Jump to content

Bu Saatten Sonra

Recommended Posts

Bundan böyle faşistim. Milliyetçi falan değil, resmen faşist ve kürd düşmanıyım.

Ulan işe bak arkadaş, şimdi çıkıp bir kaç kürd diyecek ki;

Efendim bunu bütün kürdlere mal edemezsin...

Yok ya ? Ulan hangi kürd derneği yada partisi çıkıpta bu heykel yakmaları, okul yakmaları kürdler adına kınadı ??!!!

Allah belanızı versin sizin emi...

Sitelerde Paylaş
Allah belanızı versin sizin emi...

Bende faşistim ama ırkçı değilim..

Hem Allah belanızı versin deyip,hem de bu bölücüleri eleştirmenin,bunlara kızmanın mantığı nedir?Bırak işte,Allah belalarını versin;niye sıkıyorsun canını?!

Allah yakında bir tufan daha yapacakmış,haberin yok mu?

Atatürk heykellerinin yakılmasına kızmış ve sizlerin beddualarını ciddiye alıp,herkesi suda boğacakmış..Sıkma canını sen ^_^

Sitelerde Paylaş

Evet aynen de bunu soyluyorum: " Efendim bunu bütün kürdlere mal edemezsin..."

Bir insan nerede ve nasil dogacagini secebiliyor mu?

Cogu kurt kotu olsa bile yine kurtlere kotu diyemezsin. Kotu olmak irkta degil zihinlerde biter. Ne dogdugun degil onemli olan, ne dusundugun, ne yaptigin.

Bir insanin fasist ve kafatasci olmasini hic anlayamadim ve hic de anlayamayacagim.

Sitelerde Paylaş

atalar boşuna dememiş "NERDE ÇOKLUK ORADA BOKLUK " diye...

bu kürtlere yüz veririsen astarınıda isterler. çoğunluğu medeniyet yoksunudur. istilacı virüs gibidirler.. girdikleri yerde başka bir türe kolay kolay yaşama hakkı vermezler. kolay kolay vergi vermezler, genel toplum kuıralalrı yerine kendi kuralalrını uygularlar. her haltı yerler ama hep mağdurdurlar. devlete onlara bir türlü pohmir.. li li li

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...