Tam Forum Görünümü: Happy Birthday Ateistforum!
Ateistforum > FORUMLAR > ATEİSTCAFE
DreiMalAli
Ateistforum 28.09.2001 tarihinde yayına başlamış.
Kaderin cilvesi bu ya.
O gün bir Cuma günü idi.

Bu gün, 20.03.2007, Ateistforumun 2000. "doğum günü".
wub.gif
rolleyes.gif
biggrin.gif

Ateistforumun "2000. doğum günü"nü kutlayıp daha nice 2000 günler diliyorum.

Soru:
Ateist forum ne zaman
2020 gün
20 saat
20 dakika
20 saniye
"yaşında" olacak?

Sevgiler
Pante
QUOTE(DreiMalAli @ Mar 20 2007, 12:13 AM) *
Kaderin cilvesi bu ya.
O gün bir Cuma günü idi.

wub.gif
rolleyes.gif
biggrin.gif

Soru:
Ateist forum ne zaman
2020 gün
20 saat
20 dakika
20 saniye
"yaşında" olacak?

Sevgiler

Nice bingünlere..
sorunun gün olarak yanıtı 9 Nisan ama saat-dk-sn olarak 28.09.2001'de açılışı
hatırlıyanlar bilebilir herhalde.
barisarock
'DreiMalAli' date='Mar 20 2007, 12:13 AM' post='64979']
Kaderin cilvesi bu ya.
O gün bir Cuma günü idi.

wub.gif
rolleyes.gif
biggrin.gif

Soru:
Ateist forum ne zaman
2020 gün
20 saat
20 dakika
20 saniye
"yaşında" olacak?

Sevgiler

Kutlu olsun.Demokratık bır platform olma yolunda ılerlemesı dılegımle.Bugun aynı zamanda yerçekimi yasasını bularak modern fiziğin temellerini attığı söylenen İngiliz bilim insanı Sir Isaac Newton'un ölüm yıldönümü 20 Mart 1727 sad.gif
ElMariachi
Kutlu olsun,ATEİSTFORUM hep olsun...
Nice bin günlere-bin yıllara...
DreiMalAli
QUOTE(atedeipan @ Mar 20 2007, 01:53 AM) *
Nice bingünlere..
sorunun gün olarak yanıtı 9 Nisan ama saat-dk-sn olarak 28.09.2001'de açılışı
hatırlıyanlar bilebilir herhalde.

Forumun girişinde en altta bir saat var. Forumun açılış an'ını öyle ayarlamışlar kiiii... İlk yayın (doğum) gününde yayına saat 00 h 00 dk 00 sn da başlamış forum.
ohmy.gif

Sevgiler
sessizyolcu
Yarım senedirbu forumdayım bilgi alış verişi çok iyi memleketteki en canlı forum bu forum ilk kaydolduğumda anibal ile sert bir tartışma geçirmiştik bana on yaşında bir çocuğun zeka kapasitesinde olduğumu söylemişti hey gidi günler.
serabis
kutlarim
nice yillara daha

Turkiyenin bu Foruma ihtiyaci var.

ne yazikki cok az kisi biliyor burayi cok az.

emegi gecen herkeze burdan saygilarimi sunuyorum..
pergel
2004 yılının Eylül ayında buldum bu forumu. O zaman Kızılsakal adlı kullanıcının bir başlığını okumuş ve hayran kalmıştım. En çok da HACI'ya şaşırmıştım. Sanki nicki HACI olunca, müslüman olması gerekirmiş gibi, yazdıklarına çok şaşırmıştım. Kısa süre sonra o forum kapanıp arşiv oldu ve yenisine üye oldum hemen.

Bizler burada olsak da olmasak da, umarım ateistforum hep varolur ve insanlara yeni ve aydınlık ufuklar göstermeye yardımcı olur. İyi ki varsın, iyi ki seni buldum, ateistforum. Bu arada orhan11'a da teşekkür etmeyi unutmamak lazım. O olmasaydı belki hiç bir zaman böyle bir forumumuz da olmazdı. Teşekkürler orhan11.
mistral
Ben de bir iki satır yazmak istiyorum.

İlk burayı bulduğumda tamamen tesadüf olmuştu, aslında biz biraz da yalnız insanlarız, çevremizde bizim gibi düşünen ya hiç yok ya da çok az insan var, burayı bulduğumda herhalde 2 sene oluyor çok sevinmiştim sanki 40 yıllık dostlarımla bir aradaymışım gibi bir hisse kapılmıştım, ilk dikkatimi çekenlerse sevgili kitapsız, cc, met1969 ve oğuz olmuştu, aydınlık ve güzel insanların arasında olmaktan mutlu olmuştum.

Tartışmalara fazla girmeyi sevmiyorum, sinsi ve kurnaz bir adamın araklayarak yazdığı veya yazdırdığı bir kitap hakkında tartışmayı da çok sıkıcı buluyorum, ama buraya gelip de ''ey ataistler imana gelin'' diye başlık açanlara verilen cevaplar ve diyaloglar beni çok güldürüyor ve ateistlerin sabrına hayran kalıyorum, hmt gibi gelişmemiş beyinlerle uğraşmak yerine hedef kitlenin light müslümanlar olması gerekir diye düşünüyorum, müslümanlıkta light olmanın bile bir aşama olduğuna inanıyorum.

