Jump to content

Seks İçin Cariye satın almak yada cariye ile seks yapmak yasaktır.. işte Ayeti

Recommended Posts

hadi be o zamanlarda kim bir cariyesini müslüman olmadı diye öldürmüş nerde yazıyor..

hatta o devirde şöyle Dini Emir Kanun çıkmış: bir müslüman Ehli kitaptan kız alabilir dinini değiştirmesi şart değildir.. bir müslümanın hıristiyan annesi veya yahudi annesi olabilir.. ona anne diyebilir bu kadar geniş bir din bizim dinimiz ölüm korkusundan kadınlar kızlar müslüman olmuşlarmış hahahahahah :D kıçımla güleyim bari. :D gıhgıhgıhg

islamın emirlerinde özünde dininde dini değiştirmek zorundasın diye kimse baskı yapmaz

helede kadınlara kızlara asla

ölüm korkusu yüzünden müslüman oldu demen çok cahilçe ve saçma

lan hıyar...o dönem için müslüman olmayan cariye şunlardı ve öldürülmediler diye bir kayıt var mı ?? göster varsa kaynağı öküz.

dünya KIÇIYLA gülüyor sizlere merak etme...ve zamanında yaptıklarınız için intikam almanın gününün fırsatını kolluyorlar merak etme rahat ol sen.

toplumlar nasıl işgal edilir - erkekler öldürülüp karıları kızları nasıl cariye yapılır...bir bir gösteriyorlar dünyanın dört bir yanındaki islam ülkelerinde......uyu sen uyu...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 507
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hălă anlamıyorsunuz!. İnsanların inançlarını zorla değiştirmeye çalışmak, zorbalık değilde,neyin nesi ? :angry:

Sizin evin kapısına iri yarı yobaz ateistin bir gelse ve dese :"Ya ateist olacaksın, ya da bu evden çıkacaksın!"

Siz bu tehdit karşısında ne yaparsınız ?

Bu arada Peygamberiniz Halid bin velid´i herhangi bir şekilde cezalandırmış mıdır ?

bak ben senin gibi kör olysadın :D hiç tarih okumasaydın :D

Beni Kureyza evlerinde uslu uslu oturuken Müslüman onların evine gidip ya islam olucaksınız yaa bu evden çıkacaksınız dediğini sansaydım mesel yoktu bende senin gibi kör olmuş olurdum ve ikimiz körler birbirleri ağırlar gibi anlaşırdık

ama mesele şöyle olmuş gözlerini aç tarh oku :D

Onların evine giden yok.. Onlar ve bütün arabistan bileşerek son hızlarıyla Müslümanları imha etmek için saldırdıra geçmişler.

hazreti Muhammed medine şehirin içinde savunma yapıp onlarla harp edip daha kolay onları yenebilirdi

ama asla bunu yapmadı..

erkekçe Medenin hariçine çıktı.. ve bu muazzam orduyu durdurmak için hendekler kazdırdı. düşman kusatmasi altına müslmanlar daayandı sonra düşmanlar bir şey yapamıycağını anladı. evlerine geri döndülar

peygamberimizde evine geri döndü...

Allah ama Hayır dedi. Ey habibim beni kureyza senin müttefikin idi asla seninle harp etmiycekti düşmanlarına yardım etmiycekti..

fakat harbin en tehlikeli anında düşmna tarafına geçti.. sizin ve tüm islamın mukadderetı ile oynadılar hepinizin imhasına çalıştılar

hiç silahını bırakma yarın giderim öbür gün giderim değil hemen onların terbiyesi için git dedi..

ve müslümanlar beni kureyzaya bunun hesabını sormaya gittiler... böyle olmuş! anladın mı? :D

beni kuyreyza düşmanın değildi dostundui antlaşma gereği ona sonsuz güvenmeliydin ve güvendin ama onlar arkadan vurdu

Allah gidin onların üzerine dedi..

peygamberimiz evine dönmüş tam otururken oh istirahat ederken.. Allah hiç oturma habibim hiç çıkarma üzerini, beni kureyzanın terbiye olmasını irade ediyordum dediğinde bütün huzurunu terk edip tekrar savaşa gitti ve o kadar merhametli ki giderken: Ya Ali git sen ordunun önünde git.. bak bakalım beni kureyza yaptığı hainliklerinde pişman olmuş mu? buna dair alemet görürsen gel bana bildir.. onların affolması için Allahıma yalvarıcam dedi yaaa

ama nerde hazreti ali gidince onların değil pişman oldukları hazreti Muhammede lisanın dahi ağlıyacağı şekilde küfürler ediyordu..

yaptıkları hainliklerin ihanetin affolunmasını talep edecekleri yerde... savaş savaş diyorlardı anladın mı?

tarihinde Dindarr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

''Beni Kureyza''

Hendek savaşı sırasında müslümanlara akdedilmiş ve müslümanların saflarında savaşmayı gerekli kılan kuvvetli bir antlaşma varken sırt çevirmişler ve aleyhlerine dönmüşler. Böylece Medineyi kuşatmış olan Kureyş müttefiklerinin ordusuyla birlikte fiilen savaşa katılmışlar.

