Jump to content

- - - - -

Adnan Oktar...

• Please log in to reply
46 replies to this topic

#41 sinekcan

sinekcan

Advanced Member

• Sadece Ateistler Grubu
  • PipPipPip
  • 366 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 22 Şubat 2014 - 12:57 ÖS

Mesajı görtheblindwatchmaker, on 22 Şubat 2014 - 12:52 ÖS, said:

Bir tane ara geçiş fosili gösterene 10 milyon tl vereceğini iddia etmiş.İsteyen en kral fosili göstersin,yine bir bahane bulup kabul etmeyeceklerdir.Zaten klasik argümanları var.Ya diyorlar bu fosil sahte.Ya da bunların hepsi mükemmel canlılar diyorlar.Mükemmel canlı da ne demekse?

bunun şakşakcılarından 2 tanesi din,bilim adlı tartışma programına çıkmıştı ellerinde bi takım sahte belgelerle
Ergi Deniz Özsoy hoca bu elemanlardan birine bilmem ne türünü biliyor musun falan demişti elemanda tabiki biliyorum o ara form olamaz falan demiştide
Ergi hoca,bırak ya öyle bir tür yok bile şimdi ben salladım sende bildiğini iddia ettin demişti de gülmekten karnım ağrımıştı : )

videosunu da buldum : )

Bu mesaji duzenleyen sinekcan: 22 Şubat 2014 - 01:00 ÖS

şüphesiz ki biz onları ''Hülooog'' desinler diye yarattık ama onlar inkar etti ve bu kafayı yaşamayı tercih ettiler..

#42 cigi

cigi

Advanced Member

• Normal Üye
      • PipPipPip
      • 7.148 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 23 Şubat 2014 - 10:09 ÖS

Mesajı görAteTürk, on 21 Şubat 2014 - 03:13 ÖÖ, said:

Cigi ustadim forumda saygi ve sevgi ile takip ettigim birisin ama bu sözlerin bana ucuk geldi. Kabe zaten tarihte defalarca yerle bir olup yeniden kurulmus bir yapi. Cag itibari ile zaten yeri ve ölculeri milim milim biliniyor sen atom bombasi ile yok etsen yerine aynisi yapilacaktir, benim dusuncem senin kastin kabe dusuncesini yok etmek, yoksa kabeyi seller yikmis, ordular yakmis hep yerine yenisi konmus.

Hep söylenen bir musluman sehir efsanesi vardir Amerika niye atom bombasi atamiyor Kabe'ye yok edemeyecegini biliyor falan diye ama bunu söyleyenlerde bilmiyor tarihte en az 15 kere Kabe yerle bir olmus.

Düsüncelerine katiliyorum sevgili Ate Türk... Yazi ucuk ironik bir sekilde yazilmisti...

#43 cigi

cigi

Advanced Member

• Normal Üye
      • PipPipPip
      • 7.148 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 23 Şubat 2014 - 10:14 ÖS

Türkiye'de oldugum bir zaman Ergi Deniz Özsoy hoca ile görüsüp konusmak istiyorum. Bilgili birikimli degerli bir hoca fakat bu tip programlara  neden ciktigini anlamiyorum. Kurani islami elestirememesini anlamamak gerzeklik olur ama evrim hakkinda konusmalarini ateistlerden baska kimse anlamiyor diye düsünüyorum.

#44 BersanHan

BersanHan

Advanced Member

• Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
      • PipPipPip
      • 2.700 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 24 Şubat 2014 - 11:21 ÖÖ

Mesajı görcigi, on 23 Şubat 2014 - 10:14 ÖS, said:

Türkiye'de oldugum bir zaman Ergi Deniz Özsoy hoca ile görüsüp konusmak istiyorum. Bilgili birikimli degerli bir hoca fakat bu tip programlara  neden ciktigini anlamiyorum. Kurani islami elestirememesini anlamamak gerzeklik olur ama evrim hakkinda konusmalarini ateistlerden baska kimse anlamiyor diye düsünüyorum.

Ergi hocanın Kuranı eleştirmemesi ateist olduğunu sizler gibi din düşmanı müşrik olmadığını gösteriyor.

