Jump to content

Piramitin tepesindeki göz ve Kuran

• Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 Z-karn-223

Z-karn-223

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.012 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Eylül 2013 - 09:33 ÖÖ

Piramitin tepesindeki göz Kuran'da var mı ?

Bir çok yerde görebileceğiniz piramitin tepesindeki göz sembolü şöyledir:
Yollanan resim
Küresel çetenin sembollerinden piramitin tepesindeki gözü, onlar ilah veya Allah olarak tanımlıyorlar ki bu çok büyük yalan ve iftiradır !!!

İşin gerçeği, göz bir ilah değil; gözetleyicilerdir, ancak ve ancak Allah'ın bize koruyucu olarak tahsis ettiği gözetleyicilerdir. 1 tane değil, çok ama çok fazla sayıdadır. Allah istediği kuluna tahsis eder.

Piramitin tepesindeki gözü Allah, Cin 27'de ifade etmiş:

Cinn 27: Ancak peygamberlerden seçtiği müstesnâ; onların da önlerinde, artlarında gözetleyiciler yollar.

Müşrikler bu göz konusunda çok büyük hataya düştüler. Bu göz sadece ve sadece Allah'ın tahsis ettiği gözetleyiciden başkası değildir.

Bu konu ve diğer önemli konular için aşağıyı tıkla !!!!

http://kurtaricisizs...nda-var-mi.html

Bu mesaji duzenleyen Z-karn-223: 26 Eylül 2013 - 09:36 ÖÖ

#2 Z-karn-223

Z-karn-223

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.012 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Eylül 2013 - 09:35 ÖÖ

Geri zekalı müşrikler, piramitin tepesindeki gözü Allah sanıyor !

Ben piramitin tepesindeki gözlerden gördüm. Fakat dünyamızda şu anda gözümüzle gördüğümüz 3. boyutta değil başka boyutta gördüm.

Hem bu piramit üstü göz 1 tane değil; çok sayıda !! Sadece ve sadece Allah'ın bazı kullarına tahsis ettiği gözetleyicilerden başka bir şey değil.

#3 Z-karn-223

Z-karn-223

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.012 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Eylül 2013 - 09:37 ÖÖ

Cin 27: Ancak peygamberlerden seçtiği müstesnâ; onların önlerinde, arkalarında gözetleyiciler yollar.

Allah'ın bize tahsis ettiği gözetleyicileri de Allah sanan gafiller derin uykudan ne zaman uyanacak ????

Bu mesaji duzenleyen Z-karn-223: 26 Eylül 2013 - 09:39 ÖÖ

#4 Z-karn-223

Z-karn-223

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.012 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Eylül 2013 - 09:40 ÖÖ

Bu bilgiyi de dünyada ilk defa Allah'ın emriyle açıklamış oldum.

#5 Z-karn-223

Z-karn-223

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.012 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Eylül 2013 - 09:41 ÖÖ

Bu müşrikleri malesef iblis kandırdı. Kendini onlara hep ben Allah'ım diye tanıttı. Allah'tan çalıp çırptığı gerçekleri çarpıtarak bunlara kakaladı.

Ama biz de onun yalanlarını işte böyle açığa çıkarırız.

#6 Tasvir-i Efkar

Tasvir-i Efkar

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 2.167 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Eylül 2013 - 11:37 ÖÖ

Yine yüksek dozda din almışsın. Bu yüzden hezeyan nöbetleri geçiriyorsun. Ama bunun bir tedavisi var. Her gün düzenli olarak popüler bilim yayınları oku. Epistemolojiyi öğren ve David Hume gibi septik düşünürlerin eserlerini mütalaa et, böylece eleştirel bir bakış açısı kazanırsın (umarım). Sözde kutsal kitapları al ve onları -baştan sona- dinsiz bakış açısıyla çözümle. Bazen kendimi tımarhanede doktor gibi hissesiyorum. Ateist olmak böyle bir şey.

Yollanan resim

Bu mesaji duzenleyen Tasvir-i Efkar: 26 Eylül 2013 - 11:38 ÖÖ

"Dinle dalga geçmenin çok önemli bir şey olduğunu düşünüyorum. İnsanın özgürleşmesinin başlangıcı otoriteye gülme ve onunla alay etme yeteneğidir." Christopher Hitchens
"Din bir yığın çöpten daha fazla saygıyı haketmiyor." Henry Louis Mencken

#7 Z-karn-223

Z-karn-223

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.012 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Eylül 2013 - 12:20 ÖS

Bu başlıkta yaptığım açıklama, Kuran'ın 1400 önceye değil, tüm zamanlara işaret ettiği, ebedi olduğu; çok önemli bunun gibi gizli bilgileri apaçık ortaya döktüğü görülmekte. Bunları ancak akıl sahipleri anlayabilir.

#8 FREE MAN

FREE MAN

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 777 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Eylül 2013 - 01:20 ÖS

Mesajı görZ-karn-223, on 26 Eylül 2013 - 09:40 ÖÖ, said:

Geçmiş olsun kardeş acil şifalar umarim akıl sağliğına tekrar kavuşursun

#9 diotallevy

diotallevy

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 633 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Eylül 2013 - 01:28 ÖS

Cok tesekkurler.