Müslümanlar Hendek Savaşını bitirir bitirmez Kureyzaoğullarını kuşatma altına almışlar. 15-25 gün gibi süreyle kaleleri yıkılmaya devam edimiş. Kesin olarak yenileceklerini anlayınca Yahudilikten Müslümanlığa geçmiş olan Sa'd B Muaz'ın vereceği karara razı olarak teslim olacaklarını söylemişler. Sa'd B Muaz ise onlar hakkında Tevrat'ın gereği olan şu kararı vermiş:

"Savaşır durumdaki erkekler öldürülecek, kadın ve çocuklar esir alınacak. Malları müslümanlar arasında savaş ganimeti olarak paylaşılacak."

Bu hüküm uygulamaya konulmuş ve buna dayanılarak öldürülmüşler.

Kalelerini kuşatan Muhammed hiç acele etmemiş. 1 aya yakın süre ablukaya aldığı kaleye giriş çıkışı engellemiş. Beni Kureyzalılar açlık ve susuzluk ile de mücadele ediyorlarmış. Hayber Kalesi'nde, Muhammed önderliğindeki Müslümanların ablukası nedeni ile açlık ve susuzluk ile mücadele eden Beni Kureyzalılar, Muhammed ile anlaşma yoluna gitmek zorunda kalmışlar.

Muhammed onlara bir anlaşma sunmuş. Derhal silahlarını bırakıp teslim olacaklarmış ve Muhammed'in eski Yahudi yeni Müslüman olan sahabelerinden Sa'd bin Muaz'ın vereceği cezayı kabul edeceklermiş. Çaresizlik içindeki Yahudi Beni Kureyza'lılar, istemeden de olsa teklifi kabul etmişler,savaşmadan silahlarını teslim etmişler.

Sahih hadislerde anlatılanlara göre, kaledeki çaresiz Yahudilerin eli silah tutabilenlerden 400-900 arasında bir erkek topluluğu öldürülmüş, 400-900 arası olduğu söylenilen Yahudilerin büyük çoğunluğu Hz. Ali tarafından katledilmişti. Ali o gün kafa kesmekten çok yorulmuş ve kafa kesme işlemi sırasında yorgunluktan sürekli olarak kılıç kullandığı kolunu değiştiriyormuş, Muhammed ise kesim işleminin yanına çadır kurdurmuş ve kesim işlemini gözlemliyormuş. Katledilen Yahudi erkekleri topluca gömülmüşler. Tüm silah tutabilen erkekleri öldürülen yahudilerin artık zenginlikleri müslümanların olmuş.

Katliamdan sonra, Dıhyetü'l-Kelbı adındaki delikanlı Arap, Muhammed'e gelmiş; tutsak kadınlardan birini kendisine alması için ondan izin istemiş. Muhammed de : "Haydi git de bir câriye al!" diye karşılık vermiş. Ne var ki Dıhye gidip Safiyye'yi almış. Bunu gören bir başka Arap hemen koşup Muhammed'e haber vermiş. Safiyye'nin Dıhye'ye değil; "Peygamber"e uygun olacagını söylemiş. Muhammed'de Dıhye'yi çağırtmış; başka bir cariyeyi almasını söylemiş. Dıhye'ye verilen "cariye", Safiyye'nin kocasının kızkardeşidir. Muhammed, kendisine "karı" olmanın karşılığında Safiyye'yi "azâd" etmiş. Ümmü Süleym, Safiyye'yi hazırlamış ve gece olunca da Muhammed'in koynuna sokmuş. Babası ve kocası öldürülen bir kadını, aynı gün (veya 1 gün sonra). Hem de babasını ve kocasını öldürenlerin liderine eş olarak. Safiyye, o sırada daha genç bir kız iken muhammed 57 yaşında idi.

(Bkz. Sahih-i Buhari Muhtasarı Tecrîd-i Sarih Tercemesi, Ankara, 1985, Diyanet Yayınlarından, 2/299-310.)

http://www.turandursun.com/forumlar/showthread.php?t=30246

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

lan hıyar...o dönem için müslüman olmayan cariye şunlardı ve öldürülmediler diye bir kayıt var mı ?? göster varsa kaynağı öküz.

dünya KIÇIYLA gülüyor sizlere merak etme...ve zamanında yaptıklarınız için intikam almanın gününün fırsatını kolluyorlar merak etme rahat ol sen.

toplumlar nasıl işgal edilir - erkekler öldürülüp karıları kızları nasıl cariye yapılır...bir bir gösteriyorlar dünyanın dört bir yanındaki islam ülkelerinde......uyu sen uyu...