Bu mesaji duzenleyen Xerşan: 24 Şubat 2014 - 11:21 ÖÖ

Prof. Fred Hoyle (Cambridge Üniversitesi’nden İngiliz matematikçi ve astronom):

Aslında, yaşamın akıl sahibi bir varlık tarafından meydana getirildiği o kadar açıktır ki, insan bu açık gerçeğin neden yaygın olarak kabul edilmediğini merak etmektedir. Bunun (kabul edilmeyişin) nedeni, bilimsel değil, psikolojiktir.

Fred Hoyle-Chandra Wickramasinghe, Evolution from Space, New York, Simon & Schuster, s.130

#45 cigi

cigi

Advanced Member

• Normal Üye
      • PipPipPip
      • 7.148 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 24 Şubat 2014 - 03:08 ÖS

Ergi hocanin Kurani pislik islami elestirememesi yasadigi ülkenin ZURNA CUMHURIYETI olmasindan ve sisteminden kaynaklanmakta... Televizyona beni cikartsalar ( ki cikartmadilar)  kurani  ve sisteme yaslanip artistlik yapan beyinsizleri cöp sepetine göndermem 5 dakikami alir.

Bana hic kimse bir sey yapamaz.! Ne Zurna Cumhuriyetinin sistemi düzeni nede baldiri ciplak kandirilmis ilkel beyinsizleri.! Cünkü islami kurani savunanlar tartisamazlar ancak hakaret küfür tehdit ve siddet yöntemina bas vururlar. Bunlar da bana islemez.

Veya Ergi Hoca Hollanda'da bir konferans salonunda yada bir programda  A.O. nun su motorlari ile tartisirsa 3 dakika sürmez benm 5 dakikada yapabileceklerim. Fakat böyle bir tartismayi taka tuka su motorlarinin kabul edeeklerini sanmiyorum.

Umarim anlasilmistir.

Bu mesaji duzenleyen cigi: 24 Şubat 2014 - 03:12 ÖS

#46 BersanHan

BersanHan

Advanced Member

• Üyeliği Sonlandırılmış Kullanıcı
      • PipPipPip
      • 2.700 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 24 Şubat 2014 - 07:08 ÖS

Mesajı görcigi, on 24 Şubat 2014 - 03:08 ÖS, said:

Ergi hocanin Kurani pislik islami elestirememesi yasadigi ülkenin ZURNA CUMHURIYETI olmasindan ve sisteminden kaynaklanmakta... Televizyona beni cikartsalar ( ki cikartmadilar)  kurani  ve sisteme yaslanip artistlik yapan beyinsizleri cöp sepetine göndermem 5 dakikami alir.

Bana hic kimse bir sey yapamaz.! Ne Zurna Cumhuriyetinin sistemi düzeni nede baldiri ciplak kandirilmis ilkel beyinsizleri.! Cünkü islami kurani savunanlar tartisamazlar ancak hakaret küfür tehdit ve siddet yöntemina bas vururlar. Bunlar da bana islemez.

Veya Ergi Hoca Hollanda'da bir konferans salonunda yada bir programda  A.O. nun su motorlari ile tartisirsa 3 dakika sürmez benm 5 dakikada yapabileceklerim. Fakat böyle bir tartismayi taka tuka su motorlarinin kabul edeeklerini sanmiyorum.

Umarim anlasilmistir.

Açıkcası ne dediğini anlayamadım. Tercüman lazım :)
      Prof. Fred Hoyle (Cambridge Üniversitesi’nden İngiliz matematikçi ve astronom):

Aslında, yaşamın akıl sahibi bir varlık tarafından meydana getirildiği o kadar açıktır ki, insan bu açık gerçeğin neden yaygın olarak kabul edilmediğini merak etmektedir. Bunun (kabul edilmeyişin) nedeni, bilimsel değil, psikolojiktir.

Fred Hoyle-Chandra Wickramasinghe, Evolution from Space, New York, Simon & Schuster, s.130

#47 cigi

cigi

Advanced Member

• Normal Üye
      • PipPipPip
      • 7.148 Mesaj sayısı:

Gönderilme tarihi 24 Şubat 2014 - 10:12 ÖS

Motor olmak kolay degil tabi cok normal.

0 kişi bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretci, 0 gizli üye