını,

Hatta kendisinin ölümünden sonra kimsenin kendisine inanacağını düşünmediği için kuranı yazdırmaya bile gerek duymadığını..

Kurandaki surede İslamın sadece Mekke ve çevresi için oluşturulduğunu,yani Türkiyede bir kişinin Müslüman olmasının Kuran a göre Allaha karşı gelmek olduğunu.

Tüm aydınlık insanlara anlatmak gerekmektedir.

Babası Müslüman olan birisi Yahudi yada Hıristiyan olamaz,

Babası Yahudi olanında Müslüman olma şansı yoktur.Mezhep lerde de benzer durum vardır.

Konya’da doğan Hanefi,Tahran da doğan Şii olmak zorundadır.

Mantığımızı ve zekamızı kullanırsak Konya da Doğan bir bebeğin 10 yaşına geldiğinde Yahudi yada Hıristiyan olma şansı varmıdır?

İtalya’nın Milano kentinde doğan bir bebeğin Müslüman yada Yezidi olma şansı varmıdır?

Bir insanın babası annesi neyse çocuğuda aynı olmak zorundadır.Çocuğun Dininin ne olması gerektiğini baba ve anne belirlediğine göre tanrı neden çocuğu suçlasın ki?

Türkiyede doğarsan Hanefi olursun, İranda doğarsan şii olursun bu kadar basit.

Seçme şansının olmadığını bilen bir Allah BUDA RAHİBİNİ Müslüman değil diye neden cennetine almasın?

Çocuğun Baba ve Annesi ne ise çocuğunda o olacağını bilen bir Allah çocuğu imtihan edemez. Çocuğu suçlayamaz cezada veremez.Anne ve baba Hıristiyan sa çocuğun da Hıristiyan olacağını Allahı var olsa en iyi o bilecektir.

Bir yaratıcının böyle bir şeyi bilmeme hakkı varmıdır?

Bu durumda Cennet yada cehennemde sadece Adem olacak demektir.

Çünkü Babası olmayan tek insan odur.

Adem öğrendiği her şeyden sorumlu olan tek insandır.

İşte yukarda ki yazılanları Bizim anlatıp..Türk ulusunu Arap Esaretinden kurtarılıp. Binlerce Yıl süren karanlıktan Aydınlığa çıkarmamız gerektiğini..

Sürekli gündemde tutmak gerekiyor.

Her çağdaş insanın üstüne düşen görevi yapması gerekiyor..

En ilerici çağdaş dediğimiz gazetelerde bile Din köşeleri kurup din dersi öğretmeye kalktık..(Aydınlık gazetesi zaman gazetesinden farksız)

Millete Bunlar yalandır üçkağıttır diye bağıramadık..

Bunlar anlatılmalı.

Satranç bilirmisiniz? Hani hint kıralı her kareye iki katını koyunca son karede ki pirinçtanelerini alacak depolar bulunamamış.

Demek istediğim.Bir kişi olarak ben bu konuları iki kişiye anlatıyorum.o iki kişide ikişer kişiye anlatırsa eder sekiz.sekiz kişi 16 kişiye anlatır ve tartışır.16 kişi 32 kişiye….32 kişi 64 kişiye…64 kişi 128 kişiye…128 kişi 256 kişiye..böylece milyonlara ulaşıp tartışılabilir.hepsi hepsi 100 sayfa bilgi ve 40 konuyu ezbere bilmek …hiçte zor değil.

Hep birlikte hareket edilmeli ve Yalanlar tarih sahnesinden silininceye kadar devam etmeli..

Gericilerin siyasetlerinin kaynağı zaten yukardaki anlattığımız yalan ve iğrençliklerle dolu dinlerdir. Dinlerinin iğrençliği pazara çıkınca yapacakları bir siyasette kalmayacaktır.

Mümkün olduğunca uluslar arası kamuoyuna ve Türkiyedeki herkese bu durum anlatılmalı ve bunu anlatmak bir politika olmalı ve asla vazgeçilmemelidir.

Mümkün olduğunca bu konular yabancı dillere çevrilmeli ve tüm dünyaya da dinlerin ne olduğunun anlatılması gerekir.Özellikle bilgisizleştirilip istediğini yaptırabildikleri arap halklarını aydınlatmak da insani görevimizdir.

Fakat sonuçta uluslarası kurumların da desteğiyle başarıya ulaşılır ve belli bir süre sonra Türkler gericilik belasından kurtulmuş olur..

İlericiyim diyen gazeteler ve dergiler Din dersi vermek yerine Dinin iğrençliklerini göz önüne sermek zorundadır..hatta çeşitli dillere çevrilerek islamın bu olduğu anlatılmalıdır.