Eğer senin dediğin gibi olsaydı: Beni Kureysa Esirlerinden ve cariyelerinde hiç biri Müslüman olmazdı ve bu dinden nefret ederdi.

Onlar müslüman olmuşlar ve müslüman cariye olmuşlardır..

bana sadr-ı islamda beni Kureyze yada başka bir kabileden bir tek cariye ve köle gösteremezsin ki Müslüman olmamış

Müslüman cariye olmamış olsun

Bir müslüman ehli kitaptan kız-kadın alabilir Bir Müslüman çocuğu Hıristiyan yada yahudi kadına Annecim annecim diyebilir. onun için beni kureyzanın yahudi kadınları ölüm korkusundan müslüman cariyeler oldu dediğin zaman kıçımla gülüyorum hahahaahah :D kamon

Sitelerde Paylaş

Eğer senin dediğin gibi olsaydı: Beni Kureysa Esirlerinden ve cariyelerinde hiç biri Müslüman olmazdı ve bu dinden nefret ederdi.

Onlar müslüman olmuşlar ve müslüman cariye olmuşlardır..

bana sadr-ı islamda beni Kureyze yada başka bir kabileden bir tek cariye ve köle gösteremezsin ki Müslüman olmamış

Müslüman cariye olmamış olsun

Bir müslüman ehli kitaptan kız-kadın alabilir Bir Müslüman çocuğu Hıristiyan yada yahudi kadına Annecim annecim diyebilir. onun için beni kureyzanın yahudi kadınları ölüm korkusundan müslüman cariyeler oldu dediğin zaman kıçımla gülüyorum hahahaahah :D kamon

lan aptalın önde gideni....yahudilerin günümüzde müslümanlara kin beslediğini - düşman olduğunu söylüyorsunuz.....sebeblerden biri de - bu KUREYZA KATLİAMI olmasın sakın ?

lan ne dangalak çıktın sen be...

adamları öldür kadınların gözü önünde...sonra kadınlara müslüman olacaksınız de...

kadınlar nasıl itiraz etsinler bu teklife be sığır kafalı ?

seni öldürsem kızının karının ananın gözü önünde....

sonra- kızını yahut karını veya ananı alsam CARİYE yapsam.....

bir de üstüne desem ATEİST olacaksınız.....

onlar da itiraz etmeden ateist olsalar seve seve ...??

NASIL MANTIKLI MI ? seve seve ATEİST olacaklarına İKNA oldun demi ?

geri zekalı !!!

Sitelerde Paylaş
Dindarr, on 24 May 2015 - 14:19, said:

Beni Kureyza evlerinde uslu uslu oturuken Müslüman onların evine gidip ya islam olucaksınız yaa bu evden çıkacaksınız dediğini sansaydım mesel yoktu bende senin gibi kör olmuş olurdum ve ikimiz körler birbirleri ağırlar gibi anlaşırdık

ama mesele şöyle olmuş gözlerini aç tarh oku :D

Onların evine giden yok.. Onlar ve bütün arabistan bileşerek son hızlarıyla Müslümanları imha etmek için saldırdıra geçmişler.

hazreti Muhammed medine şehirin içinde savunma yapıp onlarla harp edip daha kolay onları yenebilirdi

ama asla bunu yapmadı..

erkekçe Medenin hariçine çıktı.. ve bu muazzam orduyu durdurmak için hendekler kazdırdı. düşman kusatmasi altına müslmanlar daayandı sonra düşmanlar bir şey yapamıycağını anladı. evlerine geri döndülar

peygamberimizde evine geri döndü...

Allah ama Hayır dedi. Ey habibim beni kureyza senin müttefikin idi asla seninle harp etmiycekti düşmanlarına yardım etmiycekti..

fakat harbin en tehlikeli anında düşmna tarafına geçti.. sizin ve tüm islamın mukadderetı ile oynadılar hepinizin imhasına çalıştılar

hiç silahını bırakma yarın giderim öbür gün giderim değil hemen onların terbiyesi için git dedi..

ve müslümanlar beni kureyzaya bunun hesabını sormaya gittiler... böyle olmuş! anladın mı? :D

beni kuyreyza düşmanın değildi dostundui antlaşma gereği ona sonsuz güvenmeliydin ve güvendin ama onlar arkadan vurdu

Allah gidin onların üzerine dedi..

peygamberimiz evine dönmüş tam otururken oh istirahat ederken.. Allah hiç oturma habibim hiç çıkarma üzerini, beni kureyzanın terbiye olmasını irade ediyordum dediğinde bütün huzurunu terk edip tekrar savaşa gitti ve o kadar merhametli ki giderken: Ya Ali git sen ordunun önünde git.. bak bakalım beni kureyza yaptığı hainliklerinde pişman olmuş mu? buna dair alemet görürsen gel bana bildir.. onların affolması için Allahıma yalvarıcam dedi yaaa

ama nerde hazreti ali gidince onların değil pişman oldukları hazreti Muhammede lisanın dahi ağlıyacağı şekilde küfürler ediyordu..

yaptıkları hainliklerin ihanetin affolunmasını talep edecekleri yerde... savaş savaş diyorlardı anladın mı?

