Jump to content

TÜRKIYEYI KIMLER YÖNETIYOR

Recommended Posts

Iste böyleee,

Bir kesim islamcilara göre ,Türkiyeyi ELLER idere ediyür.

Bahalim dogrumu deyiyler.

Turkiyeyi Kimler Yönetiyor? Bakın Gururlanın Kimler Yokki

Haziran 28, 2007

UYANIN ARTIK DERİN UYKUDAN TANIYIN ŞU İslam Düşmanlarını BUNLARI BİLMENIZ GEREK

BİZİ KİMLER YÖNETİYOR ÖĞRENİN ARTIK bilmek önemlı deyıl öğrendiğiniz zamanda arkadaşlarınıza dostlarınızı uyarın her müslümanın bilmesi gerekiyor tanıyın müslümanların kuyusunu kazanları başörtüsüne baskı yapanları tanıyın bunları İslamiyeti yer yüzünden kaldırmak isteyenleri tanıyın Ülkemizde müslüman ülkesinde namaz kılanı şeriatcı başını örtene yobaz diyen namazını kılana geri kalmış diyen yobazları tanıyın Kartel Medyayı Yönetenleri Tanıyın

2420018_90x90.jpg?w=90&h=222İSLAMİYETİN GÜZELLİĞİ BATMAKTADIR REZİLLERİN GÖZÜNE ACIRIM KÜLLÜYE BİLLAHİ TÜKÜRSEM YÜZÜNÜZE

EĞİTİM VE YAHUDİLER· Kemal GÜRÜZ: YÖK Başkanı

· Kemal ALEMDAROĞLU: İstanbul Üniversitesi Rektörü

· Seha TİNİÇ: KOÇ Üniversitesi Rektörü

· Erdoğan TEZİÇ: Galatasaray Üniversitesi Rektörü

· Lale DURUİZ: Bilgi Üniversitesi Rektörü

· İlter TURAN: Bilgi Üniversitesi Eski Rektörü

· Sabih TANSEL: Boğaziçi Üniversitesi Rektörü

· Üstün ERGÜDER: Boğaziçi Üniversitesi Eski Rektörü

· Tunç EREM: Marmara Üniversitesi Rektörü

· Mahir TOKAY: Guzel Sanatlar Akademisi’nin kurucusu· Fevziye HANİM: Isik Lisesi’nin kurucusu

DEVLET VE YAHUDİLER ·

Rahşan ECEVİT: Bülent Ecevit’in karisi ·

Tansu ÇİLLER: Eski Başbakan·

Ismail Cem İPEKÇİ: Disisleri Bakani (Dedelerinden Biri Hahamdır)

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ· Kemal DERVİŞ: Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı

· Mustafa SUPHİ: Türkiye Komünist Partisinin Kurucusu· Sevinç İNÖNÜ: Erdal İnönü’nün Karısı

· Şükrü Sina GÜREL: Devlet Eski Bakanı· Behice BORAN: Türkiye İşçi Partisi Eski Genel Başkanı

· Sabih KANADOĞLU: Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı· Gazi ERÇEL: Merkez Bankası Eski Başkanı

· Faik ÖZTRAK: Hazine Müsteşarı· Tacan İLDEM: Cumhurbaşkanlığı Sekreteri

· Fatin Rustu ZORLU: Menderes Hukumeti’nde Bakan · Dr. Sefik HÜSNÜ: Cumhuriyet Tarihinin İlk Sosyalistlerinden· Feriha SANERK: İlk Kadin Emniyet Müdürü

BASIN VE YAHUDİLER · Fazli Necip Bey: Yeni Asir’in Kurucusu· Dinc BİLGİN: Sabah Gazetesinin Kurucusu

· Erol ve Sedat SİMAVİ: Hurriyet gazetesi’nin sahipleri

· Ahmet Emin YALMAN: Vatan gazetesinin kurucusu · Abdi IPEKÇİ: Milliyet Gazetesi’nin eski Genel Yayın Yönetmeni· Ferit SAHENK: NTV’nin Sahibi

