Jump to content

- - - - -

Kadınlar neden güzel kokar ?

• Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Uteybe

Uteybe

Advanced Member

• Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
  • PipPipPip
  • 1.926 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 12:15 ÖS

Kadınların tenleri parfüm taşımak icin erkek tenine göre daha müsait.. Örnegin kalabalık bir caddede yürürken yanımdan bir kadın gectiginde kokusunu icime cekerim hepsi de mis gibi kokar en cirkininin bile güzel hoş bir kokusu vardır.. Erkek teni ise adeta amelelik icin yaratılmış gibi bütün parfümü üstüne boşalttıgı halde iki dakkada ucup gider.. Kadınlar , parfümü iki fıs sıktıgında o koku üstünde 1 hafta dururken erkek bütün şişeyi üstüne boşaltsa iki saatte ucup gider.. Ve hic parfüm sıkmadıklarında yine güzel kokarlar

Kadın teninin enteresan bir yapısı var üzerine araştırma yapılmalı , aranızda bilen varsa anlatsın dinleyelim..

Bu mesaji duzenleyen Uteybe: 28 Kasım 2008 - 12:16 ÖS

İnsanoglu dinlerin açtıgı çukurda boğulacaktır

Ama hiçbir zaman dinleri boğamayacaktır

#2 metaphor

metaphor

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.655 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 12:57 ÖS

Perfume filmini izle,kadın kokusuyla neler yapabileceğini gör=p

#3 asrin43

asrin43

Advanced Member

• PipPipPip
  • 265 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 01:04 ÖS

Bence parfüm kalitesiyle orantılı birşey , bilimsel olarak cinsler arası tenlerde pek bir fark olacağını düşünmüyorum.
Bazıları seyrederken hayati en önden,
Kendime bir sahne buldum oynadım.
Öyle bir rol vermişler ki,
Okudum okudum anlamadım

#4 Sacmalik

Sacmalik

Advanced Member

• Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
  • PipPipPip
  • 145 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 01:07 ÖS

QUOTE(asrin43 @ Nov 28 2008, 03:04 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Bence parfüm kalitesiyle orantılı birşey , bilimsel olarak cinsler arası tenlerde pek bir fark olacağını düşünmüyorum.

Dogru,

Kadinlar genellikle marka parfumler kullanirlar. Siktiklari zamanda ustlerinden bir turlu cikmaz! Ayni sey erkekler icinde gecerli!! Paraniza kiyin da alin bakalim bir marka parfum!! O zaman gorun nasil cikmiyormus tenden!!!

#5 kutsalyaratik

kutsalyaratik

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 3.972 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 01:26 ÖS

Kadin yada erkek vucudu kendine ozgu kokular uretir. Bir kadin aslinda erkegin kullandigi parfume degil, erkegin vucudunun urettigi kokuya odaklanir, bu koku kadina o erkegin saglikli, sexi yada ne bilim bazi seyler hakkinda bilgi verir.
Diger taraftan ayni olay kadin vucudunun urettigi kokular icinde gecerlidir.

Erkek kokusu bir erkege mide bulandirici gelse bile bir kadina cok hos gelebilir, bir kadina gore kadin kokusu cekilmez gelse bile bir erkek icin mis gibi gelebilir.

Bu kokular genelde koltuk altinda olusur.
Daha genis bilgi icin doktorlara muracat. rolleyes.gif

Napolyon sevgilisine bi haber yollar ve soyle der "sakin bayno etme ben iki , uc gun icinde oradayim"  laugh.gif
Allah yoktur.

#6 Uteybe

Uteybe

Advanced Member

• PipPipPip
  • 1.926 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 02:01 ÖS

lakin kadınların genital bölgeleri pek hoş kokmaz..

#7 murteddd

murteddd

Advanced Member

• PipPipPip
  • 12.134 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 03:14 ÖS

QUOTE(Uteybe @ Nov 28 2008, 02:01 PM) <{POST_SNAPBACK}>

uteybe deneyimlerini bizle paylaşmaya iten şey nedir seni? rolleyes.gif
erkeklerin genital bölgeleri hoş kokmazken kadın ayrı bir tür müdür ki güzel koksun?