Beni Kureyza'ya gelene kadar Nadir ve Kaynuka Yahudileri de kıyımın eşiğinden dönmüş,sürülüp mal varlıklarına el konmuştur.(Günümüzden bakınca inanılır olmayan fakat olsa bile birkaç kişinin işlediği tuhaf suçlardan dolayı kabileler alemlere rahmet!!! adil Muhammed tarafından kökten kıyımın eşiğine getirilmiştir.) Abdullah bin Übey müdahale edip soykırımı engellemiştir.İnsaf sahibi Araplar'da o dönemde varmış demekki...

Hal böyle iken bir türlü İslam'ı kabul etmeyen Yahudiler aslında Muhammed'in öfkesine kurban gitmişlerdir.Beni Kureyza,soydaşları tehdit edilirken,sürgüne uğrarken neden Muhammed'e güvensinler... Her halk bir şekilde başının çaresine bakıp öz varlığını korumanın yollarını arar.Acaba burda asıl anlaşmayı bozan suç işleyen kim...

Daha en baştan Nadir ve Kaynuka'yı etnik temizliğe tabi tutup savaş suçu işleyen Muhammed'dir.

Sitelerde Paylaş

...

...

Dindarr, dırdırı bırakıp benim sorularıma bir göz atınız ve onları cevaplayınız!

Yoksa onları da mı keçiler yedi ? :D

Hălă anlamıyorsunuz!. İnsanların inançlarını zorla değiştirmeye çalışmak, zorbalık değil de, neyin nesi ? :angry:

Sizin evin kapısına iri yarı yobaz ateistin bir gelse ve dese :"Ya ateist olacaksın, ya da bu evden çıkacaksın!"

Siz bu tehdit karşısında ne yaparsınız ?

Bu arada Peygamberiniz Halid bin velid´i herhangi bir şekilde cezalandırmış mıdır ?

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kurayza olayı insan olan her insanı öğürtecek iğrenç bir soykırımın sadece anlatılan ve müslüm vahşilerce itiraf edilen bir parçasıdır.

İslam tarihçilerinin kendi anlattıklarına göre Kurayza kabilesi kuşatıldığında çıkıp savaşsınlar, biz de onları kılıçtan geçirelim diye hurmalıkları tahrip edildi. Hurma ağaçları sökülüp yığıldı ve yakıldı. Maksat yahudiler sinirlensin ve kuşatmadan çıkıp saldırsınlar, kan dökülsün. Fakat yahudiler gaza gelip saldırmadılar. Bunun üzerine müslüm yağmacı vahşiler homurdanmaya başladı. Ganimet olarak elde edeceğimiz hurmalıkları kendi ellerimizle tahrip ettik diye söylenmeye başladılar. Homurtuları bastırmak için hemen bir ayet imal edildi: "Hurma ağaçlarını sökmeniz veya bırakmanız ancak allahın emriyledir." Ağaçları sökmeyi allah emretti deyince homurdanmalar kesildi.

Tabii bir kuşatma çöl şartlarında ne kadar devam eder, Kurayza erzakı bitince teslim olmak zorunda kaldı ve elleri bağlanıp ölüm çukurlarına kafaları kesilerek dolduruldular. Kafaları kesilirken karılarının kızlarının tecavüz edilmeye sürüklenerek götürülüşlerini izlediler.

İğrenç, tiksindirici, vahşi bir soykırım yapıldı. Bu sadece anlatılan, itiraf edilen...

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

lan aptalın önde gideni....yahudilerin günümüzde müslümanlara kin beslediğini - düşman olduğunu söylüyorsunuz.....sebeblerden biri de - bu KUREYZA KATLİAMI olmasın sakın ?

lan ne dangalak çıktın sen be...

adamları öldür kadınların gözü önünde...sonra kadınlara müslüman olacaksınız de...

kadınlar nasıl itiraz etsinler bu teklife be sığır kafalı ?

seni öldürsem kızının karının ananın gözü önünde....

sonra- kızını yahut karını veya ananı alsam CARİYE yapsam.....

bir de üstüne desem ATEİST olacaksınız.....

onlar da itiraz etmeden ateist olsalar seve seve ...??

NASIL MANTIKLI MI ? seve seve ATEİST olacaklarına İKNA oldun demi ?

geri zekalı !!!

senin kadar kara cahil bir kimse ömrümde görmedim anlatıyorum anlatıyorum hala yok kızlarına tecavüz eti diyorsun

bende tecavüz etmiş olsalar kötü muamele gösterseler beni kureyzanın karıları kızları müslüman cariyeler olurlar mıydı... olmazlardı

bir tane sad-ı islamda köle cariye gösteremezsin ki müslüman çariye olmamış olsun..