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ VE YAHUDİLER · ÇYDD: Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği· ÇEV: Çağdaş Eğitim Vakfı

· TÜSİAD: Türkiye İş Adamları Derneği · YASED: Uluslar Arası Yatırımcılar Derneği· TESEV: Türkiye Ekonomik Ve Sosyal Etüdler Vakfı

· ADD: Atatürkçü Düşünce Derneği Gazetemiz yazarlarından Yakup Almelek’in sözlerini yazdığı, oğlu Alper Almelek’in bestesini yaptığı marş, Atatürkçü Düşünce Derneği’nin (ADD) resmi marşı olarak kabul edildi. (24 Ekim 2001 – ŞALOM)SANATÇILAR VE YAHUDİLER

· Leyla GECER: Dunyaca unlu soprano· Cemil İPEKÇİ: Unlu Modaci· Dede Cemil İPEKÇİ: Turkiye’de Ilk sinemanin kurucusu· Halide Edip ADIVAR: Yazar

· Orhan PAMUK: Yazar

İŞ DÜNYASI VE YAHUDİLER· Koç Grubu: Vehbi Koç Türktür. Eşi ve çocuklarının eşleri Yahudidir.

· Tan Ailesi: YKM’nin Sahipleri· Çukurova Grubu: Karamehmet Türktür. Eşi ve çocuklarnın eşleri Yahudidir.

· Nedim ESGİN: Arçelik Genel Müdürü· Jan NAHUM: Tofaşın Eski Ceo’su

· Can PAKER: Henkel Yönetim Kurulu Başkanı · Zafer İNCECİK: Siemens Yönetim Kurulu Başkanı · Doğus Grubu· Eczacıbaşı

Tolonbeg

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Bu yasdan sonra Araplasmayacagima göre bu yaziyi putperestlerden aldigim apacik:-))))))

Size GAYNAGINIDA getirmisem,hec marah etmeyin.

Istede GAYNAGI:

Bilinmeyen Gizlenen GerçeklerWebmaster : KR@L53

En dürüst müslüman bizim aga.

Gerisini siz hesep edin.

Ne demisti,arkadas Libyada ne isiniz var.

Ambele bir hafta sonra Libyayi bombalayanlara destek icin 5 deniz üstü birde denizalti gemi gönderdi libyaya roketler sallayanlara destek icin.

Siz dert edinmeyin,mEN HEC PUTPEREST OLABÜLEBiLEMEM.

Men Gureysin Allahina degül Evrenleri vareden kimse onun gücüne hayranam.

Bizim Tanri billah onlarinkini döger.

Onlarin Allahi peygambarIn biriyle GÜRESMISDE yenisememisler.

Yaniya onlarinkI o gaddan ZAYIF.

Ele bir dedügünü,öteki dedügünü tutmayana biz hec mümküneti yoh iTiBER etmezük.

Calalattinda(mevlene) gaipdan yani Allahdan duymus yazduhlarini.

Kerhenenin gapisina toplanan Konya halki,Calalin disari cihmasini beklerler ve niheyet Calalattin CILVALI garilarla gapiya cihinca Gonyalilar YUHHHHHHHHHHH

YUHHHHHHHHHHHHHHHH

Dervüse bahin kerheneye girmis YUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH deyince,Calal gizmis Gonyalilara söyle demis.

Bu cilvali garilar Allah nazarinda sizden eyidirler.

Bunlara sorsaniz siz nesiniz deye bu avratlar cekinmeden ne olduhlarini sülerler,ama size sorsam dogru söylemezsiniz.

Calalattin bu sözleriyle nigeddin böyyük bir CZART oldugunu göstermistir.

Emme benim kimin usdan yoksullar bu ulu kisilere iFTiRE atarlar.

