Jump to content

Punish

Normal Üye
 • İçerik sayısı

  28
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

Punish Hakkında

 • Derece
  Member
 1. Punish

  Ses kalınlaştırmak

 2. Punish

  Amerika'nın, Avrupa'nın zenginliğine aldanmayın.

  Abicim çok güzel anlatmışsın eline sağlık.. Ateistlerin zaten basit yaklaşımları bunlar.. '' Bak Avrupa ne kadar zengin '' pehhh....
 3. Punish

  Ses kalınlaştırmak

  Arkadaşlar kendim için sormuyorum ama ses kalınlaştırmak için ne yapmalıyız ? Operasyonsuz doğal yöntemlerle...
 4. Punish

  Neden? (en kafa karıştırıcı soru?mu?)

  Allah senden saçma sapan ibadetler istemiyor arkadaşım.. Kendi uydurulan dinlere bak bakalım ne kadar saçma ibadetler var.. Hem olaya objektif bakmalısın.. Ateist olmak için Kuran okumamalısın..
 5. Punish

  Neden? (en kafa karıştırıcı soru?mu?)

  Kim Allah'ı, Resulünü ve iman edenleri dost edinirse (bilsin ki) üstün gelecek olanlar şüphesiz Allah'ın tarafını tutanlardır. Mâide Suresi 56. ayet
 6. Punish

  Müslümanlara benden de tavsiyeler

  Hem sen bir hocanın dediyle mi İslam'ı yorumluyorsun.. Yazık sana.. İslam güzel ahlaktır.. Hadis-i Şerif
 7. Punish

  Adem Peygamberin Torunlari Dillerinimi Yuttu?

  Kur'an ayetlerini yazdığın için bir kere teşekkür ederim. Peki bana şu sorunun cevabını ver ? İnsanı inceleyenler ile toprağı inceleyenler bir benzerlik olduğunu söylüyorlar bu neden ? 1400 yıl öncesinden bu nasıl biliniyordu ? Allah isterse olmaz mı arkadaşım ?
 8. 3:29. De ki: İçinizdekileri gizleseniz de açığa vursanız da Allah onu bilir. Göklerde ve yerde olanları da bilir. Allah her şeye kadirdir.

 9. Mal mısın arkadaşım ? Kusura bakma ama sana sert yaklaşmak gerekiyor.. !
 10. Başlık sahibi adamakıllı,güzel,düzgün,kurallara uyarak ve en önemlisi mantıklı yazarsa bende tartışmaya katılabilirim.. Ama bu istediğim hiç bir zaman gerçekleşmeyecek
 11. Punish

  Allah Neden Yoktur?

  Kutsal kitaplar bilimle çelişiyor.. Evet ama Kur'an hariç.. Haci.. Hem bak sana ne diyeceğim.. Bana telefon numaranı ver.. Ben sinirlendiğimde seni ararım sende şu başlıktaki yazıyı okursun.. Bende kendimi kahkaha atmaktan kendimi tutamam.. Hangi yazı mı ? İşte o basit ve komik bir yazı..
 12. MÂİDE suresi 55- Sizin dostunuz ancak Allah’tır, Resûlüdür ve Allah’ın emirlerine boyun eğerek namazı kılan, zekâtı veren mü’minlerdir.

  56- Kim Allah’ı, O‘nun peygamberini ve inananları dost edinirse, bilsin ki şüphesiz Allah taraftarları galiplerin ta kendileridir.

 13. Punish

  Müslümanlara benden de tavsiyeler

  Mal ile konuşulmaz. Bence sende konuşma
 14. Punish

  Müslümanlara benden de tavsiyeler

  Cennet'te aygır gibi sevişmek için değil, dünya'da adam gibi sevmek için çabalayın, Hiç kimse ahirette huri varmış diye ibadet etmez ! Sen kimi kandırıyorsun be.. Adam ol biraz yazdığın yaşına yakışsın.
 15. Punish

  Ateizm saçmalığı

  İnsanları sorgulama (zamanı) yaklaştı, kendileri ise gaflet içinde yüz çeviriyorlar. Enbiya : 1
×
×
 • Yeni Oluştur...