Jump to content

Atatürk ajan mı

• Kilitli konu Bu konu kilitli
61 replies to this topic

#1 bidam

bidam

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 62 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 12:21 ÖS

Evet beyler atatürk e ingiliz ajanı yahudi diyorlar bu konu biraz kafamı kurcaladı ne düşünüyorsunuz?

#2 bellerophon

bellerophon

Advanced Member

• Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
  • PipPipPip
  • 3.846 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 12:30 ÖS

Karşılığında tek soruda soruyorlar:

Var mı ispatı?
Ay doğdu üzerimize, Asgard tepelerinden...

#3 ehl-i dünya

ehl-i dünya

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.568 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 12:44 ÖS

ajan değil.
yaygın bir görüştür. çokları tarafından ajan bilinir.
ama aslında deccaldir. :lol:
huzur isYaN'da..!

ALINTI

Bu dünyanın ufkunun ötesinde duran Varlık veya varlıklar bana inandırıcı gelmiyor; kendimi bildim bileli de gelmedi. Dünyâ ne demek biliyorsunuz değil mi? Arapça edna’nın kıyas halidir, iki şeyden daha beride olanı demektir. Yani “bu taraf”, öteki değil beriki, çizginin bu yanı. Etiket isterseniz söyleyeyim, ben Dünyacıyım. Öte taraf dursun, BU tarafı biraz olsun anlasam kendimi mutlu sayacağım.

ehl-i ahiret değil, ehl-i dünya'yız. çünkü dünyayı ve hayatı son kertede önemsiyor ve değer veriyoruz. şairin dediği gibi: her kırılan yaprakla kederleniyor, her dünyaya gelen bebekle yeniden doğuyoruz.

#4 -inmanah-

-inmanah-

Advanced Member

• Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
  • PipPipPip
  • 8.300 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 12:56 ÖS

Deccal :)

Allaha kafa tutan tutmakla kalmayıp icraate döküp onun sistemini bozan deccal..

He he heeeeeee..

Adamın icraatleri ortada, nedir bu uğraşı yahu, rahat bırakın artık. Dinciside dinsizide uğraşıyor..

Yollanan resim

#5 Gaelo

Gaelo

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 517 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 01:01 ÖS

Benim bildigim Israil kökenli ABD, Ingiliz, illuminati, Ajanidi.

Sarkazm bulana ne mutlu.

#6 mach

mach

Newbie

• Yeni Üye
  • Pip
  • 9 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 01:06 ÖS

Atatürk ajan değil, Türk ulusunun lideridir. Medeni batının doğu bağnazlığı karşısında müttefikidir. Yolu yolumuzdur. Rehberimiz gökten indiği sanılan kitaplar değil bilimdir.

#7 muslim physicist

muslim physicist

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 253 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 01:10 ÖS

Mesajı görmach, on 11 Haziran 2013 - 01:06 ÖS, said:

Atatürk ajan değil, Türk ulusunun lideridir. Medeni batının doğu bağnazlığı karşısında müttefikidir. Yolu yolumuzdur. Rehberimiz gökten indiği sanılan kitaplar değil bilimdir.

bilim sana ölümden sonra da yaşam verebilecekse ne iyi...

rehberimiz gökten kitap indirenin bize verdiği akıl ile kullanacağımız kitabımız kurandır.
Göğü, kitap dürer gibi dürdüğümüz zaman, yaratmaya ilk başladığımız gibi katımızdan verilmiş bir söz olarak onu tekrar var edeceğiz. Doğrusu Biz yaparız. (Enbiya Suresi, 104)

#8 ehl-i dünya

ehl-i dünya

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.568 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 01:12 ÖS

Mesajı görmach, on 11 Haziran 2013 - 01:06 ÖS, said:

bu nedir? bi çeşit yemin mi? andımız gibi bir şeye alternatif olabilir :lol:
huzur isYaN'da..!

ALINTI

Bu dünyanın ufkunun ötesinde duran Varlık veya varlıklar bana inandırıcı gelmiyor; kendimi bildim bileli de gelmedi. Dünyâ ne demek biliyorsunuz değil mi? Arapça edna’nın kıyas halidir, iki şeyden daha beride olanı demektir. Yani “bu taraf”, öteki değil beriki, çizginin bu yanı. Etiket isterseniz söyleyeyim, ben Dünyacıyım. Öte taraf dursun, BU tarafı biraz olsun anlasam kendimi mutlu sayacağım.

ehl-i ahiret değil, ehl-i dünya'yız. çünkü dünyayı ve hayatı son kertede önemsiyor ve değer veriyoruz. şairin dediği gibi: her kırılan yaprakla kederleniyor, her dünyaya gelen bebekle yeniden doğuyoruz.