#10 taksim

taksim

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 453 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Eylül 2013 - 09:20 ÖS

zikrimi zevkle çekiyorum :lol:

amca da ığğğhhh derken orgazm olup boşalıyordu sanırım :lol:
"Eğer Tanrı gerçekten varsa, onu yok etmemiz gerekir" - Mikhail Bakunin

#11 İmanlı

İmanlı

Advanced Member

• Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
  • PipPipPip
  • 923 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 26 Eylül 2013 - 09:25 ÖS

Beyler olayı açıklıyorum dinleyin.
Maalesef bu tarz müşrikler var.Yani gözü her şeyi gören Rabbın gözü diyorlar. Ama taptıkları Allah değil. Baal putuna tapıyorlar. Birçok yerde bu gözü ve mısır putlarını görebiliriz. Örnek olarak Yollanan resim

Cinlerle iletişime geçiyorum diyorsun ona tamam. Böyle bir şey var. E be adam sana vahiy mi geliyor da Allah'ın emriyle açıklıyorsun?

#12 Z-karn-223

Z-karn-223

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.012 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 27 Eylül 2013 - 05:54 ÖÖ

Mesajı görİmanlı, on 26 Eylül 2013 - 09:25 ÖS, said:

Beyler olayı açıklıyorum dinleyin.
Maalesef bu tarz müşrikler var.Yani gözü her şeyi gören Rabbın gözü diyorlar. Ama taptıkları Allah değil. Baal putuna tapıyorlar. Birçok yerde bu gözü ve mısır putlarını görebiliriz.

Ben fizik ötesi alemde başka boyutta gerçekten piramit üzerinde göz bulunan varlıklar gördüm. Hem de çok sayıda, 1 tane bile değil. Onlar bunu haşa Allah zannedip, sadece 1 tane var zannedip tapıyorlar. İşin gerçeği Cin 27'de:

Cinn 27: Ancak peygamberlerden seçtiği müstesnâ; onların da önlerinde, artlarında gözetleyiciler yollar.

Cin 27'de bahsedilen piramit üstü gözler, sadece ve sadece Allah'ın istediği kullarına tahsis ettiği gözetleyicilerden başka bir şey değil. Yani piramit üstü göz var gerçekte ama onların bildiği, anladığı gibi değil.

Bu mesaji duzenleyen Z-karn-223: 27 Eylül 2013 - 05:55 ÖÖ

#13 Z-karn-223

Z-karn-223

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.012 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 27 Eylül 2013 - 06:00 ÖÖ

Cinlerle iletişime geçiyorum diyorsun ona tamam. Böyle bir şey var. E be adam sana vahiy mi geliyor da Allah'ın emriyle açıklıyorsun?

Cinlerin müslümanı da var, kafiri, müşriği de var. Cinlerle işim olmaz. Müslüman cin varsa bizdendir, kardeşimizdir o ayrı. Allah, dilediği kullarına çeşitli vasıtalarla istediği şeyleri bildirir, sen buna vahiy diyebilirsin, bildirme diyebilirsin. Yoksa Allah kimseyi doğrudan muhatap almaz ! Melek kullanır vs.

#14 Z-karn-223

Z-karn-223

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.012 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 27 Eylül 2013 - 06:04 ÖÖ

Yollanan resim

Resimdeki açıklamada mumyalamadan da bahsetmiş. Osmanlı padişahlarının da ölünce firavunlar gibi mumyalandığını biliyor muydun ? Padişahlar da gerçekte firavundu fakat halkı kolay yönetmek için müslüman numarasına yatıyordu. İnsanların çoğu bunu bilmez.

Piramit üstü gözü de Allah sanıp sapıtıyor gafiller. Sonra her yere piramit yapıyorlar.

Özellikle istanbulda çok yüksek binaların çatılarını piramit şeklinde yapıyorlar. Günümüzde memleketimizi firavun sistemi yönetiyor ama halkın neredeyse tamamı habersiz. Bunları bir de müslüman sanıyor gafiller.

Bu mesaji duzenleyen Z-karn-223: 27 Eylül 2013 - 06:07 ÖÖ

#15 anarkom

anarkom

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.951 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 27 Eylül 2013 - 03:39 ÖS

Allah'ın gözü yok mu? Neresiyle görüyor?