Unutmayalımki Halkın çoğu gazete ve kitap okumaz.. Televizyon seyreder ve internette dolaşır.. Herkes bu konuları tartışmalı ve çekinmemeli..

Önce düşücelerinizi kendi akrabalarınıza anlatın..Sonra Kendi köyünüze..Kendi mahallenize..Anlatın..tekrar anlatın..çalışın..tartışın. Aklınızı çalıştırın. Gerici siyasetin beslendiği iki şey var..Birincisi Din ikincisi osmanlı … Bu ikisinide halkımız yanlış biliyor..Tamamen düzmece yalan yanlış bilgilerle dolu..Sizinde bu konuda ki bilgilerinizin çoğu Sermaye sınıfı ve yönetici sınıfın bilmeniz gerektiği şeklinde yönlendirilmiş bilgiler..

Akrabalarımız ve arkadaşlarımızla kötü olmayı ve çevremizde bizi sevmeyenlerin olmasını göze almak zorundayız.

Tarihi hızlandırmak bizim sorumluluğumuzdadır.

tarihinde abdullahabdal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne kadar çabuk Toplum içinde Konuşulmaya başlanırsa o kadar iyi olur..

Ben yapıyorum..

hemen falanca hadis diyorlar..Bırak diyorum falanca hadisi ..sen ben daha iyi hadis yazar yalan uydururuz..

Kuran a bak..

Fırsat kollamak gerekiyor..Toplum zaten din konuşmayı seviyor..

Köle cariyeden gir..

yada falanca amca Mirasını Kurana göre dağıtmamış Kızına da oğlu kadar pay vermiş deyin..

Küçük kızların olduğu yerlerde..Bu kadar kızlar la nasıl evleniyormuş aşağılık adiler deyiverin..kim olduğunu soracaklardır..

O kadar iyi olaylar varki..

hepimizin yapması gerekiyor..

çareleri ve cevapları yok..

70 sene bunu yapmayanların korkaklıklarının cezasını bugünkü insanlar çekiyor..

tarihinde abdullahabdal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 4 months later...

Ne kadar çabuk Toplum içinde Konuşulmaya başlanırsa o kadar iyi olur..

Ben yapıyorum..

hemen falanca hadis diyorlar..Bırak diyorum falanca hadisi ..sen ben daha iyi hadis yazar yalan uydururuz..

Kuran a bak..

Fırsat kollamak gerekiyor..Toplum zaten din konuşmayı seviyor..

Köle cariyeden gir..

yada falanca amca Mirasını Kurana göre dağıtmamış Kızına da oğlu kadar pay vermiş deyin..

Küçük kızların olduğu yerlerde..Bu kadar kızlar la nasıl evleniyormuş aşağılık adiler deyiverin..kim olduğunu soracaklardır..

O kadar iyi olaylar varki..

hepimizin yapması gerekiyor..

çareleri ve cevapları yok..

70 sene bunu yapmayanların korkaklıklarının cezasını bugünkü insanlar çekiyor..

20.07.2012 gazeteler..

norveçte gece olmadığı yani kurandaki ayete göre Oruç açma oluşmadığı halde karar alabiliyorlar...

DEMEKKİ MÜSLÜMAN OLMAK İÇİN KURANA UYMAK GEREKMİYOR..

YaşamYorum YapEditöre e-postaYazıyı GönderÇıktı AlTümünü Tek Sayfada Göster

.Ramazana kozmik ayar

SADİ TEKELİOĞLU01.06.2012Norveç'te yaşayan Müslümanlar, İslam tarihinde devrim sayılabilecek bir karar aldı ve oruçlu geçen sürenin 20 saati aşamayacağına karar vererek kutup bölgelerinde Mekke arzına göre oruç ibadeti yapılmasını sağlamak için harekete geçti. Hafta sonunda Norveç'in Tromsö şehrinde gerçekleştirilen bir toplantıda konuyu ele alan din adamları, iki Arap kökenli imamla birlikte bir fetva çıkarttı. Din adamları oruçlu sürenin 20 saati geçmemesi gerektiği yolundaki fetvayı Norveç'te uygulama kararı aldı. Ali Muhamed Salah ve Sheikh Abdinur Mohamad adlı din adamları; Suudi Arap Müftü Dr. Abdullah Bin Abdul-Aziz Almosleh'in oruç ibadetinin 20 saati geçemeyeceği ve coğrafi olarak 20 saatten fazla oruçlu kalmayı gerektiren bölgelerde Mekke arzına göre düzenlenmiş imsakiyeye göre oruç tutulabileceği yönündeki fetvası bulunduğunu söyleyerek bu fetvanın uygulanmasına karar verdi.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...