#9 -inmanah-

-inmanah-

Advanced Member

• PipPipPip
  • 8.300 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 01:15 ÖS

Mesajı görmuslim physicist, on 11 Haziran 2013 - 01:10 ÖS, said:

bilim sana ölümden sonra da yaşam verebilecekse ne iyi...

rehberimiz gökten kitap indirenin bize verdiği akıl ile kullanacağımız kitabımız kurandır.
Diyorum ya tek derdiniz ölüm :) Ne yapak öleceğiz işte, yalanla kendini kandır, gerçek yalanı takmaz ve gerçek senide içinde barındırır..

Yollanan resim

#10 postit

postit

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 853 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 01:21 ÖS

ajan değildi tabiki. Zaten ajan olmasınada gerek yok

adam katıksız  islam düşmanıydı. Bu benim için yeterde artar.

#11 -inmanah-

-inmanah-

Advanced Member

• PipPipPip
  • 8.300 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 01:24 ÖS

Mesajı görpostit, on 11 Haziran 2013 - 01:21 ÖS, said:

Şeriat getirmedi değil mi?

Yollanan resim

#12 kutsalyaratik

kutsalyaratik

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 3.972 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 01:25 ÖS

Bir toplumun refahi, gelismesi onceki ve sonraki idarenin icraatleri ile olculur. Simdi Osmanliya bakalim, ne goruyoruz? Basta bi adam, kendisini halife ilan etmis, padisah ilan etmis, tum topraklar ona ait, istedigini hic kimseye danismadan yapabiliyor, halk ona kul, kole olmak zorunda kaliyor. Birde cumhuriyet sonraasina bakalim; bireyler artik secimlerde secme hakkini kullanip seslerini mecliste duyurabiliyorlar, secle biliyorlar ve ulke idaresinde söz sahibi , idareci olabiliyorlar, okullarda 1400 yil once yazilmis kuran denen kitap degil, modern dunyanin gelisimini iceren kitaplar okutulup kanunlar ileri ulkelerin yasalarina uydurulmaya calisiliyor yani bireyler kul kolelikten cikiyor. Ama siz yok ben kul kole olacam, hayvan sinifinda kalacam diyorsaniz Ataturke ajanda diyebilirsiniz, Masonda diyebilirsiniz.
Allah yoktur.

#13 modest

modest

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.680 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 01:36 ÖS

Mesajı görpostit, on 11 Haziran 2013 - 01:21 ÖS, said:

Azılı düşman dediğin allahın kitabını insanlar alaması düşünmesi için yol açmış aksi hallde yaprakları okuyup sevap kazanmaya ölülere armağan etmeye hacıların hocaların dervişlerin şıh larin emri altında put peres olarak devam edecektik hayata
Sende Haklısın.

#14 Mikelanjo

Mikelanjo

Advanced Member

• Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
  • PipPipPip
  • 380 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 02:18 ÖS

MÜDDESSİR suresinde cehennemin bekçilerinin melekler olduğunu ve bunların sayılarının kafirler için imtihan olduğunu söylüyor.

26 - Ben onu Sekar'a (cehenneme) sokacağım.

29 - Durmadan derileri kavurur.

30 - Üzerinde ondokuz (melek) vardır.

<a name="31">31 - Biz o ateşin muhafızlarını hep melekler yaptık. Bunların sayılarını da ancak kâfirler için bir imtihan kıldık ki, kendilerine kitap verilenler kesin bilgi edinsinler, iman edenlerin de imanı artsın. Kendilerine kitap verilenler ve müminler şüpheye düşmesinler. Kalplerinde hastalık bulunanlarla kâfirler de: "Allah bu misalle ne demek istedi?" desinler. İşte böyle, Allah dilediğini şaşırtır, dilediğini de yola getirir. Rabbinin ordularını ancak Rabbin bilir. Bu, insanlar için uyarıdan başka bir şey değildir.

atatürkün hayatıda hep ondokuza rastlıyoruz.

http://ataturk19mucizesi.blogspot.com/

Burdan ATATÜRKÜN bir imtihan olduğunu anlayabiliriz.

