Jump to content

İslam kültürü fiziksel olarak zayıf olan kadınlara, çocuklara ve hayvanlara işkence yapar

Recommended Posts

Sorunun temelinde faşist İslam, Allah ve Muhammed'in hasta ideolojisi var; bu ideolojinin kaynağı da Kuran ve Hadistir.

İslam zorba bir dindir. Bu zorba dinin gücü her zaman zayıflara yeter. Fiziksel olarak zayıf olan islam kültüründe ezilmeye mahkumdur. İslam sapkınlığının gücü küçük cocuklara kadınlara ve hayvanlara yeter. Küçük kız ve erkek çocuklarını zorla sünnet eder kadınların başını baskıyla örtürür zavallı hayvanları kurban eder. İslam kültüründe fiziksel olarak zayıf olan kadınlar, çocuklar ve hayvanlar her zaman ezilir.

Sapık hastalıklı islam bizi zorla döve döve nasıl kendi ailelerimize zorba şekkilde sünnet etirdiyse aynı şekilde küçük kız çocuklarınıda kendi ailelelerinin zorbalığıyla başını örtürecektir.

Burka
İslamda kadın olmak.

Burka.jpg

Erkek Sünneti

Hadis kaynaklarında erkeklerin sünnet olması gerekli olduğu yazar.

Nil Gün (Araştırmacı Yazar, "Sünnetle İlgili Yalan ve Gerçekler" kitabının yazarı)

Sünnetin sağlığa büyük zararları var Kesilen sadece işe yaramaz bir deri parçası değil. O kesilen parça, içinde sinir uçlarının, kan damarlarının, salgı bezlerinin bulunduğu bir mekanizma. O işe yaramaz diye kesilen deri parçasının koruyucu görevi ve cinsel işlevi var. Sünnet olduktan sonra bir çok alanda erkek zarar görüyor.

Dr. Haydar Dümen (Seksolog)

"Sünnet bütünüyle olumsuz bir eylemdir. Baştan sona yanlış. Çünkü, adı ister Tanrı, ister doğa olsun, evrenin süreçleri içinde bedenimizde ne bir hücremiz fazla, ne eksiktir. Bu yüzden doğa ya da Tanrı hatalı imalat yaratmaz.

sapk%C4%B1nlik-1.jpg

sapk%C4%B1nlik-2.jpg

Kadın Sünneti

Pek çok islam ülkesinde erkek sünneti gibi kadın sünnetide uygulanmaktadır. Kadın sünneti hadis kaynaklarındada geçer.

Ümmü Atiyye el-Ensârî (Radiyallahu Anha) şöyle dedi: “Medine’de kadınları sünnet eden bir kadın sünnetçi vardı. Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) o sünnetçi kadına: −‘Fazla derinden kesme! Çünkü bu, kadın için daha çok tat (orgazm) almasını sağlar. Kocası içinde daha sevimlidir’ buyurdu.” (Ebu Davud 5271)

Sünnetin Kısa Vadede Zararları

Kanama
Cerrahi travma
Ağrıya bağlı şok
Enfeksiyon
Doku kaybı
HIV/AIDS, tetanoz gibi ölümcül enfeksiyonlar
Ölüm

Sünnetin Uzun Vadede Zararları

Operasyon uygulanan dokuda yaralar
İdrar yapmada ve adet kanının akmasında zorluk
Aşırı ağrılı doğum
Ağrılı cinsel ilişki
Cinsel isteğin azalması veya yok olması

kadc4b1n-sunneti.jpg

onezyada_toplu_kiz_cocugu_sunneti_12.jpg

Hayvan Kurban

Kurban bayramı et yeme bayramı değildir. İsteyen hayvanı öldürdükten sonra toprağa gömebilir. Tarih boyunca kurbanları toprağa gömen çok oldu.

İslamın kurbanının temelinde insan kurban etmek yatar bu kurandada geçer.

Saffat Suresi 99-100-111-102 - Ben Rabbime gidiyorum. O bana doğru yolu gösterecek. Rabbim! Bana sâlihlerden olacak bir evlat ver, dedi. Biz de ona uslu bir oğul müjdeledik. Babasıyla beraber yürüyüp gezecek çağa erişince: Yavrucuğum! Rüyada seni boğazladığımı görüyorum; bir düşün, ne dersin? dedi. O da cevaben: Babacığım! Emrolunduğun şeyi yap. İnşallah beni sabredenlerden bulursun, dedi.

Allah İbrahimden oğlunu kurban etmesini istiyor.

İlhan Arsel:" Kurban adayarak, kan akıtarak Tanrı’yı hoşnut kılmak, ona yaklaşmak, eski çağlardan beri süregelen bir ibadet şeklidir ki, bugün artık çağdaş uygarlığa ters düşen bir gelenek olarak görülür. Böyle olduğu içindir ki, “aydın” din adamı rolünü üstlenmiş görünen bazı mollalarımız, her konuda olduğu gibi, kurban geleneği konusunda da İslam şeriatını “şirin” gösterme yolunu ararlar ve bu amaçla birtakım laf cambazlıklarına başvururlar."

muslimisches-opferfest-3.jpg

Aşure Günü

Aşure günü müslümanlar kendilerini ve çocuklarını bıçaklarlar.

DXnB86.jpg

ashoura-04.jpg

Oruç

Ramazanda gazete haberlerinde oruç tutmadığı için dayak yiyen, bıçaklanan ve öldürülen insanları gazetelerde okuruz. Müslümanlar kendilerine yaptıkları işkenceyi başkaları da kendilerine yapsın isterler. Oruç tutmayanları döverler hatta öldürebilirler.