çünkü Müslümanlar köle ve cariyelerine kendilerine baktıklarından daha iyi bakmışlar yedirmiş içirmişler giydirmişler

bak mesala şu insanlığa bak:

Ebu zer El gıfarı isminde bir zat var ki: bu zata tek başına geldi İslam oldu

ebabekir gel beni seni götüreyim dediğinde yok hayır ben kendim gelirim dedi. kendi geldi resüllaha ve müslüman oldu

tek başına Orduyu Muhammediyeye yetişti ve tek başına Allahın huzuruna çıkıp hesap vericek buyurmuştur peygamberimiz

Allahın huzuzuna tek başına enbiyalar çıkabilir...

işte ebu zer El Gıftari Bu kadar büyük bir İnsan. Cariyesine (hizmetcisine) bir hatası dolaysıyla zenci kadının çocuğu demiş..

Bunu oradan geçerken fahri alem işitmiş. Ebu zer El gıftariye yanına Çağırmış. Ebu zer Gıftari koşmuş resülüllahın Ayakları dibine namaz oturuşu ile otururken Oturma Ebuzer demiş.. Herkes Kün emrinin daire-i merkezsindedir bu dairenin hariçinde kimse yoktur. Allah herkesi sevmişte yaratmıştır.. neden cariyeye zenci kadının çocuğu dedin, Eğer güçendiyse Yandın demiş

Ebu zer El gıftari.. hemen Gidiyor defaatle özür diliyor cariyesinden, cariye kadın aman efendim diye bin türlü mahcup halde aman efendim ne demek diyor. Ebu zer El Gıftari yok Yok itiminanı kalb olmuyor.. yere yatıyor kızım o ayağında beni yüzüme bas çiğne diye yavlarıyor.... kız ağlaya ağlaya aman efendim ne olur yapmayın ben affettim efendim sizi. yok kızım ne olur çiğne içim inanmıyor. Allaha affetmedi beni.... içim inanmıyor ...çiğne kizım beni ne olur diyor.. Bunı Allaha göstericem beni affetmedin mi hala diycem diyor..

cariye ağlaya ağlaya ebu zer Gıftarinin yüzüne basıyor çiğniyor... yaaaaa!

işte müslümanların cariyelerine Muameleri: Aşk putesinde kötülüklerini eritmiş aşka girmiş Hz. insan olmuş İnsanların aşk ait muamelerini görünce cariyeler Müslüman cariyeler olmuşlardır...

artık anla kara cahillik yapma hahahahaha kamhiır :D

Sitelerde Paylaş

Cariye olmak bu kadar güzelse kuran'da niye hürriyetlerini satın almak için cariyeler ile mükatebe yapın ayeti var...

İnsanda bir yüz, bir ar damarı, bir utanma bir sıkılma bir arlanma bir insanlık olacak. Kafadan çatlak bir paranoyak dogmatik olunca bunların hepsi gider ve köle olmak tecavüz edilmek hürriyetini satın alabilmek için fuhuş yapıp pisliklerin ağız kokusunu çekmek güzeldir gibi deli saçması hezeyanlar sıçratılır işte böyle... Ne işkembeymiş... İshali kesilmiyor bir türlü...

Sitelerde Paylaş

Beni Kureyza'ya gelene kadar Nadir ve Kaynuka Yahudileri de kıyımın eşiğinden dönmüş,sürülüp mal varlıklarına el konmuştur.(Günümüzden bakınca inanılır olmayan fakat olsa bile birkaç kişinin işlediği tuhaf suçlardan dolayı kabileler alemlere rahmet!!! adil Muhammed tarafından kökten kıyımın eşiğine getirilmiştir.) Abdullah bin Übey müdahale edip soykırımı engellemiştir.İnsaf sahibi Araplar'da o dönemde varmış demekki...

Hal böyle iken bir türlü İslam'ı kabul etmeyen Yahudiler aslında Muhammed'in öfkesine kurban gitmişlerdir.Beni Kureyza,soydaşları tehdit edilirken,sürgüne uğrarken neden Muhammed'e güvensinler... Her halk bir şekilde başının çaresine bakıp öz varlığını korumanın yollarını arar.Acaba burda asıl anlaşmayı bozan suç işleyen kim...