#8 Uteybe

Uteybe

Advanced Member

• PipPipPip
  • 1.926 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 03:22 ÖS

yav mürted konuyu tavanarasına yollatıcan sonunda  cool.gif

#9 murteddd

murteddd

Advanced Member

• PipPipPip
  • 12.134 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 03:23 ÖS

QUOTE(Uteybe @ Nov 28 2008, 03:22 PM) <{POST_SNAPBACK}>
yav mürted konuyu tavanarasına yollatıcan sonunda  cool.gif

ben birşey demedim ki...
sen birazdan ilk tecrübeni de anlatmaya kalkarsın diye bir uyarayım dedim. smile.gif

#10 Crom

Crom

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 169 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 08:01 ÖS

QUOTE(Uteybe @ Nov 28 2008, 04:01 PM) <{POST_SNAPBACK}>

neden güzel kokmasın? eğer idrar yaptıktan sonra temizliğe dikkat ederse ve vajinasında bir rahatsızlık yoksa misler gibi kokar biggrin.gif biggrin.gif
ey edip adanada pide ye = 19 işte 19 mucizesi... Hz. Edip (sav) :D :D

#11 yaman

yaman

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 2.766 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 08:05 ÖS

QUOTE(Crom @ Nov 28 2008, 08:01 PM) <{POST_SNAPBACK}>
neden güzel kokmasın? eğer idrar yaptıktan sonra temizliğe dikkat ederse ve vajinasında bir rahatsızlık yoksa misler gibi kokar biggrin.gif biggrin.gif

Haklısın ama sadece idrarla alakalı değil her kadının kokusu kendine has oluyor smile.gif
Çok az olmamız felaket değil, milyonlar bizimle olacak !

Lenin

Bazı adminlerin ego tatmin alanı olan bu forumu gördükçe insan ateizmden soğuyor maalesef..

#12 Pisicik

Pisicik

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.600 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 28 Kasım 2008 - 08:11 ÖS

QUOTE(Uteybe @ Nov 28 2008, 12:15 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Örnegin kalabalık bir caddede yürürken yanımdan bir kadın gectiginde kokusunu icime cekerim hepsi de mis gibi kokar en cirkininin bile güzel hoş bir kokusu vardır.. Erkek teni ise adeta amelelik icin yaratılmış gibi bütün parfümü üstüne boşalttıgı halde iki dakkada ucup gider..

Ne güzel işte-ya bir de aksini düşünseydin?
Erkek kokusunu seveceğim diye uğraşma olur mu?

#13 ehl-i dünya

ehl-i dünya

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.603 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 01 Aralık 2008 - 12:38 ÖÖ

Bebeğin kokusu en iyi boynundan, kadınınki ise iki memesinin hemen ortasından en iyi alınır. Tecrübelerime dayanarak söylüyorum.

Ayrıca vücut kimyası diye birşey varki ben buna inanırım; bilimsel olarakta doğrudur. Yeni doğmuş bir bebek anasının kokusunu hemen ayırt eder. Birbirinden hoşlanan insanlar ise birbirlerinin ten kokusunu çok çekici, hoş ve tahrik edici bulurlar.

Vücutta hava almayan bölgeler doğal olarak daha kötü kokar. Koltukaltları ve genital bölge gibi.

Bu mesaji duzenleyen IFeelGood: 01 Aralık 2008 - 12:43 ÖÖ

huzur isYaN'da..!

ALINTI

Bu dünyanın ufkunun ötesinde duran Varlık veya varlıklar bana inandırıcı gelmiyor; kendimi bildim bileli de gelmedi. Dünyâ ne demek biliyorsunuz değil mi? Arapça edna’nın kıyas halidir, iki şeyden daha beride olanı demektir. Yani “bu taraf”, öteki değil beriki, çizginin bu yanı. Etiket isterseniz söyleyeyim, ben Dünyacıyım. Öte taraf dursun, BU tarafı biraz olsun anlasam kendimi mutlu sayacağım.

ehl-i ahiret değil, ehl-i dünya'yız. çünkü dünyayı ve hayatı son kertede önemsiyor ve değer veriyoruz. şairin dediği gibi: her kırılan yaprakla kederleniyor, her dünyaya gelen bebekle yeniden doğuyoruz.

#14 IFeelGood

IFeelGood

Advanced Member

• PipPipPip
  • 14.007 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 01 Aralık 2008 - 12:45 ÖÖ

Arkadaşlar lütfen konuyu yatak odasına taşımayalım.
Sex fantazileriniz sizde kalsın.

Bu tür iletiler silindi.

#15 ozgurtutsak

ozgurtutsak

Advanced Member

• PipPipPip
  • 224 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 01 Aralık 2008 - 01:14 ÖÖ

QUOTE(Uteybe @ Nov 28 2008, 02:15 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Kadınların tenleri parfüm taşımak icin erkek tenine göre daha müsait.. Örnegin kalabalık bir caddede yürürken yanımdan bir kadın gectiginde kokusunu icime cekerim hepsi de mis gibi kokar en cirkininin bile güzel hoş bir kokusu vardır.. Erkek teni ise adeta amelelik icin yaratılmış gibi bütün parfümü üstüne boşalttıgı halde iki dakkada ucup gider.. Kadınlar , parfümü iki fıs sıktıgında o koku üstünde 1 hafta dururken erkek bütün şişeyi üstüne boşaltsa iki saatte ucup gider.. Ve hic parfüm sıkmadıklarında yine güzel kokarlar