Calalin su iki satirina hayranam

GIRH kELLiM HACCA GiDECEGiNE

BiR GÖNÜL YAPSAN YETER.

Ben ele deyiyemki Calal bu satirlari birilerinden yürütmüstür.

Bu ALI CENGIZI ben coh eyi tanuram.

Gerci Al bürünü vur ötekinede.

Aralarinda hec farh yohdur.

Yalaguz,Calal bunlarin en ulularindandir.

Essekle gadinin gacamah yaptugunu bülem yazmustur.

Disi esseklerle abazan irkeklerin gacamah yapduhlarini bülmeyen yohda,irkek esekle azgun avradin gacamah yapdugunu Calalin kitebinden ohumusam.

Calalda az azgunlardan degülmüs.

Savas Ayin purograminda Ismayil hoca dediki Calalin hanimi Gonyada dedigodu yaymis.Benim adam tam tamina YEDDI aydir SEMSLE bir odaya gapanmislar ehtiyecleri gapi altindan alinip veriliyor.

Icerde ne yaptuhlarini kimse büliy.Bu laflarin Gonyada calhalandigini gapinin altindan Calala habar verir hizmetcinin bürü.Bunu isiten Calal beg yeddi aydir ilk dafa disari firlar ve sonsurat eve geder garisini atar yataga tam 70 kellim gariyi sey eder,garisi bir firsatini bulup dervüsün altindan gacar dama cihar,

Eyyyyyyyyyyyyyyyy gonya halhi yetisin,can gurtaran yohmu bu adam beni yeyecek deye bagirir.Bu bagirtinin üzerine tüm Gonya halhi oraya toplanir deyince Ismayil hoca, Bayaz hoca dayanamaz yerinden firlar SENi sii seni Iranli der hocaya saldirir.Araya Savas Ay girer.Bayaza derki savas Ay dur yahu ne oluyorsun.

Ismayil Nacarda söyle garsilih verir.

Gardasim bu isleri yaparlarken yanlarinda degüldüm.

Emmeeeeee gara gapli kitepler embele yaziy diyürdü ismayil Nacar gardasimiz :-))))))

Gerci bu olayi bende bir yerde okumustum.

Görüyürsünüykü bunlarin böyyükleri,belden asagi islerde INANILMAZ derecede AZGIN :-))))))

Bunlari bu HURMA azdiriyor galiba.

Gecenlerde iki peket hurma aldim eve.

Bizim avrat basladi öfkelenmeye,nebu yahu hergün hergün,bir daha bu eve hurma getirmeycen demesinmi?

Bütün bu azginlihlarin nedeni HURMA olsa gerek.

Bal ,sekerde coh yiyor bizim müslümenler.

Almanyada bir Alman kadin Hürriyette söyle yaziyordu.

Coh Avrupali erkeklerle yattim,emmeeeeeeee Türk Ali gibi bir erkek görmedim.

Yari geceye kadar restoranta calisiyor,eve gelincede atiyor beni yataga sabahlara kadar güres Allahim GÜRES.

Ali hergün 150 gr hurma yermis.

Bu yatah güresinde sanirim müslümanlar birinci sirada yer alir bir yarisma yapilsa:-))))).

Dedem 85 yaslarindaydi 15 lerde bir giza kur,an ögretiyordu,bir ara kizin etegini yukari kaldirmah icin kizin etegine saldirdi ve söyle diyordu PAKACUGUM TONUN KISAMIDUR.

O yillarda mini kilot yeni girmisti Türkiyeye:-)))))))).

Dedem halife Ömeri örnek almis olacak.

Ömerde Alinin kizinin etegini kaldirip seyine bahmisdiya.

Gizda hiddetlenip söyle demisti.

Halife olmasaydin gözünü morartirdim.

Bu Alinin giziyla Ömere bir ara deyinmistim.

Bu nedenle bu dafa uZUN kesdim:-)))))))

Yorulmus beyniniz,ECCIK dinlensin dedim :-))))).

Tolondede

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...