Daha en baştan Nadir ve Kaynuka'yı etnik temizliğe tabi tutup savaş suçu işleyen Muhammed'dir.

hahaha :D Ayyy hevri badi çok komiksin çok cahilsin de ondan hahahaah :D aayyy

Beni kayınkuağ hicretin 2. senesinden bedir harbini Müslümanlar galip gelince, peygamberimiz medeniye döndüğünde yahudilerle antlaşma yaptı beni kayınukağ bir mümini öldürmek suretiyle yapılan antlaşmayı bozdular..

peygamberimiz onlar konuştu onların verdiği cevap şu oldu :

:Dhahahaah ey Muhammed (aleyhissalatu vesselam) sen muharebe nedir bilmeyen kimselerle savaşmışsın. biz onlar gibi değiliz haha :D savaşmayı çok iyi biliriz eğer bizimle savaşmayı göze alırsan. o zaman bizim nasıl adamlar olduğunu görürsün dediler.

dikkat bunlar bir kaç kişi değil bir kabile olarak karşı durdular

fahri kainat efendimiz Ebülübaba ibni abdülmünzir'i medenide kaymakam bırakarak mücahidlerini aldı ve livai şerifi hazreti hamzaya vererek beni kayınkuağı kuşatma altına aldı.. 15 gün sonra kale düştü. hainler teslim oldular

fahri alem hainleri yani 2/3 sini Şam'a tarafına sürdü sillahlarını ve mallarını beşte bir beytül mala alınarak diğerleri gaziler arasından takdim edildi.. 1/3 medinede kaldı, sürgüne gidenler medeniye gelebilirlerdi ama 3 gün kalabilirlerdi..

yok münafıkların başı abdüllah bin übey müdahale etmişte onlara sürgüne gönderilmiş yok öyle bir şey bunlar tabiin ve etba-ı tabiinin uydurmaları...

Sitelerde Paylaş

Cariye olmak bu kadar güzelse kuran'da niye hürriyetlerini satın almak için cariyeler ile mükatebe yapın ayeti var...

İnsanda bir yüz, bir ar damarı, bir utanma bir sıkılma bir arlanma bir insanlık olacak. Kafadan çatlak bir paranoyak dogmatik olunca bunların hepsi gider ve köle olmak tecavüz edilmek hürriyetini satın alabilmek için fuhuş yapıp pisliklerin ağız kokusunu çekmek güzeldir gibi deli saçması hezeyanlar sıçratılır işte böyle... Ne işkembeymiş... İshali kesilmiyor bir türlü...

boşuna dememiş adam :

x2eY4JY.jpg

Sitelerde Paylaş

senin kadar kara cahil bir kimse ömrümde görmedim anlatıyorum anlatıyorum hala yok kızlarına tecavüz eti diyorsun

bende tecavüz etmiş olsalar kötü muamele gösterseler beni kureyzanın karıları kızları müslüman cariyeler olurlar mıydı... olmazlardı

bir tane sad-ı islamda köle cariye gösteremezsin ki müslüman çariye olmamış olsun..

çünkü Müslümanlar köle ve cariyelerine kendilerine baktıklarından daha iyi bakmışlar yedirmiş içirmişler giydirmişler

lan dangalak gerzek.....

CARİYELİK iyi bir BOK MUDUR ?

ananı da CARİYE yapsana ?? IŞİDE yolla mesela CARİYE olarak ?????

madem o kadar iyi İNSANLIK DOLU BİR BoK.........muhteşem bir şey ????

yedirip içirirler - kendilerine baktıklarından daha iyi bakarlar ANANA ????

babandan daha iyi sahip çıkar besler bakarlar ?

öküzün önde gideni adam yaw...

BEYİN TERK herifte.

Sitelerde Paylaş

nur 33: Evlenmek için kendi hallerine Münasip bir kız kadın bulamayanlar Allah ihsan edinceye kadar bekarlığın meşakkatliğine katlansınlar İffetleri muhafa etsinler (kimseye sulanmasınalr şehvetini teskin etmek için kız tavalayıp onu becermesinler)

şimdi azad olmak isteyen memluklar hakkında Allah buyuruyoır

sadr-ı İslamda savaş esiri müslümanı öldürmek isteyen insanlar esir düşüp köle ve cariye olunca bunlardan mükatebe isteyenleri de eğer kendilerinde bir hayır cemiyet için bir şer fesad gibi bir tecellide bulunmayacaklarını biliyorsanız hemen kitabe kesin ve kitabe kestikten sonrada onlara Allahın size fazlıyla vermiş olduğu malından verin para verin. buyuruyor..

cariyeler namuslu kalmak istedikleri halde onları fuhuşa ikrah ettirmeyiniz. kim onları fuhuşa ikrah ederse yani zorlarsa

Allah onların ikrahlarını örter ve affeder..

