DogaBilim

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  115
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

2 Takipçiler

DogaBilim Hakkında

 • Derece
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Araplar Türkçe konusur mu? Araplar birbirlerine dadaş mı derler? Araplar cirit oynar mı? Araplar karakucak güreş yapar mı? ...... Eski Türk geleneklerini öğrenmek isterim. Batı da büyüdüğüm için öğrenemedim.
 2. Erzurum halkının büyük çoğunluğu orta asyadan gelmiştir. Sonradan sunni müslüman olsalar da birçok orta asya Türk geleneklerini yaşatırlar.
 3. Tanrı hazırlama örneği.
 4. Sonradan teist veya ateist olanlarda bu gen değişiyor mu?
 5. Karma ekonomi uygulayacak iseler sosyalistim demenin anlamı kalmıyor. Birde kendilerine Bilimsel sosyalist diyorlar. Mhp ile ilgili soru soracaktım. "Parti programınız var mı? ","Ekonomi üzerine görüşleriniz nelerdir?" vb gibi . Bu soruları her gördüğüm Mhp'li üyelere soruyordum. Net cevap alamıyordum. Parti sitesine parti programını koymuşlar.Soru sormaktan vazgeçtim. Ama hala parti liderliği parti programın üstünde tutuluyor. Devlet Bahçeli'nin sayfayı kaplayacak sekilde Twitter linkini koymuşlar.
 6. Bu genin başka bilinen fonksiyonları varmı?
 7. http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html James Randi ölmeden basvurun. Bir daha böyle para veren birini zor bulursunuz.
 8. İşçi partisi ile başlayayım. İşçi partisi sosyalist bir parti midir? Bu soruyu sorduğum işçi partililer "yerli burjuvayı oluşturacağız" dedikleri halde "işçi partisi sosyalist bir partidir." diyorlar.
 9. Bu tanıma uyan çinli,japon,papua yeni gineli,uzaylı vb. varsa Alevi'dir.
 10. Ses değiştiren cihazlar çok pahalı. Ses değiştiren cihazlar kayıt edilen sesin birkaç milisaniye gecikme yaparak tekrar yüksek hız veya düşük hızda çalınması ile değiştiriyorlar. Doppler etkisine çok benziyor.
 11. http://www.slooh.com Üye olursanız teleskopu bir hafta kullanabiliyorsunuz. Resim çekebiliyorsunuz. Sonra para istiyor. Online beleş teleskop arıyorum. Bulan olursa link göndersin.
 12. Arizona universitesinin ay ve mars için serada (topraksız tarım) bitki yetiştirme projesi. http://128.196.12.155/home/homes.html java yüklü ise http://128.196.12.155/home/homej.html Kamerayı kontrol edebiliyorsunuz. Sol tarafta sera için yeni bitkileri yetiştiyorlar. Sağ tarafta kontrol unitesi var. Bu sera ile aç kalırız uzayda.
 13. insanların asansörle yukarıya doğru güvenli çıkması için gerekli maksimum ivme değeri insanları öldüren ivme değerinden az olmalıdır. kaynak:http://hypertextbook.com/facts/2004/YuriyRafailov.shtml Verilen değerler ile bu ivme değerini bulamam. Bu soruyu hangi kitapdan aldın?
 14. 11. İletilerinize "Bismillahirrahmanirrahim" ile başlayın.