Jump to content

DogaBilim

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  115
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

DogaBilim Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Araplar Türkçe konusur mu? Araplar birbirlerine dadaş mı derler? Araplar cirit oynar mı? Araplar karakucak güreş yapar mı? ...... Eski Türk geleneklerini öğrenmek isterim. Batı da büyüdüğüm için öğrenemedim.
 2. Erzurum halkının büyük çoğunluğu orta asyadan gelmiştir. Sonradan sunni müslüman olsalar da birçok orta asya Türk geleneklerini yaşatırlar.
 3. DogaBilim

  Tanrı nasıl hazırlanır.

 4. DogaBilim

  Tanrı nasıl hazırlanır.

  Tanrı hazırlama örneği.
 5. DogaBilim

  Tanrı Geni

  Sonradan teist veya ateist olanlarda bu gen değişiyor mu?
 6. DogaBilim

  Türkiye Partileri İle İlgili Sorularım

  Karma ekonomi uygulayacak iseler sosyalistim demenin anlamı kalmıyor. Birde kendilerine Bilimsel sosyalist diyorlar. Mhp ile ilgili soru soracaktım. "Parti programınız var mı? ","Ekonomi üzerine görüşleriniz nelerdir?" vb gibi . Bu soruları her gördüğüm Mhp'li üyelere soruyordum. Net cevap alamıyordum. Parti sitesine parti programını koymuşlar.Soru sormaktan vazgeçtim. Ama hala parti liderliği parti programın üstünde tutuluyor. Devlet Bahçeli'nin sayfayı kaplayacak sekilde Twitter linkini koymuşlar.
 7. DogaBilim

  Tanrı Geni

  Bu genin başka bilinen fonksiyonları varmı?
 8. DogaBilim

  Telekinezi

  http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html James Randi ölmeden basvurun. Bir daha böyle para veren birini zor bulursunuz.
 9. İşçi partisi ile başlayayım. İşçi partisi sosyalist bir parti midir? Bu soruyu sorduğum işçi partililer "yerli burjuvayı oluşturacağız" dedikleri halde "işçi partisi sosyalist bir partidir." diyorlar.
 10. DogaBilim

  ELEVİLER , TÜKMÜ , KÜRTMÜ , ARAPMI YOHSA ?

  Bu tanıma uyan çinli,japon,papua yeni gineli,uzaylı vb. varsa Alevi'dir.
 11. DogaBilim

  ses değiştirici

  Ses değiştiren cihazlar çok pahalı. Ses değiştiren cihazlar kayıt edilen sesin birkaç milisaniye gecikme yaparak tekrar yüksek hız veya düşük hızda çalınması ile değiştiriyorlar. Doppler etkisine çok benziyor.
 12. DogaBilim

  canlı kamera

  http://www.slooh.com Üye olursanız teleskopu bir hafta kullanabiliyorsunuz. Resim çekebiliyorsunuz. Sonra para istiyor. Online beleş teleskop arıyorum. Bulan olursa link göndersin.
 13. DogaBilim

  canlı kamera

  Arizona universitesinin ay ve mars için serada (topraksız tarım) bitki yetiştirme projesi. http://128.196.12.155/home/homes.html java yüklü ise http://128.196.12.155/home/homej.html Kamerayı kontrol edebiliyorsunuz. Sol tarafta sera için yeni bitkileri yetiştiyorlar. Sağ tarafta kontrol unitesi var. Bu sera ile aç kalırız uzayda.
 14. DogaBilim

  İlginç Fizik Soruları

  insanların asansörle yukarıya doğru güvenli çıkması için gerekli maksimum ivme değeri insanları öldüren ivme değerinden az olmalıdır. kaynak:http://hypertextbook.com/facts/2004/YuriyRafailov.shtml Verilen değerler ile bu ivme değerini bulamam. Bu soruyu hangi kitapdan aldın?
 15. DogaBilim

  Muslumanlara Nacizane Tavsiyeler

  11. İletilerinize "Bismillahirrahmanirrahim" ile başlayın.
×
×
 • Yeni Oluştur...