İkrahın günah olduğuna hiç şüphe yoktur Allah cariyelkerin ikrahını affederken onları fuhşa ikrah edenlerin ikrahını affetmemiştir.. en şiddetli azap ile azap edecek

rivayete göre yukarıdan önceki yazımda beni kaynıkuağ meselesindeki uydurma rivayetteki o Münafıkların başı abdullah Bin Übey işte O minafık 6 cariyesine zinaya zorluyordu şikayet ettiler bu ayet indi..

hakiki Müslümanlar savaş esiri köleleri ve cariyeleri yada para kaşılığı onu kafir efendiden kurtardıkları köle ve cariyeleri mükatebe isterlerse hemen kitabe kesiyorlar sonra hemen Allahın fazlıyla verdiği maldan hemen kölesine cariyesine veriyorlar sermayesi olsun diye ve belirlenen meta karşılında o kimseler hemen azad ediyorlar hürler.. onlarda işlerine güçlerine bakıyorlar ve yavaş yavaş efendisine anatlaştığı parasını ödüyorlar

kapiş öptüm kalbten sevgilerle

Sitelerde Paylaş

lan dangalak gerzek.....

CARİYELİK iyi bir BOK MUDUR ?

ananı da CARİYE yapsana ?? IŞİDE yolla mesela CARİYE olarak ?????

madem o kadar iyi İNSANLIK DOLU BİR BoK.........muhteşem bir şey ????

yedirip içirirler - kendilerine baktıklarından daha iyi bakarlar ANANA ????

babandan daha iyi sahip çıkar besler bakarlar ?

öküzün önde gideni adam yaw...

BEYİN TERK herifte.

Kızm Işıd vve benzeri sözde müslüman hakilkatten kafirden aşağı kimsleri sadr-ı İslamdaki hazreti EbuBekier Ömer Osman Aliler. ile karıştırma. bu bir

İkincisi Onlar savaş esiri ve savaşta kocaları abileri dayıları amcaları müslümanlar tarafından öldürülen köle ve cariyelerdir Müslümanlar nasıl müslümansa onlara nasıl muamele etmişlerse.. O aileleri öldürülen o köleler ve cariyeler Müslüman olmuşlar ya rabbim aman Allahım bismillah :D kamon

bunlar müslüman cariyeler ve köleler olmuşlar Allahımmmm

söze dikkat ediniz

Müslüman olmakla köle ve cariyelikten kurtulamamışlardır.. ama yine müslüman olmuşlar hahahah kamon hevri badi...

yani sadr-ı islamdaki müslümanlar kölere senin dediğin gibi Işıd yaptığı gibi kadınlarını kızalarına tecavüz etmiş olsalar.. İnsaf hiç Müslüman olurlar mı ya.. Müslüman olmakla cariye ve köle olmaktan asla kurtulamazsın ki

bak kuzum çiğerim dalağın gözüm hahhah ha :D Esir köle olmak vallahide billahide ölmekten beter bir durumdur dimi

Ama sadrı İslamda ki Müslümanların kölesi olmak bambaşka bir durumdur.. Çünkü Kim köle olmuşsa bütün köleler esirler Müslüman köle ve esir olmuşlar Allahııııııım büyüksün ya rabbim koca islam sana dil uzatan kara ruhlu kara cahiller cuhalalar

engerek maymun aklılıar hahaahah kamon :D sorusu olan

neyse maç başlıuyor ben çıkar kamon hihihihhi hevri badi :D

Sitelerde Paylaş

Söz konusu ayet aşırı şekilde sorunlu. Bu ayeti kabul edip insanlığa adalete sığdırmak olanaksızdır. Bu ayeti okur okumaz çöpe atarız.

Çünkü cariyesini fuhuşa zorlayana hiç bir yaptırım önermediği gibi, bir de allahın affediciliğinden bahsediyor. Bu bir kepazelik. Zorlanan zavallı her şeyini özgürlüğünü, babasını kocasını kaybetmiş, efendisi öldürse kısas yapılmayan köle cariyeyi affedecek bir durum olmadığına göre, zorlayan efendiyi affediyor.

Üstelik çaresiz, efendisi öldürse kısas uygulanmayacak bu zavallı cariye, hürriyetin tek yolunun mükatebe parasını ödemek olduğunu düşünüp parayı denklemek için fuhuş yaparsa yapsın diyor. Pisliklerin ağız kokusunu hürriyetini satın almak uğruna çeksin diyor.

Buna rezalet, kepazelik, skandal, iğrençlik denir. Başka iyi bir adı yoktur. Bunun adı açık ve net: Kendinden olmayanları katliam edip mallarına, kızlarına oğlanlarına el koymayı, yetmedi bir de üstüne fuhuştan para kazanmayı öneren iğrenç, insan olan insanı tiksindirecek bir sistemdir.

tarihinde democrossian tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Söz konusu ayet aşırı şekilde sorunlu. Bu ayeti kabul edip insanlığa adalete sığdırmak olanaksızdır. Bu ayeti okur okumaz çöpe atarız.

Çünkü cariyesini fuhuşa zorlayana hiç bir yaptırım önermediği gibi, bir de allahın affediciliğinden bahsediyor. Bu bir kepazelik. Zorlanan zavallı her şeyini özgürlüğünü, babasını kocasını kaybetmiş, efendisi öldürse kısas yapılmayan köle cariyeyi affedecek bir durum olmadığına göre, zorlayan efendiyi affediyor.