Ramazanda dini şiddet dozu artar, her taraf ilahi, ezan, kuran, hoca, hacı vs. dolar. Şerefsiz basın ve televizyonlar ramazanda müslümanların mastürbasyon yapmasına yardım ederler. Ramazan İslam şövenizminin doruk yaptığı aydır.

Oruç tutanların oruç tutmayanların üzerinde kurdukları baskı ve duygusal şiddetler bütünü. faşizmin lügat anlamı, kendi düşüncelerini baskı ve zorbalıkla başkasına kabul ettirmek anlamına geliyorsa, oruç faşizmi müslüman ülkelerde en çok uygulanan duygusal ve fiziksel şiddet uygulamalarından biridir diyebiliriz.

Gece balkonlarda sabahlara kadar okey oynayıp kahkaha ve gürültüleri ile oruca hazırlık yapan komşulara sahip olmaktır.

Ramazan adı altında fiks menülerle kazıklanmaktır, öğlen açık lokanta bulamamamaktır, akşam 7'de lokantaya gidince "iftara hazırlanıyoruz" deyip size yemek verilmemesidir.

Devlet dairelerinde de bol bol uygulanır. kurum yemekhaneleri kapatılır insanlar oruç tutmaya yada daha fazla para harcayarak dışarıdan beslenmeye zorlanır. birde merkezi bir yerde olmayım etrafınızda yemek yiyecek bir yeriniz yoksa tam anlamıyla sap gibi ortada kaldınız demektir.

images.jpg
Sitelerde Paylaş

Düsünüyorumda acaba dünyada Islami A-Z ye bütün kurallayriyla (Kuran,Hadis) yasayan müslüman varmidir. Ben bugüne kadar böyle birisine rastlamadim. Cogu isine nasil gelirse öyle yorum yapiyor!!! , uyguluyor veya uygulamiyor. Müslümanim diye gecinip gidiyor

VAR.....

IŞİD - BOKOHARAM - ELKAİDE vs.vs.vs.

bunlar gerçek müslümanlardır.

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

saydıklarım tamamını uyguluyorlar...şüphen olmasın !!!

Haklisin. Gecen biriyle tartistim dedimki "Isidi Kurani uyguluyor" Kendisi Islamda böyle bisey yok dedi. Sonra ilgili birkac ayet gönderdim (as, kes ,parcala,öldür). en masum olanini secti ve "aslinda böyle yaziyor ama onlar yanlis yorumluyor" dedi. Hayir gayet acik dedim. Sonra kendisi bide ilahiyatcilara sormak gerek dedi. Bende bu kitap ilahiyatcilarami yoksa bütün insanlara mi indi dedim. Halen(arkadasin) cevabini bekliyorum.....

Sitelerde Paylaş

Haklisin. Gecen biriyle tartistim dedimki "Isidi Kurani uyguluyor" Kendisi Islamda böyle bisey yok dedi. Sonra ilgili birkac ayet gönderdim (as, kes ,parcala,öldür). en masum olanini secti ve "aslinda böyle yaziyor ama onlar yanlis yorumluyor" dedi. Hayir gayet acik dedim. Sonra kendisi bide ilahiyatcilara sormak gerek dedi. Bende bu kitap ilahiyatcilarami yoksa bütün insanlara mi indi dedim. Halen(arkadasin) cevabini bekliyorum.....

sonunda sana "sen yanlış anlıosun - kafan karışmış senin....şeytan seni aldatmay çalışıyor vs.vs.vs diyecek bi kaç da çiçekli böcekli - islamı öven hadis falan gösterecek- haklı çıkmaya çalışıcak - en azından kendi içini rahatlatacak"....

başka da bişi olmayacak.

Sitelerde Paylaş

sonunda sana "sen yanlış anlıosun - kafan karışmış senin....şeytan seni aldatmay çalışıyor vs.vs.vs diyecek bi kaç da çiçekli böcekli - islamı öven hadis falan gösterecek- haklı çıkmaya çalışıcak - en azından kendi içini rahatlatacak"....

başka da bişi olmayacak.

Tipik savunmalar yani

Sitelerde Paylaş

Tipik savunmalar yani

eh ne olacağını sanıyorsun ki ? yılların dogmalarıyla yıkanmış bir beyin var karşında...ne diyecek ? he haklısın mı dicek sana zırt diye ?

epey uraşman lazım kafasına bişiler sokabilmen için...

bak DİNDARR denen velet ne zamandır burda...halen daha ZIRT diyor PIRT diyor.

Sitelerde Paylaş

eh ne olacağını sanıyorsun ki ? yılların dogmalarıyla yıkanmış bir beyin var karşında...ne diyecek ? he haklısın mı dicek sana zırt diye ?

epey uraşman lazım kafasına bişiler sokabilmen için...

bak DİNDARR denen velet ne zamandır burda...halen daha ZIRT diyor PIRT diyor.

hic ugrasamam cünkü kendisi bayagi dindardir

Sitelerde Paylaş

Yolla demesi kolay :) islamdan yavas yavas kopan birini bile cekemiyorum buraya cünkü burada okuyupta kaldirmak zor.

Hakaret (onlar icin ) en üst seviyede :)

sen şunu de ona :

yaw bak millet dine küfrediyor şurda...

gidip bi hadlerini bildirsen ya ?

millete yalan yanlış şeyler anlatıyorlar...birilerinin gidip orda doğruları söylemesi lazım ????

muhtemelen gelir :D

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...