Jump to content

- - - - -

Vücutta Çıkan Yağ Bezeleri

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Roketatar

Roketatar

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 452 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Şubat 2010 - 12:38 ÖÖ

Vücudumun sırt ve göğüs bölgesinde yağ bezesine benzer bişeyler çıkıp duruyor ve son zamanlarda arttı. Çeşitli büyüklüklerde ve sert sert... sanki deriğmin altına onlarca misket yerleştirmişler gibi hissediyorum, 1 tane değil, 10 tane değil, belki en az 30 tane var ve bazıları neredeyse nohut büyüklüğünde... innanılmaz rahatsız edici, üzerine bastırdığım zaman kaburgalarımı acıtıyo o kadar sert cisimler. Vücudumdan tiksiniyorum, çok iğrenç gözüküyolar.

#2 Astur

Astur

Advanced Member

• Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
  • PipPipPip
  • 1.415 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Şubat 2010 - 12:52 ÖÖ

Hocam, bunu ciddi ciddi yazıyorsan ilk iş bir dermatoloğa görün.

#3 gerarddepardieu

gerarddepardieu

Advanced Member

• PipPipPip
  • 360 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Şubat 2010 - 03:21 ÖÖ

Mesajı görAstur, on 26 Şubat 2010 - 12:52 ÖÖ, said:

Hocam, bunu ciddi ciddi yazıyorsan ilk iş bir dermatoloğa görün.

Hakkaten ya, dostum bu vakte kadar ne bekledin?

#4 Roketatar

Roketatar

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 452 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Şubat 2010 - 09:19 ÖÖ

doktora gitmediğimi de nerden çıkardınız? Yıllarca gittim, kullanmadığım ilaç kalmadı, tıbbın bu işe bir çaresi yok onu anladım.

#5 kodoman

kodoman

Advanced Member

• PipPipPip
  • 3.455 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Şubat 2010 - 09:42 ÖÖ

Tıbbın bu işe çaresi yoksa gruptakilerin ne yanıt vermesini bekliyorsun ki? Kocakarı ilaçları mı? :)
(takılıyorum, üzerinize alınmayınız)

İnsanlar şifa edilmemiş böyle rahatsızlıkları olunca en saçma şeylere bile yönelebiliyorlar. O nedenle size saçma sapan şeyleri yapmamanızı öneririm. Bir de iyi ingilizce bir arkadaşınızla internette para karşılığı danışabileceğiniz uzmanlar bulabilirsiniz, bu seçeneği de gözardı etmeyin. Türk tıbbı her ne kadar ortadoğu ve doğu avrupa ülkerinden çok daha ileri olsa da, yine de hala liderlik batılı toplumlar da. Tabii internet üzerinden teşhis koymak pek doğru olmaz ama en azından türk tabiplerinin bilmediği bir rahatsızlığı söyleyebilir ve siz de yine konu da uzman bir doktor gözetiminde o rahatsızlığın tedavisini yürütebilirsiniz.

Bence en mantıklı yaklaşım bu olacaktır.
Din insanlık onuruna bir hakarettir. Din olsa da olmasa da iyi insanlar iyi şeyler, kötü insanlar kötü şeyler yapacaktır; ama iyi insanların kötü şeyler yapması için din gerekir.

Steven Weinberg

<div align='right'><a href="http://kodoman.blogspot.com" target="_blank"><b>Harun Yahya Çarpıtmaları</b></a></div>

#6 Astur

Astur

Advanced Member

• PipPipPip
  • 1.415 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Şubat 2010 - 12:20 ÖS

Ya Roketatar, bu tarz yağ bezeleri birkaç sene önce bende de olmuştu, şimdi hatırladım. Yalnız bende koltuk altında ve kulak mememde birkaç tane çıkmıştı, ve de bir süre sonra kendiliğinden geçmişti. Nohut kadar büyük de değillerdi. Doktorlar da yardım edemedilerse de ne diyeceğimi bilemiyorum, umarım bu sorundan en kısa zamanda kurtulursun.

#7 haci

haci

Advanced Member

• Administrators
  • PipPipPip
  • 30.333 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Şubat 2010 - 02:42 ÖS

Evvela doğru bir tanının konması lazım.
Birkaç durum buna neden olabilir..
Onların tedavisi farklı olabilir.
Tanı nedir?
Biyopsi alınmış mıdır?
Ne tedavisi uygulanmıştır?

Bunları bilmeden daha fazla yorum yapılamaz.

#8 Yer Su

Yer Su

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 2.900 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 23 Mart 2010 - 01:31 ÖÖ

Mesajı görkodoman, on 26 Şubat 2010 - 09:42 ÖÖ, said:

İnsanlar şifa edilmemiş böyle rahatsızlıkları olunca en saçma şeylere bile yönelebiliyorlar. O nedenle size saçma sapan şeyleri yapmamanızı öneririm. Bir de iyi ingilizce bir arkadaşınızla internette para karşılığı danışabileceğiniz uzmanlar bulabilirsiniz, bu seçeneği de gözardı etmeyin. Türk tıbbı her ne kadar ortadoğu ve doğu avrupa ülkerinden çok daha ileri olsa da, yine de hala liderlik batılı toplumlar da. Tabii internet üzerinden teşhis koymak pek doğru olmaz ama en azından türk tabiplerinin bilmediği bir rahatsızlığı söyleyebilir ve siz de yine konu da uzman bir doktor gözetiminde o rahatsızlığın tedavisini yürütebilirsiniz.

Hollandada yaşayan biri olarak geçen hafta Holandalı doktorların meşhur kalitesizliği yüzünden Türkiye'ye uçmuş ve orada tedavi olmuş biri olarak hayretle okudum.

0 kişi bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretci, 0 gizli üye