Üstelik çaresiz, efendisi öldürse kısas uygulanmayacak bu zavallı cariye, hürriyetin tek yolunun mükatebe parasını ödemek olduğunu düşünüp parayı denklemek için fuhuş yaparsa yapsın diyor. Pisliklerin ağız kokusunu hürriyetini satın almak uğruna çeksin diyor.

Buna rezalet, kepazelik, skandal, iğrençlik denir. Başka iyi bir adı yoktur.

nasıl yok ben okuyorum anlıyorum sen nasıl okuyup anlamıyorsıun

cariyelerinini fuhuşa ikrah etmeyiniz.Kim cariyelerini fuhuşa İkrah ederse.. Allah cariyelerin İkrahlarını (hayattan insalıktan tiksinmelerini) affetmiştir..

İkrahın bir suç günah olduğuna şüphe yoktur.. burada cariyelerin ikrahlarını Allah affettiğini beyan ediyorda

Fuhuşa ikrah edenlerin İkrahlarını affettim demiyor.. affetmediyse azap edecektir. azabı ne çeşit olacağını zikretmemesi onun çok şiddetli olduğu anlamına gelir...

Sitelerde Paylaş

Evrensel bir ilkedir. Zorlanarak bir iş yaptırılan bir kişinin yaptığından dolayı suçlu olması olanaksızdır ve cezalandırılması söz konusu olamaz ki affedilmesinden söz edilsin. O halde affedilenin, zorlayan efendi olduğu apaçık bu ayette. Bu ise ilkel bir vahşet, iğrenç bir sömürü. Sen tut kocasını babasını baskın yapıp öldür, yağmala, kızına da az ötede tecavüz edilsin, kocası öldürülmemiş bile olsa, o da esir düşmüş olsa bile o da göre göre kadını ya fuhuşa zorla, allah affetsin, ya da zorlama, mükatebe parasını ödemek için kendi rızanla fuhuş yap de, daha olmadı öldür, kısas uygulanmasın, buna da iğrençlik deme...

Sitelerde Paylaş

Kızm Işıd vve benzeri sözde müslüman hakilkatten kafirden aşağı kimsleri sadr-ı İslamdaki hazreti EbuBekier Ömer Osman Aliler. ile karıştırma. bu bir

İkincisi Onlar savaş esiri ve savaşta kocaları abileri dayıları amcaları müslümanlar tarafından öldürülen köle ve cariyelerdir Müslümanlar nasıl müslümansa onlara nasıl muamele etmişlerse.. O aileleri öldürülen o köleler ve cariyeler Müslüman olmuşlar ya rabbim aman Allahım bismillah :D kamon

bunlar müslüman cariyeler ve köleler olmuşlar Allahımmmm

söze dikkat ediniz

Müslüman olmakla köle ve cariyelikten kurtulamamışlardır.. ama yine müslüman olmuşlar hahahah kamon hevri badi...

yani sadr-ı islamdaki müslümanlar kölere senin dediğin gibi Işıd yaptığı gibi kadınlarını kızalarına tecavüz etmiş olsalar.. İnsaf hiç Müslüman olurlar mı ya.. Müslüman olmakla cariye ve köle olmaktan asla kurtulamazsın ki

bak kuzum çiğerim dalağın gözüm hahhah ha :D Esir köle olmak vallahide billahide ölmekten beter bir durumdur dimi

Ama sadrı İslamda ki Müslümanların kölesi olmak bambaşka bir durumdur.. Çünkü Kim köle olmuşsa bütün köleler esirler Müslüman köle ve esir olmuşlar Allahııııııım büyüksün ya rabbim koca islam sana dil uzatan kara ruhlu kara cahiller cuhalalar

engerek maymun aklılıar hahaahah kamon :D sorusu olan

neyse maç başlıuyor ben çıkar kamon hihihihhi hevri badi :D

IŞİD günümüzde muhammedin yolunu izleyen yegane ve TEK oluşumdur...

aynen muhammedin yaptığı gibi köyleri - şehirleri basıp yağmalamakta ve kadınları kızları CARİYE yapmaktadır.........erkeklerin kAFAlarını kesmekte....cARİYELERİ PAZARLARDA SATMAKTADIR !!!!...

muhammedin yaptığından en ufak bir FARK YOK....

kurana ters hiç bir hareketi YOK ...

bire bir COPY ediyor...

GERÇEK MÜSLÜMAN IŞİD dir...

sizler müslüman DEĞİL...

SÜSLÜMANLARSINIZ !!!!!!!!!!!!!

madem CARİYELİK MÜKEMMEL BİR ŞEY...

yolla ananı CARİYE olsun !!!!

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...