Jump to content

DogaBilim

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  115
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

2 Takipçiler

DogaBilim Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Erzurum 2011 Üniversite Kış Oyunlarında Kadın Sporculara Taciz.

  Araplar Türkçe konusur mu? Araplar birbirlerine dadaş mı derler? Araplar cirit oynar mı? Araplar karakucak güreş yapar mı? ...... Eski Türk geleneklerini öğrenmek isterim. Batı da büyüdüğüm için öğrenemedim.
 2. Erzurum 2011 Üniversite Kış Oyunlarında Kadın Sporculara Taciz.

  Erzurum halkının büyük çoğunluğu orta asyadan gelmiştir. Sonradan sunni müslüman olsalar da birçok orta asya Türk geleneklerini yaşatırlar.
 3. Tanrı nasıl hazırlanır.

 4. Tanrı nasıl hazırlanır.

  Tanrı hazırlama örneği.
 5. Tanrı Geni

  Sonradan teist veya ateist olanlarda bu gen değişiyor mu?
 6. Türkiye Partileri İle İlgili Sorularım

  Karma ekonomi uygulayacak iseler sosyalistim demenin anlamı kalmıyor. Birde kendilerine Bilimsel sosyalist diyorlar. Mhp ile ilgili soru soracaktım. "Parti programınız var mı? ","Ekonomi üzerine görüşleriniz nelerdir?" vb gibi . Bu soruları her gördüğüm Mhp'li üyelere soruyordum. Net cevap alamıyordum. Parti sitesine parti programını koymuşlar.Soru sormaktan vazgeçtim. Ama hala parti liderliği parti programın üstünde tutuluyor. Devlet Bahçeli'nin sayfayı kaplayacak sekilde Twitter linkini koymuşlar.
 7. Tanrı Geni

  Bu genin başka bilinen fonksiyonları varmı?
 8. Telekinezi

  http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html James Randi ölmeden basvurun. Bir daha böyle para veren birini zor bulursunuz.
 9. Türkiye Partileri İle İlgili Sorularım

  İşçi partisi ile başlayayım. İşçi partisi sosyalist bir parti midir? Bu soruyu sorduğum işçi partililer "yerli burjuvayı oluşturacağız" dedikleri halde "işçi partisi sosyalist bir partidir." diyorlar.
 10. ELEVİLER , TÜKMÜ , KÜRTMÜ , ARAPMI YOHSA ?

  Bu tanıma uyan çinli,japon,papua yeni gineli,uzaylı vb. varsa Alevi'dir.
 11. ses değiştirici

  Ses değiştiren cihazlar çok pahalı. Ses değiştiren cihazlar kayıt edilen sesin birkaç milisaniye gecikme yaparak tekrar yüksek hız veya düşük hızda çalınması ile değiştiriyorlar. Doppler etkisine çok benziyor.
 12. canlı kamera

  http://www.slooh.com Üye olursanız teleskopu bir hafta kullanabiliyorsunuz. Resim çekebiliyorsunuz. Sonra para istiyor. Online beleş teleskop arıyorum. Bulan olursa link göndersin.
 13. canlı kamera

  Arizona universitesinin ay ve mars için serada (topraksız tarım) bitki yetiştirme projesi. http://128.196.12.155/home/homes.html java yüklü ise http://128.196.12.155/home/homej.html Kamerayı kontrol edebiliyorsunuz. Sol tarafta sera için yeni bitkileri yetiştiyorlar. Sağ tarafta kontrol unitesi var. Bu sera ile aç kalırız uzayda.
 14. İlginç Fizik Soruları

  insanların asansörle yukarıya doğru güvenli çıkması için gerekli maksimum ivme değeri insanları öldüren ivme değerinden az olmalıdır. kaynak:http://hypertextbook.com/facts/2004/YuriyRafailov.shtml Verilen değerler ile bu ivme değerini bulamam. Bu soruyu hangi kitapdan aldın?
 15. Muslumanlara Nacizane Tavsiyeler

  11. İletilerinize "Bismillahirrahmanirrahim" ile başlayın.
×