Jump to content

DarkReign

Üyeliğini Sildirmiş Kullanıcı
 • İçerik sayısı

  8
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Neutral

DarkReign Hakkında

 • Derece
  Newbie

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. fazla bakmadım ama tek bir yorumundan okuduğumuzu yorumlama noktasında bir sorunumuz var gibime geldi :)

 2. Belgesel. gerçekten çok samimi, çok içten. Ben bayağı beğemdim şahsen.

 3. DarkReign

  Türkiye tarihi kan ağlıyor....

  Arkadaşım, sen nikini Türkfobi yapsana. Daha isabetli olur zannımca. Öte yandan, bu işte bir yanlışlık vardır, verilen bilgiler ne kadar güvenilirdir diyerekten savunma yapmak yerine, haketmişlerdir diyenler de bence insanım diyerek ortalıkta gezmesinler. Yazıda sadece şakilerin değil, kadın ve çocukların da öldürüldüğü, hükümetin bu işten haberdar olduğu anlatılıyor.
 4. Forumu sadece geyik amaçlı kullanan bu tipleri ne demeye forumda tutarlar anlamam. Sanki burası geyik forumu ya da internette hiç geyik forumu yok.

 5. Şöyle bir yazdıklarına bakıyorum da, kendisinde Kürtçü eğilimler var galiba. Tabi günahını almak istemem, ben birkaç yorumundan böyle bir sonuca vardım. Belki de kürtçü olduğunu kendi de beyan etmiştir, bilemem.

 6. Ne bileyim ben? Bir insan neden vahşi zenci diye bir nick alır dedim, aklıma birşey gelmedi.

 7. DarkReign

  Sanat İçin 13 Yaşındaki Kızını Soydu

  Yedi sekiz yaşında kızları cinsel obje olarak gösteren şeyler çizgi film da olsa legal olarak dağıtılamazlar. Benim bildiğim o kızlar teenageliğin son demlerinde oluyorlar. Ha japonya'da yasadışı olarak dağıtılıyorsa bunlar bilemem.Eğer Japonların çoğu izleyip de haz alıyorlarsa 7-8 yaşındaki kızlardan, sayıları en kısa zamanda tedavi altına alınmalarının gerekliliğini azaltmaz.
 8. DarkReign

  Sanat İçin 13 Yaşındaki Kızını Soydu

  Bunu ben de başta söyledim. Eğer çıplaklığa değil de yaşa takılıyorlarsa müslümanların konuşmaya hiç hakları yok.
 9. DarkReign

  Minare cemaatin üzerine devrildi: 4 ölü

  İnsanların öldüğü olaylardan sonra, daha da acıları tazeyken böyle dalga geçilmesi bence doğru değil. Sabahta vatandaşın biri son derece trajik bir olayın üzerinden müslümanlara giydirmişti. Neymiş efendim, hocaların yaptıkları muhabbetlerden dolayı tecavüzler artıyormuş falan filan. Kız baba ve amcalarının tecavüzüne uğramış. Bunun olayı bağlamaya çalıştığı yere bakın. Aynı şey bu başlık için de geçerli tabi.
 10. malesef canım,zenci olarak doğamadım en büyük şansızlığım budur. :D zencilerin kölesiyim ben,onlar için çalışırım,nasıl yahudi olmadığın için musevi olamazsın,onun gibi.:D

  bide ciddi ciddi sormuş yav.

 11. DarkReign

  Sanat İçin 13 Yaşındaki Kızını Soydu

  İlk resimde sanırım kafa ve vücut aynı kişilere ait değil.
 12. DarkReign

  Sanat İçin 13 Yaşındaki Kızını Soydu

  Sapıklığı savunan insanları neden burada tutuyorsunuz? Bu arkadaş birazdan pedofilileri de aklmaya kalkar. Tabuları yıkıyoruz diye insan yemeye de başlayalım bari.
 13. Sen gerçekten zenci misin?

 14. DarkReign

  Pamukoğlu'nun sağ kolu Mason çıktı

  Aklı dengesi yerinde mi ki? Sol kolu da şeriatçıdır belki.
 15. DarkReign

  Sanat İçin 13 Yaşındaki Kızını Soydu

  Kurbağa kardeş, müslümansın sanırım. Şimdi bu yapılan şey azıcık insan olan herkesi rahatsız eder. Yalnız bu kız reşit olsaydı yani 18 yaşında, bu durumdan rahatsız olanların sayısı azalacaktı. Burada mesele 13 yaşındaki bir kızın tümden kendi kararlarını alabilecek olgunluğa erişip erişmediğidir. Bu durumda azıcık insan olan kişilerden bazısı kadın cinselliğinin herşeye malzeme olmasından rahatsız olduklarından 18 yaşındaki kızın da çıplak pozlarından rahatsız olacaklardır. O azıcık insan olan gruptaki diğer bir kısım insanlar ise kız, kendi kararlarını alabilecek yaştadır, göstermek istiyo
×
×
 • Yeni Oluştur...