#16 İmanlı

İmanlı

Advanced Member

• Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
  • PipPipPip
  • 923 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 27 Eylül 2013 - 04:06 ÖS

Mesajı görZ-karn-223, on 27 Eylül 2013 - 05:54 ÖÖ, said:

Ben fizik ötesi alemde başka boyutta gerçekten piramit üzerinde göz bulunan varlıklar gördüm. Hem de çok sayıda, 1 tane bile değil. Onlar bunu haşa Allah zannedip, sadece 1 tane var zannedip tapıyorlar. İşin gerçeği Cin 27'de:

Cin 27'de bahsedilen piramit üstü gözler, sadece ve sadece Allah'ın istediği kullarına tahsis ettiği gözetleyicilerden başka bir şey değil. Yani piramit üstü göz var gerçekte ama onların bildiği, anladığı gibi değil.
. Yani Piramit üzerinde göz var bu bir varlık ve canlı öyle mi?Onlar derken kimden bahsediyorsun.(Cinn 27 deki onlar kelimesi değil yukarıdaki onlar kelimesini bahsediyorum.) Onlar derken kim 1 tane zannedip piramit üzerindeki göze tapıyorlar? Ayrıca senin böyle şeyler yaşadığını nerden bileceğiz? Kanıtın var mı? Ayrıca nasıl yaşadın? Metafizik aleme geçme duası falan mi var? Metafizik alem derken? Belki dünyada idin fakat cinleri görebiliyordun?

Mesajı görZ-karn-223, on 27 Eylül 2013 - 06:00 ÖÖ, said:

Cinlerin müslümanı da var, kafiri, müşriği de var. Cinlerle işim olmaz. Müslüman cin varsa bizdendir, kardeşimizdir o ayrı. Allah, dilediği kullarına çeşitli vasıtalarla istediği şeyleri bildirir, sen buna vahiy diyebilirsin, bildirme diyebilirsin. Yoksa Allah kimseyi doğrudan muhatap almaz ! Melek kullanır vs.
Vahiy diyemeyiz. Vahiy Hz Muhammed (SAV) ile bitti. Velilere gelen şeyler ise ilhamdır, melekler kalbine getirir. Ayrıca senin böyle şeyleri görmüş olman doğru yolda olduğunu göstermez. Çünkü İsrail de cinleri metafizik istihbaratta kullanıyor. Onlar doğru yolda mi, hayır.

#17 Z-karn-223

Z-karn-223

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.012 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 27 Eylül 2013 - 04:09 ÖS

Mesajı görİmanlı, on 27 Eylül 2013 - 04:06 ÖS, said:

. Yani Piramit üzerinde göz var bu bir varlık ve canlı öyle mi?Onlar derken kimden bahsediyorsun.(Cinn 27 deki onlar kelimesi değil yukarıdaki onlar kelimesini bahsediyorum.) Onlar derken kim 1 tane zannedip piramit üzerindeki göze tapıyorlar? Ayrıca senin böyle şeyler yaşadığını nerden bileceğiz? Kanıtın var mı? Ayrıca nasıl yaşadın? Metafizik aleme geçme duası falan mi var? Metafizik alem derken? Belki dünyada idin fakat cinleri görebiliyordun?

Evet, piramit üstünde göz olan gerçek varlıklar var!! Bir tane değil, çok sayıda. Ben şahsen başka boyutta gördüm. Müşrikler piramit üstü göze tanrı diye tapıyor gafiller.

Piramit üstü göz olan varlıklar Cin 27'de Allah'ın bahsettiği ve bazılarımıza tahsis ettiği gözetleyicilerden başka bir şey değil.

#18 dottore

dottore

Advanced Member

• Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
  • PipPipPip
  • 230 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 27 Eylül 2013 - 04:10 ÖS

illimunati...
Tapındıkları şeytan...
Hedefleri islam...
Müridleri kodamanlar...
Güçleri sermaye...
Araçları medya...
Vs vs vs
:D :D :D
Dottore;
''Boşluklari ''BİLGİ'' ile doldurunca karşımıza ''TANRI'' çıktı...''

#19 dottore

dottore

Advanced Member

• Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
  • PipPipPip
  • 230 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 27 Eylül 2013 - 04:11 ÖS

Karşılarına zulkarneyn(yecuc mecuc(gok magok)) veya mehdi- mesih i koydun mu olay tamamlanmış oluyor :D

Bu mesaji duzenleyen dottore: 27 Eylül 2013 - 04:11 ÖS

Dottore;
''Boşluklari ''BİLGİ'' ile doldurunca karşımıza ''TANRI'' çıktı...''

#20 Z-karn-223

Z-karn-223

Advanced Member

• Normal Üye
  • PipPipPip
  • 1.012 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 27 Eylül 2013 - 04:12 ÖS

Mesajı görİmanlı, on 27 Eylül 2013 - 04:06 ÖS, said:

Vahiy diyemeyiz. Vahiy Hz Muhammed (SAV) ile bitti. Velilere gelen şeyler ise ilhamdır, melekler kalbine getirir. Ayrıca senin böyle şeyleri görmüş olman doğru yolda olduğunu göstermez. Çünkü İsrail de cinleri metafizik istihbaratta kullanıyor. Onlar doğru yolda mi, hayır.

Kaç çeşit vahiy var ? Benim böyle şeyleri görmüş olmam şahsi yeteneğim değil. Allah bahşediyor ben görüyorum; Allah bahşediyor ben duyuyorum. Allah ne zaman ne verirse ne gösterirse onu alıyorum.

Allah'ın bahşettiği harici benim yetkim ve gücüm yok.

0 kişi bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretci, 0 gizli üye