#15 postit

postit

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 853 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 02:20 ÖS

Mesajı görmodest, on 11 Haziran 2013 - 01:36 ÖS, said:

Azılı düşman dediğin allahın kitabını insanlar alaması düşünmesi için yol açmış aksi hallde yaprakları okuyup sevap kazanmaya ölülere armağan etmeye hacıların hocaların dervişlerin şıh larin emri altında put peres olarak devam edecektik hayata

Al işte... bir tane daha  Atatürkçü müslüman tipi.

#16 -inmanah-

-inmanah-

Advanced Member

• PipPipPip
  • 8.300 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 02:21 ÖS

Hay allam ya, delisiniz kardeşim deli. Her müslüman değil dediğim ama bazılarınız tam tırlatıksınız..

Yollanan resim

#17 postit

postit

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 853 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 02:25 ÖS

Mesajı görmodest, on 11 Haziran 2013 - 01:36 ÖS, said:

Bakalım Atatürk kuranı niye tercüme ettirmiş ?

" Evet Karabekir, Arapoğlunun... yavelerini (uydurmalarını) Türk oğullarına öğretmek için Kuranı Türkçeye tercüme ettireceğim ve böylece de okutturacağım, ta ki budalalık edip de aldanmakta devam etmesinler."

Kazım Karabekir, Paşaların Kavgası

#18 -inmanah-

-inmanah-

Advanced Member

• PipPipPip
  • 8.300 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 02:29 ÖS

Mesajı görpostit, on 11 Haziran 2013 - 02:25 ÖS, said:

Bakalım Atatürk kuranı niye tercüme ettirmiş ?

" Evet Karabekir, Arapoğlunun... yavelerini (uydurmalarını) Türk oğullarına öğretmek için Kuranı Türkçeye tercüme ettireceğim ve böylece de okutturacağım, ta ki budalalık edip de aldanmakta devam etmesinler."

Kazım Karabekir, Paşaların Kavgası
İyide sen kuranı sırf arapça diye kutsal mı belleyeceksin? Anlamadığın bir dil ve içinde sülalene küfür olsa vede sırf kutsal dendi diye boşlayıp her gün o küfrü tekrarlıycan yani?

İşte bunu istiyor siz yozlar :)  Size küfür iltifat :)

Yollanan resim

#19 postit

postit

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 853 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 02:34 ÖS

Mesajı gör-inmanah-, on 11 Haziran 2013 - 02:29 ÖS, said:

İyide sen kuranı sırf arapça diye kutsal mı belleyeceksin? Anlamadığın bir dil ve içinde sülalene küfür olsa vede sırf kutsal dendi diye boşlayıp her gün o küfrü tekrarlıycan yani?

İşte bunu istiyor siz yozlar :)  Size küfür iltifat :)

Ben ne diyorum sen ne diyorsun yaaa

Tabiki anlamını öğrenmemiz lazım. İçinde ne yazdığını bilmeden nasıl amel edicez. Benim söylediğim Atatürk'ün kuranı tercüme ettirken aklında olan düşüncesi. Adamın niyeti başka. İnsanlar okusunda öğrenip amel etsinler diye tercüme ettirmemiş.

Ya bir şeyide doğru anlayın be kardeşim.

#20 -inmanah-

-inmanah-

Advanced Member

• PipPipPip
  • 8.300 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 11 Haziran 2013 - 02:38 ÖS

Mesajı görpostit, on 11 Haziran 2013 - 02:34 ÖS, said:

Ben ne diyorum sen ne diyorsun yaaa

Tabiki anlamını öğrenmemiz lazım. İçinde ne yazdığını bilmeden nasıl amel edicez. Benim söylediğim Atatürk'ün kuranı tercüme ettirken aklında olan düşüncesi. Adamın niyeti başka. İnsanlar okusunda öğrenip amel etsinler diye tercüme ettirmemiş.

Ya bir şeyide doğru anlayın be kardeşim.
He heeee biliyok ki onu :)  Böyle bir şahsiyetten arabın yoz saçma dinini tanımasını biat etmesini mi bekliyordun?

Kul değildi o bireydi, biliyordu herkesin bunun bilincinde olma hakkının olduğunu. Ya ne bekliyordun? Şeriat mı getireceğini?

Yollanan resim

0 kişi bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretci, 0 gizli üye