Jump to content

evrensel insanı geri istiyoruz

Recommended Posts

Bizden ne isteğinizi anlayamadım?

Ne mi istiyorum. Verdiğim linke bakın. Burada bir eşitsizlik olduğunu düşünüyor evrensel-insan. Buna bir karşı cevabınız varsa vermeniz gerekir, eğer cevabınız yoksa banını açmanız gerekir. (Burada bir zorunluluk ifadesi yok)

tarihinde Hızlı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ne mi istiyorum. Verdiğim linke bakın. Burada bir eşitsizlik olduğunu düşünüyor evrensel-insan. Buna bir karşı cevabınız varsa vermeniz gerekir, eğer cevabınız yoksa banını açmanız gerekir. (Burada bir zorunluluk ifadesi yok)

Bana göstereceğinize kendiniz bakın. Dün orada açıklama yapmıştım zaten.

Orada açmışsınız başlığı, sonra gelip burada o başlığın linkini veren ikinci bir başlık açmışsınız. O da yetmemiş, bugün bir üçüncüsünü açmışsınız. Üyeliği sonlandırılan her kişi için biri çıkıp da böyle üçer tane protesto başlığı açacaksa yandı bu forum. Üyenin burada yazmasını bu denli istiyordunuz madem, gider kendisini davet ederdiniz. O gelmiş de foruma alınmamış mı?

Ben burada linki verilen adreste dün yazmıştım. Kimse bize gelip de bir başvuruda falan bulunmadı, biz de bir nedenle atılmış üyelerin peşinden geri gidip de çağırmadık. Böyle saçma şey olur mu? (Defalarca uyarılmış, ricalarda bulunulmuş bir kişi olduğunu da hatırlatmak gerek)

Forumda yazmak isteyen geri döner ve yazar, kimse onu engellemez.

Açtığınız başlıkları takip etmiyor, tekrar tekrar yazdırıyorsunuz.

Ben bugün öğlen yönetimden ayrıldım, size yönetim adına dün verdiğim yanıt sanırım geçerlidir, buradaki de onun tekrarı oldu.

Yönetici arkadaşlar bundan sonrasıyla ilgilenecektir.

Sitelerde Paylaş

Benim hiçbir şekilde anlayamadığım şey, sizin bu başlıkları neden açtığınız?

evrensel-insan atılalı dünya zaman olmuş.. Geri gelip de foruma kabul edilmemesi veya nickinin iade edilmemesi gibi bir şey hiç olmamış.

Hal böyleyken sizin durup durup da bu işin ardına düşmeniz garip. Saçma. Yukarıda da söylediğim gibi, en doğru yöntem gidip kendisiyle görüşmeniz. İstiyorsa gelir ve yazar, istemiyorsa da keyfi bilir.

Ardına düşüp de "Amanın da n'olu geri gel" denmesini beklemek biraz fazla saçma değil mi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...