Kadın teninin enteresan bir yapısı var üzerine araştırma yapılmalı , aranızda bilen varsa anlatsın dinleyelim..

ben daha cok psıkolojık bır sey oldugunu dusunuyorum bunun

yanı kafamızda kurmusuz yada kadınlar erkeklere gore daha cok parfum kullandıgı ıcın sana oyle gelmıs olabılır

ama kotu kakan kadında vardır

bu arada bır cok arkadasım parfum kullanır ben ozon tabakası dıye tutturmusum benmı eseklık edıyorum nedır biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
BENİM KABEM İNSANDIR

tayıp erdogan konusma yaparken bır kız gorur kıza adını sorar kız berıvan der
kıza sorar kedımı buyuk kopekmı kız kopek der
pekı aslanmı atmı buyuk der kız at der
sonra tayyıpmı buyuk denız baykalmı der kız ben o hayvanları tanımıyorum der

#16 Elvis

Elvis

Advanced Member

• PipPipPip
  • 1.002 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 01 Aralık 2008 - 06:17 ÖS

QUOTE(Uteybe @ Nov 28 2008, 12:15 PM) <{POST_SNAPBACK}>

Kadın kokusu erkekleri çekiyor çünkü bizde bir hayvan türüyüz. Diğer hayvanlara bakarsanız pek fark olmadığını görürsünüz.
Parfüme gelince, parfüm ne kadında nede erkekte güzel kokmuyor, tam tersine kokusu beni tiksindiriyor ve bir dakika bile tahammül edemiyorum(parfüm kullanan arkadaşlar kusura bakmasın).
İnsan günde bir kere yıkanır ve koltuk altı deodorantlarından kullanırsa pis kokmaz. Bu yüzden parfüm eskiden insanlar bu kadar çok yıkanamadıkları ve pis koktukları için icat edilmiştir. Bu çağda gereksiz olan bir şeydir.
İYİMSERLİK İNSANLAR İÇİN AFYONDUR
SAĞLIKLI RUH KOKUŞMUŞ BİR SAÇMALIK

#17 turan

turan

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 417 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 04 Aralık 2008 - 11:54 ÖS

içgüdüsel de olabilir.dişi kokusu bir cok canlıda önemli faktörlerdendir.senin erkek olmandan dolayı kadın kokusu saha hoş erkek kokusu boş geliyor bence. bi tahmindi.

#18 thecrow

thecrow

Advanced Member

• PipPipPip
  • 4.377 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 05 Aralık 2008 - 02:13 ÖÖ

Günün sorusu:

Pastırma yiyen kadın güzel kokar mı?
Victims... Aren't we all?

Satranç:
Cebbar:2-0:Thecrow

#19 Sultangaliyev

Sultangaliyev

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 620 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 05 Aralık 2008 - 02:47 ÖÖ

QUOTE(thecrow @ Dec 5 2008, 04:13 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Günün sorusu:

Pastırma yiyen kadın güzel kokar mı?

Günün Cevabı:
Pastırma kokusu diş fırçalmayla veyhaut naneli şekerle "ağızdan"  çıkarılabilir.
Esas pisliği "sidiktedir".
O fena kokar işte.
Zaten güzel kızlar işemez.Di mi ?

#20 hipnoz

hipnoz

Advanced Member

• PipPipPip
  • 236 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 05 Aralık 2008 - 09:34 ÖÖ

uteybe sana kadınlar hoş kokuyor gibi gelirken ben o kokuyu genelde algılamam erkeğin kokusu bayana hoş gelir.. parfüm kalıcılığına gelince o da parfümün kalitesiyle alakalı bir durumdur ve doğru kullanımı.. vücudu temiz tutmakla başlanmalıdır yola ve ter üstüne parfüm sıkılmamalıdır bu daha iğrenç bir koku saçacaktır. beraberinde temiz tene , duş sonrası, sıkılan parfümün kalıcılığı daha fazladır.. genital bölge kokusuna gelince bu genelde bir rahatsızlığın habercisidir.. akıntı, mantar, vs.. ve tabi birde hijyene önem verilmeyiş oluşu..

günün sorusuna cevaben.. kokuyu oluşturan pastırmanın kendisi değil dışındaki çemenidir.. çemen ise idrar ve ter yoluyla iğrenç bir koku saçar. tecrübeye dayanarak: eski erkek arkadaşım tokat iline bir haftalığına yaptığı ziyaretinde bol miktarda çemen yemiş ve istanbula geri dönüğünde bi hafta süreyle iğrenç kokusunu üzerinden atamamıştı.. :S feci bi duygu  blink.gif

0 kişi bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretci, 0 gizli üye