Burası iyi ki var, sizin gibi güzel ve aydınlık insanlar iyi ki var...... daha nice 2000 li günlere diyorum.
CultureClub
Ben de 3 yıldan fazla süredir bu forumda yazıyorum,belki de 4 yıl olmuştur.
Burada güzel olan tam bir ekibin olması.
Dışarıdan gelen sorular veya iddialar bu ekip sayesinde yanıtlanıyor.
Aslında böyle bir ekibi her yerde bulabilmek,buluşturabilmek zor bir iştir.
Her alanda bilgili insanların bulunması bir forum için son derece önemlidir.
Bilgi,bilgilendirme,fikir forumları için bu çok önemlidir.Birçok forum bunu başaramadığı için ya kapanmakta,ya da ilgi alanını başka yönlere çevirmektedir.
Tek tek saymayacağım,bu forumun ağır taşlarıyla beraber her katılımcısının ayrı bir değeri vardır.Forumu özveriyle,emekle devam ettiren başta Oğuz ve Hacı olmak üzere katkıda bulunan herkese teşekkürler.
ateist
Bu forum,Türkiyenin gelecegini aydinlatma konusunda,baslangic noktasidir.Misyonu büyüktür.
Bu forumun kurulmasinda orhan11 a ve büyümesinde yardimci olan herkese,sükranlarimi sunarim.Yardim lazim oldugunda,beni herzaman hesaba katiniz.
Sevgiler
umma
Galileo nun bir kaprisi sonucu TURKATEIST forumunu silmesinden ve ardindan sitenin hacklenmesi sonucunda;
cok uzun ve darbeli yollar asarak ateistforumu kuran,
ulu onderler, orhan11,mantik,deicide,vlad ekibi ve daha sonra sevgili Haci nin katilmasi ile (unuttugum isim varsa affola)
gece - gunduz calisarak maddi ve manevi her turlu fedakarliklari yaparak, her turlu saldiriya gogus gererek 7 yildir ateistforumu ayakta tutan bu ekibi sevgiyle dostlukla kucaklarim..

ps:bu kadar yildir foruma takilirim bir kere bile moderator yapmadiniz alacaginiz olsum rolleyes.gif
Orcun
Yok arkadaş sevmedim ben bu forumu. Bir konu açıyorsun bekle ki cevap gelsin. İnsanlar nerde saçma sapa açılmış konular var onlara ilgi gösteriyor. Size forumunuzla beraber nice yıllar dilerim ama bana müsade. Bu da bu sitedeki son yazımdır.
Fidel
Umma bir darbeyle yönetimi ele geçir o zaman! smile.gif
orhan11
Yaw bu baslikta sevgili DreiMalAli bir soru sorumus, ama bir kac kisi disinda onun sordugu soruya itibar eden olmamis.. Ustelik darbeler falan filan..

Bir; Ateistforum'un yas gunune daha cok var..

Iki; Ateistforum'un yonetici veya moderator kadrosu artik dolmus durumdadir..

Eksilmeler olursa bakariz artik..

Kimse kusura bakmaz insaalah...

wink.gif wink.gif
DreiMalAli
QUOTE(orhan11 @ Mar 23 2007, 11:22 PM) *
Yaw bu baslikta sevgili DreiMalAli bir soru sorumus, ama bir kac kisi disinda onun sordugu soruya itibar eden olmamis.. Ustelik darbeler falan filan..

Iki; Ateistforum'un yonetici veya moderator kadrosu artik dolmus durumdadir..

Eksilmeler olursa bakariz artik..

Kimse kusura bakmaz insaalah...

wink.gif wink.gif

Olurmu yav sevgili orhan11.
Sevgili Atedeipan pat diye cevabı yapıştırdı hemen.
Sen bakma o darbeci-cuntalara.
Sana da epey ve bol bol dua eden oldu forumu kurup yaşattığın için.
biggrin.gif

Tabiki yani.
28.10.2007 pazarında 2222. yayın gününü kutlamayı kastetmiştin dimi?
biggrin.gif

Sevgiler
Requiem
yaşamın bir parçası oldu ateistforum.netteki en renkli forum.
Requiem
QUOTE(umma @ Mar 22 2007, 03:37 PM) *
Galileo nun bir kaprisi sonucu TURKATEIST forumunu silmesinden ve ardindan sitenin hacklenmesi sonucunda;
cok uzun ve darbeli yollar asarak ateistforumu kuran,
ulu onderler, orhan11,mantik,deicide,vlad ekibi ve daha sonra sevgili Haci nin katilmasi ile (unuttugum isim varsa affola)
gece - gunduz calisarak maddi ve manevi her turlu fedakarliklari yaparak, her turlu saldiriya gogus gererek 7 yildir ateistforumu ayakta tutan bu ekibi sevgiyle dostlukla kucaklarim..
ps:bu kadar yildir foruma takilirim bir kere bile moderator yapmadiniz alacaginiz olsum rolleyes.gif

şu forum dünyasının en karizmatik adamlarından birini unuttugunuz için sizi kınarım bir sürü inanıra dinini ögreten bir sürü sahte bilimciyi perişan eden doktor deha.....

lütfen onursal adminlerimizden deha var'

saygıyla selamlıyorum eger izliyorsa.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.